ROMy do HD

  • 2166 Odpowiedzi
  • 694213 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Carlito

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Artemis
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1980 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:59:35 »
sdkcerts - o to chodzi?

*

Offline jackolus

  • ***
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1981 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:02:34 »
wielkie dzieki za certyfikaty, wlasnie o to chodzilo :-)

prosilbym jeszcze jakis oryginalny pomysl na Menu Start

(btw - imponujace widziec jak ClearRam mowi ze mam 126mb wolnej pamieci   :O~ )

co prawda oryginalny 6.1 jest srednio wydajny bo Quake chodzi tylko gdzies 5fps, ale jest tak chudziutki ze jestem w stanie na wlaczonej automapie grac w Q3 arena :) nie pytajcie po co, nie wiem...
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1982 dnia: Styczeń 26, 2010, 16:32:44 »
a próbowaliście moje drogie dzieci - kwbr topix ? :)

więc tak:
XannyTech Evo - wieszał telefon na amen po 20min użytkowania
XannyTech Turbo - wieszał automapę, dla mnie niestety niedopuszczalne
Miri v33 - java nie ugotowana tylko dodawana działała jak chciała, pełno drobnych niedoróbek, ale najgorszy brak dzwonków
Miri v18 m.2.5 - uszkadzał wszystkie dzwonki, nie chciał nawet wibrować, wieszał automapę, RAM mu się gubił w eterze
kwbr topix - używałem 3.3.1 - było dobrze to stwierdzilem że chce czegoś nowego... i od tego momentu zaczęło się wszystko sypać
ściągam finala 3.4.4 w nadziei że jest bez bugów, ale oczywiście przed pracą nie zdąże sflashować :/

tak szczerze i z całego serca:
- Nienawidzę Blackstone'a, jest najgorszym telefonem jaki posiadałem.

Jakoś 3-4 lata temu jak miałem M3000 i potem Touch'a - zawsze wszystko hulało, zero problemów, a teraz gdy 2x lepsze urządzenia na rynku to jakaś istna farsa !

Boże, daj nam szybko multitouch w Nexusie  :O~


troche sie zgadzam z tobą poniewaz jeszcze nie mialem romu w którym coś by sie nie wieszało ,zawsze cos było nie tak .Raz sprawia mi to przyjemność ta cała zabawa w instalowanie a nieraz delikatnie mówiąc denerwuje.Teraz mam TOUCH_HD_1_09_WWE_MARYONE_GREEN_21889_100110 wiesza sie tylko jak wybiore wiadomosci  i przekrece telefon  w tryb landscape


ps. na dniach przesiadka na Rhodium
Zabrania się: w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie)
BS_Cloudy _2.4 WWE  Radio_1.17.25.09
Test-  Android 2.2 (FroYo)

*

Offline jackolus

  • ***
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1983 dnia: Styczeń 26, 2010, 17:31:45 »
ostatecznie chyba skuszę się chyba na Topix'a 3.1.2 czyli WinMo 6.1 bo w oryginalnym Shipped trochę wkurza Manila 1.3 - nie ma nawet zakładki kalendarz.

przy okazji czy mógłbym kogoś prosić o wyciągnięcie z jakiegokolwiek romu Kalkulatora z Win 6.5 ? :) z góry dzięki


kwintesencją Windowsa Mobile niech będzie fakt:

- Mam 300MB ramu... jedyne co mogę z nim zrobić to 9 razy otworzyć w tle AutoMapę :E
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X

*

Offline karaskiew

  • ****
  • 527
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Hd
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1984 dnia: Styczeń 26, 2010, 18:08:28 »
ostatecznie chyba skuszę się chyba na Topix'a 3.1.2 czyli WinMo 6.1 bo w oryginalnym Shipped trochę wkurza Manila 1.3 - nie ma nawet zakładki kalendarz.

przy okazji czy mógłbym kogoś prosić o wyciągnięcie z jakiegokolwiek romu Kalkulatora z Win 6.5 ? :) z góry dzięki


kwintesencją Windowsa Mobile niech będzie fakt:

- Mam 300MB ramu... jedyne co mogę z nim zrobić to 9 razy otworzyć w tle AutoMapę :E

Proszę

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=485175&highlight=htc+calculator
Energy.BLACKSTONE.21898.Sense2.1.Mar.30
Radijo 1.13.25.24

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1985 dnia: Styczeń 31, 2010, 13:21:46 »
Pojawił się nowy TOPIX :)
a właściwie 3 nowe wersje
1) WM 6.1 manila 2.1
2) WM 6.1 manila 2.1 sense (pogodynka)
3) WM 6.5 manila 2.1 sense (pogodynka)

przetestowałem na razie 1.
i powiem szczerze
WYMIATA  :grin:

aby spolszczyć manile:
Registry
/HKEY_CURRENT_USER/MUI      409 => 415
/HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/HTC/Manila - HomeLSKText       Contacts => Kontakty


aby zablokować rotację albumu
Registry
[HKEY_CURRENT_USER\Software\HTC\HTCSENSOR\GSensor\
usuwamy wpis o Albumie z obu zakładek
IMHO działa lepiej :)

opcjonalnie:
New_Programs_Tab_2.1.cab
Tapeta_For_All_Pages.cab
TotalCmd_pl.cab

teraz tylko kilka programów:
gorąco polecam PowerRadio
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=4046501&postcount=1
+ ikony polskich stacji radiowych (moja własna produkcja)

i już jesteśmy blisko doskonałości

PS 1
need for speed z G-sensor DZIAŁA :)

PS 2
ciekawe czy w wersji sense weather pogodynka będzie aktualizować się przez GPRS ...

PS 3
testowałem ostatnio produkcję Bysia
Bysio_eXperience_V.10_RC_7.0_DIALER_LEO
kawał dobrej roboty
ale niestety nie dla naszego telefonika :(

*

Offline karaskiew

  • ****
  • 527
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Hd
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1986 dnia: Styczeń 31, 2010, 19:54:07 »
Niestety w topixie nie dziala lokalizacja trzeba zapodac cab z rillphonem
Energy.BLACKSTONE.21898.Sense2.1.Mar.30
Radijo 1.13.25.24

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1987 dnia: Luty 03, 2010, 15:39:41 »
PS 2
ciekawe czy w wersji sense weather pogodynka będzie aktualizować się przez GPRS ...

Jak nie bedzie to trzeba wgrac nowy rilphone.
na xda poszukac po haslach rilphone my location.


Natomiast ja jestem coraz bardziej poirytowany. Co sprawdzam jakis rom to niedoruby. Co najgorsze od autorow nie mozna sie doprosic zadnej odpowiedzi. Nawet jakby mial odpowiedziec "sorry nie wiem". Czlowiek zglasza problemy, pyta jak rozwiazac i nic.
Probowalem Rom Grzegorza10 (wczesniej w kooperacji z jakims kucharzem). Jak mam wygaszony PDA i przyjdzie SMS to nie odgrywa sie dzwiek powiadomienia. Ew odgrywa z 40min spoznieniem.
Teraz wgralem XanyTecha 1.9C. I tez sa male jazdy. np. z dzwiekami budzika. Raz mi niechcial grac przy rozmowie przychodzacej (manila tez nie grala i twierdzila ze pliki dzwiekow nie istnieja (mimo ze je wyswietlala)). MediaPlayer dzwieki odgrywal. Po RS sie naprawilo. Problem z odtwarzaniem dzwieku przychodzacego SMSa ten sam co we wczesniejszym ROMie.
Juz nie mowie o drobiazgach.

I czuje ze jak tak dalej bedzie to wgram czysty OS i MobileShella. Bo jest chyba 50 kucharzy i kazdego produkt ma spore niedociagniecia.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 15:49:15 wysłana przez MaXyM »
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline karaskiew

  • ****
  • 527
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Hd
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1988 dnia: Luty 03, 2010, 17:10:38 »
PS 2
ciekawe czy w wersji sense weather pogodynka będzie aktualizować się przez GPRS ...

Jak nie bedzie to trzeba wgrac nowy rilphone.
na xda poszukac po haslach rilphone my location.


Natomiast ja jestem coraz bardziej poirytowany. Co sprawdzam jakis rom to niedoruby. Co najgorsze od autorow nie mozna sie doprosic zadnej odpowiedzi. Nawet jakby mial odpowiedziec "sorry nie wiem". Czlowiek zglasza problemy, pyta jak rozwiazac i nic.
Probowalem Rom Grzegorza10 (wczesniej w kooperacji z jakims kucharzem). Jak mam wygaszony PDA i przyjdzie SMS to nie odgrywa sie dzwiek powiadomienia. Ew odgrywa z 40min spoznieniem.
Teraz wgralem XanyTecha 1.9C. I tez sa male jazdy. np. z dzwiekami budzika. Raz mi niechcial grac przy rozmowie przychodzacej (manila tez nie grala i twierdzila ze pliki dzwiekow nie istnieja (mimo ze je wyswietlala)). MediaPlayer dzwieki odgrywal. Po RS sie naprawilo. Problem z odtwarzaniem dzwieku przychodzacego SMSa ten sam co we wczesniejszym ROMie.
Juz nie mowie o drobiazgach.

I czuje ze jak tak dalej bedzie to wgram czysty OS i MobileShella. Bo jest chyba 50 kucharzy i kazdego produkt ma spore niedociagniecia.

Jak masz aż takie wielkie żale to weź kuchnie i zacznij gotować ciekawe czy tobie taka rewelacja wyjdzie. Co do smsa to trzeba najpierw właczyć powiadamianie systemu i alarmy i przypomnienia i działa poza tym sprawdzić czy w ustawieniach dzwięku sa przypisane powiadamiania w ustawieniach.
A co do problemów z romami to pisz na forum a nie do kucharzy ktoś napewno pomoże chcesz dobry , szybki rom bierz i testuj topixa.
I nie obrzucaj kucharzy błotem bo nie musza udostępniać swojej pracy jak ci sie nie podoba to masz stoka i z niego korzystaj  i żal sie do HTC że to ci nie działa lub tamto zobaczysz jak odpowiedz dostaniesz.
Energy.BLACKSTONE.21898.Sense2.1.Mar.30
Radijo 1.13.25.24

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1989 dnia: Luty 03, 2010, 21:59:43 »
Po pierwsze - swoje problemy opisalem na forum. Ale to od kucharzy oczekuje odpowiedzi. Bo jak userzy nie wiedza to nie pisza. A kucharz moze napisac "tak jest taki problem, nie wiem jak poprawic". Niestety nie odpowiadaja ani jedni ani drudzy
Po drugie -  nie obrzucam kucharzy blotem tylko wyrazam swoja opinie o ich produktach - jako uzytkownik mam do tego prawo. Nie mam zamiaru gotowac. Stwierdzam fakt ze wszystkie sa niedoskonale
Po trzecie do HTC pretensji miec nie moge bo ich stockowy rom dziala jak nalezy. NIe ma tylko fajerwerkow, ktore udostepniaja kucharze... ale za cene pogorszenia jakosc funkcjonalnosci calosci.

Za tipa wlaczenia dziekow dla systemowych zdarzen bardzo dziekuje. Dziala. To tym bardziej swiadczy o ignorancji kucharzy ktorzy nie maja zamiaru supportowac swoich produkow. Pomijam fakt ze to powinno byc wlaczone domyslnie - kto chce miec telefon ktory informuje o nadejsciu SMSa tylko wtedy kiedy jest obudzony?

Edit: okazalo sie ze jednak nie dziala. Tzn czasem dzwiek gra od razu a czasem z duzym spoznieniem. To byl zbieg okolicznosci :( Google uswiadamia ze wiele ludzi ma ten problem. Kurde...
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2010, 00:14:00 wysłana przez MaXyM »
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1990 dnia: Luty 05, 2010, 14:48:05 »
Po pierwsze - swoje problemy opisalem na forum. Ale to od kucharzy oczekuje odpowiedzi. Bo jak userzy nie wiedza to nie pisza. A kucharz moze napisac "tak jest taki problem, nie wiem jak poprawic". Niestety nie odpowiadaja ani jedni ani drudzy
Po drugie -  nie obrzucam kucharzy blotem tylko wyrazam swoja opinie o ich produktach - jako uzytkownik mam do tego prawo. Nie mam zamiaru gotowac. Stwierdzam fakt ze wszystkie sa niedoskonale
Po trzecie do HTC pretensji miec nie moge bo ich stockowy rom dziala jak nalezy. NIe ma tylko fajerwerkow, ktore udostepniaja kucharze... ale za cene pogorszenia jakosc funkcjonalnosci calosci.

Za tipa wlaczenia dziekow dla systemowych zdarzen bardzo dziekuje. Dziala. To tym bardziej swiadczy o ignorancji kucharzy ktorzy nie maja zamiaru supportowac swoich produkow. Pomijam fakt ze to powinno byc wlaczone domyslnie - kto chce miec telefon ktory informuje o nadejsciu SMSa tylko wtedy kiedy jest obudzony?

Edit: okazalo sie ze jednak nie dziala. Tzn czasem dzwiek gra od razu a czasem z duzym spoznieniem. To byl zbieg okolicznosci :( Google uswiadamia ze wiele ludzi ma ten problem. Kurde...


Zakładam, że wiesz co to MTTY i stosujesz przed każdym wgraniem nowego romu"? Jeżeli mieszasz z błotem romy, które u innych działają bez zarzutu to może być część winy po Twojej stronie? Kucharze udostępniają swoje romy za darmo ale umiejętne korzystanie z nich wymaga sporej wiedzy i służą często bardziej do pokazania nowych możliwości, nowszych nieoficjalnych wersji windows i manilli niż stabilnej pracy.

Chcesz rom stabilny jak skała - zrób mtty, zainstaluj starsze miri v17 (czy który tam ostatni działał na starszej wersji manilki) i jezeli coś nie będzie ci działać to znaczy, że masz walnięty telefon.

pozdrawiam
sgs III

*

Offline karaskiew

  • ****
  • 527
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Hd
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1991 dnia: Luty 05, 2010, 15:09:41 »
Po pierwsze - swoje problemy opisalem na forum. Ale to od kucharzy oczekuje odpowiedzi. Bo jak userzy nie wiedza to nie pisza. A kucharz moze napisac "tak jest taki problem, nie wiem jak poprawic". Niestety nie odpowiadaja ani jedni ani drudzy
Po drugie -  nie obrzucam kucharzy blotem tylko wyrazam swoja opinie o ich produktach - jako uzytkownik mam do tego prawo. Nie mam zamiaru gotowac. Stwierdzam fakt ze wszystkie sa niedoskonale
Po trzecie do HTC pretensji miec nie moge bo ich stockowy rom dziala jak nalezy. NIe ma tylko fajerwerkow, ktore udostepniaja kucharze... ale za cene pogorszenia jakosc funkcjonalnosci calosci.

Za tipa wlaczenia dziekow dla systemowych zdarzen bardzo dziekuje. Dziala. To tym bardziej swiadczy o ignorancji kucharzy ktorzy nie maja zamiaru supportowac swoich produkow. Pomijam fakt ze to powinno byc wlaczone domyslnie - kto chce miec telefon ktory informuje o nadejsciu SMSa tylko wtedy kiedy jest obudzony?

Edit: okazalo sie ze jednak nie dziala. Tzn czasem dzwiek gra od razu a czasem z duzym spoznieniem. To byl zbieg okolicznosci :( Google uswiadamia ze wiele ludzi ma ten problem. Kurde...


Zakładam, że wiesz co to MTTY i stosujesz przed każdym wgraniem nowego romu"? Jeżeli mieszasz z błotem romy, które u innych działają bez zarzutu to może być część winy po Twojej stronie? Kucharze udostępniają swoje romy za darmo ale umiejętne korzystanie z nich wymaga sporej wiedzy i służą często bardziej do pokazania nowych możliwości, nowszych nieoficjalnych wersji windows i manilli niż stabilnej pracy.

Chcesz rom stabilny jak skała - zrób mtty, zainstaluj starsze miri v17 (czy który tam ostatni działał na starszej wersji manilki) i jezeli coś nie będzie ci działać to znaczy, że masz walnięty telefon.

pozdrawiam

Ew wgrywaj zamiast mtty na stok i np topixa 3.5 na wm 6.1 :)
Energy.BLACKSTONE.21898.Sense2.1.Mar.30
Radijo 1.13.25.24

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1992 dnia: Luty 05, 2010, 15:21:09 »
Nie bardzo rozumiem, jak stock może zastępować mtty.
sgs III

*

Offline karaskiew

  • ****
  • 527
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Hd
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1993 dnia: Luty 05, 2010, 15:26:18 »
Nie bardzo rozumiem, jak stock może zastępować mtty.

Widzę nie czytałeś podstaw stok  robi to samo co mtty czyli czyści badblocki i czasami zdarza sie tak że dopiero po stoku rom działa jak trzeba.
Więc przed instalowaniem romu albo robisz mtty albo wgrywasz stok i wtedy masz pewność że postawiłeś rom na czystego hd.
Energy.BLACKSTONE.21898.Sense2.1.Mar.30
Radijo 1.13.25.24

*

Offline zoomol

  • **
  • 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Android n00b :D
  • Sprzęt: HTC Sensation (Non-branded) S-OFF & permroot
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1994 dnia: Luty 05, 2010, 15:50:54 »
Nie bardzo rozumiem, jak stock może zastępować mtty.
Widzę nie czytałeś podstaw stok  robi to samo co mtty czyli czyści badblocki i czasami zdarza sie tak że dopiero po stoku rom działa jak trzeba.
Więc przed instalowaniem romu albo robisz mtty albo wgrywasz stok i wtedy masz pewność że postawiłeś rom na czystego hd.
...dokładnie... Ja za każdym razem, przed wgraniem coocked ROM, wgrywam stock'a i nigdy NIGDY nie miałem problemów z pierwszym uruchomieniem, konfiguracją etc... Tylko bugi ROMu, ale to później wychodzi w praniu...
HTC Sensation (Pyramid) :D
ROM: HyperNonSense 0.7>ICS 4.0.3
HBOOT: 1.27.1100 KERNEL: 3.0.16-g5e58c5e htc-kernel@18000-build-144 #1
RADIO: 11.22.3504.07_M, Kompilacja: HyperNonSense ICS v6 (firmware: 3.30.401.101)

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1995 dnia: Luty 05, 2010, 16:07:57 »
no qmam.

Pewnie dlatego nie stosuję, że mtty trwa minutę, a w grywanie stocka wyraźnie dłużej dlatego temat wyleciał mi zgłowy.

Tym niemniej bardzo dziękuję za informacje, dobrze wiedzieć. Może kiedyś skorzystam.
sgs III

*

Offline karaskiew

  • ****
  • 527
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Hd
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1996 dnia: Luty 06, 2010, 01:33:25 »
Energy.BLACKSTONE.21898.Sense2.1.Mar.30
Radijo 1.13.25.24

*

Offline Rajmek

  • *****
  • 1224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S6 Edge+ (wersja 6.0.1)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1997 dnia: Luty 06, 2010, 15:47:37 »
Gdzie w Operze 10 skopiować plik z ulubionymi z poprzedniej wersji opera6.adr.
ImportIEFav.CAB nie importuje do tej opery ulubionych z katalogu Favorites(które widzi IE).Tworzy plik w katalogu \Windows\Opera9 ,ale 1o go nie widzi.Kopiowanie do Opera Mobile 10 i   do Windowsa nic nie pomaga.Musi być jakieś rozwiązanie.

Ostatnia  Opera_Mobile_10_WM_beta_3 już widzi ulubione IE
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2010, 08:24:19 wysłana przez Rajmek »

*

Offline fraseba

  • **
  • 144
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1998 dnia: Luty 14, 2010, 00:34:06 »
czekajac na nowy rom od elMInStER, porylem troche po xda i znalazlem fajny rom z dolna belka, bo tylko takie teraz mnie interesuja, G10_Evo_v1.03
dobry, szybki rom
rom ma jedna wade wszystkie ikony zakladek sa bialo-czarne, czy mozna to jakos zmienic?

link do romu jezeli kogos zainteresowałem
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=630901

*

Offline karaskiew

  • ****
  • 527
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Hd
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1999 dnia: Luty 14, 2010, 00:55:54 »
Energy.BLACKSTONE.21898.Sense2.1.Mar.30
Radijo 1.13.25.24

*

Offline kreczman

  • **
  • 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO A702->HTC Touch HD->HTC HD2 -> HTC Sensation
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2000 dnia: Luty 14, 2010, 08:43:31 »
G10_Evo_v1.03
dobry, szybki rom
rom ma jedna wade wszystkie ikony zakladek sa bialo-czarne, czy mozna to jakos zmienic?

Autor, w pierwszym poście udostępnił cab przywracajacy kolorowe ikony :), także nie widzę przeszkód abyś to zrobił.
HTC HD2: L [WWE] |July 4| Energy™-.¸¸.·´¯ 6.5|21916 / 6.5.X|29022 * Sense 2021
HTC Sensation: Energy™ -.¸¸.·´¯ HTC WWE 2.3.5 * Sense 3.5 *

*

Offline fraseba

  • **
  • 144
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2001 dnia: Luty 14, 2010, 10:18:50 »
G10_Evo_v1.03
dobry, szybki rom
rom ma jedna wade wszystkie ikony zakladek sa bialo-czarne, czy mozna to jakos zmienic?

Autor, w pierwszym poście udostępnił cab przywracajacy kolorowe ikony :), także nie widzę przeszkód abyś to zrobił.

tak wiem, pisalem do niego i bardzo szybko odpowiedzial podajac link do caba

*

Offline dareksad

  • **
  • 247
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2002 dnia: Luty 14, 2010, 12:22:35 »
czekajac na nowy rom od elMInStER, porylem troche po xda i znalazlem fajny rom z dolna belka, bo tylko takie teraz mnie interesuja, G10_Evo_v1.03
dobry, szybki rom
rom ma jedna wade wszystkie ikony zakladek sa bialo-czarne, czy mozna to jakos zmienic?

link do romu jezeli kogos zainteresowałem
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=630901

...a robiłeś Benchmarka tego Romu ??? npprogramem SPB Benchmark ???

*

Offline fraseba

  • **
  • 144
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2003 dnia: Luty 14, 2010, 12:55:34 »
...a robiłeś Benchmarka tego Romu ??? npprogramem SPB Benchmark ???
[/quote]

nie nie robilem, wystarczy mi moja subiektywna ocena :)
Przed instalacja programów, wgrałem cala masę cabów, poprawiających wygląd i prace romu
Blokada animacji zegara
Kolorowy taskbar
16 skrótów w Home
Spolszczenie zakładki dokumenty
Zamiana biało-czarnych ikon zakładek na kolorowe
Zmiana formatu daty w Home
i rom nadal śmiga b szybko


Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2004 dnia: Luty 14, 2010, 18:22:49 »
Gdzie w Operze 10 skopiować plik z ulubionymi z poprzedniej wersji opera6.adr.
ImportIEFav.CAB nie importuje do tej opery ulubionych z katalogu Favorites(które widzi IE).Tworzy plik w katalogu \Windows\Opera9 ,ale 1o go nie widzi.Kopiowanie do Opera Mobile 10 i   do Windowsa nic nie pomaga.Musi być jakieś rozwiązanie.

Ostatnia  Opera_Mobile_10_WM_beta_3 już widzi ulubione IE

dolączam sie do pytania :)
Zabrania się: w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie)
BS_Cloudy _2.4 WWE  Radio_1.17.25.09
Test-  Android 2.2 (FroYo)

*

Offline jarsyb

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2005 dnia: Luty 14, 2010, 19:32:26 »
czekajac na nowy rom od elMInStER, porylem troche po xda i znalazlem fajny rom z dolna belka, bo tylko takie teraz mnie interesuja, G10_Evo_v1.03
dobry, szybki rom
rom ma jedna wade wszystkie ikony zakladek sa bialo-czarne, czy mozna to jakos zmienic?

link do romu jezeli kogos zainteresowałem
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=630901


można na ten ROM wgrać jakieś spolszczenie? Np to z suunysofta?

*

Offline fraseba

  • **
  • 144
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2006 dnia: Luty 14, 2010, 20:03:33 »
czekajac na nowy rom od elMInStER, porylem troche po xda i znalazlem fajny rom z dolna belka, bo tylko takie teraz mnie interesuja, G10_Evo_v1.03
dobry, szybki rom
rom ma jedna wade wszystkie ikony zakladek sa bialo-czarne, czy mozna to jakos zmienic?

link do romu jezeli kogos zainteresowałem
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=630901


można na ten ROM wgrać jakieś spolszczenie? Np to z suunysofta?
tak mozna, wystarczy zmiana w rejestrze
HKCU\MUI\CurLang\ wartosc zmien na 1045
krzaczki w zakladce dokumenty zmienisz cabem (poszukaj w watku [ROM][WM65][PLK] WM6Five v1.9.23518 [14.01.2010] jak dobrze pamietam)

*

Offline jarsyb

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2007 dnia: Luty 14, 2010, 20:09:49 »
czekajac na nowy rom od elMInStER, porylem troche po xda i znalazlem fajny rom z dolna belka, bo tylko takie teraz mnie interesuja, G10_Evo_v1.03
dobry, szybki rom
rom ma jedna wade wszystkie ikony zakladek sa bialo-czarne, czy mozna to jakos zmienic?

link do romu jezeli kogos zainteresowałem
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=630901


można na ten ROM wgrać jakieś spolszczenie? Np to z suunysofta?
tak mozna, wystarczy zmiana w rejestrze
HKCU\MUI\CurLang\ wartosc zmien na 1045
krzaczki w zakladce dokumenty zmienisz cabem (poszukaj w watku [ROM][WM65][PLK] WM6Five v1.9.23518 [14.01.2010] jak dobrze pamietam)

Dzięki wielkie fraseba. Tego mi było trzeba...:)

*

akada

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2008 dnia: Luty 18, 2010, 20:10:41 »
[ROM][WWE][16.02.10]blackSTONEhenge (WM6.5.5.24001/Manila 2.1) v3.1 - (released)

najszybszy w/g mnie ROM WM6.5
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=616294

jestem pod wrażeniem

*

Offline karaskiew

  • ****
  • 527
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Hd
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #2009 dnia: Luty 18, 2010, 20:50:11 »
Dolna belka odpada a co do szybkości to żadna rewelacja.
Energy.BLACKSTONE.21898.Sense2.1.Mar.30
Radijo 1.13.25.24