AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112

  • 381 Odpowiedzi
  • 155726 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #270 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:40:54 »
przed chwilą zajrzałem na wątek o AM na androida i co zobaczyłem ? Cała stała gwardia forumowa AM na windowsa siedzi sobie na forum andkowym. Szybko zpomnielicie o waszym ulubionym sofcie, który wam dawał radość przez kilka ostatnich lat. I kto tu pozostał ? Ten co tylko potrafi krytykować :E :E :E . Wstydźcie się koledzy, tak porzuciliście w jeden dzień nasz kochany sofcik :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 22:43:11 wysłana przez PapaD »

*

Offline stano0

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad 560BF; Nokia N82, Samsung GalaxyS
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #271 dnia: Styczeń 15, 2012, 00:11:51 »
w moim NR560BF domyślne wartości w oknie Limity pamięci wynoszą 6.5MB oraz 1.0MB. Niestety przy tych wartościach wyznaczenie trasy z Łodzi do Warszawa trwa prawie minutę. przy ustawieniu 8.0MB i 1.0MB jest już duuużo lepiej, niestety program nie umie zapamiętać tych ustawień. Po każdym ponownym uruchomieniu programu znów mam 6.5MB 1.0MB.\

ma ktoś podobnie?

Na moim jest podobnie z tą różnicą, że limit na mapy raz jest 6,5MB a raz 1MB limit na POI zawsze 1MB. Też nie zapamiętuje, za każdym razem muszę pamiętać o zwiększeniu bo na tych ustawieniach (nawet 6,5MB) nie jest w stanie wyliczyć drogi z Warszawy do Krakowa, po 5-6 min po prostu się wiesza.
Co do jakości tras (używam stale LD) to w piątek po południu trasę z Warszawy do Krakowa pociągnąło mnie przez  środek Białobrzegów a potem chciała żebym jechał na Potworów i Przysuchę z omijając Radom i wylatując w Szydłowcu. W tym samym czasie miałem w radiu info, że na trasie do Radomia nie dzieje.
Nie było jeszcze gorszej wersji od przeszło 2 lat kiedy używam AM. W tej wersji programiści Aqurat przeszli samych siebie w niefrasobliwości i totalnym olaniu użytkowników.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #272 dnia: Styczeń 15, 2012, 00:16:50 »
przed chwilą zajrzałem na wątek o AM na androida i co zobaczyłem ? Cała stała gwardia forumowa AM na windowsa siedzi sobie na forum andkowym. Szybko zpomnielicie o waszym ulubionym sofcie, który wam dawał radość przez kilka ostatnich lat. I kto tu pozostał ? Ten co tylko potrafi krytykować :E :E :E . Wstydźcie się koledzy, tak porzuciliście w jeden dzień nasz kochany sofcik :P
Dziwi Cię to? Przecież tu są dziesiątki userów (jak nie setki), których przy WM trzyma tylko i wyłącznie Automapa. Jak dostaniemy w pełni funkcjonalną AM na Androidzie, to HD2 i Omnie2 będą na allegro po 300zł ;)

*

Offline WalZych

  • **
  • 179
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SG4 z AM SygicEurop; HD2 na WM; AM6 EU; Asus TF201
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #273 dnia: Styczeń 15, 2012, 07:05:06 »

Dziwi Cię to? Przecież tu są dziesiątki userów (jak nie setki), których przy WM trzyma tylko i wyłącznie Automapa. Jak dostaniemy w pełni funkcjonalną AM na Androidzie, to HD2 i Omnie2 będą na allegro po 300zł ;)
Tak, to prawda. Jak tylko AM będzie stabilne na Androida, to natychmiast się przerzucam z HD2, a przynajmniej z WM na nim

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #274 dnia: Styczeń 15, 2012, 08:30:54 »
Jak dostaniemy w pełni funkcjonalną AM na Androidzie, to HD2 i Omnie2 będą na allegro po 300zł ;)

A nie można sobie po prostu wymienić romu na andkowy ? Ja pewnie to zrobię dopiero wtedy jak AM przestanie całkowicie wspierać platformę windows mobile.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 08:32:44 wysłana przez PapaD »

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #275 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:41:24 »
A nie można sobie po prostu wymienić romu na andkowy ?
W Omni2 niby możesz.
Tylko, że ten Adroid na O2 to taka proteza, że szkoda uzywać nawet (a są twardziele, co dla samej idei używają ;) ).

Jest bardzo dużo ludzi, którym w tym roku kończą się "cyrografy" u operatorów i teraz będą mogli spokojnie przesiąść się na Andka, bo niestety AM (dzięki swoim mapom PL) nie ma alternatywy.
Nawet pomimo jej ułomności.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #276 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:48:44 »
Ja na szczęście mam HD2 , więc zakładam, że kiedyś tam nie będę miał problemu z wymiana windowsa na robocika. Nawet dziś chwilkę spojrzałem na pierwszą stronkę np hd2blog.pl i tam jest instrukcja jak się to robi, bo ja na ten moment tylko wiem, że można podmienić ten rom na androidowy, ale nie mam zielonego pojęcia jak to się robi :E Na szczęście AM nie wycofuje się ze wspierania platformy windows mobile, więc jest szansa, że jeszcze sporo czasu będę korzystał z dotychczasowej wersji 6.10 , zwłaszcza, że jak doskonale wiemy, funkcjonalność tylko w wersji na windowsa jest "kompletna", do której już się przyzwyczailiśmy i zaakceptowaliśmy w mniejszym lub większym stopniu. Jestem przekonany, że wszystko to co ma dziś am na wm będzie w pełni zaimplementowane w wersjach na pozostałe platformy, ale zapewne jeszcze trochę to potrwa.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 09:50:38 wysłana przez PapaD »

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #277 dnia: Styczeń 15, 2012, 10:08:37 »
Ponoć ta wersja AM została dostosowana do współdziałania z HD2, ale chyba coś im nie wyszło.  :O
Niby wszystko gra i działa ale jak wyznaczysz trasę to często gps się zacina i stoi w miejscu (tak jakby czekając na ruch) i trzeba ponownie wyznaczyć trasę żeby wszystko ruszyło. Hm, a może to tylko tak u mnie się dzieje?

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #278 dnia: Styczeń 15, 2012, 10:44:59 »
Al Capone rozumiem, że piszesz o wersji na andka ?

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #279 dnia: Styczeń 15, 2012, 11:11:03 »
A nie można sobie po prostu wymienić romu na andkowy ? Ja pewnie to zrobię dopiero wtedy jak AM przestanie całkowicie wspierać platformę windows mobile.

IMHO taka wymiana ROMu w telefonie to proteza. Ja wczoraj próbowałem uruchomić Androida na moim HTC i poległem.
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #280 dnia: Styczeń 15, 2012, 12:07:25 »
Ponoć ta wersja AM została dostosowana do współdziałania z HD2, ale chyba coś im nie wyszło.  :O
Niby wszystko gra i działa ale jak wyznaczysz trasę to często gps się zacina i stoi w miejscu (tak jakby czekając na ruch) i trzeba ponownie wyznaczyć trasę żeby wszystko ruszyło. Hm, a może to tylko tak u mnie się dzieje?


Mam to samo... ;| nawet nie chce mi sie pisac do supportu juz bo stwierdza ze procesor jest za słaby np... jak GPS.... po wybraniu POI do ktorego mam sie kierować stoi wskaznik w 2d.

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #281 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:22:24 »
IMHO taka wymiana ROMu w telefonie to proteza. Ja wczoraj próbowałem uruchomić Androida na moim HTC i poległem.
Wiesz ja wymieniałem rom z fabrycznego na gotowany i nie narzekam, oczywiście mowa tu o systemie windows mobile. Jak będę zmuszony przejść na androida, to wtedy będę zgłębiał temat wymiany romu. Podejrzewam, że gdybyś napisał to co zacytowałem w dziale forum, gdzie siedzą specjaliści od romów do HTC HD2, to zapewne (z całym szacunkiem do twoich umiejętności) usłyszałbyś, że zrobiłeś coś nieprawidłowo i oby tak było, bo jednak mam nadzieję, że andka da się postawić domowymi narzędziami na leosiu. A jak sie nie da, to kupie sobie galaxy note i bedę nosił tableta w kieszeni spodni :E :E :E

*

Offline Miedzio

  • ***
  • 492
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #282 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:31:27 »
W zaleznosci od urzadzenia, w jednych Android dziala bez problemu, a w innych, to szkoda czasu na wgrywanie. Akurat w HD2 jest na tyle duze "wsparcie", ze dziala to calkiem dobrze. Dodatkowo mozna miec dwa systemy, standardowo WM, a na karcie pamieci Android. Na razie tak u mnie zostanie, bo nie chce sie nagle przesiasc z WM na Androida.

Zeby nie bylo calkowicie poza tematem, to do wersji na Androida wgralem najnowsze mapy z WM (1112). Niestety pojawily sie podobne problemy, ze trasa latwa zajmuje mniej czasu, niz trasa szybka... Co ciekawe z mapami "oryginalnymi" (1110) routing wydawal mi sie ok, wiec czekam na dalszy rozwoj sytuacji.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 13:33:48 wysłana przez Miedzio »

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #283 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:59:35 »
Podejrzewam, że gdybyś napisał to co zacytowałem w dziale forum, gdzie siedzą specjaliści od romów do HTC HD2, to zapewne (z całym szacunkiem do twoich umiejętności) usłyszałbyś, że zrobiłeś coś nieprawidłowo

Być może masz rację. Teraz próbuję innego androida, bootowanego z SD, na razie ładuje się linux. Ale z tego co czytam, to jednym nie działa BT, innym coś innego, trzeba coś dogrywać, edytować pliki itp. pierdoły. Mnie to nie bawi, nie mam na to czasu. Jak będę się przesiadał na Androida, to wolę sprzedać tego mojego HTC i kupić coś, co ma Androida na pokładzie fabrycznie. Na razie moja licencja na AM jest aktualna do sierpnia b.r., mam więc czas na rozmyślania nad różnymi wariantami  8)
P.S. Nie mam HD2 tylko Touch HD ;P

Właśnie sobie wisi na czymś takim:

« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 14:05:41 wysłana przez jerzu »
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #284 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:26:12 »
MIedzio, Jerzu, już pobrałem tego loadera andka pod windows mobile i teraz ciągnę jakiś rom z HTC DEsire. Pobawię sie , może mi sie uda to odpalac z karty. Korzystam z tej strony od Miedzia. :) NIe wiem, który rom jest the best więc na razie będę odpalał tak na chybił trafił.

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #285 dnia: Styczeń 15, 2012, 21:38:33 »
Ja zainstalowałem wersję na karcie SD (NexusHD2-Gingerbread V3.2a SD) więc na moim HTC HD2 mam stary system i Androida po Polsku to testów.
Tu jest wątek o tym Rom'ie:
http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/wszystko-dziala-na-tym-romie-(26-aug-2011)-nexushd2-gingerbread-v3-0-(/
AM oczywiście doskonale działa na tym systemie (trzeba tylko do tego systemu wgrać najnowsze sterowniki do GPS: GPS_Libraries_v2.1_NMEA_for_HD2_Gingerbread_update.zip). Tu można pobrać:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1100114
Instalacja polega na wgraniu zawartości wypakowanego zipa (katalog system itd.) do utworzonego katalogu root w katalogu Android na karcie SD i zrestartowaniu systemu.
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #286 dnia: Styczeń 15, 2012, 23:57:20 »
Dzięki Darek, w odpowiednim wątku o AM na andka poinformowałem kolegów o swoim sukcesie instalacyjnym. Mam ten sam rom androidowy co Ty na karcie SD i wszystko działa jak należy :)

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #287 dnia: Styczeń 16, 2012, 09:53:42 »
....... I kto tu pozostał ? Ten co tylko potrafi krytykować :E :E :E . Wstydźcie się koledzy, tak porzuciliście w jeden dzień nasz kochany sofcik :P
Dzięki Darek, w odpowiednim wątku o AM na andka poinformowałem kolegów o swoim sukcesie instalacyjnym. Mam ten sam rom androidowy co Ty na karcie SD i wszystko działa jak należy :)
....odszczekaj. :E

*

Offline rgr

  • *****
  • 1045
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #288 dnia: Styczeń 16, 2012, 10:10:41 »
Sprawdzał ktoś jak to chodzi na ZTE Blade (oryg. rom)?
To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline emperator

  • **
  • 242
  • Sprzęt: Nokia N500
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #289 dnia: Styczeń 16, 2012, 10:21:32 »
W piątek jechałem trasą z Katowic do Radomia. Nawigacja działała całkiem przyzwoicie choć już w Radomiu zgłupiała. Komunikaty o trasie i POI Marzenka podawała tylko do połowy. Za 200m na...., za 50m... itd. W drodze powrotnej nie zauważyłem takiego zjawiska.
EDYTA:
Przez około godzinę od startu w drogę powrotną czas dojazdu do celu podróży był podawany mniej więcej jak do punktu via (jechałem przez Miechów) mimo, że ustawiłem wskazanie czasu na koniec, a nie via.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 10:26:10 wysłana przez emperator »

*

Offline tamara

  • *
  • 58
  • Sprzęt: Glofiish M810 4GB-padł/ OMNIA II/Garmin Asus M10
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #290 dnia: Styczeń 16, 2012, 10:46:44 »
Witam kolegów, wgrałem wreszcie AM 6.10  i chciałem się podzielić informacjami w jaki głupi i nie przemyślany sposób AM  wyznacza trasy, nie wierzyłem że tak można wyliczyć trasę do momentu kiedy sam tego nie doświadczyłem.
Trasa Sanok - Rzeszów , pobrane tylko z Miplo POI ,  w ustawieniach pomijanie dróg gruntowych utwardzonych, wyłączone AM Trafic LD SR i inne badziewia.. Jadę sobie i przed miejscowością Boguchwała , widzę że mam manewr skrętu w prawo  a nie  jazdy główna drogą krajówka „9” i pcha mnie na takie łąki które są przed ta Boguchwałą (jeśli to ktoś będzie czytał a zna drogę to na taki zespół szklarni które są na tych łąkach) po czym każe mi wyjechać za jakieś 2,5 km  dalej (droga przez łąki i uliczki Boguchwały ,kręte i wąskie) w Boguchwale ale mniej więcej na środku tej miejscowości i włączyć się do ruchu dalej na „9” .Typ trasy to łatwa, myślałem że się AM coś pomieszało ale nie- kasuje trasę wyznaczam „szybką” to samo, wyznaczam „optymalną „– to samo, „bezpieczna” to samo dopiero trasa „krótka” poprowadziła główną drogą „9” .
Także sumując to , to osoba która nie zna drogi a zadaje się na usługi AM to może wyjechać na takich manowcach  że hej. To czysta głupota kazać zjechać komuś na 2,5 km można powiedzieć polną drogę żeby za chwilę kazać znowu wjechać na główną., to szok., nie wiem jaki jest algorytm wyznaczania tych tras ale jest po niżej krytyki, co nowsze wydanie to z wszystkim gorzej. 

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #291 dnia: Styczeń 16, 2012, 11:45:50 »
@tamara - wyłączone AM Trafic LD SR i inne badziewia..
Wyłączenie Trafic LD przez Menu nie powoduje problemów, natomiast wyłączanie sposobami SR i innego jak to nazywasz badziewia już jest przyczyną wielu dziwności, nie jest to wina AM a raczej użytkownika.
Pliki (tzw. badziewne) wprowadzają wiele poprawek do map i wytyczanie trasy bez nich nie ma sensu.
Wyznaczyłem tę trasę i prowadzi tak jak powinna - prosto przez Boguchwały (9).

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #292 dnia: Styczeń 16, 2012, 18:52:42 »
....... I kto tu pozostał ? Ten co tylko potrafi krytykować :E :E :E . Wstydźcie się koledzy, tak porzuciliście w jeden dzień nasz kochany sofcik :P
Dzięki Darek, w odpowiednim wątku o AM na andka poinformowałem kolegów o swoim sukcesie instalacyjnym. Mam ten sam rom androidowy co Ty na karcie SD i wszystko działa jak należy :)
....odszczekaj. :E
odszczekuję :E Zrobiłem się na ten moment fanem androida, a to chyba tylko dzięki automapie zainteresowałem sie tym systemem i muszę powiedzieć, że jak sama AM na andka na dzień dzisiejszy poza tym, że jakoś tam działa i jest ładna, to sam system operacyjny wciąga mnie coraz bardziej. Już jestem stałym klientem marketu, na razie pobieram softy darmowe, ale te też są bardzo fajne i spełniają moje oczekiwania :)

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #293 dnia: Styczeń 16, 2012, 19:09:02 »
....odszczekaj. :E
odszczekuję :E Zrobiłem się na ten moment fanem androida, a to chyba tylko dzięki automapie zainteresowałem sie tym systemem...
a może ktoś Cię zachęcił... pokazał dróżkę i w ogóle...

Szczekaj raz jeszcze  :mrgreen:

PS
Polecam udział w ważnym dla nas wątku
http://pdaclub.pl/forum/pdaclub/automapa-beta-android/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 19:10:39 wysłana przez jachraniak »

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #294 dnia: Styczeń 16, 2012, 19:41:32 »
:E zawdzięczam ci sporo kolego Jachraniak to prawda. Włąsnie ściagam sobie klawiaturę swype :E

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #295 dnia: Styczeń 16, 2012, 19:46:32 »
Powroty do przeszłości mnie nękają - czyli ostrzeganie wizualne z wersji z 2010 roku (bodajże).
Pojawia się na chwilę, najczęściej gdy dojeżdżam już do POI (tu było nieco inaczej).
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #296 dnia: Styczeń 16, 2012, 19:56:56 »
też mi się to zdarzało gdy korzystałem z AM6.10 :D

w iAM to się nie zdarza

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #297 dnia: Styczeń 16, 2012, 23:25:17 »
Powiało nudą  w wątku a nawet całym dziale o AM na WinCE/WM. Tego należało się spodziewać po publikacji wersji na Androida.
Ja też nie próżnuję i testuję nowy program Be On Road z mapami Nawteq 03.2011.
Dzisiaj przejechałem kilkaset km na nowym programie ( korzystając z darmowego 7 dniowego testu). 
Wrażenia:
Program do bólu przewidywalny
Pomimo możliwości wyboru tylko 2 typów tras trasa szybka to połączenie tras : łatwej, szybkiej, bezpiecznej z tytułowej AM - dla mnie  duży plus.
Program szybki w rekalkulacji , wbrew pozorom ma sporo możliwości konfiguracyjnych jednak próźno szukać w nim ustawienia limitów pamięci.....bez tego chodzi płynnie.
Na minus - uboga warstwa danych punktów POI.
Cena rocznej subskrypcji dla  Europy środkowej to €17.90
Proponuję potestować użytkowniom AM i nie tylko.
Kto wie czy nie skorzystam  z nowego programu na dłużej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 23:43:14 wysłana przez JR.Nysa »

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #298 dnia: Styczeń 17, 2012, 01:24:31 »
Ja też nie próżnuję i testuję nowy program Be On Road z mapami Nawteq 03.2011.
To ja też ;)
 
... wbrew pozorom ma sporo możliwości konfiguracyjnych
Tutaj to przesadziłeś  :mrgreen:

Edyta: Chyba nici będą z testowania bo nie wystarczyło 15 minut programowi aby fixa złapać i potem całą drogę do pracy (15km=30min) łapał, łapał, łapał - i nie złapał fixa.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2012, 08:26:58 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline iksbed

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #299 dnia: Styczeń 17, 2012, 07:48:16 »
Z ciekawości zajrzałem na stronę Be on road i wygląda że to niemal bliźniaczy program do navmax'a. Navmax póki co ma trial tylko na andka ale za to 14 dni. Do wyboru jest Polska lub cała europa. Parę słów o programie http://pdaclub.pl/forum/pocket-pc-gps-ogolnie/navmax-189861/