ROMy do HD

  • 2166 Odpowiedzi
  • 694234 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2040 dnia: Marzec 25, 2010, 11:04:24 »
no to albo nie robiłeś tego zbyt często albo miałeś dużo szczęścia ;) jak dobrze pamiętam to największe problemy były z backupem zrobionym na manili 2.0 i odtworzeniem go na 2.1 (albo 2.0 vs 2.5, nie pamiętam dokładnie)
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline ..k..l..m..n..

  • *****
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2041 dnia: Marzec 25, 2010, 12:43:20 »
Hmm... no nie wiem co oznacza "często" ;)  Kilkadziesiąt flashowań na dwóch urządzeniach to dla jednych dużo a dla drugich mało - pojęcie względne ;)
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2042 dnia: Marzec 25, 2010, 13:26:30 »
jak widzisz pozostał punkt 2 :) do tej pory miałeś szczęście... ale i na Ciebie trafiło :P
nic innego mi do głowy nie przychodzi ;)



ps. wrzuciłem ROM Balaji_v6.1 i pierwsze wrażenie jest takie, że nie znalazłem w nim niczego co byłoby lepsze od ROMu XT Evo 2.1B na którym siedziałem do tej pory

1. ogólne przymulanie Manili jest takie samo jak w ROMie XT, a np animacje pogodowe (których i tak nie używam) chodzą na Balaji tragicznie, tną się niemiłosiernie (zabijająca jest animacja pogody słonecznej), na XT chodziło to płynnie...

2. lubię jak ikony taskbara są już wrzucone (z %-owym wskaźnikiem baterii), tutaj tego nie ma (są standardowe HTC i trzeba szukać :(

3. następna sprawa to menu start, ma tylko 3 rzędy ikon (olbrzymie to jest i wg. mnie wygląda tragicznie - znowu trzeba czegoś szukać)

4. jeśli chodzi o skróty na today to są 3 kolumny, ja używam 5 kolumn, ale używam też MaxManili więc to nie problem bo ona pozwala łatwo to zmienić

5. coś mam problem ze skonfigurowaniem gmail push, są jakieś problemy z synchronizacją, usunę ustawienia i spróbuję ponownie, jak nadal nie będzie działać to ROM wyleci z hukiem

poza tymi sprawami wszystko jest narazie ok, jak pozbędę się problemu z pocztą (z pkt. 5) to potestuję ROMik dalej, przede wszystkim sprawdzę jak będzie z baterią i pamięcią, na XT z baterii byłem zadowolony, spokojnie wytrzymywał mi dobę, gorzej było z pamięcią bo wystarczyło włączyć Operę i pamięć "amba wcinała" :) (największa wada ROMu XT Evo 2.1B) dochodziło do tego że się zupełnie kończyła czego nie uświadczyłem na żadnym dotychczasowym ROMie   :O

edit: jeszcze jedno, na ROMie XT była "wbudowana" taka fajowa funkcjonalność, mianowicie jak się PDA odwróciło "do góry nogami" (czyt. do góry stroną w wejściem USB) to włączała się blokada systemowa, bardzo to było wygodne... wie ktoś jaki program za to odpowiada??  -- edit: tu też jest taka funkcjonalność :) CKM ze mnie :P

edit: ujarzmiłem punkt 5 więc testuję dalej ;)
edit: nie działa Facebook, ten który jest "wbudowany" w manilę, za grzyba nie chce mi się zalogować, przez co nie mogę powiązać moich kontaktów z tym portalem  :-|
edit: zakładka Muzyka ma jakiegoś babola, ciągle wiesza HD'ka (pomaga tylko reset)...
na razie znalazłem niewiele plus'ów na korzyść tego ROMu (w porównaniu z XT)... więcej wolnej pamięci (na start jest 87MB vs. 46MB w XT), a co za tym idzie jakby szybsze ogólne działanie...

edit ostatni: ROM wyleciał kilka dni temu, za dużo było w nim jednak bug'ów jak dla mnie, zaczęło mnie to irytować...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 11:48:46 wysłana przez bartolinio »
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

akada

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2043 dnia: Marzec 25, 2010, 13:29:01 »
KLMN. jeśli nie chce Ci się czytać moich postów na XDA to IMO nie rób restore z PIM backupu. a przynajmiej nie kontaktów i terminów. to się wywala. ja robię zaraz po HR instalację ASfix, synchro AS i mam kontakty i kalendarz. reszta czyli messages, calls etc mam z PIM backup. choć SPB lepiej obsługuje backup kont pocztowych. bo nie trzeba ich tworzyć na piechotę tylko sam przywraca wsio.

***

przygodę z Balaji zakończyłam na v4.0 więc mam zaległości ale potestuj proszę bo moja siostra chce przejść na sense 2.5 i szukam czegoś co nie muli a jest na WM6.5.5, może stestuję tego XT...

« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2010, 13:30:32 wysłana przez akada »

*

Offline kroolas

  • 37
  • Sprzęt: Blackstone
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2044 dnia: Marzec 26, 2010, 00:23:04 »
KLMN. jeśli nie chce Ci się czytać moich postów na XDA to IMO nie rób restore z PIM backupu. a przynajmiej nie kontaktów i terminów. to się wywala. ja robię zaraz po HR instalację ASfix, synchro AS i mam kontakty i kalendarz. reszta czyli messages, calls etc mam z PIM backup. choć SPB lepiej obsługuje backup kont pocztowych. bo nie trzeba ich tworzyć na piechotę tylko sam przywraca wsio.

***

przygodę z Balaji zakończyłam na v4.0 więc mam zaległości ale potestuj proszę bo moja siostra chce przejść na sense 2.5 i szukam czegoś co nie muli a jest na WM6.5.5, może stestuję tego XT...


co do backupu to preferuje resco, chociaż spb tez jest ok.. w każdym razie prosta synchronizacja z outlookiem chyba jest najskuteczniejsza do kalendarza i kontaktów...
blackSTONEhenge™ (WM6.5.3.28232/Manila 2.1) v4.4, Radio 1.17.25.09

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2045 dnia: Marzec 26, 2010, 02:46:12 »
Ja od zawsze uzywam PimBackupu. manila nie manila. Pimbackiem SMSy, kontakty, kalendarz.. i wszystko dziala jak nalezy.
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline venor

  • ***
  • 275
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2046 dnia: Marzec 28, 2010, 09:13:28 »
26-27 Marzec 2010

|ROM|WWE| Energy Series 23549/21895 |Mar 26-27|  Sense 2.5 / 2.1/Titanium


Więcej info tutaj.

[mod]Skróciłem post, dublował się z takim samym w wątku o EnergyROMie[/mod]
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2010, 10:44:07 wysłana przez ..k..l..m..n.. »
DEVICE: HTC Touch HD (Blackstone)

*

Offline teti77

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2047 dnia: Kwiecień 13, 2010, 00:56:30 »
To prawda, taka jest ogólnie opinia, ale nie jest do końca zbieżna z rzeczywistością ;)  Przykładowo działam od wczoraj na EnergyROMie z 9 kwietnia i śmiga błyskiem, nie odczuwam póki co różnic vs stockowy. Wcześniej testowałem EnergyROM z 16 marca - równie sprawny. Bardzo sprawny jest też hypnotiQ i kilka innych.

Może więc najwyższy czas na zgładzenie dinozaurów? ;)

Z chęcią przesiadłbym się na nowszy ROMik bo w większości są fajne, to trzeba przyznać. Jednak za bardzo się przyzwyczaiłem bo paru rzeczy, których nie ma w nowych wersjach a jest to sposób wyświetlania powiadomień z górnego bara no i klawiatura która w moim ROMie jest bezcenna. Menu z plastrem jeszcze można znieść jakoś. Szkoda, że nie można sobie przenieść tych rzeczy ze starej wersji. Wtedy to już dosłownie Eldorado :)
Kurde, wybredny jestem chyba za bardzo...


Połączone: Kwiecień 13, 2010, 01:00:54
jesli nie zalezy ci na polsko jezycznym romie sprobuj ten: [ROM][WWE][10.04.10]blackSTONEhenge™ (WM6.5.3.28232/Manila 2.1) v4.4

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=616294

smiga nieslychanie szybko... polecam...

Chyba testowałem nieco wcześniejszą wersję, nie pamiętam dokładnie bo sporo ich wgrałem, nieraz jednego dnia po kilka. Nie muszę mieć po polsku, byle nie arabski albo inna mongolia. A co do Twojego sprzętu to wspomagasz ten ROM jakimiś nowymi sterami czy jedziesz na deafultowych??
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2010, 01:00:54 wysłana przez teti77 »

*

Offline kroolas

  • 37
  • Sprzęt: Blackstone
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2048 dnia: Kwiecień 13, 2010, 01:39:57 »
dogrywam tylko radio 1.17.25.09, reszta defaultowa... wersje od 4.1 są już naprawdę dograne... żadnych zbędnych dodatków... to co potrzebujesz.. i ta szybkość.... w każdym razie jeśli się zdecydujesz na potestowanie wersji 4.4 przynajmniej potrzymaj ja 1 dzień.... powodzenia
blackSTONEhenge™ (WM6.5.3.28232/Manila 2.1) v4.4, Radio 1.17.25.09

*

Offline teti77

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2049 dnia: Kwiecień 13, 2010, 13:40:40 »
blackSTONEhenge jest fajny ale ma dolną belkę a tego nie lubię. Poszperałem na XDA i natknąłem się na pewien wynalazek. Win 6.1 w połączeniu z sense 2.5. Wygląda bardzo fajnie i prędkość ma niesamowitą (nawet pomimo animacji pogodowych w home). Ma troszkę niedociągnięć ale da się z tym żyć. Testuję od wczoraj. Dla ciekawych daję link. Dzięki wszystkim za pomocną dłoń :) pozdrawiam
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=547278

*

Offline ..k..l..m..n..

  • *****
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2050 dnia: Kwiecień 13, 2010, 13:46:46 »
Panowie, dyskusja o ROMach toczy się w przyklejonym wątku - nie róbcie proszę offtopów. Przenoszę.
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2051 dnia: Maj 09, 2010, 19:46:33 »
witam,czy mógłby mi ktos polecic jakiś dobry rom z ang.menu który będzie obsługiwał filmiki  flash ze stron internetowych?
Zabrania się: w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie)
BS_Cloudy _2.4 WWE  Radio_1.17.25.09
Test-  Android 2.2 (FroYo)

*

tomwil

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2052 dnia: Maj 09, 2010, 21:09:57 »
blackSTONEhenge jest fajny ale ma dolną belkę a tego nie lubię. Poszperałem na XDA i natknąłem się na pewien wynalazek. Win 6.1 w połączeniu z sense 2.5. Wygląda bardzo fajnie i prędkość ma niesamowitą (nawet pomimo animacji pogodowych w home). Ma troszkę niedociągnięć ale da się z tym żyć. Testuję od wczoraj. Dla ciekawych daję link. Dzięki wszystkim za pomocną dłoń :) pozdrawiam
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=547278

możesz konkretniej o tych niedociągnięciach???

*

akada

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2053 dnia: Maj 09, 2010, 22:49:17 »
testował ktoś może BlackSTONEhenge z manilą 2.5 ? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=671277

ciekawi mnie szybkość i niezawodność versus 4.5 z manilą 2.1.


*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2054 dnia: Maj 10, 2010, 19:41:24 »
Zrobilem sobie pare miesiecy przerwy we flashowaniu i widze ze chyba niewiele sie zmienilo.
Ale i tak zapytam:

Czy jest jakis sprawdzony szybki rom z Manilla 2.5, przyciskami na dole i bez HTC Messaging? (chyba ze HTC Messaging pracuje juz wystarczajaco szybko aby dac rade 500 SMSami)

Zastanawiam sie czy nie olac Manke i isc w kieunku Titanium.
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

akada

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2055 dnia: Maj 10, 2010, 20:48:50 »
no właśnie BlackSTONEhenge z manilą 2.5 jest podobno super szybki. tylko niech ktoś potwierdzi. HTC messaging zawsze można wylączyć.

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2056 dnia: Maj 11, 2010, 11:27:28 »
To usuwanie HTC messaging nie jest takie doskonale.

1. Aby dzialaly zmiany ikonek informujace o aktulnej ilosci nieprzeczytanych SMSow, musi byc zainstalowany dodatkowy programik (jest w cabie deinstalujacym HTC messaging)
2. deinstalacja nie powoduje usuniecia aplikacji calkowicie i zastapienia jej systemowymi aplikacjami.
3. deinstalacja zostawia w manilli miejsca, ktore ciagle wywoluja HTC messaging

innymi slowy powoduje to pewna niekonsystencje. Np. uzywajac kontaktow, otwieraja sie kontakty z htcmessaging, po czym proba napisania SMS do danego kontaktu otwiera edytor SMS z tej aplikacji a nie Mobile O.

Chyba ze istnieje juz jakas nowa wersja ktora 100% usuwa HTCM.

Mam pytanie: czy wersje systemu 6.5 Titanium tez maja HTCM czy tylko microsoftowy softt do kontaktow/SMS ?
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline deveb

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2057 dnia: Maj 12, 2010, 13:18:33 »
no właśnie BlackSTONEhenge z manilą 2.5 jest podobno super szybki. tylko niech ktoś potwierdzi. HTC messaging zawsze można wylączyć.
Używam tego ROMu, właściwie od pierwszej godziny jak tylko został opublikowany :D Jest dobrze, ale oczywiście mogłoby być lepiej... Sam system lata jak do tej pory, tak jak jest to charakterystyczne dla ROMów Wajka. Czyli stabilnie i szybko :D Znacznie gorzej jest zaMułką. Właściwie spowolnienie dotyczy TYLKO karty ekranu domowego. Nie ma najmniejszej różnicy względem innych romów z M2.5. Nie da się ukryć że to tak czy inaczej- ale irytuje. Za to na szczęście pozostałe karty działają równie szybko co w BlackStonehenge z M2.1

W skrócie- BlackStonehenge Hyper warto zapuścić jeśli ktoś nie może żyć bez skrótów pod zegarem, jesli natomiast priorytetem jest szybkość- lepiej pozostać przy M2.1 albo załadować sobie "frankensteina" WM6.1 z M2.5 ;) IMHO ten ROM to i tak najsprawniejsze połączenie WM6.5.3 i M2.5 jak do tej pory na THD ;)

Aaaa, zapomniałbym- bugi- znalazłem tylko 2:
- budzik (aplikacja microsoftu, nie HTC) podczas nastawiania potrafi się czasami wywalać
- jak przyjdzie nowy sms podczas otwartej zakładki "Wiadomości" trzeba na chwilę przewinąć na inną zakładkę, a potem znowu na "Wiadomości" żeby odczytać esa
kwbr PL @729MHz + MBW150 Executive Edition

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2058 dnia: Maj 12, 2010, 15:23:16 »
Ja zaladowalem Energy Titanium - i takiej predkosci to dawno nie mialem na HDku.
Niestety na titanium brakuje mi szybkiego dostepu do najczesciej uzywanych programow czy kontaktow.
Edit: ale sa do tego pluginy wiec pewnie bedzie dobrze.

Ale predkosc kontaktow czy mobileO jest niedoscignionym wzorem dla HTC. Nie mowiac ze HTC messaging spowalnia strasznie caly system (bez SMSow smiga zwawo, ale po zaimportowaniu 300 wiadomosci uzywanie HD staje sie meczace)

Dla mnie podstawowa zaleta Titanium jest to ze nie ma tam w ogole HTC messaging. Bo nawet 'usuniety' z Manki stale tam jest i przeszkadza. Zeby tak sie dalo z manilli go calkiem, 100% i na zawsze wywalic :(
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 15:35:46 wysłana przez MaXyM »
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline bredo1

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2    ,    HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2059 dnia: Maj 13, 2010, 03:23:26 »
witam,czy mógłby mi ktos polecic jakiś dobry rom z ang.menu który będzie obsługiwał filmiki  flash ze stron internetowych?
Rom nie ma nic do tego. Zeby pooglądać sobie filmiki we flashu sciągnij sobie przeglądarkę internetową "skyfire" i ciesz się filmikami. Ps  dobry rom jak dla mnie to któryś z nowych ENERGY

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2060 dnia: Maj 13, 2010, 08:20:51 »
wlasnie pobralem nowa opere i skyfire i musze powiedziec ze :
Opera bardzo ładnie wyglada fajny desing ale  z flesh na ps3site  jakos slabo sobie radzila strona za nim weszla to stracilem cierpliwos
Skifire - zszokowalem sie jak ta sama strona weszla bardzo bardzo szybko i co dalej filmiki flash chodza pieknie jestem ogromnie zaskoczony pozytywnie http://www.skyfire.com/ rządzi :))))
Zabrania się: w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie)
BS_Cloudy _2.4 WWE  Radio_1.17.25.09
Test-  Android 2.2 (FroYo)

*

Offline trujaki

  • 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2061 dnia: Maj 15, 2010, 12:10:47 »
Witam
Czy ktoś z Was testował już ten ROM ?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=680433
HTC HD2 - ROM Leo Storm v.1.2.9 - 576MB [FULL + LITE], HTC touch HD- ROM (WM 6.1 MANILA 2.1) Laurentius 3.55 WWE

*

Offline ..k..l..m..n..

  • *****
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2062 dnia: Maj 15, 2010, 21:11:54 »
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline deveb

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2063 dnia: Maj 29, 2010, 00:21:31 »
Jom wzioł był i Blackstonehenge HyPer 1.5 zarzucił na maszinę.
Po ponad dniu intensywnego używania mogę powiedzieć, że ROM pomimo mańki 2.5 śmiga super lekko, płynnie i szybko! Szczerze i gorąco polecam.

Niestety wciąż pozostały 2 błędy, będące zaszłością po wcześniejszych wersjach:
  • gdy przychodzi nowy sms, Messagging Tab nie odświeża się samo
  • systemowy alarm czasami się wysypuje

Bateria.. ehkm... No jak to z M2.5- temat już został dawno temu doszczętnie wyczerpany.
Więcej grzechów nie pamiętam. W skali 1 do 10, oceniam rom na jakieś 8,5. Dawno nie widziałem tak udanego wypieku.

ROM sprawdzony z radiem 1.17.25.09.

Parę rad dla 100% wydajności:
  • nie polecam instalowania upiększaczy typu Cookie's Home Tab, MaxManila itd itd. Wprawdzie to pierwsze aż tak strasznie nie spowalnia ekranu domowego, o tyle już wszelkie inne modyfikacje powodują, że ten rom staje się równie wolny co reszta.
  • warto zrezygnować z pogody na ekranie głównym- może słoneczko pod zegarem wygląda ładniej niż napis "Moja lokalizacja", niemniej bez niego jest wyraźnie szybciej :E
  • dla używających zakładki z pogodą polecam poprawkę do Sense "Less clouds"
  • zamiast BG4AllTabs lepiej używać HDWall
kwbr PL @729MHz + MBW150 Executive Edition

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2064 dnia: Czerwiec 02, 2010, 11:41:08 »
Witam, szanownych kolegów...
Stałem się właściwie przez przypadek właścicielem HTC Blackstone, szukam naprawde szybkiego ROMku.
Nie zależy mi na jakiśpogadach i super hiper wygladających okienkach ważne żeby był szybki.

Do czego używanm głownie do dzownienia i poczty outlook oraz do automapy.
Do zarządzania kontaktami  mam program : Iconsoft Phone Extension - PhonEx 2.2 gdyż fajnie się wyświetlaja kontakty i zdjecia jak ktoś dzwoni :)

Myśle że jest tu tylu doświadczonych użytkowników że ktoś mi cos doradzi z góry bardzo dziękuje napewno w jakiś sposób postaram się zrewanzować :) w inny sposób :)

z góry dzięki
Macin


*

Offline RaadiYoo

  • ***
  • 433
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD -> HTC Sensation XE ->SGS4 ->SNote4
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2065 dnia: Czerwiec 02, 2010, 15:06:16 »

Myśle że jest tu tylu doświadczonych użytkowników że ktoś mi cos doradzi z góry bardzo dziękuje napewno w jakiś sposób postaram się zrewanzować :) w inny sposób :)

z góry dzięki
Macin

jeśli szybkość i niezawodność, to "stockowy ROM" - jeśli tylko w/w programy idą na Wind6.1
ew. jeśli nie zależy ci na pogodzie, to rozmaite ROMy z Titanium - najprostszy wygląd i nieabsorbująca obsługa ...
 :ok:


*

Offline Mexo

  • 8
  • Sprzęt: HTC Touch HD powered Energy GTX
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2066 dnia: Czerwiec 02, 2010, 16:25:53 »
Hej.
@ deveb
Siedzę na tym samym romie od 3 dni i powiem, że jest szybciutki. Nawet po wgraniu cht śmiga miło.  Pogoda na ekranie głównym jest, i dalej śmiga miło. BG4AllTabs nie używam nie potrzebuję. Niestety nie wiem co mam stworzyć by pisanie sms w układzie poziomym było możliwe. Trochę tam jest namotane jak na mnie. Wiem że gdzieś widziałem coś (przypadkiem) co za to w tym romie odpowiada.. ale znaleźć nie mogę już ...

Pozdrawiam

*

Offline deveb

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2067 dnia: Czerwiec 02, 2010, 23:35:46 »
Niestety nie wiem co mam stworzyć by pisanie sms w układzie poziomym było możliwe.
Podczas pisania sms naciśnij długo "zieloną" słuchawkę ;) Ekran obróci się, być może trzeba będzie tapnąć jeszcze raz na ikonę klawiatury aby ta się ponownie pojawiła. U mnie działa elegancko ;)
kwbr PL @729MHz + MBW150 Executive Edition

*

Offline Mexo

  • 8
  • Sprzęt: HTC Touch HD powered Energy GTX
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2068 dnia: Czerwiec 05, 2010, 11:47:53 »
@deveb dzięki wielkie. Co do romu jak na razie nie narzekam. Wszystko śmiga i działa jak trzeba. A do tego ta szybkość.

Pozdrawiam.

*

akada

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2069 dnia: Czerwiec 06, 2010, 12:12:18 »
eeee... i tak wam napiszą, że Energy lepszy  :mrgreen: