LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.

  • 1898 Odpowiedzi
  • 426653 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline piotrosek

  • *
  • 58
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia 2 (I8000NXXJJ1 Wall-E MSN 1.0)
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1500 dnia: Grudzień 20, 2012, 22:29:37 »
[..]Epilog: to nie był dziś mój dzień z LD :)
Raczej zmieniłbym epilog na: to nie był dzień do jazdy z LD...

Wczoraj w porannych godzinach szczytu podróżowałem z Pragi do Centrum i bardzo zdziwiłem się, że AM sugeruje jazdę prosto przez most Śląsko-Dąbrowski, ale nic to... jadę dalej... a AM ani drgnie i dalej prowadzi przez most, tunel i dalej prosto... o godzinie 9tej z wczesnymi minutami dojechałem do końca mostu, gdzie stał znak zakazu ruchu w godzinach od 6 do 10tej i posłuchawszy się znaków zjechałem na Wisłostradę zamiast prosto, jak kazała AM, żeby dostać mandat od polującej tam Straży Miejskiej.

Problem zgłosiłem do supportu AM, przyjęli go z pewnymi oporami, gdyż najpierw usiłowano mnie zbyć, że jest ok, ale potem odpisał jakiś programista, że jednak coś jest nie tak z godzinami i będą nad tym pracować...

Coś mi się wydaje, że jednak wczoraj ogólnie coś było nie tak z AM i LD...
AutoMapa 6.16.2 (2343)/EU 1406 6.638 - włączony LiveDrive!

*

Offline Qbek

  • **
  • 129
  • Sprzęt: N8, Omnia_1
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1501 dnia: Grudzień 20, 2012, 23:37:32 »
Sorrka, niepotrzebnie wpisałem pochwałę na końcu. Generalnie wolę żeby omijała korki i robiła małe błędy, niż odwrotnie ;)

*

Offline pR0SiAczek

  • ***
  • 286
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Neo V / BBZ10
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1502 dnia: Grudzień 21, 2012, 14:11:00 »
@Qbek: na zrzucie 2D widać wg mnie, że to nie jakiś pojedynczy zaparkowany TIR "zatkał w LD" obwodnicę... Ja przy takim widoku - odcinek systematycznie "schodzi" kolorami - pomarańczowy/czerwony/czarny - posłuchałbym AM. I niestety w połowie przypadków przekleństwa na LD towarzyszyłyby mi do końca trasy ;) A w drugiej połowie przypadków czułbym, że AM zrobiła to co do niej należy.

*

Smerfik

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1503 dnia: Styczeń 03, 2013, 17:10:03 »
Kto w realu widział zaznaczony odcinek, doskonale wie, że pokonanie go z prędkością 60-80 km/h jest niemożliwe. Nawet, jeżeli komuś życie obrzydło :proud:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2013, 17:13:36 wysłana przez Smerfik »

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1504 dnia: Styczeń 03, 2013, 23:00:16 »
To co pokazałeś to prognoza czyli SR... I jeśli jest tam aż tak źle jak piszesz (w co wątpię bo wszystko zależy od tego kto i czym jedzie) to akurat LD czasami tam naprawia... Patrz LD1

A czemu wątpię? patrz LD2

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1505 dnia: Styczeń 03, 2013, 23:08:51 »
Na Google maps wygląda całkiem nieźle :-|
  http://maps.google.pl/maps?saddr=Pisarska,+Koninko&hl=pl&ll=52.309512,17.021883&spn=0.002473,0.004823&sll=51.953751,19.134379&sspn=10.217948,19.753418&oq=koninko+pi&mra=ls&t=h&z=18
 Wiem że to nie to co real ale 60 to by chyba dało radę :-| :-|

No dobra dobra nie byłem nie widziałem ale wygląda nieźle (poza tą szykaną 2x 90st :evil: )
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2013, 23:13:29 wysłana przez RUKAT »
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Smerfik

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1506 dnia: Styczeń 03, 2013, 23:59:30 »
Na Google maps wygląda całkiem nieźle :-|
... Wiem że to nie to co real ale 60 to by chyba dało radę :-| :-|
... No dobra dobra nie byłem nie widziałem ale wygląda nieźle (poza tą szykaną 2x 90st :evil: )
Na Google ta droga wygląda na dwukrotnie szerszą niż jest w realu. Zerknij na środkowy odcinek pomiędzy strzałkami - tam gdzie napis Telewizyjna, zobaczysz rzeczywistą szerokość drogi :proud:
Ta szykana 2 x 90 st. na bardzo wąskiej drodze, przylegającej bezpośrednio do "sypiących" się ścian zabudowań gospodarczych, gdzie nie widać tego, co się dzieje za zakrętem. W zeszłym roku spadła z nich część dachu bezpośrednio na drogę :P
Na wszystkich trzech zakrętach okalających zabudowania, 30 - 40 km to max i to zakładając, że jakiś oszołom nie zetnie sobie zakrętu, albo zza "winkla" nie wyjedzie ciężarówka :), bo wtedy pozostaje wsteczny - większy ma "rację" :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 00:07:09 wysłana przez Smerfik »

*

Offline pR0SiAczek

  • ***
  • 286
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Neo V / BBZ10
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1507 dnia: Styczeń 04, 2013, 14:09:55 »
Jeden pojedzie tam 70kmh drugi 15kmh. Ale jak na ETA trasy dł€ższej niż parę km wpłynie ta "odważna prędkość"? Nie wiem czy Smerfik zarabia szukając pojedynczych odcinków dróg gminnych, których on nie pokonałby szybciej niż SR/LD sugeruje

*

Smerfik

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1508 dnia: Styczeń 04, 2013, 14:37:40 »
Jeden pojedzie tam 70kmh....
Jak znajdziesz takiego, który tego dokona, to mi go podeślij - chętnie będę świadkiem jego dokonań
Nieprzypadkowo na pierwszym "obrazku" umieściłem dzień i godzinę jego wykonania - o tym czasie panuje tam naprawdę spory ruch, wymuszający określony styl jazdy. Natomiast prędkości którą określa w tym rejonie traffik, nie osiągnie się tam nawet po północy. I nie jest to bynajmniej specyfika kategorii drogi, ale specyfika miejsca, którą dość dokładnie opisałem wcześniej.

Nie wiem czy Smerfik zarabia szukając pojedynczych odcinków dróg gminnych, których on nie pokonałby szybciej niż SR/LD sugeruje
Nie wiem co chciałeś przez to powiedzieć, ale mogę Cię zapewnić, że AM jest jedynym programem którego na chwilę obecną używam, wszystkie uwagi jakie odnośnie AM upubliczniam, mają na celu wyłącznie poprawienie jego jakości, algorytmów ... dla naszego wspólnego dobra, natomiast co do zarabiania ... mogę Cię zapewnić, że stać mnie na wydanie 80 zeta rocznie na przedłużenie subskrypcji, w związku z czym nie muszę zabiegać o względy producenta i mogę sobie pozwolić na pisanie obiektywnych opinii.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 14:48:23 wysłana przez Smerfik »

*

Offline pR0SiAczek

  • ***
  • 286
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Neo V / BBZ10
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1509 dnia: Styczeń 05, 2013, 18:47:31 »
Jeden pojedzie tam 70kmh....
Jak znajdziesz takiego, który tego dokona, to mi go podeślij - chętnie będę świadkiem jego dokonań
Nieprzypadkowo na pierwszym "obrazku" umieściłem dzień i godzinę jego wykonania - o tym czasie panuje tam naprawdę spory ruch, wymuszający określony styl jazdy. Natomiast prędkości którą określa w tym rejonie traffik, nie osiągnie się tam nawet po północy. I nie jest to bynajmniej specyfika kategorii drogi, ale specyfika miejsca, którą dość dokładnie opisałem wcześniej.

Nie wiem czy Smerfik zarabia szukając pojedynczych odcinków dróg gminnych, których on nie pokonałby szybciej niż SR/LD sugeruje
Nie wiem co chciałeś przez to powiedzieć, ale mogę Cię zapewnić, że AM jest jedynym programem którego na chwilę obecną używam, wszystkie uwagi jakie odnośnie AM upubliczniam, mają na celu wyłącznie poprawienie jego jakości, algorytmów ... dla naszego wspólnego dobra, natomiast co do zarabiania ... mogę Cię zapewnić, że stać mnie na wydanie 80 zeta rocznie na przedłużenie subskrypcji, w związku z czym nie muszę zabiegać o względy producenta i mogę sobie pozwolić na pisanie obiektywnych opinii.

Mamy wspólną cechę stać nas na 80PLN rocznie za program. Kolejna wspólna cecha to fakt, że chcemy aby był on jak najlepszy. Jednak różnimy się w ocenie jednej z jego funkcjonalności. Uważam, że "błąd" - do tego dość subiektywny - w takim miejscu naprawdę nie rzutuje dramatycznie na jakość produktu. AM cechuje więcej baboli jak np. "wyznaczanie trasy" co pobranie danych LD. Nie wiem w czym problem, aby wyznaczenie dokonywało się w "tle" i nie było ciągłej wizualizacji tego procesu. Nie wiem też dlaczego LD to jakieś kwadraty, które mimo ustawienia na maxa potrafią nie zauważyć korka 5km od Ciebie - który jest w innym kwadracie niż Ty, ale w kierunku którego jedziesz :( Kilkukrotnie wskazywałem również na odwieczne "wirtualne korki" przy stacjach, postojach taxi czy temu podobnych miejscach, o których użytkownicy i zapewne producent wiedzą od dawien dawna. Wg mnie to istotniejsze bolączki systemu SR/LD niż przekłamanie prędkości SR/LD o 40kmh na odcinku 1km podrzędnej ścieżki gminnej.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1510 dnia: Styczeń 05, 2013, 21:50:42 »
Jeśli mogę, to chcę podpisać się po wypowiedzią pR0SiAczka:ok:
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline pR0SiAczek

  • ***
  • 286
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Neo V / BBZ10
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1511 dnia: Styczeń 08, 2013, 19:49:13 »
Nie wiem jak wysoko w AQ/Geosystems kategoryzują znajdującą się w remoncie od parunastu miesięcy ulicę Struga (DK10) w Szczecinie (oraz ulice wspomagające), ale mając taką potężną broń jaką jest LD ze zmianą kierunkowości nie potrafią od samego początku tego wynalazku popisowo uporządkować organizacji ruchu na tej arterii i zrobić z tego marketingowego majstersztyku :( W zeszłym tygodniu zwyczajnie zignorowałem kompletnie to co AM proponowała (wjazd pod prąd albo w bagno które na mapie jest szeroką dojazdówką bądź uparcie wskazując na przejazd zamkniętymi betonowymi zaporami odcinkami). To całkiem spore miasto, droga dość ważna, remont zaplanowany od lat, a komunikacja całkiem niezła ze strony wykonawcy i mimo tego AM z pełnym rynsztunkiem wodotrysków przez niemal cały okres remontu nie potrafi poprawnie poprowadzić kierowcy :( Totalny chaos w kierunkowości ulic pogłębia negatywne odczucia..
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 19:51:47 wysłana przez pR0SiAczek »

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1512 dnia: Styczeń 08, 2013, 19:55:26 »
Może zwyczajnie nie mają nikogo w Szczecinie kto aktualizowałby dane,
a same wodotryski bez 'wodotyrskiwacza' na niewiele się zdają.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline szymon189

  • **
  • 128
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia M4 Aqua
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1513 dnia: Styczeń 08, 2013, 19:58:07 »
Jak u Was na LD wygląda Wodzisław Śląski?
Tam gdzie zaznaczyłem kółkiem obecnie prowadzi droga z powodu objazdu. Zawsze tam są barierki i nie można przejechać, ale na czas remontu zaznaczone X ruch jest w tym miejscu. Na ul. Piłsudskiego łączącego z rynkiem jest barierka.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1514 dnia: Styczeń 08, 2013, 20:01:44 »
LD nie dorysuje drogi tam gdzie jej na mapie nie ma.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline pR0SiAczek

  • ***
  • 286
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Neo V / BBZ10
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1515 dnia: Styczeń 08, 2013, 20:13:08 »
Może zwyczajnie nie mają nikogo w Szczecinie kto aktualizowałby dane,
a same wodotryski bez 'wodotyrskiwacza' na niewiele się zdają.
"wodotryskiwaczem" to chyba traffic-admin w takim przypadku powinien być... Nie oczekuję, że AM zareaguje poza stolicą podobnie jak w przypadku zalania tunelu w parędziesiąt minut, ale remont głównej wylotówki z półmilionowego miasta trwający ładnych parę lat, ze zmianami wprowadzanymi w 2-3 etapach i obowiązującymi po minimum pół roku to nie jest jakieś kosmiczne wyzwanie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 20:16:35 wysłana przez pR0SiAczek »

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1516 dnia: Styczeń 08, 2013, 20:15:20 »
Może zwyczajnie nie mają nikogo w Szczecinie kto aktualizowałby dane,
a same wodotryski bez 'wodotyrskiwacza' na niewiele się zdają.
Czyli w malutkim Szczecinie tylko pR0SiAczek korzysta z LD!

Czyli jak sam sobie użyszkodniku zmienisz kierunkowość, postoisz w korkach to będziesz miał. Czyżby z pomocy dodatki zmieniły status na "zrób to sam - korzystasz na własną odpowiedzialność, tylko z własnych danych".

*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1517 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:46:31 »
prosiaczek, a jak wygląda sytuacja w NE/korkosferze?
To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1518 dnia: Styczeń 08, 2013, 22:32:41 »
LD w szczecinie działa dziwnie. Część rzeczy olewają totalnie (remont Struga, budowa zjazdu z A6 w Podjuchach), a inne są od razu (objazdy z racji 1 listopada)
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline pR0SiAczek

  • ***
  • 286
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Neo V / BBZ10
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1519 dnia: Styczeń 09, 2013, 16:20:18 »
prosiaczek, a jak wygląda sytuacja w NE/korkosferze?
Nie używam, nie sprawdzałem. O NE /korkosferze niemal zapomniałem. Ale po zerknięciu donoszę, że działa niemal prawidłowo! Rewelacja! Sprawdziłem trasy sprzed tygodnia. W zasadzie tylko jednego objazdu nie widzi tzn. prowadzi po swojemu dłużej, ale prawidłowo! I równie skutecznie! A AM ładuje w błoto, bariery albo pod prąd :(

LD w szczecinie działa dziwnie. Część rzeczy olewają totalnie (remont Struga, budowa zjazdu z A6 w Podjuchach), a inne są od razu (objazdy z racji 1 listopada)

Listopadowa rewelacja objazdowa to OIDP nie był efekt pracy "zawodowego wodotryskiwacza" tylko "miplopasjonata". Ale moja pamięć może być zawodna w tym zakresie :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2013, 16:27:08 wysłana przez pR0SiAczek »

*

Offline szymon189

  • **
  • 128
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia M4 Aqua
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1520 dnia: Styczeń 09, 2013, 20:10:27 »
Kto w realu widział zaznaczony odcinek, doskonale wie, że pokonanie go z prędkością 60-80 km/h jest niemożliwe. Nawet, jeżeli komuś życie obrzydło :proud:
POI wksazuje na jakieś ograniczanie? W normalnym świecie jest tam jakiś znak, który ogranicza prędkość?

*

Offline pR0SiAczek

  • ***
  • 286
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Neo V / BBZ10
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1521 dnia: Styczeń 10, 2013, 13:18:09 »
Wspaniały przykład działania LD :( Na miploloc jakimś przedziwnym przypadkiem trafiłem na dane użytkownika, który wczoraj (środa) nie wyłączył AM z LD podczas dłuższego postoju - jak wynika z miploloca od conajmniej 16:49 do conajmniej 18:49 - w pobliżu (ale widać wyraźnie, że w pewnej odległości) Stoczka Łukowskiego DK76. Na targeo oczywiście w dniu 09.01.2012 od 16:30 do 18:30 "korek widmo" z tej okazji na DK76 :( I to jest od wielu miesięcy największa bolączka LD!! W tej chwili jestem w trasie i nie mam sposobności (piszę na małym netbooku), aby w łatwy sposób porobić zrzuty ekranowe - może ktoś udokumentuje screenshotami.

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1522 dnia: Styczeń 10, 2013, 18:59:33 »
http://mapa.targeo.pl/,21,21.9964000,51.9515200?l=ce62e7d4236542e7

tak, to jest problem... najlepsze jest to, że user nawet nie stał na ulicy tylko gdzieś na posesji... pewnie wysyłał pozycję aż padła bateria  :mrgreen:


*

Offline pR0SiAczek

  • ***
  • 286
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Neo V / BBZ10
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1523 dnia: Styczeń 11, 2013, 20:02:08 »
Wziąłem sobie na celownik użytkownika ;) Skoro upublicznia swoje pozycje sprawdziłem jak często świadomie lub nie "korkuje". Dziś od 16:17 do 17:09 postój na Kusocińskiego (tym razem nie 150m od drogi, tylko przy Lidlu) w Pile. I oczywiście na targeo "korek" w przedziale 16:30-17:00 :( Przecież to dramat zupełny jest! Tam gdzie jest więcej źródełek niż jeden użytkowników na popasie/pauzie np. ta stacja targeo pokazuje przejazdy innych - BTW skoro był "korek" czemu prowadziła tamtędy albo czemu inny użytkownik zignorował zmianę trasy. Ale jeśli "postojowicz" jest jedynym źródłem to "korek" zostaje :(

Dzisiejsze popołudnie w Szczecinie to istny drogowy koszmar. Po blisko 2h wyjeżdżania z miasta udało się niemal partyzanckimi metodami dojechać na S3 na wjeździe Wysoka Gryfińska by trafić do Gorzowa Wlkp. Kosmos! LD/SR nic nie było w stanie pomóc na to co się dziś działo popołudniu na A6 i dolotówkach do niej :( Dawno w AM nie widziałem tyle czerni na takim obszarze, gdzieniedzie przeplatane czerwienią i pomarańczowym... Dawno nie byłem w stolicy ;) W nadchodzącym tygodniu potestuję LD w Warszawie :) Ciekawe czy znów będzie mnie o północy kierować na zjazdy z Armii Krajowej by pokonując ronda z sygnalizacją poniżej trasy znowu wrócić na... główną jezdnię Armii Krajowej :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2013, 20:12:12 wysłana przez pR0SiAczek »

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1524 dnia: Styczeń 11, 2013, 22:45:27 »
A dziś LD dało ciała całkowicie niedaleko Kraśnika.
Pomiędzy Kraśnikiem a Olbięcinem był dość poważny wypadek i był korek na 4 kilometry.
Na mapie niebieściutko :(
Już nie mówię o zaproponowaniu objazdu  :O
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2013, 22:50:41 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1525 dnia: Styczeń 14, 2013, 23:58:06 »
Trochę pojeździłem dzisiaj sobie po Łodzi na mojej poczciwej AM na WCE. Oczywiście sprzęt nie udostępnia netu, czyli bez LD! Kolega miała w fonie aAM z, a jakże, LD! Pogoda fatalna, gęsty śnieg w powietrzu i pod kołami. Większość kierowców w szoku zapomniała jak się jeździ.

Teraz wnioski. Obie wersje proponowały te same trasy i co lepsze czasy były zbliżone. Zatem albo już mamy idealne SR, albo LD! do kitu. Cóż,na razie przesiadkę na aAM sobie daruję, tym bardziej że brak mi trzeciej ręki i lupy do korzystania z aAM.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1526 dnia: Styczeń 18, 2013, 21:03:42 »
I kolejna porażka LD  :-|



Najgorsze jest to, że teń wydumany korek zaskutkował zmianą trasy i aAM chciała, żebym 16 km wcześniej zjechał z autostrady.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2013, 21:07:38 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1527 dnia: Styczeń 18, 2013, 22:32:44 »
Widzisz, ktoś zatankował, zrobił siusiu i korek gotowy. AM zaczerniła zarówno drogę przy stacji, jak i autostradę. Zresztą w przeciwnym kierunku przy stacji też są korki.

Po kiego zbierają dane na dojazdówkach i dlaczego jeden sygnał skutkuje korkiem. Z drugiej strony przy rzeczywistych korkach zdarza się brak reakcji. Czyżby brak źródełek? Albo dziwaczna ich selekcja.

*

Offline Qbek

  • **
  • 129
  • Sprzęt: N8, Omnia_1
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1528 dnia: Styczeń 18, 2013, 22:55:27 »
Po wczorajszych i dzisiejszych jazdach po Stolycy, LD dostaje ode mnie czerwoną kartę! Co jakiś czas włączałem 2D, a tam dane SR! Po LD ani śladu... Bardzo sporadycznie się pokazywały. Wpakowałem się w kilka korków i wyłączyłem wAM, na rzecz NE. No i było już dobrze. Jeszcze na próbę chciałem dziś popołudniu ok. 15.30 dojechać z Marek M1 na Ursynów. wAM proponowała jazdę w kierunku Galerii Wileńskiej! NE zaproponował jazdę przez Zielonkę w kierunku Marsa, Siekierkowskiej itd. Dojechałem z nim z ciągu 35 minut, prawie bez korków.

LD tu dopiero dało doopy!
Oczywiście pojechałem prosto, bez żadnych utrudnień...
MASAKRA! Co się dzieje?

*

Offline statler

  • **
  • 209
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto G6 Plus
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #1529 dnia: Styczeń 22, 2013, 17:52:47 »
Omijanie korków widmo  :E w Łasku Kolumnie:


« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2013, 17:57:08 wysłana przez statler »