ROMy do HD

  • 2166 Odpowiedzi
  • 694193 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1830 dnia: Listopad 17, 2009, 08:42:58 »
Najnowszy Dutty Leo Holy Grail - Demon predkosci.. Nawet po wgraniu miliona pierdół!!1 rewelacja.

Byle nie ten z Sense 2.5
Zwiecha co parę godzin...

co Ty za bzdury wypisujesz? mam go już ponad tydzień, i po poprawieniu błędu z reakcją ekranu na dotyk (w dniu wgrania ROMu) to tej pory ani razu nie robiłem jeszcze SR... jest sporo szybszy i bateria trzyma 2× dłużej niż na każdym innym ROMie z sense 2.5 które miałem do tej pory (energy, dutty R6, R7, któryś lost in asia i jakiś ROM Bysia),... czego chcieć więcej?
wg. mnie to na razie najlepszy ROM z sense 2.5 i jeszcze długo u mnie pozostanie...

skoro masz ciągłe zwiechy tzn że masz zawaloną pamięć telefonu po poprzednich ROMach... rozwiązania są 2:
- procedura MTTY (dość skomplikowana)
- wgranie dowolnego ROMu Stock'owego, a po nim ROMu gotowanego
oba te rozwiązania całkowicie czyszczą pamięć telefonu ze śmieci z pozostałych ROMów (coś a'la formatowanie)
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline Yelayon

  • ***
  • 252
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2 T8585
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1831 dnia: Listopad 17, 2009, 11:44:54 »
skoro masz ciągłe zwiechy tzn że masz zawaloną pamięć telefonu po poprzednich ROMach... rozwiązania są 2:
A to ciekawe. Po raz pierwszy o czymś takim słyszę. Tak z ciekawości, gdzie o tym wyczytałeś? Z drugiej strony czym wgranie stockowego romu od gotowanego się różni, że niby czyści tę pamieć (oprócz tego, że stokowy wrzuca dodatkowo radio, spl'a)
-------------------
There are no mistakes, just learning experience.
PDAs: iPAQ 4150 -> ETEN G500 -> Glofiish X800 -> HTC Touch HD -> HTC Touch HD2

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1832 dnia: Listopad 17, 2009, 12:06:52 »
dokładnie... Stock'owe ROMy maja wbudowaną procedurę czyszczenia pamięci telefonu
jak pierwszy raz o tym słyszysz to poczytaj uważnie forum...
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline damianmielec

  • **
  • 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: sensation4G :ok:
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1833 dnia: Listopad 17, 2009, 14:17:28 »
Witam, mógłby ktoś podesłać linka do ROMu Duttyego (Holy Grail R0) , na htcpedia nie moge sie zarejstrować czekam już piąty dzień na emaila z linkiem aktywującym konto.
Pride..Passion..Believe..ManUtd

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1834 dnia: Listopad 17, 2009, 14:35:28 »
sprawdź spam, może tam wylądował ten mail...

niestety dla miłośników ROMów Dutty (między innymi dla mnie) jest kiepska wiadomość od tego kucharza:

"Duttys Touch HD Development Stopped

Hi guys, due to multiple reasons I stopped developing for HD, one of which is I got bored of the device nearly cooking for it 11 months, others are personally related and I had to sold it i helping me getting a Blackberry for me always been in contact with work and family.

Its been a thrill these last months and such good friends and support, you guys are the best.

My topaz is been sent off also to HTC for repairs but last week or so I have allot of family stuff to take care of,

I apologise for any inconvenience and I hope to see some of you soon possibly HD2 section as I'm also planning to cook for HD2 also."



cóż... kolejny świetny kucharz przesiada się ze starego wysłużonego HD na nową bestię HD2  :(
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2009, 14:54:25 wysłana przez bartolinio »
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline royal

  • ***
  • 420
  • Sprzęt: SPV M650, Toshiba G900,HTC TOUCH HD,HTC LEO,IPHONE
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1835 dnia: Listopad 17, 2009, 19:25:40 »
Dokładnie też tak miałem, że meil z linkiem potwierdzającym rejestrację wylądował jako spam.

*

Offline Poenitor

  • 19
  • Sprzęt: HTC Touch HD /Asus G50Vt + 2x1TB MyBook WD+2x500GB WD Passport
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1836 dnia: Listopad 17, 2009, 19:39:52 »
Witam, mógłby ktoś podesłać linka do ROMu Duttyego (Holy Grail R0) , na htcpedia nie moge sie zarejstrować czekam już piąty dzień na emaila z linkiem aktywującym konto.

tez nie dostawalem maila aktywujacego  na wp.pl oraz tlen.pl .. ale na gmail.com dalo rade:)

a tu masz link
http://rapidshare.com/files/308416398/RUU_Duttys_HD_WM6.5_Leo_Holy_Grail_R0.zip.html
milego flashowania:)

*

Offline Carlito

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Artemis
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1837 dnia: Listopad 18, 2009, 12:00:52 »
A masz może linka do wersji z Manila 2.1? (Też mam konta na wp i o2 i maila z htcpedia- nawet w spamie - jak nie ma tak nie ma :()

*

Offline Poenitor

  • 19
  • Sprzęt: HTC Touch HD /Asus G50Vt + 2x1TB MyBook WD+2x500GB WD Passport
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1838 dnia: Listopad 18, 2009, 13:24:13 »
ja znajde dzis czas i checi to sciagne i podesle na rapida..

hmm..ale patrze i nie widze tam wersji Holy z Manka 2.1.. moze chodzilo Ci o HTC sense 2.1?
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2009, 13:27:19 wysłana przez Poenitor »

*

Offline damianmielec

  • **
  • 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: sensation4G :ok:
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1839 dnia: Listopad 18, 2009, 13:32:33 »
Poenitor dzięki za linka, ale prosiłbym o link do Duttyego HTC sense 2.1, poza tym jaka jest Wasza opinia, który lepszy HTC sense 2.1 czy Holy_Grail_R0 ?
Pride..Passion..Believe..ManUtd

*

Offline Carlito

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Artemis
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1840 dnia: Listopad 18, 2009, 13:57:24 »
(...) moze chodzilo Ci o HTC sense 2.1? (...)
Tak, użyłem tylko "skrótu myślowego" :grin: Sam już szukałem na RS-ie ale jakoś nie mogę naleźć :S
@Damianmielec: HTC Sense to też Holy_Grail_R0: http://htcpedia.com/duttys_hd_sense_holy_grail_r_0746ef0615a83ccf5/soft/htc-blackstone-rom.html?page=1. Ta wersja różni się tylko Manilą - 2.1 i 2.5. Dla mnie v. Sense jest lepsza, nie lubię mieć nasr.. na panelu. Obecnie ujeżdżam kwbra Vanilla Rhodium z 15/11 z tą właśnie wersją. Dla mnie bomba. Co do Dutty'ego - chcę zobaczyć, co tak wielu chwali...
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2009, 14:08:29 wysłana przez Carlito »

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1841 dnia: Listopad 18, 2009, 17:26:09 »
Najnowszy Dutty Leo Holy Grail - Demon predkosci.. Nawet po wgraniu miliona pierdół!!1 rewelacja.

Byle nie ten z Sense 2.5
Zwiecha co parę godzin...

co Ty za bzdury wypisujesz? mam go już ponad tydzień, i po poprawieniu błędu z reakcją ekranu na dotyk (w dniu wgrania ROMu) to tej pory ani razu nie robiłem jeszcze SR... jest sporo szybszy i bateria trzyma 2× dłużej niż na każdym innym ROMie z sense 2.5 które miałem do tej pory (energy, dutty R6, R7, któryś lost in asia i jakiś ROM Bysia),... czego chcieć więcej?
wg. mnie to na razie najlepszy ROM z sense 2.5 i jeszcze długo u mnie pozostanie...

skoro masz ciągłe zwiechy tzn że masz zawaloną pamięć telefonu po poprzednich ROMach... rozwiązania są 2:
- procedura MTTY (dość skomplikowana)
- wgranie dowolnego ROMu Stock'owego, a po nim ROMu gotowanego
oba te rozwiązania całkowicie czyszczą pamięć telefonu ze śmieci z pozostałych ROMów (coś a'la formatowanie)

1. bzdura byłaby wtedy gdybyśmy się spotkali na kawie i pobawiłbyś się moim Blackstone, wszystko byłoby cacy a MIMO to napisałbym to co napisałem. Więc nie zarzucaj czegoś co jest nieprawdą. A ja zbytnio cenię swój czas by kłamać na forum.
2. ten ROM jest na moim HTC pierwszym ROMem po prawie roku na ROMie Play, więc trudno mówić o "śmieciach"
3. mimo tego przed duttym wgrałem najnowszy oryg. stockowy ROM od HTC

Po fixie czułość ekranu (reakcja) jest już taka sama jak na ROMie Play, więc jest OK.
Gdy nie ma w tle żadnych aplikacji Sense 2.5 chodzi zadowalająco (ale zdec. wolniej od starej Manili)
ActiveSync cały czas hula w tle + czasem inne rzeczy, których się zapomina pozamykać.
Kiedys duttys oferował fixa aby automatycznie killować AS ...teraz go nie zauważyłem.

Najgorzej muli / zwiesza się przy AutoMapie, AS i przeglądarce w tle. Wtedy też bateria robi się gorąca... Pomaga Task Manager.
Tylko 1 dnia po instalacji był problem z freezami i musiałem kilka razy wyciągać baterię. Potem to się "samo" uspokoiło... Dziwne.


*

Offline Pro

  • **
  • 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • HD2
  • Sprzęt: HTC Leo
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1842 dnia: Listopad 20, 2009, 18:23:31 »
no to masz pecha kolego, jak dla mnie ten Holy jest szybszy od brandowego Playa i Bysiowych Hypnotiqow 6.1 - tak tak nie przesadzam
HTC Touch HD -> HTC HD 2

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1843 dnia: Listopad 22, 2009, 17:31:20 »
długo niezmieniałem romu jechałem na  romie polskim bysia kilka miechów poprostu ni emialem czasu tu zaglądać i znowu wgrywać czytać  kolejne wersje,nowy rom dutego holy to jest naprawde  duzy skok  w przód poprostu lol.Manila jest rewelacyjna jakoś tak wszystko jest wyrażiste ładniejsze naprawde jestem pod dużym wrażeniem no i szybkość jest odczuwalna.

Wiecie może jak wylaczyc np jakąś aplikacje  jak jest uruchomiona w tle?
Zabrania się: w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie)
BS_Cloudy _2.4 WWE  Radio_1.17.25.09
Test-  Android 2.2 (FroYo)

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1844 dnia: Listopad 22, 2009, 17:36:32 »
no to masz pecha kolego, jak dla mnie ten Holy jest szybszy od brandowego Playa i Bysiowych Hypnotiqow 6.1 - tak tak nie przesadzam

Rowniez bylem zadowolony z w/w ROMu przez ponad 2 tygodnie
Teraz wysypaly sie MMSy
A dokladniej....po wyslaniu mms'a nie rozlacza sie z siecia
Trzeba rozlaczyc recznie
szkoda ;(
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

*

Offline Yelayon

  • ***
  • 252
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2 T8585
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1845 dnia: Listopad 22, 2009, 23:54:23 »
A ja wróciłem do korzeni. Zainstalowałem ROM stock'owy i zapierdziela jak żaden inny. Powrót do epoki kamienia łupanego, ale żadnych kłopotów, przez 2 dni 50% baterii zużył, etc.
Wole pogodzić się z brakiem niektórych funkcjonalności, które naprawdę dodawały ergonomi kosztem właśnie tego, że jest stabilność i szybkość :P
-------------------
There are no mistakes, just learning experience.
PDAs: iPAQ 4150 -> ETEN G500 -> Glofiish X800 -> HTC Touch HD -> HTC Touch HD2

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1846 dnia: Listopad 23, 2009, 22:22:31 »
Ja zatrzymałem się na Topix 3.1.2 i od (prawie) miesiąca nic nie kombinuję !
Wiem, że nie ma zbyt wiele "wodotrysków" ale wszystko działa idealnie a bateria trzyma bardzo długo
Po prostu "spasował" mi ten ROM :)

*

Offline Carlito

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Artemis
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1847 dnia: Listopad 24, 2009, 07:42:41 »
Heh... To spróbuj Topixa 3.2 beta 4 (podbij tylko przed nagraniem PP do 20MB). Prędkość i "battery drain" niemalże jak w stockowym :O. Wersje Vanilla Rhodium też niezłe (m.in. mają jakieś kolorki :grin:)

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1848 dnia: Listopad 27, 2009, 02:34:50 »
niestety dla miłośników ROMów...

... kolejny kucharz rezygnuje z HD. Tym razem to Smokku :(
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline Carlito

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Artemis
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1849 dnia: Listopad 27, 2009, 08:15:10 »
... i kwbr z XDA... :( :(. Czas pogonić Blackstone'y i za Leo się rozejrzeć... albo N900 :grin:

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1850 dnia: Listopad 27, 2009, 09:43:43 »
będą i kolejni odchodzić... taka kolej rzeczy ;)
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline mcc

  • **
  • 182
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kosmetyki naturalne SklepSpa.pl
  • Sprzęt: Glofiish x800, HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1851 dnia: Listopad 27, 2009, 18:05:32 »
Ja zouwazylem to wczesniej na Glofiish mojej zony. Na poczatku szal, a teraz nic nowego od pol roku - a sprzet wyszedl jakies 1,5 roku temu...

Jesli chodzi o bakterie, to wlasnie wrocil moj HD z naprawy i oczywiscie po wymianie MB mam stockowy ROM. Niestety nie widze zeby trzymal baterie dluzej niz Dutty 4.1. Zobaczymy jak bedzie dalej ...

Pzw,
MCC

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1852 dnia: Listopad 27, 2009, 21:41:07 »
A niech odchodza. Niech im ziemia lekka bedzie.
Ale niech zostawia po sobie choc jeden dopracowany do konca rom. Bo na razie jest 25 romow do wyboru, kazdy niedorobiony pod tym czy innym wzgledem (a to nie dziala GPRS, a to SMS a to sie wiesza, a to wala sie textury a to nie dziala AGPS etc etc).
z Etem masz racje bo mialem X500+. Jednak ostatni rom  (WM6.1) na X500+ byl wydany 1,5 roku temu i nie mial zadnego buga. Sluzyl mi do teraz.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2009, 21:42:57 wysłana przez MaXyM »
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1853 dnia: Listopad 27, 2009, 22:42:55 »
A niech odchodza. Niech im ziemia lekka bedzie.
Ale niech zostawia po sobie choc jeden dopracowany do konca rom. Bo na razie jest 25 romow do wyboru, kazdy niedorobiony pod tym czy innym wzgledem (a to nie dziala GPRS, a to SMS a to sie wiesza, a to wala sie textury a to nie dziala AGPS etc etc).
z Etem masz racje bo mialem X500+. Jednak ostatni rom  (WM6.1) na X500+ byl wydany 1,5 roku temu i nie mial zadnego buga. Sluzyl mi do teraz.


z calym szacunkiem ale wiekszego ignoranta nie widzialem.
nie dosc ze calkowicie za darmo robia romy i poswiecaja na to swoj czas to jeszcze zarzucasz im niedociagniecia, no halo...
 nie chcesz, to nie używaj, zainstaluj stockowego i siedz cicho

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1854 dnia: Listopad 27, 2009, 23:25:53 »
Mysle ze powinienes zagladnac do slownika co oznaczaja slowa ignorant  oraz szacunek.

Akurat ja tez jestem developerem (w innej dziedzinie). I wiem co oznacza robic cos (w tym za darmo). Ale odpowiadam za to co robie. Jesli czegos nie skoncze - to nie wydaje publicznie. Bo wiem ze jak sciagnie to 200 ludzi to kazdy z nich bedzie mial problemy i sluszne pretensje. To ze ktos cos robi za free nie upowaznia do swiadomego wydawania bubli.

Czytajac xda widac, ze developerzy nie sprawdza nawet czy w nowym romie dzialaja takie podstawowe funkcje jak GPS. Mowisz zeby nie uzywac? ale co mi z tego jak ja sie dowiaduje o powaznym bugu dopiero jak przeflashuje swoj PDA? to juz troche za pozno. A moze uwazasz ze ludzie nie powinni zglaszac bledow w ROMach?
Jako kontr-przyklad podalem ROMy do Etena. Ktos je zrobil i wydal dopiero jak przetestowal (a nie, co 3 dni nowy rom z kolejnymi bledami).

Nie mam oczywiscie nic przeciwko smokkowi czy innym devsom. To jest ich czas i maja prawo nim dysponowac. Wyrazilem swoja ogolna uwage co do jakosci produktow 3rd party oraz latwosci w porzucaniu ich przez tworcow bez doprowadzenia ich do uzytecznej wersji. Wlasciwie traktuj to jako zyczenie zmiany tej sytuacji na lepsza.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2009, 23:46:21 wysłana przez MaXyM »
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1855 dnia: Listopad 28, 2009, 14:01:37 »
widzisz ... topix'y były dopracowane
tak działał kwbr - tylko dobry, sprawdzony produkt
wersja 3.1.2 jest perfekcyjna
tak więc on mógł spokojnie odejść z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku

*

Offline Pro

  • **
  • 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • HD2
  • Sprzęt: HTC Leo
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1856 dnia: Listopad 28, 2009, 14:27:50 »
chłopaki  :D potrzebuje najlepszy na chwilę obecną (najstabilniejszy, mozliwie jak najmniej bugów itp) ROM ze startem na dole. Dzieki!!
HTC Touch HD -> HTC HD 2

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1857 dnia: Listopad 28, 2009, 14:56:36 »
EDIT: zalezy z jaka manilla. 2 ponizsze maja v2.5

Ja tez :)
Ja siedze na Energy 28002 "Leo" - nie stwierdzilem zadnych wiekszych problemow oprocz wspolnych dla wszystkich romow*)
28004 mial problemy. wlasnie wyszedl 28005 - czekam na opinie.

Sledzilem tez rozwoj ROMu smokka i tez byly raportowane dosc uciazliwe bugi. w tej chwili pojawil sie rom 1.10 ale ludzie tez raportuja jakies rzeczy. A jako ze smokku juz duzo czasu nie poswieci temu romowi to bym sie nie przyzwyczajal. Choc bardzo podobalo mi sie konsekwentne prowadzenie romu (zawarte programy, opis, log,numeracja etc) i szczerze chcialem sie przesiasc.

Z innych romow start menu na dole to nic ciekawego nie widzialem

*) wspolne wbledy dla tej serii romow to:
- problemy z USB. Zdarza sie ze sa problemy z polaczeniem. Albo jak sie polaczy to sie przywiesi RAZ podczas listowania katalogu lub kopiowania. Nalezy odczekac (dosc dlugo, na pewno kilka minut) po czym sie odwiesza i juz dziala. Nie zdarza sie czesto ale na pewno wplywa na to negatywnie jak wczesniej przegladasz karte za pomoca PDA
- nie dzialajace MyLocation. Dziala tylko z WiFi (W google maps dziala jak nalezy z wszystkim). Widzialem w jakims logu ze w ramach jakiegos buildu 28005 zaktualizowano biblioteki location service. Zobaczymy co to zmieni
- problem z pora dnia na animacji pogody - ale to maja wszystkie manille od poczatku i nawet w najnowszym HD2
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2009, 15:05:25 wysłana przez MaXyM »
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline ciopik

  • ***
  • 348
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC Touch HD, Diamond
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1858 dnia: Listopad 28, 2009, 15:00:54 »
To ze ktos cos robi za free nie upowaznia do swiadomego wydawania bubli.
zgadzam się z tobą
widzisz ... topix'y były dopracowane
tak działał kwbr - tylko dobry, sprawdzony produkt
wersja 3.1.2 jest perfekcyjna
tak więc on mógł spokojnie odejść z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku

3.0.2 też jest super, szkoda że nie zakończył ROMu z WM6.5 :(

znam też paru dobrych polskich kucharzy z Diamonda Krzysiecw, Billy, xcoom którzy zawsze drążyli temat do końca i nie konczyli roboty w połowie, szkoda że z ich wypieków nie da się korzystać na kamyczkubo są szybkie i zużywają mało pamięci - Diamond ma jej mniej o jakieś 70mb (zależy od użytego PP).

ROMy Bysia niestety są niedopracowane :( mają bugi i lubią żreć energię, z drugiej strony sama manila 2.5 robi dużo problemów dlatego tym bardziej nie rozumiem czemu wszyscy kucharze się na nią rzucili.
Ja osobiście z ROMów najbardziej lobię Topixa 3.0.2 a ostatnimi czasy EnergyROM Photon (ze względu na WM 6.5 którego potrzebowałem)

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1859 dnia: Listopad 29, 2009, 15:11:33 »
XannyTech

Używałem zwykłego 6.5 czyli XT2.2, teraz przesiadłem się na 6.5.3, czyli Evo 1.4

Dla mnie szybko, sprawnie i bez błędów mimo taksbara na dole :)