Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!

  • 32 Odpowiedzi
  • 25312 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« dnia: Listopad 18, 2009, 20:04:22 »
Czy ktoś sprawdzał już tę baterię? Podobny temat jest w dziale Topaza http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=147664.0 i bateria działa faktycznie dłużej niż oryginał. Sama bateria jest do kupienia tutaj: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350270674689
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2009, 20:07:56 wysłana przez ziele »
Are you shpongled?

*

Offline Adi_

  • **
  • 103
  • Sprzęt: HTC HD
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2009, 21:07:42 »
Panowie ja chetnie bym sie dołaczył jezeli bedzie ktoś zamwaiał bo sam nie mam konta na ebay'u.

*

Offline Karambolek

  • **
  • 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC Blackstone.
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2009, 21:13:09 »
Jakie miasto bo potem jeszcze trza poczte angazowac?
Sparkienl

*

Offline rom77

  • 37
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2009, 22:12:38 »
Przed chwilą kupiłem tą baterię. Jak przyjdzie (o ile) to mogę się podzielić swoimi poglądami na jej temat. Na razie pozdrawiam

Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2009, 22:38:34 »
Gdyby ktoś zamawiał,również byłbym chętny:)

*

Offline wojtasbd

  • **
  • 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2009, 00:36:40 »
po tych napisach na opakowaniu to bym sobie dal siana z ta bateria :) nie zdziwcie sie jak po jakims czasie bedziecie musieli oddac hdeka do serwisu .. lub co gorsza sprawic sobie nowego  :P .. wgrajcie lepiej stockowy rom .. potem jakis ROM Bysia .. jak wam zalezy na baterii to polecam hypnotiQ 1.8 lub 5.1 Finale ... a jak ktos woli wm6.5 i manke 2.5 to ver 9.3.0 (obecnie sam na niej smigam) ... zadajcie sobie pytanie czy byscie cos takiego kupili powiedzmy na ś.p Stadionie X-lecia :)
ROM : eXperience  9.4.1
Radio : 1.17.25.09

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 19, 2009, 00:50:27 »
@wojtasbd jesteś trochę śmieszny. Wyjmij baterię ze swojego HD i zobacz co na niej pisze. Tak! dobrze widzisz... MADE IN CHINA. Kupuje dużo rzeczy z Chin i powiem Ci że jakość wykonania na prawdę na dobrym poziomie.
Are you shpongled?

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 19, 2009, 03:08:11 »
proponuje poczytac na XDA o tych bateriach.
Wg testow sa rozne baterie i rozni sprzedajacy.
A nawet jak pierwsze testy wypadaja pomyslnie (30% lepsze) to po tygodniu te baterie nie sa w stanie wytrzymac 1 dzien w stand by.
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline belek

  • ***
  • 311
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia
  • Sprzęt: Blackstone, Leo, iPhone
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2009, 12:07:40 »
Kupuje dużo rzeczy z Chin i powiem Ci że jakość wykonania na prawdę na dobrym poziomie.
Jeśli jakaś znana firma decyduje się otworzyć swoją fabrykę w Chinach ze względu na tanią, niewolniczą siłę roboczą, zachowując jednocześnie swoje wymogi i kontrolę jakości, to wyprodukowany towar nie będzie się różnił od tego MADE IN WEST GERMANY.
Co innego jeśli robi to jakiś noname, który stawia na cenę a nie jakość. Wtedy nie ma co liczyć na naprawdę dobry produkt. W tym przypadku stawiam, że to badziewie, ale może ktoś się miło zawiedzie....
Vulnerant Omnes, Ultima Necat

*

Offline Carlito

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Artemis
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 20, 2009, 12:42:17 »
Poczekajmy, kolega rom77 kupił, może podzieli się swoimi spostrzeżeniami. Trudno dyskutować i wymieniać opinie o czymś, jak się samemu nie nadgryzło tematu... belek, gdzie teraz znaleźć coś MADE IN GERMANY, a tym bardziej WEST? Tera Panie wszystko made in China a Niemcy w całości :mrgreen: Jakość też różna, ale ja bym chętnie zanabył, nawet jak to badziewie, zawsze się przyda zapasowy akumulator...

*

Offline rom77

  • 37
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 20, 2009, 20:29:34 »
Dostałem potwierdzenie, że towar wysłany. Jak potestuję to na pewno podzielę się swoimi spostrzeżeniami z resztą użytkowników tego forum. Za taką kasę ok. 32 zł z przesyłką wystarczy, że będzie zawsze drugi, zapasowy akumulator, a jeśli okaże się lepszy no cóż - miła niespodzianka. Pozdrawiam

*

Offline billyj80

  • Expert HTC Topaz
  • *****
  • 1939
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC D2 Topaz
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 21, 2009, 19:53:13 »
niedowiarki, ja juz mam ta bateria w Topazie ze 3 tygodnie, i nie ma zadnych spadków wytrzymałości, dodatkowo ani razu nie musialem podładowywać batrii w srodku dnia, jak to sie zdarzalo na orginalnej

aha przy okazji, kupilem laptopa Hasee z chin jakies 2 lata temu, w tym czasie brat kupil Sony Vaio w Anglii, moja bateria dalej działa spokojnie wytrzymuje film, a Sony cóż juz dawno bati lezy w koszu, nie dośc tego pare razy byl w serwisie, z ekranem, DVD itd.

chiny rulez
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2009, 19:55:52 wysłana przez billyj80 »
TD1ROM TD2ROM  Nie masz zgody na paypal!

*

Offline belek

  • ***
  • 311
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia
  • Sprzęt: Blackstone, Leo, iPhone
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 22, 2009, 08:36:37 »
niedowiarki, ja juz mam ta bateria w Topazie ze 3 tygodnie, i nie ma zadnych spadków wytrzymałości, dodatkowo ani razu nie musialem podładowywać batrii w srodku dnia, jak to sie zdarzalo na orginalnej

aha przy okazji, kupilem laptopa Hasee z chin jakies 2 lata temu, w tym czasie brat kupil Sony Vaio w Anglii, moja bateria dalej działa spokojnie wytrzymuje film, a Sony cóż juz dawno bati lezy w koszu, nie dośc tego pare razy byl w serwisie, z ekranem, DVD itd.

chiny rulez

jasne, demokrację w chinach i poszanowanie mniejszości też mają lepsze niż w Europie :grin:

nie buduj opinii na dwóch jednostkowych przykładach. ja mam już trzecie VAIO i jeszcze nic mi się nie zepsuło. jedynie we wcześniejszym Compaq Presario2100 padła wtyczka zasilania, ale po takich przejściach, że się jej nie dziwię.

co do baterii, to nie jest FIZYCZNIE możliwe, żeby przy tej samej wielkości miała o połowę większą pojemność, więc jeśli rzeczywiście trzyma lepiej to dlatego że ma TYLKO 3 tygodnie. ewentualnie efekt placebo. nawet nie wiesz czy daje dobre napięcie i czy nie uszkadza HTC... jak zrobi zwarcie i HTC pójdzie do kosza to zobaczymy czy będziesz ją tak zachwalał


« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 08:39:08 wysłana przez belek »
Vulnerant Omnes, Ultima Necat

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 22, 2009, 09:47:06 »
Uszkodzic moze nie uszkodzi - jak sie nie zapali :) A z trwaloscia to wyjdzie po jakims czasie - choc przy cenie oscylujacej na poziomie 3 piw w knajpie  to faktycznie nie ma co marudzic... Jednak osobiscie to tez nie wroze jej wielkiej trwalosci...

Odnosnie VAIO to hmm IMHO tym komputera wiele brakuje - przynajmniej takie mam odczucia po problemach jakie mielismy z kilkoma modelami w firmie... Dodatm tylko ze ostatnio tez przezylem szok odnosnie Made in China - zamowilismy Dell-a Studio XPS 13 i okazalo sie ze nie Made in Poland czy Made in Irleand, a wlasnie Made in China  :O

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline belek

  • ***
  • 311
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia
  • Sprzęt: Blackstone, Leo, iPhone
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 22, 2009, 10:05:55 »
Ja nie twierdzę, że jak oryginalne, czy drogie, to od razu najlepsze. Jednak tanie, chińskie i do tego "no name" to raczej na bank kiepskie. Jako zapas - ekstra (o ile nic  nie uszkodzi).

Odnosnie VAIO to hmm IMHO tym komputera wiele brakuje - przynajmniej takie mam odczucia po problemach jakie mielismy z kilkoma modelami w firmie... Dodatm tylko ze ostatnio tez przezylem szok odnosnie Made in China - zamowilismy Dell-a Studio XPS 13 i okazalo sie ze nie Made in Poland czy Made in Irleand, a wlasnie Made in China  :O
Niedługo made in china to będzie wypas, bo korporacje już zaczynają uciekać do Indii, a nawet testują już Afrykę  :E
Czego im brakowało i o jakich modelach mówisz?
Vulnerant Omnes, Ultima Necat

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 22, 2009, 10:31:29 »
Odnosnie modeli w chwili obecnej nie pamietam bo jestem na urlopie... Jak wroce do firmy i cie to bedzie interesowac to zerkne.

W jednym padla klawiatura po 2 tygodniach (wyklad jak w Apple czyli osobne kostki) - na wymiane trzeba bylo czekac kupe czasu (sprowadzali z USA).
Kolejny model mimo ceny na poziomie 9000zl i silnego procka bardzo niestabilnie pracuje do tego brak jakichkolwiek ustawien w BIOS nie wspominajac ze obudowa to tandetne tworzywo sztuczne ktore ugina sie jak tylko moze (za to jest lekki - ale moim zdaniem nie takim kosztem).
Reszta problemow to wlasnie niestabilnosc systemu - zwlaszcza po wgraniu sterownikow od Sony ktore robia ogromny syf, po wgraniu recznie sporo lepiej. Jednak duzo brakuje.

Aktualnie bierzemy do firmy sprzet z Dell-a i nie ma co porownywac jakosci jak i tego jak sprzet pracuje, a nawet jak cos jest nie tak to w standardzie serwis NBD - dzwonisz i na drugi dzien masz serwisanta z Della ktory na miejscu naprawia lub wymienia sprzet na nowy.
Prawde mowiac tylko raz dzwonilismy do serwisu (zecinal sie klawisz w Precision) - na drugi dzien wymienili cala klawiature...

Jednak dodam ze mimo wszystko te Sony nie sa najgorsze porownujac do innych firm jakie mielismy na stanie :)


"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline billyj80

  • Expert HTC Topaz
  • *****
  • 1939
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC D2 Topaz
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 22, 2009, 14:38:52 »
belek jak nie chcesz to nie kupuj, nikt Cie nie zmusza, zresztą orginalne pytanie od Ziele bylo czy ktos testowal, to dlatego napisalem posta ze testowalem i pisze co widze, orginalna bateri nawet pierwszego dnia jak ja wsadzilem nie wytrzymala tyle co ta, wiec moze jak nie masz nic w temacie do powedzenia to nie pisz, tymbardziej nie strasz innych ze im padnie telefon
TD1ROM TD2ROM  Nie masz zgody na paypal!

*

Offline adas1990

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
    • HTCportal.pl
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 27, 2009, 17:44:27 »
i jak tam ta bateria?? doszla komus??
Cała historia : Nokia 6610 => T610 => p7200 => kg920 => A701 => imate 9502 => iPhone 2G => n96 =>  HTC Touch HD => iPhone 3GS => T610:D => iPad 16GB wifi + 3G i HTC HD2 LEO :)

*

Offline rom77

  • 37
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 27, 2009, 19:35:14 »
No niestety jeszcze nie. Nadal spokojnie czekam. Pozdrawiam

*

Offline sirChris

  • 10
  • Sprzęt: Asus P750, Blackstone
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 28, 2009, 08:42:41 »
Tez kupiłem i muszę czekać nawet do 20 dni.   :S  Poczta w Hongkongu ma już świąteczne opóźnienia  :mysli:   

*

Offline FoxHound

  • ****
  • 566
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9700 + BIS, HTC HD 2, AutoMapa 6.2.0 EU
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 28, 2009, 10:21:34 »
Ja z zasady nie jestem zwolennikiem używania zamienników / podróbek do jakiegokolwiek urządzenia. Tym bardziej jakiejś baterii "no name" do takiego sprzętu jak HD. Ale że są również ludzie którzy preferują takie rozwiązania to napiszę że u mnie w pracy kolega zakupił taka baterię na eBay'u już jakiś czas temu. Poza idiotycznym wyglądem to myślę że spełnia swoją rolę. HD się nie uszkodził, nie ma jakiś problemów technicznych a bateria trzyma naprawdę długo...
Pozdrawiam
FoxHound

*

Offline Gibki1

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 06, 2009, 12:30:38 »
Odświeżę temat. :)
Doszła już komuś ta bateryjka??

*

Offline rom77

  • 37
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 06, 2009, 18:23:34 »
No niestety ciągle nie. Troszkę zaczynam się martwić, jednak nadal czekam do końca przyszłego tygodnia. Jeśli się nie pojawi to skontaktuję się ze sprzedawcą. Mam maila, że statusem wysłano, więc mimo wszystko powinna do mnie dotrzeć. Zobaczymy. Jak dojdzie to oczywiście poinformuję kolegów z formum oraz spróbuję przeprowadzić jakieś testy porównawcze to będę mógł podzielić się swoimi odczuciami w tym zakresie. Pozdrawiam

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 06, 2009, 18:31:28 »
Na chwilę obecną wysyłki z Chin i HongKongu to co najmniej 4-5 tygodni. Poczta im nie wyrabia.

*

Offline belek

  • ***
  • 311
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia
  • Sprzęt: Blackstone, Leo, iPhone
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 07, 2009, 09:52:13 »
pisze co widze
to w takim razie ciężko polemizować. skoro widzisz to musi być dokładnie tak jak piszesz...

jak nie masz nic w temacie do powedzenia to nie pisz, tymbardziej nie strasz innych ze im padnie telefon
a Ty nie polecaj wszystkim bo "widzisz" i u Ciebie nic się nie stało. nie masz ŻADNEJ pewności, że ta bateria jest bezpieczna dla HTC. nie zrobiłeś żadnych testów, nie sprawdziłeś napięcia, jego charakterystyki, nie wiesz co się stanie z tą baterią w nietypowych warunkach [mróz, gorąco (np HTC z włączoną nawigacją i podłączony do ładowarki, po kilku albo kilkunastu godzinach jazdy w pełnym słońcu za szybą samochodu) itp], nie wiesz jaka jest kontrola jakości i jaki procent uszkodzonych baterii trafia do klientów... nie wiesz nic, ale "widziałeś" że zadziałała i polecasz. może to Twój pierwszy telefon w życiu, ale ja przerabiałem już różne i kiedyś próbowałem wielu nieoryginalnych baterii. żadna nie wytrzymała tyle co oryginał, a jedna, w dodatku znanej firmy, uszkodziła mi Sony Ericssona. Zdarzyło się też, że noname działał 1,5 tygodnia. Miałem też tak, że niby oryginalna bateria do Motorolii V600 w OEMie 2x CHINA, wytrzymała dużo dłużej niż oryginalna, w pudełku, z salonu Motorolii, z późniejszą datą produkcji i 2xJAPAN. Oczywiście w podobnych warunkach użytkowania, bo wiadomo, że każda bateria ma określoną żywotność iluś tam cykli ładowania i tam gdzie ja wykończę baterię w pół roku, moja babcia pewnie korzystałaby z niej 4 lata...

Dlatego nie pisz, że kogoś straszę, bo ja po prostu uprzedzam, że różnie może być. Czy oryginalna będzie pewniejsza? Tego nie mogę powiedzieć w 100%, ale z własnych doświadczeń i opinii różnych osób, które staram się śledzić, wydaje mi się, że oryginalne częściej "trzymają poziom" niż noname w cenie powiększonego zestawu w McDonalds.

Twoją logikę rozumowania i argumentację można porównać do stwierdzenia:
- właśnie kupiłem pierwszą w życiu paczkę papierosów, zapaliłem jednego i nie dostałem raka płuc, więc "piszę co widzę", wszystkim polecam, a przeciwnikom radzę nie straszyć, że papierosy powodują raka
 :ok:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2009, 09:58:21 wysłana przez belek »
Vulnerant Omnes, Ultima Necat

*

Offline kroolas

  • 37
  • Sprzęt: Blackstone
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 28, 2009, 14:40:44 »
podzielę się moim spostrzeżeniem odnośnie nieoryginalnych baterii:

zakupiłem oryginalna baterie na ebayu (PN: 35H00120-01M), produkt by opisany jako "BRAND: HTC", po otrzymaniu przesyłki bateria nie budziła żadnych zastrzeżeń, naładowałem ja i zacząłem używać na zmianę z dotychczasowa zakupiona razem z urządzeniem, trzyma dobrze, nie grzeje się,

po jakim czasie nastąpił problem z wysyłaniem sms, gdyz karta sim została uszkodzona (watek tu: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=152484.0)
operator sieci wymienił sim i wszystko wróciło do porządku, jednakże kilka dni temu problem z sms powrócił i karta sim znowu musiała zostać wymieniona, co jeszcze: posiadam druga (awaryjna) sim z innej sieci, która przekładam do blackstone'a średnio 2-3 razy w miesiącu, sprawdziłem ja i także nie mogę wysyłać z niej sms !!

zastanawia mnie jedna rzecz... czy operatorzy robią teraz takie "słabe" karty sim, czy możne moja dodatkowa oryginalna bateria wcale nie jest oryginalna

co zrobilem.. wszedłem na stronę aukcji, na której zakupiłem baterie i odkryłem ze opis: "BRAND: HTC" został zamieniony na "To Fit Brand: HTC" (http://cgi.ebay.ie/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270444015873&ssPageName=STRK:MEWNX:IT)

ciekawa sprawa... zdałem sobie sprawę ze zakupiona bateria na ebayu, pomimo tego samego modelu, wszelkich znakach wyglądających identycznie jak na oryginalnej baterii dołączonej do urządzenia oraz własnego numeru seryjnego, nie posiada dwóch metalicznych styków na dolnej ściance obudowy (tej gdzie jest numer seryjny i kod paskowy), które stykają się z jakimiś stykami w urządzeniu.

ciekawe czy to ma jakiejś znaczenie.. ochrona przed przepięciami lub coś takiego... jeśli ktoś wie to niech napisze, każdy komentarz mile widziany

w każdym razie nie wiem czy to ta nieoryginalna bateria czasem nie psuje mi kart sim... odstawiłem ja i zobaczę jak długo pociągnę bez wymieniania kart sim...


« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 14:44:15 wysłana przez kroolas »
blackSTONEhenge™ (WM6.5.3.28232/Manila 2.1) v4.4, Radio 1.17.25.09

*

Offline sirChris

  • 10
  • Sprzęt: Asus P750, Blackstone
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 04, 2010, 19:20:36 »
Witam!
Odebrałem wreszcie przesyłkę z bateria Andida. Wygląda bardzo dobrze. Masa hologramów i profesjonalne opakowanie. Używam jej od wczoraj - czyli już jakieś 18 godzin Do wyładowania zostały jeszcze 2 kreski. Napisze coś więcej po pierwszym pełnym ładowaniu.

*

Offline rom77

  • 37
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 06, 2010, 23:00:25 »
Moja również dotarła w dniu dzisiejszym. Opakowana bardzo przyzwoicie. Miłym akcentem było dołożenie w gratisie malutkiego czytnika kart micro SD. Niestety ładowarkę zostawiłem w robocie więc pierwsze nocne ładowanie dopiero jutro. Oczywiście postaram się podzielić z resztą użytkowników tego forum na temat sprawności tej baterii o ile różnice pomiędzy nią a oryginalną nie będą miały charakteru czysto subiektywnego.
Pozdrawiam

*

Offline Gibki1

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 15, 2010, 16:35:25 »
No i jak tam ta bateria w końcu?? Jest jakaś róznica w czasie działania w porównaniu z oryginałem??

*

Offline rom77

  • 37
Odp: Bateria Andida 1950mAh, oryginalny rozmiar!
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 16, 2010, 12:32:43 »
No więc tak. Korzystam z romu Duttys HD Sense 2.1 Holy Grail R0, radio 1.17.25.09. Bluetooth włączony cały czas (jak potrzebuję włączam tylko słuchawkę), telefon w sieci PLAY włączone 3G(również cały czas). Pierwsze nocne ładowanie - czas pracy 4 dni. Przez ten czas ok 10-20 minut rozmów dziennie, ok 4 godz. aktywna słuchawka bluetooth (łącznie), 1 godz. wifi (łacznie) oraz 2 godz. słuchania muzyki (łącznie). Po tym wszystkim ponowne pełnie ładowanie. Niestety to drugie nie będzie już miarodajne ponieważ bawiłem się nowym obrazem Androida przez około 3 godz. i telefon padł po 2,5 dnia. Po trzecim ładowaniu to jest od wczoraj wieczór (22.00) i słuchania muzyki przez 2 godz. dzisiaj telefon pokazuje 94% baterii, ale zauważyłem, że na początku spada wolniej a na końcu troszkę szybciej. Wniosek końcowy. Jest na pewno lepiej niż na oryginalnej baterii. Moje pomiary oraz odczucia wskazują na jeden dzień w prezencie na tej baterii dla niezbyt aktywnego użytkowania HD. To chyba całkiem nieźle jak na 34zł. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 12:35:09 wysłana przez rom77 »