AutoMapa 6.6.2

  • 473 Odpowiedzi
  • 110036 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Visitor

  • **
  • 172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA I, MDA Compact IV, HTC HD2, Galaxy S4
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #390 dnia: Grudzień 12, 2010, 21:26:07 »
No to tajemnica rozwiązana. Mam suwak ustawiony maksymalnie "w lewo". Tak jak napisał NM, polecam wszystkim ustawienie go w tej pozycji. Wtedy może większość "błędów" zniknie.

Pozdraiwam.

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #391 dnia: Grudzień 12, 2010, 21:45:38 »
A ja się zastanawiałem: jak to jest że u mnie AM liczy trasy dużo lepiej (chociaż nie bez wpadek )  niż to co opisują inni forumowicze  :shock:  No i się wyjaśniło Ja zawsze ustawiam : max w lewo :ok: 
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline robertpiaty

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Alpha B50
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #392 dnia: Grudzień 12, 2010, 21:55:33 »
Przyznaje, że ja naiwnie myślałem, że przesuwanie tego suwaczka głównie wpływa na mniej istotne parametry wyznaczania trasy typu dokładności obliczania czasu dojazdu. :ohreally:

Podzielę się i ja informacją jaką dostałem od supportu - może komuś się przyda. Od dawna walczę o zdjęcie blokad w Reńskiej Wsi (okolice Kędzierzyna Koźle). Wykasowanie pliku events.a usuwa wszystkie blokady z całej mapy, a przecież nie o to chodzi.

Cytuj
Blokady ze zdarzen AM'Traffic mozna usuwac permanentnie zgłaszając je do serwisu Targeo.pl jako blad i prawdopodobnie po takim zgloszeniu zostana usuniete ze zdarzen AM'Traffic przy najstepnej okazji synchronizacji. Natomiast tymczasowo polecamy uzycie funkcji odblokowywania obszaru, jest szybka w uzyciu i nawet jesli blokady te zostana ponownie wgrane przy kolejnej synchronizacji to nie zostana zaznaczone na mapie bo obszar jest odblokowany. Obszar mozna odblokowac w nastepujacy sposob:
-Nalezy wylaczyc proste menu (menu>2 zakladka>Menu Proste - ma byc odznaczone)
-Kliknac na mapie aby otworzyc podreczne menu, wejsc na 3 zakladke i tam bedzie Odblokuj Obszar
-Zaznaczyc na mapie obszar do odblokowania
-Wprowadzic reguly - od kiedy do kiedy obszar ma byc odblokowywany - nie zaznaczenie niczego powoduje odblokowanie na stale.

Zgłosiłem zatem w Targeo problem blokad, ale tam są stare mapy i nie ma obwodnicy Kędzierzyna ani ronda w Reńskiej Wsi  :-|

Odblokowałem więc te blokady na urządzeniu w sposób jaki mi opisał support i... zadziałało do pierwszej synchronizacji. Po synchronizacji blokady powróciły i już nie mogłem ich kolejny raz odblokować.

Testowałem to na Larku (a tej firmy urządzeń AM nie wspiera), jutro postaram się przetestować na Cruserze i ewentualnie będę mógł potwierdzić występowanie tego błędu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2010, 22:01:38 wysłana przez robertpiaty »

*

Offline witek1953

  • **
  • 199
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #393 dnia: Grudzień 12, 2010, 22:11:54 »
Witam
Staram się czytać wszystko dokładnie i stosować do dobrych rad. Mam HTC HD 2 i ostatnią mapę. Bardzo proszę o wyznaczenie trasy: start- Warszawa ul. Symfonii 1a, Warszawa koniec- Warszawa ul. Okaryny 3b. U mnie jest tak: Trasa krótka= 545m. Trasa szybka= 305m. Czy tak powinno być, a ja jestem nie kumaty. Jeśli coś brakuje do opisu to podam.
pozdrawiam

*

Offline robertpiaty

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Alpha B50
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #394 dnia: Grudzień 12, 2010, 22:21:14 »
Mam włączone SR i u mnie w obu przypadkach odległość to 1,7km :O

*

Offline Visitor

  • **
  • 172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA I, MDA Compact IV, HTC HD2, Galaxy S4
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #395 dnia: Grudzień 12, 2010, 22:24:37 »
U mnie też we wszystkich przypadkach trasa ma 1.7km.

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #396 dnia: Grudzień 12, 2010, 22:35:49 »
Witam
Staram się czytać wszystko dokładnie i stosować do dobrych rad. Mam HTC HD 2 i ostatnią mapę. Bardzo proszę o wyznaczenie trasy: start- Warszawa ul. Symfonii 1a, Warszawa koniec- Warszawa ul. Okaryny 3b. U mnie jest tak: Trasa krótka= 545m. Trasa szybka= 305m. Czy tak powinno być, a ja jestem nie kumaty. Jeśli coś brakuje do opisu to podam.
pozdrawiam
Możesz zamieścić zrzuty tych tras?

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #397 dnia: Grudzień 12, 2010, 23:22:07 »
Cytat: robertpiaty
Odblokowałem więc te blokady na urządzeniu w sposób jaki mi opisał support i... zadziałało do pierwszej synchronizacji. Po synchronizacji blokady powróciły i już nie mogłem ich kolejny raz odblokować.
Cóż, support się nie popisał, podali sposób o krórym wiem od dawna, że działa ... do wyłączenia AM.
Jesteś pewien, że blokady wrócióły po synchronizacji, a nie po ponownym włączeniu programu?
U siebie mogę synchronizować do woli, nie wpływa to na trasę póki nie wyłaczę AM.
Po ponownym włączeniu antyblokada już nie działa, żeby ją przywrócić trzeba usunąć starą
i wstawić nową, wtedy znów działa do wyłączenia AM.
Czy odblokujemy odcinek, czy obszar, nie ma to żadnego znaczenia - skutki są identyczne.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline robertpiaty

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Alpha B50
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #398 dnia: Grudzień 12, 2010, 23:39:43 »
Nocny Marku, masz rację - musiałem wyłączyć urządzenie aby wyjąć kartę i przełożyć do kompa.

Tak na marginesie i przy okazji - jak usunąć z urządzenia zablokowany obszar?

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #399 dnia: Grudzień 12, 2010, 23:43:58 »
Menu > Trasa > > Blokady > Obszary > wskazać nazwę i usunąć
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #400 dnia: Grudzień 13, 2010, 00:04:57 »
Nie prowadzi mi przez Toruń, ale ja zawsze używam algorytmu najlepszego z możliwych do uzyskania w AM,
czyli zawsze jeżdżę z suwakiem szybkości obliczania trasy w skrajnej lewej pozycji. ...
Ja tak samo i dlatego u mnie też nie prowadziło przez Toruń.
Czyli SR nie miał tu nic do rzeczy, bo jakby miał, to każdemu kto miałby SR włączone i wyłączone profile AM wytyczałaby trasę przez Toruń - a tak nie było.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Bilunia

Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #401 dnia: Grudzień 13, 2010, 00:38:16 »
Ja tak samo i dlatego u mnie też nie prowadziło przez Toruń.
Czyli SR nie miał tu nic do rzeczy, bo jakby miał, to każdemu kto miałby SR włączone i wyłączone profile AM wytyczałaby trasę przez Toruń - a tak nie było.
Ależ SR ma tu wiele do rzeczy. Zapomniałeś, że fabrycznym ustawieniem górnego suwaka, jest środek. To teraz sobie tam przestaw suwaczek i wł/wył SR.
Przypomnę tylko założenie:
.... Ustawienia AM oryginalne, trasa optymalna....

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #402 dnia: Grudzień 13, 2010, 01:32:41 »
Do doopy jest ustawienie domyślne suwaka a nie SmartRoutes (w tym przypadku).
Zrozum wreszcie, że bawiąc się suwakiem szybkości obliczania trasy, nie zmieniasz danych SmartRoutes a jedynie metodę korzystania z nich przez algorytm wyznaczania trasy (mądrzejsza ale wolniejsza albo durniejsza ale szybsza).
Gdziekolwiek byś ten suwak nie ustawił, to dane SmartRoutes pozostają takie same.

To tak jakby dwóch, tak samo zdolnych uczniów uczyło się angielskiego z takiej samej książki.
Jeden chce szybciej (i czyta co dziesiątą stronę) a drugi chce dokładniej (i czyta, jak Bozia przykazała, całość).
Ten pierwszy skończy naukę 10 razy szybciej ale czy nauczy się tak dobrze jak ten drugi?
I co jest do kitu? Książka czy metodologia nauki?
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Bilunia

Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #403 dnia: Grudzień 13, 2010, 02:19:11 »
Do doopy jest ustawienie domyślne suwaka a nie SmartRoutes (w tym przypadku).
To nie ma nic do rzeczy. W założeniu było o "oryginalnych" ustawieniach i chcąc szukać odpowiedzi na zadane przez kolegę pytanie, trzeba było najpierw je ustawić (przywrócić).
Tematem dyskusji (gdybyś nie zauważył) nie było, co jest do (cyt. doopy), a co jest cacy, tylko dlaczego koledze wyznacza tak, a nie inaczej.
Gdziekolwiek byś ten suwak nie ustawił, to dane SmartRoutes pozostają takie same.
Oczywiście. Tylko program je różnie interpretuje.
Tak trudno było ustawić górny suwak w środku i sprawdzić, jak wtedy wyznaczy maglowaną od kilku dni trasę, z wł/wył SR ?
Kolega zadał konkretne pytanie, napisał, że używa oryginalnych ustawień i tego się powinniśmy trzymać. Każdy ma swoje "odkrywcze pomysły". Jednak jeżeli ktoś przedstawia założenia do dyskusji i chcemy się do niej włączyć, to musimy się ich trzymać. Ty masz suwak max w lewo (co nie jest domyślną pozycją), ale nie raczyłeś nawet o tym wspomnieć, tylko napisałeś, że u Ciebie wyznacza tak samo we wszystkich wariantach. Pisałeś nawet o "grzebalnictwie". Okazuje się, że o swoim.

Edit.
Co do Twojej metodyki nauczania.
Nie "sprzedaj" przypadkiem swoich pomysłów do szkół pilotażu. Bo na drugi wariant nikogo nie będzie stać, a w pierwszym - połowa kursantów zginie, zanim załapie, o co w tym wszystkim chodzi.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2010, 03:08:38 wysłana przez Bilunia »

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #404 dnia: Grudzień 13, 2010, 09:01:22 »
Do doopy jest ustawienie domyślne suwaka a nie SmartRoutes (w tym przypadku).
To nie ma nic do rzeczy.
Ma właśnie, bo to jest przyczyną.
Tematem dyskusji (gdybyś nie zauważył)...
Gdybyś nie zauważył bronię jedynie tezy, że dane SmartRoutes nie mają nic do rzeczy w tym przypadku.
I nie mają.
Do obrony tej i tylko tej tezy ustawienia suwaka nie mają znaczenia.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #405 dnia: Grudzień 13, 2010, 12:20:25 »
I nie mają.
Do obrony tej i tylko tej tezy ustawienia suwaka nie mają znaczenia.

Jak nie mają, jak mają? Jak nie mają, skoro po wyłączeniu SR trasa wyznaczana jest prawidłowo, dopiero po włączeniu superdopalacza, jakim jest SR, AM kieruje nas na wycieczkę krajoznawczą szlakiem Popiełuszki?
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #406 dnia: Grudzień 13, 2010, 12:48:39 »
Patrząc z tego punktu widzenia tak.
Jednak, gdy wykorzystamy potencjał SmartRoutes w pełni (a nie jest to czynione przy domyślnych ustaweiniach programu niestety) i przesuniemy suwak szybkości obliczania trasy na maksa w lewo trasa jest ok.

Cały czas chodzi mi o to, ze same dane SR są w tym przypadku w porządku. Ułomne jest domyslne ustwienie suwaka (a nie dane SR) i to w nim jest przyczyna (co zostało udowodnione).
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Bilunia

Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #407 dnia: Grudzień 13, 2010, 13:03:45 »
Ułomne jest domyslne ustwienie suwaka (a nie dane SR) i to w nim jest przyczyna (co zostało udowodnione).
Ułomne jest to, że poszczególne ustawienia AM nie współgrają z gadżetami, a wręcz się zakłócają. Dali suwaczki po to, by z nich korzystać i oba pracują poprawnie, w całej rozpiętości ustawień, dopóki nie włączymy SR. To też zostało chyba udowodnione.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #408 dnia: Grudzień 13, 2010, 13:27:03 »
Goopia się robi ta dyskusja.
Konkluzja jak dla mnie taka.
Jeśli ktos lubi SR- niech sobie suwak szybkosci obliczania trasy przesunie na maksa w lewo.
Jak ktos nie lubi SR - niech sobie go wyłączy.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #409 dnia: Grudzień 13, 2010, 13:42:24 »
Bilunia zawsze czytam Twoje wpisy z uwagą bo wiele można się z nich nauczyć i wiem że AutoMapa jest Twoją pasją (nie wiem czy jedyną, wiem że na inne nie powinno starczać Ci czasu), Ochkarol również jest pasjonatem od którego można się uczyć, obaj na pewno są praktykami którzy poszczególne ustawienia testują na drogach
Problem z suwaczkiem który powoduje kilkanaście wpisów na forum to jest powód do określania programistów AM słowami wulgarnymi. Zastanawiam się ilu procentowo właścicieli AM czyta to i inne fora i onanizuje się kolejnymi tipsami poprawiającymi ten nielogiczny i skomplikowany sposób ustawień.
Dlaczego skoro są do wyboru dwa menu (proste i złożone) nie można ustawień domyślnych w menu prostym ustawić poprawnie pod 90% użytkowników którzy kupują, włączają, używają i przeklinają, dla tych 10% niech będą suwaczki SRy i inne bzdety.

*

Offline stafid

  • ***
  • 445
  • Płeć: Mężczyzna
  • o drogę nie pytam
    • Perfect
  • Sprzęt: Asus 636N, AM EU
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #410 dnia: Grudzień 13, 2010, 13:44:59 »
Goopia się robi ta dyskusja.
Konkluzja jak dla mnie taka.
Jeśli ktos lubi SR- niech sobie suwak szybkosci obliczania trasy przesunie na maksa w lewo.
Jak ktos nie lubi SR - niech sobie go wyłączy.



ale i tak dla lepszego routingu nawet jak wyłączy SR to niech pamięta aby suwak max w lewo ..... :ok:

*

Offline witek1953

  • **
  • 199
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #411 dnia: Grudzień 13, 2010, 14:02:57 »
Koledzy: "AdamMie";  "robertpiaty"; "Visitor"
Zrobiłem zrzuty, choć nie wiem czy dobrze bo to mój pierwszy raz. Zał.1- ScreenSot1- trasa krótka. Zał.2-ScreenShot2-trasa szybka.W ustawieniach mam "Nie pomijaj".

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #412 dnia: Grudzień 13, 2010, 14:19:46 »
Koledzy: "AdamMie";  "robertpiaty"; "Visitor"
Zrobiłem zrzuty, choć nie wiem czy dobrze bo to mój pierwszy raz. Zał.1- ScreenSot1- trasa krótka. Zał.2-ScreenShot2-trasa szybka.W ustawieniach mam "Nie pomijaj".
Po zatwierdzeniu prowadzenia trasy po ulicach gdzie obowiązuje zakaz ruchu (Okaryny 3B), wszystkie trasy mają 315 m.
Suwak szybkości obliczania, skrajna pozycja w lewo.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2010, 14:38:17 wysłana przez AdamMie »

*

Offline witek1953

  • **
  • 199
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #413 dnia: Grudzień 13, 2010, 15:11:26 »
Suwak szybkości obliczania mam w skrajnej pozycji w lewo. Przy obu typach tras akceptowałem jazdę gdzie obowiązuje zakaz ruchu. Podane przez Ciebie trasy są różne na zrzutach górnym i dolnym. Dostałem właśnie odpowiedź od; =?UTF-8?Q?AutoMapa Support?= <support@automapa.com.pl> na zadany im problem. Oto treść;
 " Witamy
Mozna ewentualnie przestawic Menu / Ustawienia / Trasy / Pomijaj klasy drog na:
wewnetrzne. Wtedy trasa szybka i krotka licza sie tak samo, choc i tak z
zawracaniem na skrzyzowaniu Jastrzebowskiego z Rosola.
 
Przy ustawieniu na "nie pomijaj" - szybka liczy sie prawidlowo, krotsza naokolo.
 
Generalnie cos tu jest nie tak, przekazalismy sprawe do poprawki, dziekujemy za
zgloszenie.
 
Mowiac ogolnie, prawdopodobnie przyczyna jest taka, ze system unika zbyt
dlugiego prowadzenia drogami osiedlowymi. Jak wiadomo, zwlaszcza na Ursynowie,
drogi te bywaja zastawione zaparkowanymi samochodami.
 
Pozdrowienia / Regards / Mit freundlichen Gruessen
AutoMapa (mp) "

Proszę zwrócić uwagę na zdanie "Mowiac ogolnie,......." . Co mają zaparkowane samochody do długości trasy.

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #414 dnia: Grudzień 13, 2010, 15:56:03 »
" Witamy
Mozna ewentualnie przestawic Menu / Ustawienia / Trasy / Pomijaj klasy drog na:
wewnetrzne. Wtedy trasa szybka i krotka licza sie tak samo, choc i tak z
zawracaniem na skrzyzowaniu Jastrzebowskiego z Rosola."

Nie jestem w 100% pewien, ale tam jest chyba zakaz zawracania.
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline JB46

  • *
  • 63
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Sigma B50
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #415 dnia: Grudzień 13, 2010, 18:25:27 »
Bilunia zawsze czytam Twoje wpisy z uwagą bo wiele można się z nich nauczyć.
Witam Wszystkich.
Popieram! I dziękuję Biluni za profil.
Pozdrowienia.

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #416 dnia: Grudzień 13, 2010, 19:19:36 »
Sprawę dziwnego routingu przez Toruń zgłosiłem wczoraj do supportu (zanim NM rozwiązał ten problem na forum). Dzisiaj dostałem dwa maile z AM. W jednym potwierdzają istnienie błędu, a w drugim dostałem informacje, że błąd został już naprawiony, cytuję: "W nowszej wersji programu powinno byc juz w porzadku - w roboczych, nowszych wersjach programu/map blad ten juz nie wystepuje."
Skoro zgłosiłem błąd z informacją że chodzi o 6.6.2, to znaczy że mają nowszą :) Może na "nowsza" wersja będzie miał domyślnie ustawiony suwak na maxa w lewo?  :evil:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2010, 19:21:12 wysłana przez MarioM74 »

*

Bilunia

Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #417 dnia: Grudzień 13, 2010, 20:02:40 »
Dlaczego skoro są do wyboru dwa menu (proste i złożone) nie można ustawień domyślnych w menu prostym ustawić poprawnie pod 90% użytkowników którzy kupują, włączają, używają i przeklinają, dla tych 10% niech będą suwaczki SRy i inne bzdety.
Święte słowa  :ok:
Dla "Kowalskiego" powinno być ustawione na "Włącz i jedź" :ok:
Tylko, że Kowalski też czasami się naczyta o tym, jak to gadżety pomagają omijać korki i coś tam sobie kliknie (włączy) i wtedy się okazuje, że albo gadżety, albo suwaczki. Tylko że jak Kowalski prosi o pomoc, to powinniśmy mu pomc, a nie rżnąć głupa, pisząc że u nas na "domyślnych" wszystko gra.
Co do pasji. Zapewniam Cię, że mam porównanie, który program navi, jaką wartość sobą przedstawia (mapy, funkcjonalność, ergonomia, ...). Jako, że jeżdżę głównie po PL, wybrałem moim zdaniem najlepszy - AM. Natomiast jeżeli piszę o jego babolach, to nie po to by mu dokopać, czy dlatego, że inne programy ich nie mają, bo je mają. Tylko dlatego, by w następnej wersji ich nie było, a mój program, był jeszcze lepszy.
Ktoś zapyta, dlaczego babole upubliczniam. Ano z prostej przyczyny - już jakiś czas temu, znudziło mi się klepanie maili do Supportu, bo efekt był zerowy. Teraz widzę, że czytają forum. A przy okazji, Kowalski też będzie lepiej przygotowany.

Popieram! I dziękuję Biluni za profil.
Twoja radość, jest moją radością :wink:
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2010, 20:14:23 wysłana przez Bilunia »

*

Offline Roberto41

  • **
  • 117
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #418 dnia: Grudzień 13, 2010, 20:24:18 »
Jako, że jeżdżę głównie po PL, wybrałem moim zdaniem najlepszy - AM. Natomiast jeżeli piszę o jego babolach, to nie po to by mu dokopać, czy dlatego, że inne programy ich nie mają, bo je mają. Tylko dlatego, by w następnej wersji ich nie było, a mój program, był jeszcze lepszy.

Obawiam się Bilunia, że nie wszyscy tutaj to dostrzegają i rozumieją (czytając niektóre reakcje na twoje posty) , chociaż może  :) Cuda się zdarzają  :grin: Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku z jeszcze lepszą AutoMapą, czego też sobie i innym życzę  :ok:

*

Offline hipeck

  • **
  • 212
Odp: AutoMapa 6.6.2
« Odpowiedź #419 dnia: Grudzień 13, 2010, 20:31:07 »
I zapanuje ogólna szczęśliwość - czego Wam i sobie życzę.  pozdr