LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.

  • 1898 Odpowiedzi
  • 426661 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Konrad4x

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #540 dnia: Czerwiec 25, 2011, 08:29:10 »
morette, z toba tez trudno sie nie zgodzic  :ok: Ja tak jak ty, korzystam z AM w wawie przede wszystkim i tutaj moge ja uznac za dosc dobrego asystenta. Ale widzisz, to tylko wawa. Jakby producent napisal, ze testujemy SR z LD, a zwlaszcza LD w Wawie, bo to na razie beta (zobacz jak to juz dlugo trwa, a codziennie mamy posty o problemach z wiarygodnoscia tej zwlaszcza uslugi) , to okey pelne zrozumienie, ale jak pr-owiec pisze mi na www o tych uslugach jak o pelnowartosciowych w calym kraju, to sorki, ale ktos tu kogos ...  :)

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #541 dnia: Czerwiec 25, 2011, 19:49:27 »
Ochkarol Kondrad4x - nie zgadzam się wcale z wami.
Po pierwsze odchodzimy od kontekstu wypowiedzi jachraniaka...

Nie winą producenta jest to że w Warszawie jest dużo więcej użytkowników AM niż w Lublinie
Jakoś producent milczy, ze LD działa tylko w Wa-wie...
Za program i tak wychwalane przez producenta usługi każą sobie płacić tyle samo w Lublinie co w Warszawie.

Działanie systemu LD bardziej zaskakuje mnie na plus niż moja intuicja
Mnie też - tyle, ze na minus.
http://pdaclub.pl/forum/automapa/livedrive!-test-wyznaczania-trasy-zrzuty-komentarz/msg1498977/#msg1498977

...ale wszystkiego nie można przewidzieć i  zwalić tylko na program.
A u was chyba tak jest.
Nadinterpretujesz.
I to bardzo. Nikt rozsądny (a za takiego się śmiem uważać) nie oczekuje cudów od AM.
Ale żeby przez cały czerwiec w Lublinie tylko to co w linku powyżej?

Co do rozwoju map to widzę że cały czas się coś uaktualnia, dochodzi etykiet ulic i numeracji - widocznie dla ciebie nie jest to ważne a dla większości zapewne jest.
I to jest jedyna, wyraźna i raczej niepodwarzalna przewaga AM nad konkurencją w zakresie obsługi jazdy po Polsce. Na tyle istotna, że spora część świadomych uzytkowników AM dalej z niej korzysta pomimo ostatnich wyczynów firmy Aqurat.

Ile to było na forum jadu że wprowadzają te wszystkie niepotrzebne wodotryski, teraz zaktualizowali mapy i też jest źle.
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził
Narzekający zawsze się znajdą ale np. zadowolonych z rewolucyjnej technologii prezentacji sygnalizacji świetlnej nie było za wielu.
Ale niech sobie będą - byle można było sobie to wyłączyć a wraz z wyłączeniem, zeby nie były brane pod uwagę podczas routingu (a bodajże są brane).
I jeśli ktoś chce tego typu nowinki w AM nazywać szumnie "rozwojem programu"...



Połączone: Czerwiec 25, 2011, 20:00:44
Kolega Adam próbuje dociec istoty poruszonego przemnie problemu "korków przy Orlenach".
Miałem podobne do Ciebie Adamie odczucia jednak nie miałem na to konkretnych dowodów.
Kiedyś widziałem w nocy cysternę na Orlenie jednak dopiero teraz zaczynam wiązać  fakty ze sobą.
I te Wasze dywagacje rozwiązały zagadkę wiecznego korka na ul. Puławskiej w Lublinie!!!
Całodobowy McDonald's  :O :evil:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2011, 20:00:44 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline morette

  • ****
  • 630
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 hypnosis V.12_3.14_F; Samsung Galaxy S III
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #542 dnia: Czerwiec 25, 2011, 23:51:06 »

Nie winą producenta jest to że w Warszawie jest dużo więcej użytkowników AM niż w Lublinie
Jakoś producent milczy, ze LD działa tylko w Wa-wie...
Za program i tak wychwalane przez producenta usługi każą sobie płacić tyle samo w Lublinie co w Warszawie.

Ale przecież nie informuje ani nie wskazuje że działa tylko w Warszawie a nie działa w Lublinie a to że użytkowników tu jest więcej a tam mniej to nie ich wina. Informacje są podawane na bardzo ogólnym poziomie a widać że są nad interpretowane przez niektórych userów.

Wszyscy płacą tyle samo i masz dostęp do tego co wszyscy i na takim samym obszarze. A że danych zbieranych na danym obszarze jest mniej to dla tego pewnie bo i mniej jest źródełek.   

Chcesz płacić mniej i mieć ograniczony dostęp do danych np. jak przyjedziesz do Warszawy??? Nie sądze.
Przecież ja nie będę płakał z tego powodu że jak pojadę do Krakowa czy Gdyni to będę miał lepsze dane od Warszawy. A przecież może tak być, a nie chce płacić osobno za wybrany obszar w którym może kiedyś będę a może nie.  Przedłużając czy kupując subskrypcje wiem jakiego obszaru dotyczy.



Połączone: Czerwiec 25, 2011, 23:59:09
...ale wszystkiego nie można przewidzieć i  zwalić tylko na program.
A u was chyba tak jest.
Cytuj
Nadinterpretujesz.
I to bardzo. Nikt rozsądny (a za takiego się śmiem uważać) nie oczekuje cudów od AM.
Ale żeby przez cały czerwiec w Lublinie tylko to co w linku powyżej?

 

Oczywiście AM nie jest super ale na takie przykłady mogę w Warszawie dać ci 3 x więcej przykładów na plus AM

Połączone: Czerwiec 26, 2011, 00:04:20
Cytuj
Narzekający zawsze się znajdą ale np. zadowolonych z rewolucyjnej technologii prezentacji sygnalizacji świetlnej nie było za wielu.
Ale niech sobie będą - byle można było sobie to wyłączyć a wraz z wyłączeniem, zeby nie były brane pod uwagę podczas routingu (a bodajże są brane).
I jeśli ktoś chce tego typu nowinki w AM nazywać szumnie "rozwojem programu"...

Dla mnie to żadna nowa technologia tylko przerzucenie danych z POI do warstwy mapy. Śledzę temat AM od dawna i nigdzie nie wywnioskowałem ani nie odczułem  że przeniesienie tych punktów do warstwy mapy to szumnie rozwój programu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 00:04:20 wysłana przez morette »
Auto Mapa 6.10.0(1714)/Europe 1206  włączone korzystanie z LD
Android Auto Mapa - Samsung Galaxy S III

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #543 dnia: Czerwiec 26, 2011, 00:38:12 »
Cały czas zapominasz o kontekście.
Odnosiłem się do wypowiedzi jachraniaka, który napisał, że "Od kilku wersji to co jest omawiane na forum ma bardzo pozytywny wpływ na rozwój programu, map i SR."
I tego "rozwoju programu" się czepiłem, bo go nie zauważam (nie ja jedyny chyba).
A czepiłem się sygnalizacji, bo to (oprócz wmuszenia na siłę SR) ostatnia chyba zmiana w AM.
I nie dość, że nie ma żadnego rozwoju programu od kilku wersji (bo żadnych nowych i istotnych funkcjonalności) to jeszcze to co jest i działa dobrze, potrafi być spieprzone (patrz obsługa GPS i dane SR).

  • LD tak jak działał, tak działa na dość skromnym obszarze kraju pomimo przedstawiania go jako remedium na korki wszędzie.
    Bo skoro nie wspomina się, że jakaś funkcjonalność jest ograniczona terytorialnie a baza (czyli program) działa na terenie całej RP, to domniemywanie, że ta funkcjonalność będzie działać na analogicznym obszarze nie jest chyba nadużyciem?
  • W SmartRoutes dane są przekombinowane (czego nie obserwowałem rok temu np). Bo jak inaczej nazwać wyszczególnianie korków na samym przecięciu się ulic na skrzyżowaniach (kilka metrów na czarno) lub czarne odcinki przy stacjach beznynowych czy wspominanym przeze mnie w innym wątku McDonaldsie?
  • Od AM 6.7 spaprano obsługę sygnału GPS i nie potrafi się tego naprawić - patrz wynik ankiety

Nie musisz mi podawać przykładów pozytywnego działania LD w Warszawie, bo że tam to działa to wiem.
Sama idea jest jak najbardziej słuszna tylko wykonanie niestety nie nadaje się poza Warszawę.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #544 dnia: Czerwiec 26, 2011, 10:05:22 »
Niby w Warszawie miało już być tak pięknie, ale nie jest.
Od 24 do 27 czerwca zamknięty jest odcinek al. KEN na Ursynowie. Od Beli Bartoka do Dolinki Służewieckiej. W obie strony. Ma to swoje odzwierciedlenie w miplo. LD niestety milczy w tym temacie.

Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #545 dnia: Czerwiec 28, 2011, 09:01:45 »
Podczas wyznaczenia trasy na Targeo.pl wyskoczyła mi informacja o zdarzeniu drogowym(wypadku)!

Niestety w AM nie było tej informacji!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 09:03:29 wysłana przez JR.Nysa »

*

Konrad4x

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #546 dnia: Czerwiec 28, 2011, 09:15:34 »
Czy może mi ktoś napisać jak się tego pozbyc, tzn tych dawno nieaktualnych blokad na Koszykowej w Warszawie. Dziś jadąc do pracy doznałem zdziwienia, gdy jadąc ulicą Krzywickiego w kierunku Koszykowej program kazał mi zawracać  :O Remont na Koszykowej już zakończony chyba ze 3 tygodnie temu w obie strony, a tu taki zonk. Pobranie aktualnych danych TRF, zdarzeń nic nie dało. Czy ja mogę samodzielnie to wywalić ? Acha, z Miplo nie korzystam. Czy jest jakiś na to domowy sposób (mapy mam najnowsze) ? Zapomniałem dopisać, że te blokady widać tylko jak się włączy podgląd traffic, bo bez tego tych znaczków oznaczających blokady nie ma  :wink:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 09:18:02 wysłana przez Konrad4x »

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #547 dnia: Czerwiec 28, 2011, 09:35:49 »
Konrad4X - chyba tylko miplo z antyblokadą.

Ostatnio zauważyłem że zatwierdzanie nawet tak ważnych POI jak antyblokady idzie jak przysłowiowa "krew z nosa"

Screen poniżej.  Na zrzucie są nawet antyblokady na Koszykowej (to chyba ty je wstawiłeś Konrad4x)

*

Konrad4x

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #548 dnia: Czerwiec 28, 2011, 09:39:52 »
JR.NYSA ja nie wstawiałem tej antyblokady, zrobił to Anonim, który przeczytał zapewne mojego posta i wstawił antyblokadę  :wink:. Kurcze, jak ten PR-owiec K. może takie dyrdymały wypiywać o tym jaki ten traffic jest dobry  :evil:  Ta antyblokada jest niezweryfikowana, więc pewnie sobie jeszcze poczekam na odblokowanie tego odcinka. A jakbym tak w ogóle nie wiedział o miplo, wiesz taki zwykły Kowalski, to co wtedy ?  :worried:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 09:54:44 wysłana przez Konrad4x »

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #549 dnia: Czerwiec 28, 2011, 09:52:26 »
Zadaj pytanie ......może ci odpowie.   

http://twitter.com/#!/januszek


Połączone: [time]Czerwiec 28, 2011, 09:56:50[/time]
....... Acha, z Miplo nie korzystam. .......

.......  Ta antyblokada jest niezweryfikowana, więc pewnie sobie jeszcze poczekam na odblokowanie tego odcinka. A jakbym tak w ogóle nie wiedział o miplo, wiesz taki zwykły Kowalski, to co wtedy ?  :worried:

To zdecyduj się Konrad4x czy korzystasz z Miplo czy nie?  :mysli:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 09:58:23 wysłana przez JR.Nysa »

*

Konrad4x

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #550 dnia: Czerwiec 28, 2011, 09:57:11 »
Zadaj pytanie ......może ci odpowie.   
http://twitter.com/#!/januszek

Chyba sobie daruję  :P

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #551 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:04:23 »
Cytat: JR.Nysa
Konrad4X - chyba tylko miplo z antyblokadą.

Nie da się, trafikowych blokad nie da się w zaden sposób trwale odblokować.
Można tylko słać maile do supportu z wyrazami oburzenia, że użytkownicy
zostali tu ubezwłasnowolnieni i nie mają żadnej możliwości odblokowania takich odcinków.
Blokady użytkownika powinny mieć bezwzględnie najwyższy priorytet
a tak niestety nie jest.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #552 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:10:04 »
 :mrgreen:

Antyblokada załatwia sprawę...
Musicie tylko poczekać na zweryfikowanie przed moda.
Ja mam już odblokowane.

 :mrgreen:

*

Konrad4x

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #553 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:11:24 »
Nie da się, trafikowych blokad nie da się w zaden sposób trwale odblokować.
Można tylko słać maile do supportu z wyrazami oburzenia, że użytkownicy
zostali tu ubezwłasnowolnieni i nie mają żadnej możliwości odblokowania takich odcinków.
Blokady użytkownika powinny mieć bezwzględnie najwyższy priorytet
a tak niestety nie jest.
Kurcze, to kiepsko. Nie miałbym nic przeciwko takiemu ubezwłasnowolnieniu, gdyby było takie centrum dowodzenia traffic, o którym już nie raz pisane tu było. Fajnie, że odcinek zablokowali na czas remontu, ale niech sobie poprawią software i dopisują datę odblokowania odcinka, jak nie chce im się tego pilnować, bo widać, że tego się po prostu nie pilnuje. A jak sie nie pilnuje, a antyblokada jest na to nieskuteczna, to !!!  Drogi producencie, daj nam możliwość samodzielnie zdejmować sobie wasze blokady. Nie każdy nawet wie o Miplo !!!

Połączone: [time]Czerwiec 28, 2011, 10:14:07[/time]
Ja mam już odblokowane.
Jak to Ty masz, a ja nie mam  :-|
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 10:27:49 wysłana przez Konrad4x »

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #554 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:24:03 »
:mrgreen:

Antyblokada załatwia sprawę...
Musicie tylko poczekać na zweryfikowanie przed moda.
Ja mam już odblokowane.

 :mrgreen:

Wrzuć jakiś screen.

Przychylałbym się do twierdzenia nM , mając na uwadze mój wcześniejszy post :
http://pdaclub.pl/forum/automapa/livedrive!-test-wyznaczania-trasy-zrzuty-komentarz/msg1500300/#msg1500300

Nawet jeżeli odblokujesz Anyyblokadą to po ściągnięciu LD! odcinek ponownie będzie zablokowany - takie są moje obserwacje!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 10:35:22 wysłana przez JR.Nysa »

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #555 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:37:01 »
Cytat: jachraniak
Antyblokada załatwia sprawę... Ja mam już odblokowane. :mrgreen:

Trele morele  :P
Wyłącz/włącz AM albo tylko pobierz dane traffic ... to naprawdę zzieleniejesz  :mrgreen:
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Konrad4x

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #556 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:51:23 »
He, he, antyblokada juz zatwierdzona i po synchronizacji się z Miplo dalej blokada funkcjonuje  :S . Oj chyba kolega Jachraniak paintem nam zamaluje tę czarną krechę na Koszykowej na zielono, okey niech będzie na pomarańczowo  :grin: Ależ to pogmatwany ten system wszelakich blokad w tym programie  :-|
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 10:55:34 wysłana przez Konrad4x »

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #557 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:57:00 »
Marek ja nie mam urojeń i wiem co widziałem.

Postawiłem dwie antyblokady, z poziomu miplo.pl. Po synchronizacji odcinek stał się przejezdny, na 100%. Zmienił kolor na pomarańczowy, jeszcze wyznaczałem trasę...

Zamknąłem program z poczuciem dobrego uczynku, by po kilku minutach go otworzyć, żeby dać Wam zrzuty. A tu kiszka. Antyblokady widzę jako POI ale nic nie robią dla routingu.

A co tam się dzieje po pobraniu LD?



Połączone: Czerwiec 28, 2011, 10:57:52
No właśnie, jedna już zatwierdzona  :S

*

Konrad4x

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #558 dnia: Czerwiec 28, 2011, 12:15:21 »
A co tam się dzieje po pobraniu LD?
A jak myślisz ?  :grin:

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #559 dnia: Czerwiec 28, 2011, 13:02:42 »
Wystarczy wyłączyć SR i LD i można sprawnie poruszać się ul. Koszykową.
Przy włączonych usprawnieniach aby być na bieżąco należy wozić ze sobą laptopa z dostępem do internetu i śledzić na bieżąco sytuację podawaną na Miplo, Facebook-u, Twitter-rze, PDA Club, [PIRACTWO] i wielu innych - wtedy olejesz nie aktualne dane i pojedziesz jak z wyłączonym SR i LD.
Do sprawnej obsługi laptopa i pobierania aktualnych informacji podczas jazdy zatrudnij operatora tegoż laptopa lub wynajmij szofera.

* Nazwa strony (przydatnej, i z aktualnymi informacjami tak tłumnie odwiedzana przez uczestników tego forum) została wymieniona na PIRACTWO.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 13:07:10 wysłana przez ycbo »

*

Konrad4x

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #560 dnia: Czerwiec 28, 2011, 13:44:08 »
Wystarczy wyłączyć SR i LD i można sprawnie poruszać się ul. Koszykową.
Wyłączenie SR powinno załatwić sprawę, bo samo wyłączenie LD nic nie dało, czego sam jestem przykładem, gdyż błąd ulicy Koszykowej zauważyłem na LD off, gdyż nie używam tego ".........." . Tylko czy o to chodzi , żeby kombinować z SR-em ? Chyba nie do końca, ale oczywiście jest to jakieś rozwiązanie.

Teraz sprawdziłem, że jak włączę LD i zrobię "pobierz TRF" , to Koszykowa mi sie odblokowuje i z Krzywickiego mogę w nią skręcić, ale jak tylko wyłączę LD, to blokada wraca  :S No normalnie zmuszają człowieka do włączonego LD na stałe. Chyba faktycznie tylko na optymalnej trasie będę jeździł (jak radził Jachraniak mi kiedyś tam), bo mniej czuła na to "........." , gdyż nie ma na razie innego wyjścia, chyba, że sam kiedyś będę mógł wyłaczyć blokadę trafikową, o czym wspomniał NM.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 14:01:23 wysłana przez Konrad4x »

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwiec 28, 2011, 15:08:08 »
Teraz sprawdziłem, że jak włączę LD i zrobię "pobierz TRF" - Wielu nie ma tej możliwości, lub po prostu nie chce tego włączać, więc jedzie dookoła tak jak AM mu sugeruje.
Nowe hasło reklamowe powinno być takie : Z naszą AutoMapą ominiesz korki i utrudnienia, nawet te które sami tworzymy.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwiec 28, 2011, 15:30:24 »
Cytat: ycbo
Wystarczy wyłączyć SR i LD i można sprawnie poruszać się ul. Koszykową...
Tak, nawet w te i we wte, aż do bólu :mrgreen:
Tylko co z dziesiątkami ulic, które SR i LD blokują poprawnie?
Co z tego że udrożnisz jedną przejezdną ulice, jak jednocześnie udrożnisz
znacznie więcej ulic które przejezdne nie są?

Cytat: Konrad4x
Teraz sprawdziłem, że jak włączę LD i zrobię "pobierz TRF" , to Koszykowa mi sie odblokowuje i z Krzywickiego mogę w nią skręcić, ale jak tylko wyłączę LD, to blokada wraca  :S
Ty (jak zwykle) zrzędziłeś  :P a ja działałem i zgłosiłem koszykową do supportu.
Jak widać potrafią zareagować błyskawicznie. To właśnie LD daje tą możliwość.
Ci którzy nie mają LD muszą niestety poczekać do aktualizacji plików SR,
czyli pewnie jeszcze z tydzień.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwiec 28, 2011, 15:51:50 »
A na Targeo znowu pojawiły się dane SR i LD dla większosci kategorii dróg. No i w końcu zaktualizowali je o nowe drogi  :ok:

*

Konrad4x

Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwiec 28, 2011, 16:16:27 »
Ty (jak zwykle) zrzędziłeś  :P a ja działałem i zgłosiłem koszykową do supportu.
Jakie zrzędzenie ? Jak piszę OT, to źle i dostaję łatkę obserwowanego, jak piszę na temat to zrzędzę. Nie czytaj postów ode mnie i będziesz zdrowszy.  :grin: Przecież forum to miejsce nie tylko na pochwałki, ale i dzielenie się zauważonymi problemami. A co do zgłaszania do supportu, to już pisałem kiedyś wcześniej, że z powodów "ideologicznych" tego JUŻ nie robię i nie będę robił w przyszłości. Poza tym wiemy doskonale, że to forum jest czytane na bieżąco przez producenta, więc sobie doczytali na pewno przed Twoim zgłoszeniem, za co oczywiście i szczerze Ci dziękuję w imieniu swoim i innych podróżujących po tej drodze.  :ok:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 16:20:30 wysłana przez Konrad4x »

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwiec 28, 2011, 18:16:17 »
A na Targeo znowu pojawiły się dane SR i LD dla większosci kategorii dróg. No i w końcu zaktualizowali je o nowe drogi  :ok:

Ale chyba tylko na chwilę i znowu wyłączyli.

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #566 dnia: Czerwiec 29, 2011, 12:51:04 »
Oficjalnie ruszył  TomTom HD Traffic - teraz będzie z czym porównywać!

http://routes.tomtom.com/#/map/?center=50.600006%2C17.3667&zoom=9&map=basic
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 12:54:04 wysłana przez JR.Nysa »

*

Offline morette

  • ****
  • 630
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 hypnosis V.12_3.14_F; Samsung Galaxy S III
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #567 dnia: Czerwiec 29, 2011, 13:31:54 »
Widać że na Targeo są nowe dane traffikowe chodzi tu o pokazanie w warstwach Traffic nowego odcinak trasy S8 w Warszawie oraz ronda na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i Łopuszańskiej których wcześniej nie było.
Auto Mapa 6.10.0(1714)/Europe 1206  włączone korzystanie z LD
Android Auto Mapa - Samsung Galaxy S III

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #568 dnia: Czerwiec 29, 2011, 13:58:07 »
Oficjalnie ruszył  TomTom HD Traffic - teraz będzie z czym porównywać!
Lublin i okolice wygląda możliwie.
Brak blokad na 3-go maja i Dr.Męczenników Majdanka, gdzie w ogóle drogi są zablokowane.
W AM obsługuje to ładnie MiploTraffic.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline morette

  • ****
  • 630
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 hypnosis V.12_3.14_F; Samsung Galaxy S III
Odp: LiveDrive! zrzuty, testy wyznaczania trasy, komentarze.
« Odpowiedź #569 dnia: Czerwiec 29, 2011, 14:07:07 »
Widzę że na tej stronie tom toma w Warszawie nie ma nowej trasy S8 a na Łopuszańskiej i Jerozolimskich jest zwykłe skrzyżowanie a nie rondo. Pytanie jak jest w programie? Na stronie może być też starsza wersje mapy niż w programie.
Auto Mapa 6.10.0(1714)/Europe 1206  włączone korzystanie z LD
Android Auto Mapa - Samsung Galaxy S III