Troszke rozrywki;) hologramy

  • 2 Odpowiedzi
  • 1081 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline 3345715

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wystarczający żeby w pełni zadowoloć swoją żonę XD
Troszke rozrywki;) hologramy
« dnia: Styczeń 20, 2012, 11:18:48 »
Witam wszystkich jestem od niedawna posiadaczem blackstona... grzebalem w sieci i znalazlem cos takiego iPhone 3D Hologram (reason to have iphone) [url=http://www.iphoneindya.com]www.iphoneindya.com[/url] co prawda na Iphona ale bardzo mnie zaciekawilo wiec postanowilem pogrzebac i znalezc cos na swoj telefonik i znalazlem cos takiego VR Hologram on HTC Touch HD Blackstone atu link do xda z instrukcja jk zainstalowac http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2972398&postcount=417 jednak u mnie wywala blad "nie mozna odnalezc pliku lub zestawu 'Microsoft.WindowsMobile.DirectX, Version=3.7.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=969db8053d3322AC' albo jednej zaleznosci... dodam ze zrobilem wszystko z godnie z instrukcja ma ktos moze jakis pomysl??


wlasnie zainstalowalem to na tp2 i dziala wysmienicie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2012, 11:51:10 wysłana przez 3345715 »
Było: Zbyt dużo. Zbyt wiele zeby o tym pisać;p
Jest: Sony Ericsson Xperia Neo V;)  Nokia 5300 XD

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: Troszke rozrywki;) hologramy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2012, 09:20:21 »
Miałem to kiedyś u siebie i działało. Nie pamiętam na jakim romie ale działało na 100%. Niestety nie mam już możliwości sprawdzić i Ci podpowiedzieć. Pozdrawiam

Odp: Troszke rozrywki;) hologramy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2012, 19:28:36 »
Siemka - powiem tak - pobrałem zainstalowałęm na swojego Blackstona ( oczywiście wszystko wg instrukcji ) - odpaliłem zadziałało było ładne - ucieszyłem się że mam jakiś nowy gadzet - napatrzyłem się chciałem to zamknąć i........sie zaczeło - ładowanie Sense i.....totalna zwiecha - czekanie i.....nic - wyciąganie baterii - ponowne odpalenie gadzetu bo......może coś za pierwszym razem było nie tak - odpaliłem super działa extra - zamykanie i......znowu to samo totalna zwiecha przy ładowaniu Sense - bateria - odinstalowałem - zapomniałem jestem szczęśliwy - pozdrawiam :)