1.
[TA UWAGA ZOSTAŁA UWZGLĘDNIONA W WERSJI 2.2] Uwaga dotyczy braku odwzorowania na mapie Warszawy Kanału Królewskiego (niedaleko Nieporętu). Zwróćcie uwagę na lewy obrazek: to jest ten teren na mapie Polski i kanał jest! Z prawej strony jest analogiczny teren na mapie Warszawy i kanału NIE MA (a wydawałaby się, że jeśli czegoś gdzieś ma nie być to raczej powinno być odwrotnie ze względu na generalizację i skalę!!!).
2. A teraz tytułem uzupełnienia mojego posta w temacie "ronda, których brak" - tym razem jednak na mapie Warszawy:
Miejscowość Rembelszczyzna między Nieporętem a Warszawą. Napotykamy tam... podwójne rondo, którego oczywiście nie ma na mapie... i, jak łatwo się domyślić, jadąc z Warszawy do Nieporętu nawigacja wypada z trasy!
Dzisiaj zadałem sobie nawet trochę trudu i objeździłem je 4 razy ze wszystkich możliwych kierunków. Ślady GPS oczywiście udostępniam:
Pobierz plik zip 17 KB.
3. No i można powiedzieć "standardowa uwaga": Wyznaczając trasę z ul. Płochocińskiej na ul. Marywilską program proponuje wjazd w odcinek jednokierunkowy w przeciwnym kierunku! Zaznaczony tutaj na czerwono.
[Dodano: 2003-07-22 08:20:25]
Tytułem uzupełnienia punktu 1. mojego pierwszego posta (dotyczyło braku ulicy J. Gordona Bennetta) dołączam nagrany ślad GPS, o którym zapomniałem
Pobierz plik zip 7 KB.