Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest

  • 853 Odpowiedzi
  • 173807 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zibimak

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P550
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #480 dnia: Marzec 21, 2008, 11:33:10 »
Nie zgadzam się, to szybko przysfajalna informacja o tym jaka część trasy została już przejechana,
czytelna nawet dla humanistów,dla których cyferki są 'czarną magią'
Też wolałbym w tym miejscu pasek postępu, bo ustawiony z boku w bezpośrednim sąsiedztwie
ruchomego obrazy (mapy) sporo stracił na czytelności.

Zgodnie z zasadami ergonomii tego typu wskaźnik powinien być w poziomie.
Też tak uważam. Pasowałby dobrze do rozdzielenia mapy od paneli informacyjnych lub na dole nad nazwą ulicy/miejscowości (szrszy ale krótszy).
Tam gdzie jest teraz, drażni oko. Przeźroczystość paska trochę mniej daje po oczach w nocy, nizw poprzedniej wersji. Ciągle mam wrażenie, że zaczyna mi fiksować grafika w PDA.
Sam pasek przydaje się gdy mamy trasę z punktami "via", bo widać ile do punktu zostało - w panelu nad mapą można ustawić  tylko dystans do celu.

Pasek nie może stykać się z mapą bo się z nią zlewa!!! Pasek postępu musi być na panelu, tak jak to było wcześniej bodaj 4.0

Popieram. W Automapie 4 pasek postępu był usytuowany w najlepszym możliwym miejscu.
Byłbym wdzięczny twórcom Automapy gdy przywrócili wskaźnik skali

*

Offline Yako

  • ****
  • 508
  • Płeć: Mężczyzna
  • .: AutoMapa EU & iGO Primo :.
    • Jarosław Chmielewski - Wizytówka
  • Sprzęt: GoClever Navio 505
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #481 dnia: Marzec 21, 2008, 11:34:32 »
Skoro rozmawiamy o pionie i poziomie to wydaje mi sie nieporozumieniem tryb panarama w pionowej konfiguracji ekranu....przynajmniej w takim wykonaniu jakie widzimy w AM 5 beta 1/2/3  :(
A może powyższe uzasadnić... Korzystam ze skórki AutoMapa Panorama i w sumie niewiele mam jej do zarzucenia...
Faktem jest, że do pionowej orientacji nie bardzo się nadaje, ale w poziomej sprawdza się bardzo dobrze...
A co ja napisałem...?
Przytaj jeszcze raz to co napisałem.....
Generalnie chodziło mi w sumie o upewnienie się, czy masz zastrzeżenia _wyłącznie_ do Panoramy w układzie pionowym, czy jakieś tam spostrzeżenia czy uwagi do układu poziomego... Osobiście mam pewne drobne zastrzeżenia, ale są na tyle drobne, że da się z nimi żyć (np. ten brak możliwości definitywnego usunięcia paska postępu trasy...)
Created By Yako - GSM PL +48 533 67 29 53

*

Offline prozor

  • *****
  • 1089
  • Płeć: Mężczyzna
  • Człowieku, nie irytuj siebie i mnie. Zgoda?
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #482 dnia: Marzec 21, 2008, 11:36:06 »
Cytat: emisiu
A teraz chwilka marzeń: czyli wskaźnik postępu przejechanej trasy w postaci widoku mapy całej trasy z zaznaczeniem różnymi kolorami  części już przejechanej i tej pozostałej. Oczywiście taki ekran byłby na życzenie - po naciśnięciu ikonki.

Ale przecież to już masz :)
Menu\Trasa\Pokaż całą - dokładnie tak jak chcesz i jeszcze wskaźnik aktualnej pozycji jako bonus :wink:

A po co tak kombinować? Nie prościej puknąć w pilota - miejsce ze strzałką wskazania kierunku i odległością do manewru? Co prawda, dopiero drugie puknięcie pokazuje całą trasę (pierwsze - część), ale za to podgląd po kilku sekundach wraca do normalnego widoku :)

edit: Nie, jednak nie całość a oddala skokowo mapę z niewielkim kawałkiem tego co się przejechało. Dobre rozwiązanie, żeby szybko zorientować się w ewentualnym objeździe...
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2008, 11:39:43 wysłana przez prozor »
Jeśli chcesz się o coś zapytać, zadaj jasne i konkretnie pytanie. Ale pamiętaj żeby sprawdzić, czy wcześniej już nikt o to się nie zapytał i nie udzielił odpowiedzi... Przed zadaniem pytania, najpierw przeczytaj to: http://rtfm.killfile.pl/

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #483 dnia: Marzec 21, 2008, 11:36:55 »
Generalnie chodziło mi w sumie o upewnienie się, czy masz zastrzeżenia _wyłącznie_ do Panoramy w układzie pionowym, czy jakieś tam spostrzeżenia czy uwagi do układu poziomego... Osobiście mam pewne drobne zastrzeżenia, ale są na tyle drobne, że da się z nimi żyć (np. ten brak możliwości definitywnego usunięcia paska postępu trasy...)
Szkoda, że po prostu nie spytałeś....
ISTQB Certified Tester

*

Offline Yako

  • ****
  • 508
  • Płeć: Mężczyzna
  • .: AutoMapa EU & iGO Primo :.
    • Jarosław Chmielewski - Wizytówka
  • Sprzęt: GoClever Navio 505
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #484 dnia: Marzec 21, 2008, 11:42:58 »
hmm czy ktos moglby wystawic plik commctrl.dll ? on jest przyczyna nieodpalania u mnie AM5 :/ w necie znalazlem kilka wersji tego pliku, ale na zadnym AM nie ruszyla (win 4.2)
A gdzie Ty ten pliczek masz - w jakiej lokalizacji ??
Napisane: Marzec 21, 2008, 11:39:22
Generalnie chodziło mi w sumie o upewnienie się, czy masz zastrzeżenia _wyłącznie_ do Panoramy w układzie pionowym, czy jakieś tam spostrzeżenia czy uwagi do układu poziomego... Osobiście mam pewne drobne zastrzeżenia, ale są na tyle drobne, że da się z nimi żyć (np. ten brak możliwości definitywnego usunięcia paska postępu trasy...)
Szkoda, że po prostu nie spytałeś....
OK... Przyznaję się do źle sprecyzowanej wypowiedzi... Się poprawię na drugi raz...  :wink:  :ok:
Created By Yako - GSM PL +48 533 67 29 53

*

Offline gps_am

  • *
  • 80
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #485 dnia: Marzec 21, 2008, 11:43:35 »
Skoro rozmawiamy o pionie i poziomie to wydaje mi sie nieporozumieniem tryb panarama w pionowej konfiguracji ekranu....przynajmniej w takim wykonaniu jakie widzimy w AM 5 beta 1/2/3  :(
pisałem o tym do AM żeby przy wybraniu skórki panorama od razu przełaczało w tryb landscape
Pewnie należę do mniejszości, ale ja mam PDA z lewej strony kierownicy. Wybranie panoramy i ustawienie PDA poziomo powoduje, że ... antena GPS jest blisko słupka (pogorszenie sygnału), a wtyczka zasilania koliduje z konsolą licznika. Wszystko przez to, że obrócenie obrazu następuje w lewo. Gdyby była opcja "obrót obrazu w prawo*)" (odwrotnie do ustawień PDA) to problem by zniknął.

Edit
*) Oczywiście chodzi o obrót obrazu w lewo, by obrócić PDA w prawo.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2008, 12:41:04 wysłana przez gps_am »

*

Offline prozor

  • *****
  • 1089
  • Płeć: Mężczyzna
  • Człowieku, nie irytuj siebie i mnie. Zgoda?
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #486 dnia: Marzec 21, 2008, 11:47:57 »

Pewnie należę do mniejszości, ale ja mam PDA z lewej strony kierownicy. Wybranie panoramy i ustawienie PDA poziomo powoduje, że ... antena GPS jest blisko słupka (pogorszenie sygnału), a wtyczka zasilania koliduje z konsolą licznika. Wszystko przez to, że obrócenie obrazu następuje w lewo. Gdyby była opcja "obrót obrazu w lewo" (odwrotnie do ustawień PDA) to problem by zniknął.

Jeśli chodzi o ustawienie po lewej stronie kierownicy, to nie wiem czy należysz do mniejszości, ja tak mam, nocnyMarek i pewnie wielu innych.
Tylko tyle, że u mnie w tym położeniu jest OK, czyli wtyczka zasilania od strony słupka (drzwi), antena z drugiej strony. Ale faktycznie kierunek obrotu mógłby zdefiniować użytkownik!
Jeśli chcesz się o coś zapytać, zadaj jasne i konkretnie pytanie. Ale pamiętaj żeby sprawdzić, czy wcześniej już nikt o to się nie zapytał i nie udzielił odpowiedzi... Przed zadaniem pytania, najpierw przeczytaj to: http://rtfm.killfile.pl/

*

Offline Qbik

  • *****
  • 1495
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wikaro.pl
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #487 dnia: Marzec 21, 2008, 11:49:21 »
Skoro rozmawiamy o pionie i poziomie to wydaje mi sie nieporozumieniem tryb panarama w pionowej konfiguracji ekranu....przynajmniej w takim wykonaniu jakie widzimy w AM 5 beta 1/2/3  :(
pisałem o tym do AM żeby przy wybraniu skórki panorama od razu przełaczało w tryb landscape
Pewnie należę do mniejszości, ale ja mam PDA z lewej strony kierownicy. Wybranie panoramy i ustawienie PDA poziomo powoduje, że ... antena GPS jest blisko słupka (pogorszenie sygnału), a wtyczka zasilania koliduje z konsolą licznika. Wszystko przez to, że obrócenie obrazu następuje w lewo. Gdyby była opcja "obrót obrazu w lewo" (odwrotnie do ustawień PDA) to problem by zniknął.

to jak dla mnie rozwiażaniem jest pole do zaznaczenia obok skórek aktywne tylko po wybraniu AM panorama np w którą stronę ma obrócić ;) lub czy w ogóle obracać nad tym trzeba by się zastanowić
axim x51v LennySh_Football WM6.1 L10 & iPhone 3G 16GB z 2.2.1 na pokładzie + BT-359 + 4gb SDHC & CF + AM 5.xx EU
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #488 dnia: Marzec 21, 2008, 11:53:34 »
@Yako: w katalogu z AM i wrzucilem do katalogu windows ale nie pomoglo... execheck krzyczy ze nie zaladuje i koniec :/

EDIT: tzn w katalogu windows jest taki plik, ale nie moge go zmienic na inny podobnie jak calej zawartosci katalogu... jedynym wyjscie jest chyba tylko nadpisanie go poprzez execheck na plik ktory moze ktos tutaj wystawi :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2008, 12:00:43 wysłana przez belialek »

*

Offline Qbik

  • *****
  • 1495
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wikaro.pl
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #489 dnia: Marzec 21, 2008, 11:54:10 »
chceckbox chyba lepszy

czyli byłby taki wybór:
- obróć w lewo
- obróć w prawo
- nie obracaj
axim x51v LennySh_Football WM6.1 L10 & iPhone 3G 16GB z 2.2.1 na pokładzie + BT-359 + 4gb SDHC & CF + AM 5.xx EU
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

*

Offline gps_am

  • *
  • 80
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #490 dnia: Marzec 21, 2008, 11:54:44 »
Włączenie Panoramy przy pionowym ustawieniu PDA też może się przydać. Widać mapę dużo dalej niż normalnie, choć obcięte są boki. Jednak na długich i szybkich przelotach (np. autostrady) bardziej istotna jest informacja o manewrze (zjazd) lub parkingu/stacji benzynowej podana dużo wcześniej, niż o tym co z boku. Jest więcej czasu na zmianę pasa czy podjęcie decyzji o postoju. Wprawdzie informacja o manewrze jest podawana cyferką i komunikatem, ale czasem wolę to zobaczyć, bo spoglądanie na cyferki zabiera więcej uwagi, a rozmowa (muzyka) w aucie może zagłuszyć komunikat.

*

Offline Qbik

  • *****
  • 1495
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wikaro.pl
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #491 dnia: Marzec 21, 2008, 11:57:44 »
Włączenie Panoramy przy pionowym ustawieniu PDA też może się przydać. Widać mapę dużo dalej niż normalnie, choć obcięte są boki. Jednak na długich i szybkich przelotach (np. autostrady) bardziej istotna jest informacja o manewrze (zjazd) lub parkingu/stacji benzynowej podana dużo wcześniej, niż o tym co z boku. Jest więcej czasu na zmianę pasa czy podjęcie decyzji o postoju. Wprawdzie informacja o manewrze jest podawana cyferką i komunikatem, ale czasem wolę to zobaczyć, bo spoglądanie na cyferki zabiera więcej uwagi, a rozmowa (muzyka) w aucie może zagłuszyć komunikat.
Stąd moja propozycja wyboru czy obrócić i jeśli tak to w którą stronę ;)
axim x51v LennySh_Football WM6.1 L10 & iPhone 3G 16GB z 2.2.1 na pokładzie + BT-359 + 4gb SDHC & CF + AM 5.xx EU
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

*

Dżeju

Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #492 dnia: Marzec 21, 2008, 12:21:38 »
... Dla mnie pasek postępu jest dość przydatny a wskaźnik satelitów nic nie wnoszącym gadżetem  :mrgreen:
Dlatego idealne znowu byłoby aby była możliwość wyboru jaki parametr ma być pokazywany. No ale to melodia przyszłości, najpierw musi AM wogóle podchwycić pomysł.

 :ok: :ok: :ok:  Po kiego mi wskaźnik GPS  :|  Przecież widzę na ekranie, czy sygnał jest czy nie, a czy ma pięć kresek czy siedem, to jest mi to tak przydatne, jak wiadomość ile było śniegu w zeszłym roku w dniu 12 grudnia  :mrgreen:

A pasek postepu powinien być umieszczony tak jak w 4.5. - to było i jest chyba najlepsze rozwiązanie  :ok:
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2008, 12:27:38 wysłana przez Dżeju »

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #493 dnia: Marzec 21, 2008, 12:26:13 »
Następna propozycja:

Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #494 dnia: Marzec 21, 2008, 12:29:27 »
Następna propozycja:

 :ok:   I want one.   :grin:

*

Offline rep007

  • ***
  • 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2, HTC Kaiser, HP Hx4700, WM, Android, AM EU
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #495 dnia: Marzec 21, 2008, 12:31:33 »
wygląda całkiem całkiem !!
ROM: NexusHD2 - Gingerbread 3.2a Nand

*

Offline prozor

  • *****
  • 1089
  • Płeć: Mężczyzna
  • Człowieku, nie irytuj siebie i mnie. Zgoda?
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #496 dnia: Marzec 21, 2008, 12:32:07 »
Następna propozycja:
screenshot ;)

W pionie - super. Czekamy na propozycję poziomu (ze szczególnym wskazaniem na panoramę ;) )
Jeśli chcesz się o coś zapytać, zadaj jasne i konkretnie pytanie. Ale pamiętaj żeby sprawdzić, czy wcześniej już nikt o to się nie zapytał i nie udzielił odpowiedzi... Przed zadaniem pytania, najpierw przeczytaj to: http://rtfm.killfile.pl/

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #497 dnia: Marzec 21, 2008, 12:34:24 »
Czy nie uważacie, że "ptaszek" akceptujący np. parametry trasy do wyznaczenia jest za mały? Da się przycisnąć tylko końcówką paznokcia.

*

Offline gps_am

  • *
  • 80
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #498 dnia: Marzec 21, 2008, 12:39:42 »
Gdyby była opcja "obrót obrazu w prawo" (odwrotnie do ustawień PDA) to problem by zniknął.
Przecież jest....
Przeprzaszam, chodziło o obrót w lewo (już poprawiam). Obraz w lewo, to PDA w prawo.

*

Offline zibimak

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P550
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #499 dnia: Marzec 21, 2008, 12:40:44 »
Następna propozycja:



Cały jestem za  :ok:

*

Offline potas7

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OMNIA 2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #500 dnia: Marzec 21, 2008, 12:45:37 »
Następna propozycja:


SUPER!!ale bez wskaźnika gps jakoś nie pasuje do reszty

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #501 dnia: Marzec 21, 2008, 13:01:03 »
Przeciez pasek u góry jest bez sensu bo wszystko co jest w tej części ekranu zmniejsza pole widzenie (horyzont)....!
Całe szczeście, że w AM5 przenieśli to na lewą stronę ekranu.
Co Wam przeszkadza ten pasek w lewej części ekramu... części, która użytkowo nie spełnia żadnej roli....?
ISTQB Certified Tester

*

Offline potas7

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OMNIA 2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #502 dnia: Marzec 21, 2008, 13:07:52 »
Przeciez pasek u góry jest bez sensu bo wszystko co jest w tej części ekranu zmniejsza pole widzenie (horyzont)....!
Całe szczeście, że w AM5 przenieśli to na lewą stronę ekranu.
Co Wam przeszkadza ten pasek w lewej części ekramu... części, która użytkowo nie spełnia żadnej roli....?
Siedząc spokojnie w pokoju na krześle trudno jest mi go dostrzec, a co dopiero podczas jazdy. Jak już go jakimś cudem zlokalizuje to nie bardzo wiem co autor miał na myśli i co mogę wyczytać z tego paska... Gdy pasek jest wtopiony w pilota to jeden rzut oka i widzę pasek postępu i od razu wiem mniewięcej ile trasy mi pozostało do upragnionego celu, nie wspominając o punktach przez.
edit:
nie ma potrzebny rozszerzać pilota. Pasek postępu jest na tyle cienki, że jakoś sie tam zmieści

*

Offline Sihpa

  • *
  • 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus A696 WM6 PL
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #503 dnia: Marzec 21, 2008, 13:12:03 »
Następna propozycja:


O super. Dokładnie tak, jak zasugerowałem na poprzedniej stronie :)
Tylko, może ten pionowy wskaźnik GPS powinien być ciut szerszy (czytaj: bardziej widoczny).
Pozdrawiam
Sihpa

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #504 dnia: Marzec 21, 2008, 13:12:50 »
Choć w AM5. beta 3 jet o wiele lepiej ze stabilnością niż w beta 2 to nie jest idealnie...
Oto przykład:

Znajdując sie w pracy ustawiłem trasę:
[Start] Warszawa, ul..... - gdzieś na służewcu
[Przez] Warszawa, ul.1 Sierpnia
[Koniec] warszawa, ul.... - gdzieś na Bemowie

Po ustawieniu trasy zszedłem do samochodu włączyłem GPS i po złapaniu fix-a AM przystąpiła do przeliczania trasy (opcja przelicz) no i nie zdążyła przeliczyć bo sie zamknęła i tak kolejno ze 4-5x. Ruszyłem więc bez AM. Stojąc na światłach gdzieś na ul.Postepu/Marynarska udało mi sie uruchomić nawigację na tej trasie Tyle, że start był na Postępu). W momencie dojechania do punktu przez nastąpiło samoistne zamknięcie AM 5 beta 3. Po załatwieniu spraw (salon Fiata)włączyłem ponownie AM (wybrałem opcję przelicz) i o dziwo pomyślnie dojechałem do domu na Bemowie.
Zauważyłem, że problemy te występują na niektórych trasach a na niektórych nie występują. Podejrzewam, że występują na trasach liczących do kilkunastu km a bez problemu oblicza trasy po kilkaset km - może to przypadek ale taka mi sie nasuwa refleksja.
Generalnie w Beta 3 nastapiła duża poprawa bo a poprzedniej beta2 wogóle
nie dało się jej używać (no chyba, że mapą z 4.5.3)...
podobnych problemów nie miałem z AM 4.5.3.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2008, 13:15:34 wysłana przez Lutek II »
ISTQB Certified Tester

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #505 dnia: Marzec 21, 2008, 13:15:13 »
Proszę poziom:

Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline Qbik

  • *****
  • 1495
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wikaro.pl
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #506 dnia: Marzec 21, 2008, 13:18:33 »
Pasek postepu przy panoramie moim zdaniem jest ok po lewej od pilota i nie zlewa sie z mapą


Napisane: Marzec 21, 2008, 13:17:26
i w panoramie co do siły GPS to chbya lepiej byłoby w poziomie zrobić pod nastepnym manewrem bo tak to jakoś dziwnie wygląda
axim x51v LennySh_Football WM6.1 L10 & iPhone 3G 16GB z 2.2.1 na pokładzie + BT-359 + 4gb SDHC & CF + AM 5.xx EU
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

*

Offline prozor

  • *****
  • 1089
  • Płeć: Mężczyzna
  • Człowieku, nie irytuj siebie i mnie. Zgoda?
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #507 dnia: Marzec 21, 2008, 13:30:02 »
Proszę poziom:



No miodzio! Tylko tyle, żeby to teraz zrealizowali w praktyce.
Acha, jeszcze jedno - ta mała, pomocnicza strzałeczka - przy zbliżeniach automatycznych (domyślnych), jest w miarę duża, jednak wystarczy, że zwiększy się nieco skalę przy manewrach, a strzałeczka staje się tak mała, że niemalże niewidoczna. Nie wiem, czy nie lepiej byłoby, gdyby strzałeczka miała stałą skalę? Dublowała by niejako strzałkę w pilocie (choć nie na screenshocie Darka - tu jest odwrotnie), ale może jednak duży żółty (czy inny kolor?) drogowskaz na ekranie nie byłby dobrym pomysłem?
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2008, 13:32:16 wysłana przez prozor »
Jeśli chcesz się o coś zapytać, zadaj jasne i konkretnie pytanie. Ale pamiętaj żeby sprawdzić, czy wcześniej już nikt o to się nie zapytał i nie udzielił odpowiedzi... Przed zadaniem pytania, najpierw przeczytaj to: http://rtfm.killfile.pl/

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #508 dnia: Marzec 21, 2008, 13:33:22 »
 ... lub tak:

Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #509 dnia: Marzec 21, 2008, 13:36:19 »
Lepiej byłoby by grot tej duzej w "trybie żaby" nie znajdował sie poza ekranem...
ISTQB Certified Tester