Nawigacja GPS > Destinator

D7 vs D6 - czy warto się przesiąść na nowszy soft? Uwagi praktyczne

<< < (2/4) > >>

niezawodny:

--- Cytat: nieboraku w Grudzień 05, 2007, 00:05:37 ---Opcja druga - w miejscu gdzie sa patche do pobrania, wisza wszystkie wersje Destinatora, lacznie z PN, 6, 6.1.1 - wiec za jakis czas sie pojawi pewnie 7 i 7 spatchowane. Nie jest to do konca legalne, bo nie kupiles tego softu, ale w mojej dlugiej korespondencji z Destinatorem namawiano mnie do probnego uzycia wersji D6TS - absolutnie legalnie - jak trzeba dam kopie maila. Moim zdaniem dla poprawnosci politycznej, wystarczy wyslac maila, ze chce sie sprawdzic program (tylko program) wersje 7 (jak bedzie juz dostepna) i dostac pozwolenie. Nigdzie nie ma mowy o tym jak dlugo mozna uzywac, kiedy mozna uzywac i od kiedy mozna uzywac - wiec dla mnie jest to 99% legalna wersja. Wymaga tylko minimalnegonakladu pracy - wyslania maila z zapytaniem.
--- Koniec cytatu ---
Nie no, to już się moim zdaniem nieźle wychyliłeś przed orkiestrę. :)
Jeśli jest na stronie producenta do pobrania, tylko dla zarejestrowanych userów to ja już się pytać nie będę - bo to jest chyba oczywiste, że producent daje ten soft za free. Jakby nie miał takiego zamiaru to by nie umieszczał tego w puli do pobrania. To już nie chodzi o tego maila - skoro mam tam swoje konto, loguję się i widzę że "coś jest" to nie róbmy jaj - przecież piracka wersja to nie jest. Ja w takim razie zaczekam na razie na soft do pobrania.

A jak się ma mapa Polski w D7 w stosunku do D6???

lordJim:

--- Cytat: niezawodny w Grudzień 05, 2007, 00:17:39 ---A jak się ma mapa Polski w D7 w stosunku do D6???

--- Koniec cytatu ---

Jeżeli chodzi o mnie-mogę odpowiedzieć za jakieś 3 tygodnie, jak będę w kraju  :)

anwikol:
Dołączam się do pytania o mapy - zwłaszcza mapę Europy Wschodniej - czy wreszcie są lepsze niż w D6
Pozdr
Andrzej

waldek_l44:
chodzi mi o sam program (bez map), wie ktoś coś na ten temat. Jak się loguję na swoje konto w Destinatorze, nie ma żadnych informacji. Z chęcią bym zassał D7-kę. Pozdrawiam

nieboraku:

--- Cytat: waldek_l44 w Styczeń 03, 2008, 20:25:23 ---chodzi mi o sam program (bez map), wie ktoś coś na ten temat. Jak się loguję na swoje konto w Destinatorze, nie ma żadnych informacji. Z chęcią bym zassał D7-kę. Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

nikt jeszcze nia ma - pewnie trzeba bedzie troce poczekac :E

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej