AM na Androida - beta do pobrania

  • 703 Odpowiedzi
  • 215450 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #480 dnia: Styczeń 25, 2012, 00:10:01 »
Nie widziałem ani razu, by ktoś z nich ten wątek przegladał ...

Nie ten dział i nie potrafią znaleźć :P
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #481 dnia: Styczeń 25, 2012, 01:00:39 »
Nie ten dział i nie potrafią znaleźć :P
No comment.

Ja te gorzkie żale wysłałem do supportu, mam nadzieję, że chociaż to jakiś efekt przyniesie... Ale może by im faktycznie linka do tego wątku podrzucić  :mrgreen: . Jak dobrze pamiętam, to trzeba chyba słać na abeta@automapa.pl ...
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #482 dnia: Styczeń 25, 2012, 09:12:21 »
......
Nie widziałem ani razu, by ktoś z nich ten wątek przegladał ...
.........
Wyjaśnij mi kolego Jak żeś tego dokonał  :mysli: Rozumiem że można przejrzeć logi i zobaczyć ile razy ktoś zaglądał .. A co gdy zagląda ktoś niezalogowany  :-? (ile razy Kowalski przeszedł przez drzwi?     -Nie wiem nie widziałem wszystkich twarzy)


druga sprawa .  Koledzy tak na logikę to wydaje mi się  że zużycie "mocy"  przy budynkach na 50%  czy na 90% będzie zbliżone . I tu i tu procesor ma tyle samo roboty - policzyć ile jest 0.5x a ile jest 0.9x to ta sama robota :-| tylko cyferki są inne.  Co innego gdy 3DR jest wyłączone   B) wtedy  nie trzeba liczyć tych budynków i procesor może "odpocząć"
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #483 dnia: Styczeń 25, 2012, 09:33:46 »
U mnie na Note grzeje się tak samo, czy mam 3DR czy nie. Z baterią też nie zaobserwowałem większych różnic.

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #484 dnia: Styczeń 25, 2012, 10:12:01 »
U mnie na Note grzeje się tak samo, czy mam 3DR czy nie. Z baterią też nie zaobserwowałem większych różnic.

Takoż i u mnie. Budynki obniżyłem do 0% raczej na rozum (że to jednak mniej liczenia) i po prostu dlatego, że jak dla mnie to zwyczajnie ułatwia czytanie mapy. Tak czy inaczej, wpływu na stan baterii nie zauważyłem.
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #485 dnia: Styczeń 25, 2012, 10:17:31 »
ciekawi mnie tylko kiedy dadzą pełną wersję i jak rozliczą się z tymi którzy mają subskrypcję z WM
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #486 dnia: Styczeń 25, 2012, 10:25:36 »
Co do posiadaczy licencji na WM, to nie liczyłbym na możliwość przeniesienia... niestety.

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #487 dnia: Styczeń 25, 2012, 10:35:34 »
cóż....... przeżyję
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #488 dnia: Styczeń 25, 2012, 11:14:46 »
ciekawi mnie tylko kiedy dadzą pełną wersję i jak rozliczą się z tymi którzy mają subskrypcję z WM

Tak samo jak w przypadku iOS, użytkownicy Androida nie są w jakiś sposób wyjątkowi, więc czemu mieli by być traktowani inaczej? Nowy produkt, nowa licencja...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #489 dnia: Styczeń 25, 2012, 11:23:17 »
......
Nie widziałem ani razu, by ktoś z nich ten wątek przegladał ...
.........
Wyjaśnij mi kolego Jak żeś tego dokonał  :mysli:

Oj, Rukat, gdzie Ty widzisz problem? Co tu jest do dokonania?
Napisałem wyraźnie że nie widziałem, a nie że zaden tu nie zajrzał.
Zaczy to że nie trafiłem w tym wątku na żaden znany mi nick i tyle.
Nie pisałem, że znam wszystkich, nie śledziłem żadnego, dostępu do logów
też nie mam, nawet nie znam tych nowych od androida ...
A skoro do betawątków w dziale AM zaglądali regularnie, a tu cisza ... to wnioski wysuń sobie sam.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #490 dnia: Styczeń 25, 2012, 12:33:10 »
Pisząc "nie widziałem" z  mocą swojego moderatorskiego autorytetu sugerujesz że nie zaglądają. A Ty tego po prostu nie wiesz :P
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #491 dnia: Styczeń 25, 2012, 12:46:04 »
No to może mały teścik praktyczny. Takie rozpoznanie walką:  :grin:

Panowie z SUPPORTU AUTOMAPY, jeśli tu zaglądacie, to prosimy o jakiś znak!

Użytkownicy aktywnie testujący Wasz produkt i zainteresowani jego ulepszeniem będą mieli świadomość, że ktoś się interesuje ich "badaniami". Jednocześnie obiecujemy nie męczyć Was pytaniami tu na forum  :angel: , bo musicie cały czas poświęcić na ulepszanie aAM, żebyśmy jak najszybciej otrzymali gotowy produkt.

Czekamy...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2012, 13:06:01 wysłana przez Marek.S »
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #492 dnia: Styczeń 25, 2012, 13:21:37 »
Równie dobrze możesz napisać odezwę do rostkowskiego aby chodził po stacjach benzynowych i pytał czy cena 5,49 jest dobra, czy może dla łatwiejszych obliczeń zaokrąglić do 6,00 i czy poza pazernym podatkiem "paliwowym", akcyzowym i Vat-em nie chcieli by płacić np. "korkowego" (te pieniądze też by się przydały).
Jak pokazuje praktyka zachcianki użytkowników i znalezione przez nich błędy są dla Aquratu mało istotne, np. prośby o nie zmienianie menu w postaci łatwych u użyciu ikon na menu w formie listy (wybieranie typu trasy) lub możliwość świadomej rezygnacji z pomagaczy typu SR, wiem że w tym przypadku danymi z tego pliku korygują aktualność mapy, ale dlaczego nie mogę sam o tym decydować.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2012, 15:05:40 wysłana przez ycbo »

*

Offline rgr

  • *****
  • 1045
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #493 dnia: Styczeń 25, 2012, 19:45:11 »
Bardzo przepraszam za niezamierzony plagiat, ale jestem niemal pewny, że czytałem o tym gdzieś także po angielsku.  Więc chyba gdzieś na xda, bo niewiele innych miejsc przeglądam.
Pewnie tak, jest tego pełno.
Cytuj
A jak już mam przyjemność z ekspertem, to zapytam: czy jest także jakieś softwarowe ograniczenie prądowe przy ładowaniu z ładowarki (nie USB) i czy można jakoś programowo zwiększyć ten limit? Pytam, bo wydaje się, że Note nie jest w stanie brać więcej, niż 0,9A - 1A.
Heh, ekspertem nie jestem :).
Prąd ograniczy Ci elektronika urządzenia, wątpię by software'owo cokolwiek można było zdziałać powyżej tego co producent wymyślił.

Pozostaje:
- ustawić większy zoom (zbliżenie), wyłączyć obrysy tras, 3DR itp.
- przełączyć w ustawieniach telefonu na EDGE (2G) - 3G dużo zżera baterii
- zmniejszyć jasność wyświetlacza
- wyłączać ekran :P

i może dacie radę pojechać z AM :).

PS. A może spróbujcie wyłączyć transmisję danych i tak pojechać z AM? Być może LD w aAM ma te same przypadłości do zmulania sprzętu jak w AM.
To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline LegiaWarszawa

  • **
  • 104
  • Sprzęt: I9100
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #494 dnia: Styczeń 25, 2012, 20:09:39 »
Ja tam po kolejnych testach baterii doszedlem do wniosku ze przynajmnej u mnie nic nie zmienia przelaczenie do 2d ustawienie innego zoomu nawet bez auto zoomu itp. zawsze zre tak samo szybko baterie.
ostatnio była: Nokia 5800, E72, Desire_Z, SGS i9000
jest: SGS II i9100 oraz Samsung Omnia W i8350
i narazie nie zamierzam zmienic ani na SGS III ani na Note2 :D

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #495 dnia: Styczeń 25, 2012, 21:01:18 »
PS. A może spróbujcie wyłączyć transmisję danych i tak pojechać z AM? Być może LD w aAM ma te same przypadłości do zmulania sprzętu jak w AM.
Można spróbować ale nie pamiętam, żeby komuś na WM, działające LD zamulało AutoMapę i powodowało skrócenie czasu pracy urządzenia.
Rzutowało i owszem, na stabilność kursora...

Swoją drogą ciekawe kiedy Android dorobi się tak dobrego zarządzania energią jak WM.  :S
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline ererce

  • **
  • 175
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #496 dnia: Styczeń 25, 2012, 21:43:36 »
A ja na HTC Desire Z zauwazylem, ze pobor pradu jest znacznie mniejszy przy wylaczeniu 3D i obrysow budynkow. Ladowarka wydala bez problemu. Ale ogolnie:
- bateria jest pozerana przez AAM.
- Ostatnio wybrana trasa: miasto, ulica, numer - przy ponownym wybraniu tego miejsca (jest automatycznie podpowiedziane) to AAM prowadzi i komunikuje, ze jestem u celu 300 m przed.
- Wybrany punkt HOME jest zapamietany, ale jego wybranie prowadzi do punktu wczesniej losowo wybranego o okolo 200 m

*

Offline Devonish

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy SII, Modecom MX3 HD Freeway
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #497 dnia: Styczeń 25, 2012, 22:39:36 »
Dzisiejsze testy rozładowały do 14% baterie (ustawienie te same co wczoraj kiedy było ok)  :-|
Wyłączanie ekranu powoduje zawieszanie się LiveDrive. Kiedy jechałem do Warszawy od Siedlc ok. 18 godziny cały wjazd do stolicy był koszmarnie zakorkowany a Automapka ślicznie mnie przeprawowadziła bocznymi drogami (perfekcja).

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #498 dnia: Styczeń 25, 2012, 22:59:06 »
U mnie żadnych problemów z powracaniem ekranu mapy po połączeniach telefonicznych, tak samo LiveDrive się nie zawiesza przy przełączaniu aplikacji. Ponadto LiveDrive działa naprawdę skutecznie i pomału nauczyłem się mu ufać (jak każe zjeżdżać ze zwyczajowej trasy, to zjeżdżam). Niestety sprawa energii bez zmian - ładowarka jedynie utrzymuje poziom naładowania i to w zasadzie niezależnie od ustawień programu (2D, 3D, 3DR, skala, LD itd). Czyli patrząc z punku widzenia użytkownika Note (2.3.5 XXKJ4, niebrandowany, zrootowany), jeśli zrobią coś z tym poborem energii i włączą wszystkie nieaktywne w becie funkcje (i przy okazji nie skopią czegoś innego), to płacę za licencję i nie marudzę.
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline rc23

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #499 dnia: Styczeń 25, 2012, 23:40:32 »
Wiecie może w jaki sposób wykasować ustalona trasę? na WM było po prostu "kasuj trasę", a tutaj trzeba to robić naokoło  :-|

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #500 dnia: Styczeń 26, 2012, 00:06:26 »
Wchodzisz w menu "Trasa" i w nim naciskasz przycisk menu systemowego - otwierają się opcje, między innymi "skasuj".
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline bler

  • **
  • 111
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #501 dnia: Styczeń 26, 2012, 00:15:49 »
(sgs2) Z Poznania do Krakowa bateria wytrzymała do Częstochowy (startując z 100%). Jeżdzę na maksymalnym oddaleniu w widoku 2d, więc żadne dmuchanie budynków nie ma znaczenia.

Jak dla mnie to nie wina automapy tylko samsunga. Nie dociera do mnie, jak można zrobić telefon, który może pobierać więcej prądu niż jest w stanie przyjąć z ładowarki - w najgorszym przypadku bateria powinna utrzymywać się na stałym poziomie, ale powinno się dać wszystko uruchomić nawet przy kompletnie wyładowanej baterii - u mnie jak bateria zeszła do 0% to odpalenie am w ładowarce kończyło się restartem.

Jak mówię, to wina telefonu, nie am. Mam jakieś niejasne wrażenie, że Sygic robi to samo - sprawdzę w piątek.

*

Offline parovuz

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGSII -> SE Xperia Neo V
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #502 dnia: Styczeń 26, 2012, 00:53:38 »
Niestety na SonyEricsson neo V po ściągnięciu ok 50 MB z 218 wywala z komunikatem "Błąd pobierania-connection timed out",formatowanie karty nie pomogło :(
Na HD2, andek na SD (BoxmaX KS v.9) dane poszły ale nie łapie fixa.

u mnie na neo V przerwało ściąganie bodajże 3 razy ale w końcu się  zainstalowało :)
Pozdrawiam
Paro

*

Offline rc23

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #503 dnia: Styczeń 26, 2012, 07:59:31 »
Wchodzisz w menu "Trasa" i w nim naciskasz przycisk menu systemowego - otwierają się opcje, między innymi "skasuj".

Dzieki, coś mi to nie hulało jak należy.

*

Offline hipeck

  • **
  • 212
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #504 dnia: Styczeń 26, 2012, 08:13:41 »
Odnoszę wrażenie, że to jednak wina AM.  Na jednej z niedawnych wersji AM /już nie pomnę której chyba lipiec 2010/ na CE, rozładowywała mi  Goclevera podłączonego w czasie jazdy do ładowarki.   pozdr

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #505 dnia: Styczeń 26, 2012, 10:57:47 »
Czy ktoś, z tych "bez fixa", dostał odpowiedź od supportu? Czy zostaliśmy zbyci standardową formułką "Dziekujemy za zgloszenie. Zostalo przekazane do zespolu beta testow."?

Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline WWoytek

  • ***
  • 329
  • TomTom Go Mobile Android
  • Sprzęt: Xiaomi Redmi Note 4X
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #506 dnia: Styczeń 26, 2012, 11:46:56 »
Czy ktoś, z tych "bez fixa", dostał odpowiedź od supportu? Czy zostaliśmy zbyci standardową formułką "Dziekujemy za zgloszenie. Zostalo przekazane do zespolu beta testow."?

Nom jak na razie zbyci... na te i na inne pytania dotyczące aAM, ale nie mam o to żadnych pretensji, szkoda tylko bo po zmianie ROMu na nowy oficjalny 2.3.4 w LG-P970 aAutoMapa "wywaliła" się na dobre i koniec beta testów dla mnie :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2012, 11:49:49 wysłana przez WWoytek »
->>>----TomTom-Go-Mobile---->

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #507 dnia: Styczeń 26, 2012, 14:25:49 »
Odnoszę wrażenie, że to jednak wina AM.  Na jednej z niedawnych wersji AM /już nie pomnę której chyba lipiec 2010/ na CE, rozładowywała mi  Goclevera podłączonego w czasie jazdy do ładowarki.   pozdr

Powiedziałbym, że to spór akademicki. Faktem jest, że Automapa obciąża system znacznie bardziej, niż podobne aplikacje i z tego punktu widzenia, problemy z ładowaniem to wina Automapy. Faktem jest też, że bilans energetyczny w Samsungach Galaxy SII i Note jest skopany - urządzenie jest w stanie więcej zużywać niż pobierać z ładowarki. I to jest ewidentna wina Samsunga. Wyobrażacie sobie, że jak mocno obciążycie laptopa (np. kodowanie video) to mimo ciągłego podłączenia do zasilania laptop się rozładuje i wyłączy?
Skłaniałbym się jednak w stronę większej winy sprzętu. Program po prostu wykorzystuje potencjał zainstalowanego procesora (przecież go nie podkręca). A system ładowania (mam na myśli część wbudowaną w telefon) powinien sprostać potrzebom energetycznym zainstalowanego procesora. Nie tak?
I tak de facto, wszystkie pretensje, które tu wypisujemy powinny trafić do supportu Samsunga. Jeżeli Samsung dalej pójdzie tą drogą w Galaxy SIII, który mam mieć 4-rdzeniowy procesor, to boje się nawet pomyśleć, jak tam będzie wyglądała sytuacja z aplikacjami, które lubią wykorzystywać moc obliczeniową, którą udostępnia procesor. Ładowanie trzeba będzie podłączać grubym kablem wprost z akumulatora chyba...  :E
A jest to chyba wyłącznie przypadłość Samsunga. Przez lata jeździłem z HD2 i Automapą i zawsze po niezbyt długim czasie bateria była już naładowana do 100%. Przez myśl nie przeszło mi zastanawiać się czy mam ładowarkę 0,7A czy 1A czy jeszcze inną. To był temat dla mnie obcy, a począwszy od momentu kiedy zacząłem używać Galaxy SII stał się nagle tematem bardzo ważnym. Bo jak już wspomniałem problemy z ładowaniem SGS2 miałem także przy Navigonie i Sygicu. Więc chyba to jednak z Samsungiem jest coś nie tak. Albo za słaby system ładowania albo za silny procesor... Jak kto woli.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2012, 14:45:56 wysłana przez Marek.S »
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #508 dnia: Styczeń 26, 2012, 14:51:03 »
Powiedziałbym, że to spór akademicki. Faktem jest, że Automapa obciąża system znacznie bardziej, niż podobne aplikacje i z tego punktu widzenia, problemy z ładowaniem to wina Automapy. Faktem jest też, że bilans energetyczny w Samsungach Galaxy SII i Note jest skopany - urządzenie jest w stanie więcej zużywać niż pobierać z ładowarki. I to jest ewidentna wina Samsunga. Wyobrażacie sobie, że jak mocno obciążycie laptopa (np. kodowanie video) to mimo ciągłego podłączenia do zasilania laptop się rozładuje i wyłączy?
To dlaczego jak gram w GTA na podłączonej ładowarce stacjonarnej, to się ładuje a nie rozładowuje?

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: AM na Androida - beta do pobrania
« Odpowiedź #509 dnia: Styczeń 26, 2012, 14:58:43 »
Najwyraźniej GTA nie wykorzystuje 100% mocy obliczeniowej procesora :P  Ok można psioczyć na AM że nie jest dobrze zoptymalizowana  ale sprzęt powinien móc pracować cały czas na 100% , Jeśli nie to znaczy że sprzęt jest fabrycznie podkręcony a producent nas wkręca jaki to niesamowicie szybki sprzęt nam sprzedaje :-|
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)