pęknięta pokrywa anteny EDIT: dodałem zdjęcie

  • 0 Odpowiedzi
  • 878 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline copymaker

  • *****
  • 1253
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie helpdesk :)
  • Sprzęt: HTC Desire
pęknięta pokrywa anteny EDIT: dodałem zdjęcie
« dnia: Styczeń 01, 2009, 20:54:54 »
Orientuje się ktoś jaki może być koszt wymiany pokrywy anteny? Po niewielkim upadku pękła mi w rogu wzdłuż i wszerz (po tej stronie gdzie nie ma rysika).

A może komuś też już pękła ta pokrywa? Bo generalnie nie za mocny jest ten plastik. HD spadł mi z biurka na elastyczne podłoże. I co najważniejsze nie spadł na róg, ale centralnie na ekran... Jakoś tak dziwnie się musiała energia upadku rozłożyć że akurat w rogu pękło. Zresztą niby to nie przeszkadza, bo jest to niewidoczne pęknięcia, a poza tym w momencie korzystania z pda w tym miejscu cały czas jest moja dłoń, ale jednak zawsze to trochę boli ja kilku dniowy sprzęt ucierpi... Zresztą początkowo nawet pomyślałem, że tak to było od nowości, bo pęknięcia są równiutkie, jakby celowe, ale na fotkach w necie nie dopatrzyłem się czegoś  takiego.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 11:49:20 wysłana przez copymaker »
SPV M3000-->Loox N560-->MDA Vario II-->HTC TyTN II-->HTC TouchDual-->TyTNII-->Touch Pro-->Samsung Omnia 8GB-->Touch HD-->G1-->SPVM5000-->SGH i780->Iphone 3G 16 GB->HTC Hero--> HTC Touch HD->Iphone 3GS->Vario IV->G2->HD2->BB9700->IP3Gs 32GB->Desire