POI - Standaryzacja kategorii, nazw i opisów

  • 182 Odpowiedzi
  • 29443 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bartek_63

  • ****
  • 584
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.bayercropscience.pl/strony/1/i/91.php?pracownik_id=113
  • Sprzęt: Mio-169; NavRoad VIVO Plus; AM6; Nuvi 660; CN
Odp: POI - Standaryzacja kategorii, nazw i opisów
« Odpowiedź #180 dnia: Wrzesień 24, 2007, 21:07:02 »
Koledzy, czytam różne tematy i dochodzę do wniosku,  że źle moderuję kategorie.
Moim zadaniem było usystematyzować kategorie PEKAO, BPH i Fotoradary stacjonarne, doprowadzić do standaryzacji opisów ale widzę, że to nie wszystkim odpowiada. Może lepiej było kiedy w serwisie były trzy fotoradary zamiast jednego albo brakowało takiego w ogóle. Teraz jest jako taki porządek i tego będę pilnował dalej.
Do czasu jak z supportu nie dostanę polecenia, żeby zmienić sposób opisu, standardy w opisie każdej kategorii będą obowiązywały i będą przestrzegane.
Jeśli przejdzie projekt podziału fotoradarów ze względu na ograniczenie prędkości też tego dokonam.  :P

Co do oszczędzania miejsca w opisie nie można "przeginać" w żadną stronę.  Ani za mało, ani za dużo i myślę, że nikt nie określi ile to mało a ile dużo. Jeden chce telefon a inny potrzebuje adres. :|

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: POI - Standaryzacja kategorii, nazw i opisów
« Odpowiedź #181 dnia: Wrzesień 24, 2007, 21:18:43 »
Koledzy, czytam różne tematy i dochodzę do wniosku,  że źle moderuję kategorie.
Moim zadaniem było usystematyzować kategorie PEKAO, BPH i Fotoradary stacjonarne, doprowadzić do standaryzacji opisów ale widzę, że to nie wszystkim odpowiada. Może lepiej było kiedy w serwisie były trzy fotoradary zamiast jednego albo brakowało takiego w ogóle. Teraz jest jako taki porządek i tego będę pilnował dalej.
Do czasu jak z supportu nie dostanę polecenia, żeby zmienić sposób opisu, standardy w opisie każdej kategorii będą obowiązywały i będą przestrzegane.
Jeśli przejdzie projekt podziału fotoradarów ze względu na ograniczenie prędkości też tego dokonam.  :P

Co do oszczędzania miejsca w opisie nie można "przeginać" w żadną stronę.  Ani za mało, ani za dużo i myślę, że nikt nie określi ile to mało a ile dużo. Jeden chce telefon a inny potrzebuje adres. :|
No co ty?? Wiem, że OT ale ja Cię popieram, dobra robota  :ok:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Powhatan

  • ****
  • 771
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.powhatan.republika.pl
  • Sprzęt: Mio P350, Loox n560 wyposażone w AM 3 i 5 oraz Garminy eTrex i GPSmap60CSx z GPMapą 2007.2
Odp: POI - Standaryzacja kategorii, nazw i opisów
« Odpowiedź #182 dnia: Grudzień 16, 2007, 20:34:25 »
Poza swoimi ulubionymi sprawami gdzie problemów nie widzę, walczę jeszcze lokalnie i właśnie to jest prawdziwa walka z progami na parkingach i znakami ograniczenia prędkości (co 15 metrów) na alejkach parkingowych hipermarketów. Sprawę mostów i wiaduktów przegrałem bo największy ich zwolennik wziął się za ich osobiste moderowanie. Jednak jest jeszcze jedna ciekawa kategoria o której wam napiszę bo problem dotyczy właśnie nazewnictwa niezgodnego z regulaminem.
Mam tu na myśli te skarby geocoś. Na jednym z budynków w mojej okolicy mam aż trzy takie kacze .......... które przysłaniają sobą inne wartościowe i mądre punkty. Jakby ich nie mogli przerobić na jeden którego nazwa była by Miasto – Dzielnica, a w opisie wypisali by sobie że są trzy. Nie oni jednak swoje i mam takie POI:
[OP00BD Wv]

[OP00BE Wv]
a najciekawszy jest ten trzeci.
[Bemowo 1 założona przez Johnny224]
którego opis wygląda tak:
[Kamera jest zainstalowana na budynku siedziby Gminy Warszawa-Bemowo. Omiata teren w zakresie ponad 180 stopni wzdłuż ulicy Górczewskiej. Zdjęcie było robione w kwietniu, kiedy jeszcze pełną parą trwały prace przy przebudowie skrzyżowania.]
czyli totalna beznadzieja opisująca kamerę na budynku. Poprosiłem o zgodę na skasowanie tych zbędnych punktów nieużyteczności niepublicznej, ale Support jakoś nie potrafi rozwiązać tego problemu bo boi się ruszać szamba aby mocno nie śmierdziało. Jak pokazałem wyżej są tacy i takie kategorie, które cały ten regulamin i naszą sumienną uczciwą pracę maja w czterech literach i Admini MIPLO wcale się tym nie przejmują.