Locations i 2GB zajętego miejsca

  • 3 Odpowiedzi
  • 2825 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Prophet

  • **
  • 169
  • Sprzęt: Desire HD
Locations i 2GB zajętego miejsca
« dnia: Marzec 05, 2011, 12:31:14 »
Podłączyłem ostatnio po raz pierwszy telefon przez HTC Sync do komputera. I okazuje się, że 2GB miejsca na karcie zajmuje mi HTC Locations.

Aplikacje włączyłem na kilka minut, ale nie ustalałem żadnej trasy itp.

No i teraz - jak to usunąć? Nie muszę tego robić tak naprawdę, jeszcze mam 2 GB wolnego miejsca na karcie, ale mnie to denerwuje :P Nie widzę nigdzie opcji "wyczyść dane HTC Locations"...
N7650->N9210->N9500->HTC BlueAngel->HTC TyTN->HTC TyTN 2->HTC Touch Pro+iPhone 3G->Desire HD

*

Offline Pawbrotm

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TF101, Galaxy Nexus i9250, Iconia W500, XDA Zest
Odp: Locations i 2GB zajętego miejsca
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2011, 12:57:53 »
Otwórz Locations, gdy pojawi się okno "W pobliżu" naciśnij Menu i wybierz "Więcej". Co masz w sekcji "Zarządzaj licencjami i zawartością". Jeśli będą tam mapy to pewnie to jest przyczyną dużej objętości Locations.
Toshiba G500 > Toshiba G810 > HTC Touch Diamond 2 + Toshiba G900 + HTC Dream > HTC HD2 > HTC Desire HD + Nokia N900 > HTC Sensation > HTC EVO 3D > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Nexus -> Nexus 5 32GB

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: Locations i 2GB zajętego miejsca
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2011, 13:30:19 »
przecież jak wejdziesz na kartę do katalogu .data to tam będziesz miał pliki navigatora
taką objętość zajmują mapy HTC, jak wejdziesz głębiej, znajdziesz katalog z mapami, możesz wywalić albo wszystko albo tylko te mapy których i tak nie potrzebujesz ;)
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline Prophet

  • **
  • 169
  • Sprzęt: Desire HD
Odp: Locations i 2GB zajętego miejsca
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2011, 16:42:05 »
przecież jak wejdziesz na kartę do katalogu .data to tam będziesz miał pliki navigatora
taką objętość zajmują mapy HTC, jak wejdziesz głębiej, znajdziesz katalog z mapami, możesz wywalić albo wszystko albo tylko te mapy których i tak nie potrzebujesz ;)

Dzięki:) własnie nir mogłem sie doszukać na karcie tego;)
N7650->N9210->N9500->HTC BlueAngel->HTC TyTN->HTC TyTN 2->HTC Touch Pro+iPhone 3G->Desire HD