Witam
Mam prośbę o potwierdzenie pewnego błędu w wersji 6.2 EU, wyznaczanie trasy optymalnej lub szybkiej o długości ok 100 km i więcej z następujących ulic w Bydgoszczy: Porazińskiej, Szczęśliwa, Gościnna, Rodzinna, Andersena, Kleeberga, Berlinga (w pobliżu Kleeberga), Tałdykina i kilka innych w pobliżu wywala błąd: "Wystąpiła wewnętrzna niezgodność danych", jako punkt docelowy przyjąłem Lubin ul. Staszica 36, ale sprawdzałem to również na innych miastach na terenie całej Polski, co ciekawe trasę odwrotną do Bydgoszczy wyznacza bez problemu, jak również trasę krótką też w większości wypadków wyznacza. Próby jakie przeprowadziłem aby wyznaczyć trasę z tych ulic to: wyrzucenie pliku blokad, zmiana szybkości wyznaczania trasy, zmiana pamięci dla map, wyłączenie offlinowego trafficu, przeinstalowanie AM - niestety nic nie pomaga, mam jeszcze pewne podejrzenia odnośnie punktu "Dom" ale nie zauważyłem aby ktoś zgłaszał że nie może wyznaczyć trasy z domu. Pytanie jak sytuacja w opisanym przypadku wygląda w AM PL?