ROMy do HD

  • 2166 Odpowiedzi
  • 693722 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1800 dnia: Październik 23, 2009, 17:46:36 »
Szanowni panowie.Testuje od ponad tygodnia kilkanaście Romów,niestety wszystkie od Bysia są nie pozbawione bugów,które utrudniaja życie.Od dwóch dni testuję XannyTech wersję 1.8c.W/g mnie jest to stabilny szybki ROM.Ogólnie szukam Romu spolszczonego,bez zbednych wodotrysków,może być z manila.Ale niestety nie mogę na taki trafić.Choć znalazłem jeden mały problem z 1.8c -bardzo słabe odtwarzanie filmów,choc dograłem drivery(zacinanie)

Też potwierdzam, że Xanny 1.8 jest jak dla mnie wolny od bugów. Nie używam manilki.

*

Offline Yelayon

  • ***
  • 252
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2 T8585
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1801 dnia: Październik 24, 2009, 11:35:58 »
do użytkowników ROMu Dutty R6
jak tacy są to niech mi któryś z Was wyśle na bartolinio@g.pl (lub podczepi pod swojego posta) oryginalny plik 797b3646_manila (jest w katalogu windows)... grzebałem w nim i coś spierniczyłem bo mi manila krzaki pokazuje w niektórych miejscach, a zapomniałem zrobić kopię  :(
To po prostu skasuj ten plik i reboot. Pojawi się wówczas plik orgyinalny z ROM'u
-------------------
There are no mistakes, just learning experience.
PDAs: iPAQ 4150 -> ETEN G500 -> Glofiish X800 -> HTC Touch HD -> HTC Touch HD2

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1802 dnia: Październik 26, 2009, 17:32:33 »
Witam panowie i panie,
prosze o wskazanie ROMu ktory bylby dla mnie odpowiedni.
Nie mam po prostu dwuch dni aby sledzic cale forum i wczytywac sie .
Potrzebuje ROM oparty na WWM 6.1 bez manili urzywam SPB.
W HTC uryzwam przedewszstkim: telefonu, worda, maile, strony www, budzika,notatki.
Moze byc ROM po angilsku, oby byl stabilny i szybki.
Prosze tez o wskazuwki jak wgrac taki rom bo ostatni wgrywalem w lutym i calkiem juz zapomnialem jak sie to robi.
Dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam

*

smokku

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1803 dnia: Październik 26, 2009, 19:15:14 »
18. Performance - Energy / 18.5 Assisted GPS (A-GPS)
miałem wyłączone. Po zenablowaniu, "My Location" zadziałało od ręki.  :proud:

I wpier-biiip teraz baterię w pół dnia. Co za szajs...

*

Offline Carlito

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Artemis
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1804 dnia: Październik 27, 2009, 13:49:07 »
Topix 3.1.2 (beta). Jak pisze kwbr: "not yet released" ale dla niecierpliwych: http://blog.celogeek.com/mobile/cooked-rom/mirror-for-all-kwbrs-roms/#cg_d2dc76521b56b919389ce4fc277879e3a5a68bf3 Zmiana jednego numerka, a w środku... Winda 6,5 + manila 2.1. W tej konfiguracji, mimo kilku drobnych bugów (w końcu beta), pierwszy, który przekonuje mnie do WM 6.5. Trochę siermiężny, raczej nie dla pasjonatów bajerów z 2.5 itp. Po pierwszych testach: dosyć żwawy (jak na 6.5 z maniłką), wszystko w miarę logicznie uporządkowane, główny ekran jak standard 6.1+TF 2.1 ("kolorystyka" cz-b, bez "grubych" przycisków na dole, start na górze) ale od czego "upiększacze" (kolorowe ikony taskbara i slidera na dole działają poprawnie), z baterią nawet oszczędnie się obchodzi za to nazbyt łakomie "szamie" RAM. Mimo wszystko zapowiada się ciekawie...

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1805 dnia: Październik 27, 2009, 18:29:36 »
Witam panowie i panie,
prosze o wskazanie ROMu ktory bylby dla mnie odpowiedni.
Nie mam po prostu dwuch dni aby sledzic cale forum i wczytywac sie .
Potrzebuje ROM oparty na WWM 6.1 bez manili urzywam SPB.
W HTC uryzwam przedewszstkim: telefonu, worda, maile, strony www, budzika,notatki.
Moze byc ROM po angilsku, oby byl stabilny i szybki.
Prosze tez o wskazuwki jak wgrac taki rom bo ostatni wgrywalem w lutym i calkiem juz zapomnialem jak sie to robi.
Dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam

ja p....lę... Ty braillem piszesz, czy do polskiej szkoły w Mozambiku chodziłeś??

Używam Xannytech 1.8 z wyłączoną menelką oraz z SPB - czyli tak, jak zamierzasz. Jak pisałem powyżej - dla mnie bez bugów.

*

Offline Yelayon

  • ***
  • 252
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2 T8585
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1806 dnia: Październik 28, 2009, 09:04:21 »
EnergyROM_23081_BLACKSTONE_27.Oct.2009_StandardM2.5 (http://hotfile.com/list/112683/ddbccca) wymiata pod względem prędkości - polecam

Dopiero co wgrałem i zaczynam konfigurować, ale już widzę, że z 2 razy szybszy niż wcześniejsze ROM'y z Manilą 2.5
-------------------
There are no mistakes, just learning experience.
PDAs: iPAQ 4150 -> ETEN G500 -> Glofiish X800 -> HTC Touch HD -> HTC Touch HD2

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1807 dnia: Październik 28, 2009, 09:48:56 »
...ale już widzę, że z 2 razy szybszy niż wcześniejsze ROM'y z Manilą 2.5

świetny dowcip  :banan:
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline ivica

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1808 dnia: Październik 28, 2009, 14:33:58 »
serio, sam jestem zdumiony... bardzo plynna obsluga, duza szybkosc dzialania

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1809 dnia: Październik 28, 2009, 16:50:32 »
EnergyROM_23081_BLACKSTONE_27.Oct.2009_StandardM2.5 (http://hotfile.com/list/112683/ddbccca) wymiata pod względem prędkości - polecam

Dopiero co wgrałem i zaczynam konfigurować, ale już widzę, że z 2 razy szybszy niż wcześniejsze ROM'y z Manilą 2.5

a na jak dlugo starcza Ci akumulatora?


*

Offline Bysio

  • *****
  • 3655
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone, iPad, MacBookPro, AppleWatch
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1810 dnia: Październik 30, 2009, 08:12:12 »
Panowie czekam na opnie....\
LEO 1.43

http://rapidshare.com/files/299733291/_29.10.2009__ROM_HTC-HD___WM_6.5-WWE_-eXperience_V_9.1.0.rar.html

MD5:  2B86F40EA2D1BDAA6565571E37182802

OD ZADAWANIA PYTAŃ JEST FORUM, A NIE PW

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1811 dnia: Listopad 02, 2009, 12:14:26 »
używa ktoś ROMu Dutty R7? bo wrzuciłem i szukam rozwiązania na jeden problem... mianowicie jak się do któregoś ze skrótów w Today przypisze kontakt to nie jest wyświetlane zdjęcie tego kontaktu  :mysli: na R6 było ok...
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1812 dnia: Listopad 04, 2009, 13:07:44 »
Czy ktoś móglby polecić w miare dobry ROM z Manila 2.1 najlepiej spolszczony....a jesli nie to czy sa jakies nakladki zeby go spolszczyc

*

Offline wojtasbd

  • **
  • 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1813 dnia: Listopad 04, 2009, 13:35:43 »
Czy ktoś móglby polecić w miare dobry ROM z Manila 2.1 najlepiej spolszczony....a jesli nie to czy sa jakies nakladki zeby go spolszczyc

polecam ROM Bysia eXperience 5.1 Finale ( WM 6.5 i Manila 2.1) w pelni polski  :ok:
ROM : eXperience  9.4.1
Radio : 1.17.25.09

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1814 dnia: Listopad 05, 2009, 21:00:33 »
Duttys HD Leo Holy Grail R0 - http://htcpedia.com/duttys_hd_leo_holy_grail_r_2e6a2262b14ec78cb/soft/htc-blackstone-rom.html?page=1

bardzo plynnie to chodzi, nie znalazlem zadnych bledow.


Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1815 dnia: Listopad 06, 2009, 08:10:43 »
Duttys HD Leo Holy Grail R0 - http://htcpedia.com/duttys_hd_leo_holy_grail_r_2e6a2262b14ec78cb/soft/htc-blackstone-rom.html?page=1

bardzo plynnie to chodzi, nie znalazlem zadnych bledow.



A czy pozniej na ten ROM mozna wgrac nakladke spolszczajaca ...  ???? Tak zeby mec wszsytko po naszemu:)

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1816 dnia: Listopad 06, 2009, 12:16:04 »
Duttys HD Leo Holy Grail R0 - http://htcpedia.com/duttys_hd_leo_holy_grail_r_2e6a2262b14ec78cb/soft/htc-blackstone-rom.html?page=1

bardzo plynnie to chodzi, nie znalazlem zadnych bledow.



yyy a co to za ROM? Dutty zmienił oznaczenie swoich ROMów czy co? poprzednio był Leo R7 a teraz Leo Holy Grail R0? o co kaman? ktoś wie? bo nie chce mi się czytać wątku po angielsku...
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline Dudeko39

  • ***
  • 404
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1817 dnia: Listopad 06, 2009, 12:20:13 »
zmienil wersje windowsa CE OS 5.2.21869 & Build 21869.5.0.82 - byl 23016

*

Offline Noalan

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1818 dnia: Listopad 10, 2009, 20:52:08 »
Podłączam się do pytania. Czy można ten ROM spolszczyć i jeśli tak, to jak to najlepiej zrobić?
HTC Touch HD (Blackstone)
ROM eXperience v 9.3.1

*

Offline Pro

  • **
  • 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • HD2
  • Sprzęt: HTC Leo
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1819 dnia: Listopad 11, 2009, 13:24:43 »
Najnowszy Dutty Leo Holy Grail - Demon predkosci.. Nawet po wgraniu miliona pierdół!!1 rewelacja.
HTC Touch HD -> HTC HD 2

*

Offline petreq

  • 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: E72
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1820 dnia: Listopad 11, 2009, 13:35:19 »
Ja polecam Duttys HD Sense 2.1 Holy Grail R0 - bez wodotrysków, szybki. Na razie bugów nie stwierdziłem.

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1821 dnia: Listopad 11, 2009, 17:48:20 »
Najnowszy Dutty Leo Holy Grail - Demon predkosci.. Nawet po wgraniu miliona pierdół!!1 rewelacja.

wrzuciłem z ciekawości i... coś jest nie tak z tym ROMem chyba... dokładnie czasami w niektórych sytuacjach ekran nie reaguje na tapanie  :mysli: np. w resco explorer, opcja "move to" i rozwija się drzewo katalogów i... nie można nic wybrać, to samo w aplikacji myphone przy wybieraniu co ma być synchronizowane...
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline JNS

  • *
  • 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1822 dnia: Listopad 11, 2009, 18:15:44 »
Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda kalendarz w tej manili 2.1 Sense? i jakie są różnice pomiedzy najnowszą 2.5 i tą 2.1 Sense? Z góry dzięki

*

Offline venor

  • ***
  • 275
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1823 dnia: Listopad 11, 2009, 19:05:37 »
5-11-2009
Duttys HD WM6.5 HD Sense 2.1 Holy Grail R0
Based Rom 1.59 ( CE OS Build 5.2.21869.5.0.82 )




CHANGELOG :

• Re-structure This Rom even more to Stock Leo.
• Updated HTC SENSE 2.1 and dependent components.
• Added  Multiple themes to choose from.
• Added Multiple Manila 2.5 Wallpapers also to customise you're device with themes to match.
• Added useful cabs in Rom download folder including Cyberon Voice Speed Dial.
• Default to 3 Menu Leo Start Menu, I will try and make a cab for 4 Menu Row.
• Fixed WM6.5 Start Selection.
• Some other minor fixes.
• This Rom is very fast, responsive and everything now seems to work better with the Sense 2.1


ROM INFO :
* CE OS 5.2.21869 & Build 21869.5.0.82
* Base Rom 1.59 Dutty
* PagePool set to 18 MB
* Updated 99 % applications from HTC.
* Updated icons throughout the Rom.
* Use .NET Compact Framework 3.5
* Removed ULDR sector
* Removed Wallpaper, Ringtones,… and other files not needed
* Disable Sercurity , patched cert HTC
* Most Applications are supported by landscape.
* Added support MSVC Version for alternate Users
* And more things…..

DOWNLOAD: http://htcpedia.com/duttys_hd_sense_holy_grail_r_0746ef0615a83ccf5/soft/htc-blackstone-rom.html?page=1




4-11-2009
Duttys HD WM6.5 Leo Holy Grail R0 WWE
Based Rom 1.59 ( CE OS Build 5.2.21869.5.0.82 )




CHANGELOG :
This Rom Release I called the Duttys Leo Stock Holy Grail R0 as this seems to be the One.
• Re-structure This Rom even more to Stock Leo.
• Added  Multiple themes to choose from.
• Added Multiple Manila 2.5 Wallpapers also to customise you're device with themes to match.
• Added 3 useful cabs in Rom download folder including Cyberon Voice Speed Dial.
• Updated Google Maps.
• Removed HTC Task Manager as not included in Leo Rom and now feels even more Responsive.
• Microsoft Task Manager now default in Rom.
• HTC Task Manager as Cab inside the Rom download folder soft reset required.
• Default to 3 Menu Leo Start Menu,
• 4 Menu Row Cab in Rom download folder soft reset required.
• Fixed WM6.5 Start Selection.
• Some other minor fixes.
• This Rom is very fast, responsive and everything now seems to work better with the Topaz Official Build.
• This Rom will be available first with Leo Phone canvas and Topaz canvas version will come shortly.
OBSERVATION:
• Taken out Task Manager makes the Rom more responsive and damn fast and the MS. task Manager works really well and does release more memory.
• Leo Rom is now shipped so do not expect much changes from R7
• RTM means Release to manufacture which in my case Leo Rom is shipped and not much updates will be available now.
• I like the HTC Messaging software since I never keep much texts at one time I don't get any major issue.
• Two versions of the same ROM but difference between the Phone Canvas one supports video and one supports Conference calls.
• Footprints now worked which you just launch Footprints, take a Pic after GPS is enabled, go to HTC Album and click on pic and click menu and save as Footprints.
• If you don't like the weather animation you can disabled it by using my cab in post 2.
• I will endeavour to fix any issue which I can and will update when available.
• If you like my work and want to send a beer or contribution you can click on my PayPal link.
• My Location works great and no issues for me, but for some it will not work as it depends on user location and by using WIFI this should make it work for u also and I will include a cab which will disable my Location.
• My ROMs are made close to Stock as possible but fully tweaked for speed , performance and stability, so please do not expect any alterations or manila modding.

ROM INFO :

* CE OS 5.2.21869 & Build 21869.5.0.82
* Base Rom 1.59 Dutty
* PagePool set to 18 MB
* Updated 99 % applications from HTC.
* Updated icons throughout the Rom.
* Use .NET Compact Framework 3.5
* Removed ULDR sector
* Removed Wallpaper, Ringtones,… and other files not needed
* Disable Sercurity , patched cert HTC
* Most Applications are supported by landscape.
* Added support MSVC Version for alternate Users
* And more things…..

DOWNLOAD: http://htcpedia.com/duttys_hd_leo_holy_grail_r_2e6a2262b14ec78cb/soft/htc-blackstone-rom?page=2?page=2






Najnowszy Dutty Leo Holy Grail - Demon predkosci.. Nawet po wgraniu miliona pierdół!!1 rewelacja.

wrzuciłem z ciekawości i... coś jest nie tak z tym ROMem chyba... dokładnie czasami w niektórych sytuacjach ekran nie reaguje na tapanie  :mysli: np. w resco explorer, opcja "move to" i rozwija się drzewo katalogów i... nie można nic wybrać, to samo w aplikacji myphone przy wybieraniu co ma być synchronizowane...


Made cab to fix tap issue
Quote:
Originally Posted by belbalt View Post
fix tap...
REGEDIT:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\GWE\Touch\Filter]
"MinimumTapTime"=dword:00000000
WOW - what a lifesaver! Thank you!!!

lub zainstaluj cab    Fix_MinimalTapTime_set_it_to_0.cab (zalaczony ponizej dla zarejestrowanych)
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2009, 19:28:25 wysłana przez venor »
DEVICE: HTC Touch HD (Blackstone)

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1824 dnia: Listopad 11, 2009, 19:28:49 »
też już to znalazłem... ale i tak dzięki za pomoc ;)
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline venor

  • ***
  • 275
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1825 dnia: Listopad 11, 2009, 19:39:47 »
Moze Komus ta informacja pomoze w wyborze ROM`u z konkretnym build`em;-) ,ja zalecam build`y COM2 218xx

Cytuj
translate.google:
Zaktualizowano 11-Lis: Najnowsze 6.5 oraz 6.5.x buduje i buduje manila wyboru Rz
For those like me that could be confused about the latest builds when searching for a new ROM, I'd like to share what I found after a long search. Dla osób takich jak ja, że można pomylić o najnowszych buduje przy szukaniu nowego ROM-u, chciałbym podzielić się co znalazłem po długich poszukiwaniach.

WM 6.5 builds: WM 6.5 buduje:
a) 218xx = COM2, continuing development of 6.5.0.50 a) 218xx = COM2, ciągły rozwój 6.5.0.50
The latest one I found is the 21876 . Najpóźniej jeden znalazłem to 21.876.
This build does not include finger friendly buttons, but seems to be the most stable, fastest and the one which is giving fewer problems with WM6.1 software. Ten build nie zawiera finger friendly przyciski, ale wydaje się być najbardziej stabilna, najszybszy i który daje mniej problemów z WM6.1 oprogramowania. All programs I tried works perfect, including activesync, Tomtom, games, etc. Wszystkie programy Próbowałem działa perfekcyjnie, łącznie z ActiveSync, Tomtom gier, itp.

This is what you need if you are looking for a everyday use ROM. To jest to, czego potrzebujesz, jeśli szukasz ROM codziennego użytku.

Miri, Xannytech, PhamQuang and Hellonasty are cooking using this branch. Miri, Xannytech, PhamQuang i Hellonasty jest gotowanie przy użyciu tej branży.
I use this branch and works perfect. Używam tego oddziału i działa perfekcyjnie.


b) 230xx = COM3, continuing development of 6.5.0.60 b) 230xx = COM3, dalszego rozwoju 6.5.0.60
The latest one I found is the 23088 . Najpóźniej jeden znalazłem to 23.088.
These builds include finger friendly buttons, start button at the bottom and eye candy appearance, but seems that the Roms cooked with this build still have bugs. Te buduje to palec przyjazne przyciski, przycisk Start na dole i wygląd eye candy, ale wydaje się, że Romowie gotowane z tego zbudować jeszcze błędy.
I found that the buttons at the bottom are quite close to the call button on the Blackstone, creating some use problems. Dowiedziałem się, że przyciski na dole są dość zbliżone do przycisk połączenia na Blackstone, tworząc pewne problemy stosowania.
We can find a few Roms form PhamQuang and Hellonasty on this branch and also Miri has posted some test versions. Możemy znaleźć kilka postaci Roms PhamQuang i Hellonasty w tej branży, a także Miri opublikował kilka wersji testowych.

c) 234xx = COM4, continuing development of 6.5.1 c) 234xx = COM4, dalszego rozwoju 6.5.1
The latest one I found is the 23420. Najpóźniej jeden znalazłem to 23.420.
These builds include the last developments and also the new contact application. Te buduje obejmują ostatnie wydarzenia, a także nowy wniosek o kontakt. But they don't seem to be very stable and there are many issues/bugs. Ale oni nie wydają się być bardzo stabilne i istnieje wiele problemów / błędów.
We can find a few Roms form PhamQuang of on this branch and also Miri has posted some test versions. Możemy znaleźć kilka Roms formie PhamQuang z tego oddziału, a także Miri opublikował kilka wersji testowych.

d) 235xx = COM5?? d) 235xx = COM5?
Seems to be a new branch, more stable than COM3 and COM4, but with the same look (buttons at the bottom) Wydaje się, że nowy oddział, bardziej stabilny niż COM3 i COM4, ale sam wygląd (przyciski na dole)
The latest one I found is the 23506 Najpóźniej jeden znalazłem to 23506
Miri, NRGZ28 and other have posted test versions of this branch Miri, NRGZ28 i napisali testowe wersje tego oddziału

e) 219xx = MD1 branch. e) 219xx = MD1 oddziału.
The latest one I found is the 21950. Najpóźniej jeden znalazłem to 21.950.
This build is described as very unstable, old style and with no fancy buttons. Ten build jest opisany jako bardzo niestabilna, starym stylu i bez fantazji przycisków.
No cooked Rom for Blackstone found with this build. Nie gotowane ROM Blackstone znaleźć pod budowę. Seems not recommendable. Nie wydaje się godna polecenia.



Manila 2.5 builds: Manila 2,5 buduje:
The latest one found is the build 2.5.1920. Później niż znaleźć się budować 2.5.1920.
This seems to work pretty well and more stable than previous versions. Wydaje się działać całkiem dobrze i bardziej stabilny niż poprzednie wersje.
Few new ROMs are including this Build Kilka nowych ROMy w tym także to Build

Can some of the senior people check if what I found is correct? Czy niektóre z osób starszych sprawdzić czy to co znalazłem jest poprawna? Pls feel free to modify or comment. Pls feel free to zmienić lub komentarz.


LEO Packages: Pakiety LEO:
1.43 is the newest. 1.43 to najnowszy.
DEVICE: HTC Touch HD (Blackstone)

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1826 dnia: Listopad 12, 2009, 13:59:59 »
czy wam też w ROMie Duttys HD WM6.5 Leo Holy Grail R0 nie pokazuje zdjęcia kontaktu na skrótach ekranu Today?
na R7 też mi nie pokazywało, w zasadzie to wszystko było ok do wersji R6 :(

edit:
muszę przyznać że jestem bardzo, ale to bardzo, pozytywnie zaskoczony tym ROMem pod wzgl. czasu pracy na baterii, powiedziałbym nawet że jestem w małym szoku  :O jak wszystkie dotychczasowe ROMy z mańką 2.5 wytrzymywały mi ledwo 1 dzień (ładowałem HD'ka co noc) to na tym ROMie wytrzymuje mi już półtorej dnia, a jeszcze mam 48% baterii  :banan: wręcz coś nieprawdopodobnego  :grin:
gdyby jeszcze te kontakty na skrótach Today wyświetlały się prawidłowo...
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 11:35:07 wysłana przez bartolinio »
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline JNS

  • *
  • 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1827 dnia: Listopad 16, 2009, 16:22:49 »
Polecam Rom Lost in Asia v13.5 b.21876. działa bardzo dobrze i szybko. Jak dotychczas najszybszy ROM z M2.5

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1828 dnia: Listopad 16, 2009, 18:35:00 »
Najnowszy Dutty Leo Holy Grail - Demon predkosci.. Nawet po wgraniu miliona pierdół!!1 rewelacja.

Byle nie ten z Sense 2.5
Zwiecha co parę godzin...

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1829 dnia: Listopad 16, 2009, 20:38:57 »
Polecam Rom Lost in Asia v13.5 b.21876. działa bardzo dobrze i szybko.

A może ma ktoś ściągniętą tą wersję?

Lost In Asia V 13.1 LEO 1.43 21876 No Manila No HTC Messaging
PASSWORD:bobsbbq
http://rapidshare.com/files/30516537...TCmessaging.7z

wyskakuje mi, że tylko z konta Premium można pobrać ten ROM. Niestety nie mam konta premium :(
Ma ktoś może i udostępni?

Pozdrawiam.

EDIT.

Zadziałało. Widocznie są jakieś ograniczenia czasowe dla pobierania z konta free.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2009, 22:41:37 wysłana przez SkyBanan »