Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest

  • 853 Odpowiedzi
  • 173851 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Yako

  • ****
  • 508
  • Płeć: Mężczyzna
  • .: AutoMapa EU & iGO Primo :.
    • Jarosław Chmielewski - Wizytówka
  • Sprzęt: GoClever Navio 505
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #300 dnia: Marzec 17, 2008, 11:55:31 »
@ Yako  .Też mam p550 i u mnie po SR nie uruchamia się ActivSync  :wink:
Na razie z braku czasu temat odpuszczę - czytałem, że trzeba dokonfigurować, ale tak BTW przyzwyczaiłem się a głównie korzystam z PPC podpiętego do zasilania w domu/samochodzie...
Niemniej rozumiem, że dla niektórych z Was ten AS stanowi jednak pewien problem...
Created By Yako - GSM PL +48 533 67 29 53

*

Offline Pułkownik

  • *
  • 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: AsusP750 AM3,4,5, iGo
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #301 dnia: Marzec 17, 2008, 13:29:18 »
A ja zauważyłem zależność AM z AS tylko po momencie złapania fix`a, jak wyłącze AM przed złapaniem sygnału to nie wlączy sie AS.

*

Offline Yako

  • ****
  • 508
  • Płeć: Mężczyzna
  • .: AutoMapa EU & iGO Primo :.
    • Jarosław Chmielewski - Wizytówka
  • Sprzęt: GoClever Navio 505
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #302 dnia: Marzec 17, 2008, 13:49:50 »
Wrócę na chwilę do tematu znikającej strzałki kierunku - temat poruszany przez m.in. nocnyMarek...
MZ Aqurat planował wprowadzenie skalowalnej strzałki...
Zauważyłem, że strzałka pojawia się przy zbliżeniu manewru dla ustawionej skali "drzewek". Po oddaleniu od manewru strzałka znów znika. Znika też okrąg... Jest tylko przesuwająca się mapa i trasa, której koniec widać w pozycji naszego auta.
To tyle hipotez... :)
Created By Yako - GSM PL +48 533 67 29 53

*

Offline Treker

  • ****
  • 756
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #303 dnia: Marzec 17, 2008, 16:28:01 »
Mam do Was pytanie, od tej wersji automapy, którą teraz testujemy zauważyłem, że podczas nawigacji mam jakieś "przesunięcie mapy" względem aktualnego punktu GPS, a konkretnie stoję na skrzyżowaniu i czekam na skręt w prawo, mam do skrętu jakieś może 3 metry a na pilocie, że do manewru skrętu jest 10 m. Tak miałem na każdym manewrze w trakcie dzisiejszej jazdy. Podczas każdego wykonywania manewru na pilocie miałem jeszcze do przejechania min 10-11 metrów. Czy mogę to jakoś sam skorygować ustawieniami gps. Nadmieniam, że nigdy wcześniej od wersji 3.x do wersji 4.5.3 taki problem na moim Mio P350 (program na dodatkowej karcie jest zainstalowany) nie występował. Proszę o rady. Pozdrawiam
p.s wersja mapy jest już ta najnowsza
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2008, 16:32:19 wysłana przez Treker »

*

Offline potas7

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OMNIA 2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #304 dnia: Marzec 17, 2008, 16:39:47 »
Mam do Was pytanie, od tej wersji automapy, którą teraz testujemy zauważyłem, że podczas nawigacji mam jakieś "przesunięcie mapy" względem aktualnego punktu GPS, a konkretnie stoję na skrzyżowaniu i czekam na skręt w prawo, mam do skrętu jakieś może 3 metry a na pilocie, że do manewru skrętu jest 10 m. Tak miałem na każdym manewrze w trakcie dzisiejszej jazdy. Podczas każdego wykonywania manewru na pilocie miałem jeszcze do przejechania min 10-11 metrów. Czy mogę to jakoś sam skorygować ustawieniami gps. Nadmieniam, że nigdy wcześniej od wersji 3.x do wersji 4.5.3 taki problem na moim Mio P350 (program na dodatkowej karcie jest zainstalowany) nie występował. Proszę o rady. Pozdrawiam
p.s wersja mapy jest już ta najnowsza
Miałem podobny problem. Po wielu próbach następująca konfiguracja GPS zniwelowała przesunięcia:

Kompensuj opóźnienie sygnału 0,6 s
uwzględniaj pokazując pozycję

*

Offline Treker

  • ****
  • 756
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #305 dnia: Marzec 17, 2008, 16:43:36 »
Mam do Was pytanie, od tej wersji automapy, którą teraz testujemy zauważyłem, że podczas nawigacji mam jakieś "przesunięcie mapy" względem aktualnego punktu GPS, a konkretnie stoję na skrzyżowaniu i czekam na skręt w prawo, mam do skrętu jakieś może 3 metry a na pilocie, że do manewru skrętu jest 10 m. Tak miałem na każdym manewrze w trakcie dzisiejszej jazdy. Podczas każdego wykonywania manewru na pilocie miałem jeszcze do przejechania min 10-11 metrów. Czy mogę to jakoś sam skorygować ustawieniami gps. Nadmieniam, że nigdy wcześniej od wersji 3.x do wersji 4.5.3 taki problem na moim Mio P350 (program na dodatkowej karcie jest zainstalowany) nie występował. Proszę o rady. Pozdrawiam
p.s wersja mapy jest już ta najnowsza
Miałem podobny problem. Po wielu próbach następująca konfiguracja GPS zniwelowała przesunięcia:

Kompensuj opóźnienie sygnału 0,6 s
uwzględniaj pokazując pozycję

Potas7 czy to miałeś na becie2 AutoMapy i co masz ustawione w "ignoruj odchylenia GPS" ?

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #306 dnia: Marzec 17, 2008, 16:45:13 »
Cytat: Yako
Wrócę na chwilę do tematu znikającej strzałki kierunku - temat poruszany przez m.in. nocnyMarek...
MZ Aqurat planował wprowadzenie skalowalnej strzałki...

Jeśli chodzi o tę strzałkę, to jej znikanie występuje wyłącznie przy włączonej opcji horyzontu 'tylko mapa'
wiem, że problem jest już zdiagnozowany i będzie to poprawione.

Ćwiczyłem też to 'opuszczanie się' horyzontu przy wybranej opcji 'tylko mapa'
To opuszczanie pojawia się przy dużych zbliżeniach - gdy program przechodzi w tzw. 'perspektywę żaby'
Tę 'żabę' można wyłączyć 'zerując' w pliku konfiguracyjnym gmv.settings  następujące wiersze:
MinScaleForFrogOff=0
FrogEaseBigScaleRange=0
FrogEaseSmallScaleRange=0

Po tym zabiegu AM nie włącza perspektywy żaby i horyzont już nie opada.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2008, 18:11:39 wysłana przez nocnyMarek »
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline mecenas1981

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
    • 2o6 club net
  • Sprzęt: mio 550 m
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #307 dnia: Marzec 17, 2008, 17:21:55 »
celem wyjasnienia pewnych kwestii zwiazanych z AS bo widze ze moje "odkrycie" spowodowalo male zamieszanie i obwinianie AM za wybudzenie AS.
Mianowicie AS włacza sie tylko i wyłacznie w chwili gdy łapiemy fix (nastepuje synchronizacja czasu z GPS) o ile mamy taka opcje zaznaczona w AM. nie ma tu znaczenia czy mamy "wywalonego" AS na manula czy auto... poprostu nastepuje synchronizacja taka jak po podlaczeniu do kompa... AS nie wyłacza sie samoczynnie po wyłaczeniu AM... nie właczy sie rowniez do chwili w ktorej nie zlapie fix'a...

mam nadzieje ze rozwialem watpliwosci...

opisywana sytuacja po podłaczeniu do ładowarki samochodowej - nie sprawdzalem jak to działa bez podpiecia a warto by to sprawdzic
Matiz '00 800ccm 47HP 115kkm
Mio 550m + 2x 2GB +1GB Kingston
"Acer Extensa 5660"15,4" T2330 (Pentium Dual Core) 1,5GB ram 160GB+ 80GB hdd, wifi, bt XPSP3
Dlink 524 Air+
Nokia 6310i + 2630

*

Offline Yako

  • ****
  • 508
  • Płeć: Mężczyzna
  • .: AutoMapa EU & iGO Primo :.
    • Jarosław Chmielewski - Wizytówka
  • Sprzęt: GoClever Navio 505
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #308 dnia: Marzec 17, 2008, 18:17:46 »
[...]mam nadzieje ze rozwialem watpliwosci...
Nie bardzo - w myśl mojego posta wątpliwości jest jeszcze więcej, bo nie zauważam powtarzalności problemu w odniesieniu do AM na różnych urządzeniach... Generalnie jakby wszystko zalezy od sprzętu, ale i tego nie jestem do końca pewien...
Pewnym jestem jedynie tego, co zauważyłem na moim MIO P550 i co opisałem...
Created By Yako - GSM PL +48 533 67 29 53

*

Offline rep007

  • ***
  • 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2, HTC Kaiser, HP Hx4700, WM, Android, AM EU
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #309 dnia: Marzec 17, 2008, 18:43:11 »
Witam
Czy może ktoś spotkał się z podobną rzeczą - a mianowicie:
Z dołączonymi mapami AM 5 b2 działa OK, ale jeśli zainstalujemy mapy z 4.5.3 EU na karcie 2Gb wtedy prędkość działania AM drastycznie spada.
Nie jest to cały czas - są momenty w których działa bez problemu a po chwili zamaula się całkowicie.
Na karcie po zainstalowaniu map EU zostaje jakieś 200 Mb wolnej pamięci.
ROM: NexusHD2 - Gingerbread 3.2a Nand

*

Offline potas7

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OMNIA 2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #310 dnia: Marzec 17, 2008, 18:52:41 »
Tak problem przesunięcia napotkałem w becie 2. Odchylenia - średnie

*

Offline Treker

  • ****
  • 756
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #311 dnia: Marzec 17, 2008, 18:58:05 »
Tak problem przesunięcia napotkałem w becie 2. Odchylenia - średnie

dziękuję, ustawię tak jak Ty i jutro potestuję  :) Swoją drogą zgłosiłem ten temat do supportu AutoMapy i czekam na ich odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2008, 19:01:39 wysłana przez Treker »

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #312 dnia: Marzec 18, 2008, 10:01:03 »
Czy ktoś z kolegów-testerów zauważył taką przypadłość:

W czasie jazdy wychodzę z trybu nawigowania (przez przesunięcie rysikiem po ekranie) aby np. dodać punkt POI albo oglądnąć okolicę. Następnie klikam w prawą dolną ikonkę (zielone pole) aby powrócić do nawigowania. I jest w trybie nawigowania około 5-7 sekund po czym ponownie sam 'wyskakuje' z trybu nawigowania i przełącza się dodatkowo w tryb 2D. Dopiero po drugim kliknięciu w zieloną ikonę powraca do normalnej pracy.

Błąd ten miałem i w Beta1 jak i obecnie w Beta2.
Sprawę zgłosiłem do supportu, ale ciekawe czy jeszcze ktoś z tym się spotkał.

*

Offline rymi

  • ****
  • 636
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2 [WM6.1 Polish]
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #313 dnia: Marzec 18, 2008, 10:40:42 »
... Jak byly beta testy wersji 4 to sie zglosilem ze swoim kwadratowym ekranem i mnie zaprosili [moze wlasnie ze wtedy kwadratowy ekran byl nowoscia]. Wczesniej nigdy nic nie wysylalem do supportu. Przy pierwszej becie wersji 4 niewyslalem zadnego zgloszenia. Do nastepnej bety wersji 4 juz nie zostalem zaproszony. Teraz zostalem zaproszony do bety 1 wersji 5. Nic nie wyslalem, a i tak zostalem zaproszony do bety 2 wersji 5.
Dodam jeszcze, ze nie mam licencji na Automape. Jedynie dostep do oryginalu w pracy [no ale soft jest zarejestrowany na firme i na firmowego emaila a nie na ten na ktory mi przysylaja zaproszenia na betatesty].
Wiec nie mozna tego wyrokowac jednoznacznie ;-)

Tak więc nie dziw się, że nie zostałeś zaproszony, skoro AM ma niestety takie podejście do tematu - ToToLotek to jest Kolego  :mrgreen:

Ale ja wlasnie "zostalem zaproszony" [a nie "nie zostales zaproszony"] do beta testow [obu bet wersji 5] ale nie mialem i nie mam licencji wiec nie moge testowac na tym sprzecie ktory prywatnie uzywam i na ktory to mnie zaprosili [dopisany tu jest email prywatny].

Mam licencje w pracy na sprzet sluzbowy zamontowany w aucie wiec na nim sobie testuje wersje 5 :-) [ale tak jak pisalem - ten sprzet oraz ten email nie zostal zaproszony to testow].
HTC Touch Diamond 2 - WM6.1 Polish [ehh znowu tyle gram :/ - 120g] MicroSDHC 16GB SanDisk + Compaq iPAQ H3970 MMC 512MB Transcend

*

Offline al41

  • **
  • 172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad 430BT
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #314 dnia: Marzec 18, 2008, 14:15:40 »
Cytuj
AM 5.0 na NAVROAD' ie był by łaskaw rzucić screeny.

Pilot w wersji panorama troszkę przymały wolałbym zrezygnować z godziny i prędkości na rzecz czytelniejszej reszty.

*

Offline SwarE

  • *
  • 75
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #315 dnia: Marzec 18, 2008, 14:51:47 »
EEE czcionki w pilocie OK wystarczająco duże. Nie mów że chciałbyś pilota rozszerzyć do czerwonej krechy (wzdryg) ?

Dla mnie OK ale nadal zbyt surowo (patrz iGO tam jest ładnie (MioMap za szeroko)) chociaż widać nieznaczną poprawę w stosunku do AM4.

Dolne napisy deko małe (ale kto to czyta)

*

Dżeju

Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #316 dnia: Marzec 18, 2008, 18:14:19 »
... Jak byly beta testy wersji 4 to sie zglosilem ze swoim kwadratowym ekranem i mnie zaprosili [moze wlasnie ze wtedy kwadratowy ekran byl nowoscia]. Wczesniej nigdy nic nie wysylalem do supportu. Przy pierwszej becie wersji 4 niewyslalem zadnego zgloszenia. Do nastepnej bety wersji 4 juz nie zostalem zaproszony. Teraz zostalem zaproszony do bety 1 wersji 5. Nic nie wyslalem, a i tak zostalem zaproszony do bety 2 wersji 5.
Dodam jeszcze, ze nie mam licencji na Automape. Jedynie dostep do oryginalu w pracy [no ale soft jest zarejestrowany na firme i na firmowego emaila a nie na ten na ktory mi przysylaja zaproszenia na betatesty].
Wiec nie mozna tego wyrokowac jednoznacznie ;-)

 Tak więc nie dziw się, że nie zostałeś zaproszony, skoro AM ma niestety takie podejście do tematu - ToToLotek to jest Kolego  :mrgreen:

Ale ja wlasnie "zostalem zaproszony" [a nie "nie zostales zaproszony"] do beta testow [obu bet wersji 5] ale nie mialem i nie mam licencji wiec nie moge testowac na tym sprzecie ktory prywatnie uzywam i na ktory to mnie zaprosili [dopisany tu jest email prywatny].

Mam licencje w pracy na sprzet sluzbowy zamontowany w aucie wiec na nim sobie testuje wersje 5 :-) [ale tak jak pisalem - ten sprzet oraz ten email nie zostal zaproszony to testow].

Wiem Kolego, że zostałeś zaproszony. Użyłem zbyt wielkiego (szybkiego) skrótu myślowego, gdyż zacytowałem Twoją wypowiedź, aby odpowiedzieć Xenum11  :)
Napisane: Marzec 18, 2008, 18:10:30
... Dolne napisy deko małe (ale kto to czyta)

Ja czytam  :E  Lubię wiedzieć w jakiej dziurze jestem w danej chwili, a że małe ?  Można je powiększyć  :|

*

Offline SwarE

  • *
  • 75
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #317 dnia: Marzec 18, 2008, 19:13:38 »
No dobra czasem czyta (ale to naprawdę dziura musi być)

Co do zlikwidowania z pilota zbyt dużej ilości informacji (godzina i prędkość) - nie wiem czy to coś da bo specjalnie większej czcionki się nie upchnie (zresztą nie ma takiej potrzeby bo jest większa niż w AM4), no chyba że można ją zwiększyć w pionie  :E(dlatego pewnie ta czerwona krecha - i tu moja uwaga dwa posty wcześniej - wzdryg)

Dobra - drobna korekta - po kiego grzyba są te napisy (godzina, prędkość itp) przecież na to lornetką trzeba by patrzeć
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2008, 19:17:55 wysłana przez SwarE »

*

Offline Qbik

  • *****
  • 1495
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wikaro.pl
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #318 dnia: Marzec 18, 2008, 19:33:46 »
nie no bez przesady, dla mnie wielkośc jest ok, a też używam w panoramie

edit
nie ma więc co dramatyzować jedyne do czego mółbym się przyczepić to kolory
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2008, 19:47:57 wysłana przez Qbik »
axim x51v LennySh_Football WM6.1 L10 & iPhone 3G 16GB z 2.2.1 na pokładzie + BT-359 + 4gb SDHC & CF + AM 5.xx EU
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #319 dnia: Marzec 18, 2008, 22:37:21 »
Rozpocząłem instalację beta wersji i po instalacji uruchamiam a tu surprise ..........

Mapę, trzeba rejestrować..
No to dawaj próbuję, raz, drugi ,trzeci ...
A komunikat nie zmienia się: nie moge połączyć się z serwerem.

Czy ktoś wie o co chodzi?

*

Offline Qbik

  • *****
  • 1495
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wikaro.pl
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #320 dnia: Marzec 18, 2008, 22:43:26 »
przecież rejestruje w trakcie instalacji w beta 2 na pewno.
Nie pytało Cię o numer i maila w trakcie?
axim x51v LennySh_Football WM6.1 L10 & iPhone 3G 16GB z 2.2.1 na pokładzie + BT-359 + 4gb SDHC & CF + AM 5.xx EU
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #321 dnia: Marzec 18, 2008, 22:48:58 »
Pytało i podałem jak zawsze  a on próbuje połączyć się z serwerem i nic.

*

Dżeju

Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #322 dnia: Marzec 18, 2008, 23:08:20 »
Może AM ma jąkąś przerwę / awarię systemu (zdażało się to już), a może masz jakąś zaporę ustawioną na PC ?

*

Offline andrep

  • ***
  • 432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MioP550,VivoS6,Samsung M51 AM PL Android i AA
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #323 dnia: Marzec 19, 2008, 07:44:13 »
Witam
Ja wczoraj instalowałem Bete 2,te same problemy miałem co mac3006,poszło dopiero za trzecim razem.A tak na marginesie dodam to że na moje pytanie czy mógłbym dołączyć do testów zadane tydzień temu dostałem odp. że jestem mało aktywny w zgłaszaniu błędów,między czasie zgłosiłem jakieś problemy w mapie i wczoraj patrzę a tu jest zaproszenie.Myślę że teraz to już większość chętnych dostaje :ok:
Pozdrawiam

*

Offline al41

  • **
  • 172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad 430BT
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #324 dnia: Marzec 19, 2008, 09:57:27 »
Dla porównania wolałbym taki jak w mio, przy rozdzielczości 480x272 i tak mapy sporo widać a ta skórka czyli panorama to chyba do takich ekranów.
Sorki za jakość ale ściągnąłem swoje poprzednie z forum.
MIO
AM4.3
AM 5

*

Offline SwarE

  • *
  • 75
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #325 dnia: Marzec 19, 2008, 12:50:52 »
Dla porównania wolałbym taki jak w mio, przy rozdzielczości 480x272 i tak mapy sporo widać a ta skórka czyli panorama to chyba do takich ekranów.
Sorki za jakość ale ściągnąłem swoje poprzednie z forum.
MIO
AM4.3
AM 5

A mi się jednak bardziej iGO podoba (w Miomap ładny owszem, nie tak surowy jak w AM ale w iGO pilot jest nawet ładniejszy i co ważniejsze węższy - więcej miejsca na mapę) tylko przerobiłem go trochę - wywaliłem miejsce w pilocie na którym informacje były zbyt małe i zmieniłem czcionki na większe i jest git.

Jedno czego mi brakuje w AM (no chyba że w "piątce" to zmienili) to sposób pokazywania trasy w 3D - w iGO i MioMap kąt i powiększenie zmienia się tak aby było widać kolejny manewr, w AM kąt jest stały (???)
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2008, 12:56:01 wysłana przez SwarE »

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #326 dnia: Marzec 19, 2008, 14:55:15 »

Jedno czego mi brakuje w AM (no chyba że w "piątce" to zmienili) to sposób pokazywania trasy w 3D - w iGO i MioMap kąt i powiększenie zmienia się tak aby było widać kolejny manewr, w AM kąt jest stały (???)
W AM 5 kąt zmienia sie... niestety w drugą stronię niz w iGO....
ISTQB Certified Tester

*

Offline SwarE

  • *
  • 75
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #327 dnia: Marzec 19, 2008, 15:01:29 »
No to klops (a miało być tak pięknie)

Może to zmienią w szóstce, bo raczej teraz na to nie liczę (zbyt zaawansowane prace nad obecną wersją)

z kolei Mio/iGO nie ma czegoś co jest naturalne w AM (wczytywanie zapisanej trasy)

czyli coś za coś - szkoda że nie można połączyć najlepszych cech obu produktów (mio/igo - wygląd, pilot, sposób wyświetlania trasy - AM lepsze prowadzenie, wczytywanie trasy, IMHO lepsze,dokładniejsze mapy przynajmniej Polski)
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2008, 15:05:53 wysłana przez SwarE »

*

Dżeju

Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #328 dnia: Marzec 19, 2008, 17:10:53 »
... szkoda że nie można połączyć najlepszych cech obu produktów (mio/igo - wygląd, pilot, sposób wyświetlania trasy - AM lepsze prowadzenie, wczytywanie trasy, IMHO lepsze,dokładniejsze mapy przynajmniej Polski)
Tylko nie to  :]  Mnie wygląd MIO/iGo odrzuca i dlatego mam AM za to jaka jest !!! AM ma swój styl i lepiej niech tak zostanie  :ok:

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #329 dnia: Marzec 19, 2008, 18:36:24 »
Wysprzątałem tu co nieco, a zacietrzewionym betatesterom polecam wykorzystać wolne chwile
przed trzecią betą, na relaksację zamiast bezproduktywnego rozbijania wątku  OT-postami.  :P
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free