Ma ktoś jakieś doświadczenia z Destinator 3?

  • 4 Odpowiedzi
  • 2807 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ma ktoś jakieś doświadczenia z Destinator 3?
« dnia: Luty 28, 2005, 23:57:44 »
Wgraliśmy wersję 3 z kompletu dwóch CD z mapami Europy do Yakumo Delta 300 GPS (Mio168), Acer n35 i Qtek 2020 na kartę SD 1GB (wszystkie mapy jakie były w komplecie. Chodzi żenująco wolno, tak że nie da się używać. Czy ktoś ma tu jakieś doświadczenia? Niby powinno być z grubsza to samo co w TomTomie i recenzje ma w sieci pozytywne ale TomTom śmiga a Destinator chodzi jak nowy Windows na starym pececie P133 z 64 MB RAM.

*

Offline cichy

  • **
  • 119
Ma ktoś jakieś doświadczenia z Destinator 3?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2005, 07:39:20 »
Witam. Ja u siebie w Mio 168 w ramach testów zainstalowałem tylko mapę kawałek Niemiec na Karcie Kingston 128 Mb tam gdzie często bywam aby zobaczyć jak z dokładnością  i wszystko chodziło szybko i poprawnie. Może za dużo tych mam napchałeś?

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Ma ktoś jakieś doświadczenia z Destinator 3?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2005, 08:00:42 »
uzywam na codzien Destinatora3 z mapa USA i chodzi wszystko OK - nigdy nie mialem tego typu problemow ani jak mapy byly na karcie SD ani w pamieci

na probe zainstaluj Destinatora z jakims fragmentem mapy i umiesc ja w pamieci - jesli rowniez bedzie tak jak piszesz to cos jest nie tak...

*

Offline sierek

  • ****
  • 568
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OnePlus9, Surface Pro 7
Ma ktoś jakieś doświadczenia z Destinator 3?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2005, 16:15:45 »
Jak jesteśmy już przy Destinatorze...
Wie ktoś jak zmusić program do wytyczenia trasy przez wybrany punkt? Wskazanie punktu na liście pośrednich punktów skutkuje wytyczeniem trasy do wskazanego punktu i koniec - bez uwzględnienia poprzednich.

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Ma ktoś jakieś doświadczenia z Destinator 3?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 01, 2005, 19:29:14 »
tego rzeczywiscie tez nie wiem - nie dzialalo to zarowno w poprzedniej wersji jak i w najnowszej :( no chyba ze razem o czyms nie wiemy...

mozna sobie tylko ustalic plan podrozy z zaznaczeniem poszczegolnych punktow przez ktore chcemy jechac - uciazliwe dlatego nie stosuje

jesli ktos wie jak wytyczyc trase przez punkt posredni to przylaczam sie do pytania :D