Bateria

  • 11 Odpowiedzi
  • 1521 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mareknot

  • ****
  • 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 2
Bateria
« dnia: Maj 12, 2009, 20:59:50 »
Witam!
Mam pytanie oraz robię przegląd wydolności baterii naszych HD. Moja po nocnym ładowaniu 100 %, używana na trzy rozmowy telefoniczne normalne 2-5 minut w ciągu dnia, po 12 stu godzinach wykazuje 20 procen naładowania. :( Jakie macie obserwacje na ten temat?Oczywiście wyłączone jest pobieranie jakichkolwiek danych, tylko na 3G. Dodam telefon pracuje aktualnie na na sofcie Bysia :proud:. Pozdrawiam.
Pozdrawiam Marek

HTC Touch HD2 Leoś, Rom BlueDragon 1.05 RC3 PLK BLACK na 6.5.x

*

Offline gino82

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: Galaxy Note 2 , Galaxy Note 3 , Galaxy Tab S 8.4
Odp: Bateria
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2009, 21:31:19 »
Jak dobrze zrozumialem po 12 h masz 20 procent to reklamuj bo bedzie plyta do wymiany...

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Bateria
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2009, 21:33:42 »
Rozmawiam więcej od Ciebie (czasem zdarza mi się prowadzić dwie-trzy półgodzinne rozmowy plus trochę krótszych), do tego praktycznie cały czas mam włączony Bluetooth. Ładuję HD-ka wieczorem i czasem w ciągu dnia, jak jest podłączony do komputera, no i nie zauważyłem żeby poziom naładowania baterii spadał poniżej 50%. ROM "fabryczny".
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline mareknot

  • ****
  • 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 2
Odp: Bateria
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2009, 21:49:38 »
Dzieki za odp. Na razie patrząc na podane informację, wynika mi że coś jest z moim telefonem. :( Czy ktos może więcej podać danych na ten temat, bo nie uśniech mi się jakikolwiek konrtakt z serwisem. Jak gdzieś pisałem wcześniej telefon kupiony w PL ale z importu angielskiego i znając nasze realia moze być problem z tą wymiana płyty. Czekam na następne diagnozy.  :mysli:
Pozdrawiam Marek

HTC Touch HD2 Leoś, Rom BlueDragon 1.05 RC3 PLK BLACK na 6.5.x

*

Offline majsterek

  • **
  • 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S
Odp: Bateria
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2009, 21:59:09 »
Dzieki za odp. Na razie patrząc na podane informację, wynika mi że coś jest z moim telefonem. :( Czy ktos może więcej podać danych na ten temat, bo nie uśniech mi się jakikolwiek konrtakt z serwisem. Jak gdzieś pisałem wcześniej telefon kupiony w PL ale z importu angielskiego i znając nasze realia moze być problem z tą wymiana płyty. Czekam na następne diagnozy.  :mysli:

Na orginalnym romie ORANGE PL i Miri v10.0 nigdy bateria nie zeszła mi poniżej 50% w ciągu dnia. Prowadzę częste ale raczej krótkie rozmowy. Pozdrawiam

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Bateria
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2009, 22:00:16 »
mareknot:: Jak masz jakiś dowód zakupu (najlepiej oryginalny kwit z Anglii), to przysługuje Ci gwarancja producenta.
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline mareknot

  • ****
  • 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 2
Odp: Bateria
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2009, 22:06:24 »
mareknot:: Jak masz jakiś dowód zakupu (najlepiej oryginalny kwit z Anglii), to przysługuje Ci gwarancja producenta.
Dla biblo. Ja niestety nie mam, ale sprzedawca się chwalił, że ma i wszystkie naprawy w okresie gwarancji której udzielił (dwa lata na piśmie) odbywają sie przez niego.
Pozdrawiam Marek

HTC Touch HD2 Leoś, Rom BlueDragon 1.05 RC3 PLK BLACK na 6.5.x

*

Offline krissenbasse

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 Leo / HOX
Odp: Bateria
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 13, 2009, 18:39:47 »
Wiec w ostatecznosci odeslij do sprzedawcy...a on juz sie bedzie martwil jak ma to zrobic aby bylo naprawione...aczkolwiek wiem, ze ciezko Ci bedzie rozstac sie ze sprzetem. Pozdrawiam.

Odp: Bateria
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 14, 2009, 00:58:35 »
na dutty 3.0 i najnowszym radio telefon ladowalem srednio raz na 4 dni  gdzie wykonalem okolo 30 min rozmow dziennie i okolo 30 min przegladania netu.  Teraz testuje na dutty 3.3 ale

*

Offline mareknot

  • ****
  • 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 2
Odp: Bateria
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 14, 2009, 13:22:50 »
Witam kolejny raz.
Jak zacząłem wątek opisałem zachowanie mojego HD, ale wyobraźcie sobie chyba przepowiednia wymiany płyty na jego podziałała, bo przy stanie 20%, przed wczoraj, po załadowaniu nocnym na 100, dziś wykazuje 81%. Wygląda mi na docieranie się baterii, gdyż przy kupnie była nowa i trzeba było chyba paru ładowań by zastartowała. Zobaczymy co będzie dalej. Przy okazji jak walczycie przy pisaniu sms z polskimi ogonka? Macie jakiś sposób na ich wprowadzanie, bo ja nie mogę nadążyć z trafieniem w ogonek po przytrzymaniu właściwej literki c, s czy też z. Proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam Marek
Pozdrawiam Marek

HTC Touch HD2 Leoś, Rom BlueDragon 1.05 RC3 PLK BLACK na 6.5.x

*

Offline jezjacek

  • *
  • 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Acer Iconia Tab
Odp: Bateria
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 14, 2009, 14:01:45 »
Nie puszczaj palca, tylko go przesuń na właściwą literę.

*

Offline mareknot

  • ****
  • 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 2
Odp: Bateria
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 14, 2009, 17:00:04 »
Dzięki, będe trenował. Pozdrawiam Marek
Pozdrawiam Marek

HTC Touch HD2 Leoś, Rom BlueDragon 1.05 RC3 PLK BLACK na 6.5.x