śledzenie

  • 7 Odpowiedzi
  • 1359 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Metus

  • *
  • 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ETEN m700
śledzenie
« dnia: Kwiecień 12, 2006, 12:17:50 »
Hey
mam kilka pytań... pomoże mi ktoś?

1)  czy w destinatorze jest taka opcja jak w AM, że wciskam "śledzenie" i   GPS pokazuje mi gdzie się aktualnie znajduję?

2) chciałbym aby destinator wyznaczył mi trasę z miejsca gdzie aktualnie jestem (nie wiem gdzie jestem) do jakiegoś konkretnego miejsca?

3) no i czy jest możliwość śledzenia mojego ruchu na ekranie GPS z destinatorem? żebym mógł na ekranie widzieć którędy się poruszam..


4) niedługo będę leciał samolotem nad Polską, Niemcami i Belgią.. chciałbym na wyswietlaczu GPS widzieć jak i którędy oraz z jaką prędkością się poruszam.. czy jest to możliwe?

śledzenie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2006, 12:36:37 »
Nie wiem czy Destinator ma taką opcję, ale wiem że jeżeli będziesz chciał "sprawdzić" GPS-a a tym samym użyć programu na pokładzie samolotu, to nic z tego nie wyjdzie ze względu na ekranowanie kabiny co tym samym nie pozwli twojemu GPS złapać fixa.

*

Offline lechupe

  • ****
  • 781
  • Sprzęt: MDA C3, MDA III, Mio p550, jakies gpsy...
Re: śledzenie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2006, 12:44:58 »
Cytat: "Metus"
Hey
mam kilka pytań... pomoże mi ktoś?

1)  czy w destinatorze jest taka opcja jak w AM, że wciskam "śledzenie" i   GPS pokazuje mi gdzie się aktualnie znajduję?


oczywiscie

Cytuj
2) chciałbym aby destinator wyznaczył mi trasę z miejsca gdzie aktualnie jestem (nie wiem gdzie jestem) do jakiegoś konkretnego miejsca?


oczywiscie

Cytuj
3) no i czy jest możliwość śledzenia mojego ruchu na ekranie GPS z destinatorem? żebym mógł na ekranie widzieć którędy się poruszam..


oczywiscie

Cytuj
4) niedługo będę leciał samolotem nad Polską, Niemcami i Belgią.. chciałbym na wyswietlaczu GPS widzieć jak i którędy oraz z jaką prędkością się poruszam.. czy jest to możliwe?


jest mozliwe, ale moze byc trudne. Zalezy od jakosci GPSa i typu samolotu Z moich doswiadczen np mozna uzyskac fixa (ustalenie pozycji) w B737 i E170. Nie udalo mi sie tego zrobic w ATRze

Z tym ze i tak raczka z GPSem caly czas przy oknie (moze troche zdretwiec)

Ponadto Destinator powinien byc ustawiony na trase przelajową - lub podobnie, nie znam dokladnej opcji w tym programie

*

Offline Metus

  • *
  • 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ETEN m700
śledzenie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2006, 12:52:18 »
fajnie.. tylko jak to zrobić? gdzie znaleźć tą opcję??

*

Offline lechupe

  • ****
  • 781
  • Sprzęt: MDA C3, MDA III, Mio p550, jakies gpsy...
śledzenie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2006, 13:01:18 »
Cytat: "Metus"
fajnie.. tylko jak to zrobić? gdzie znaleźć tą opcję??


No jak gdzie - w programie. Poszukaj troche a na pewno znajdziesz.
Poza tym jest jeszcze podrecznik obslugi...

*

Offline Metus

  • *
  • 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ETEN m700
śledzenie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2006, 13:13:31 »
jest.. ale program i ksiazka po EN a ja jestem polskojezyczny. pozostaje mi jedynie na chybił trafił szukać w programie

*

Offline lechupe

  • ****
  • 781
  • Sprzęt: MDA C3, MDA III, Mio p550, jakies gpsy...
śledzenie
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2006, 13:24:45 »
Cytat: "Metus"
jest.. ale program i ksiazka po EN a ja jestem polskojezyczny. pozostaje mi jedynie na chybił trafił szukać w programie


Byc moze polski manual bedzie do sciagniecia na
http://www.destinatortechnologies.com

Jak nie dasz rady sie zalogowac  popros kogos z EN o pomoc.
Niestety nie moge sprawdzic, poniewaz aktualnie nie mam Destinatora.
A login wymaga rejestracji produktu

*

Offline Metus

  • *
  • 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ETEN m700
śledzenie
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 12, 2006, 13:30:30 »
dzieki