AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112

  • 381 Odpowiedzi
  • 155717 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #210 dnia: Styczeń 09, 2012, 15:10:33 »
Zauważ że nie wszędzie są dostępne dane LiveDrive! , a dane SR no cóż są jakie są - w każdym razie od narzekania na nie ich jakość na pewno się nie poprawi!
No to co wg Ciebie może to poprawić ? Tylko nie pisz, że większa ilość źródełek, bo obawiam się, że to utopijna sprawa. A dlaczego tak uważam, to niestety nie mogę napisać, gdyż mógłbym zostać posądzony o naruszanie regulaminu forum, a tego nie chcę, ale mam nadzieję, że domyślasz się co mam na myśli. :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 15:12:48 wysłana przez PapaD »

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 09, 2012, 16:07:47 »
To ściągnij Operą  :grin:
Tak, czy inaczej instalator nie może być "corrupt".

Niekoniecznie trzeba ściągać ponownie.
Można też rozpakować plik instalacyjny np. programem Universal Extractor 1.6
Potem instalka idzie duuużo szybciej.

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 09, 2012, 17:03:47 »
Jeżeli jest uszkodzony to koniecznie. Niekoniecznie tylko gdy program sobie nie radzi a plik jest prawidłowy. Można np. porównać sumę kontrolną.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #213 dnia: Styczeń 09, 2012, 18:07:51 »
... a dane SR no cóż są jakie są - w każdym razie od narzekania na nie ich jakość na pewno się nie poprawi!
Co nie znaczy, że mamy nie narzekać!
Jeszcze ktoś pomyśli, że są ok  :mrgreen:

Połączone: Styczeń 09, 2012, 18:10:34
Zauważ że nie wszędzie są dostępne dane LiveDrive! , a dane SR no cóż są jakie są - w każdym razie od narzekania na nie ich jakość na pewno się nie poprawi!
No to co wg Ciebie może to poprawić ? Tylko nie pisz, że większa ilość źródełek, bo obawiam się, że to utopijna sprawa.
To od dawna już wiadomo, także nawet gorzej niz utopia.

A dlaczego tak uważam, to niestety nie mogę napisać, gdyż mógłbym zostać posądzony o naruszanie regulaminu forum
Masz jakąś obsesję?
Jeszcze nikt tutaj nie zabraniał nikomu używać rzeczowych (mniej lub bardziej) argumentów - więc się nie krępuj.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 18:10:34 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #214 dnia: Styczeń 09, 2012, 18:18:58 »
A dlaczego tak uważam, to niestety nie mogę napisać, gdyż mógłbym zostać posądzony o naruszanie regulaminu forum
Masz jakąś obsesję?
Jeszcze nikt tutaj nie zabraniał nikomu używać rzeczowych (mniej lub bardziej) argumentów - więc się nie krępuj.
Czy mam obsesję ? Tak mam. Na Twoje życzenie nie będę się krępował więc i napiszę tak. Ilość źródełek moim zdaniem nie będzie rosła, a wręcz malała, a dlaczego tak uważam, ponieważ program ten jest tak powszechnie łamany i nie ma co pisać, że białe jest czarne, a czarne jest białe, to jest po prostu fakt. Dlatego mogę postawić tezę, że ilość użytkowników mogących stanowić źródełko będzie systematycznie z tego powodu malała i drugi aspekt to tacy userzy jak ja. Tzn tacy, którzy jak się sparzą kilkakrotnie na danym rozwiązaniu, to żeby im dopłacać drugi raz do ogniska nogi nie wsadzą, więc i w tym obszarze nie spodziewałbym się specjalnego przyrostu zainteresowanych korzystaniem z LD, ale tu oczywiście mogę sie mylić i obym sie mylił, bo mi podobnie jak Tobie, koledze z Nysy i wielu wielu innym zależy na dobrej jakości danych SR, co jak wiadomo jest silnie skorelowane z ilością tzw źródełek.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2012, 10:25:27 wysłana przez PapaD »

*

mik39

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #215 dnia: Styczeń 09, 2012, 19:17:05 »

Moge sie podpisac pod postem "PapaD".
Zrodelko wysycha wlasnie z powodu zlego programu i ja go opuscilem kiedy skonczyla mi sie licencja gdyz wspieranie czegos co jest coraz gorsze mija sie, wedlug mnie, z celem posiadania tego "softu", co nie oznacza, ze go nie mam ale korzystanie z niego to bol "nie do wytrzymania" i cale szczescie ze na tym "sofcie" nawigacyjnym swiat sie nie konczy.
Nie mniej obeserwuje bacznie co sie dzieje i nie ukrywam, ze mam poczucie podjecia slusznej dla mnie decyzji.
PS I. wersja 6.10 to sol na krwawiace rany, tak zle jeszcze dawno nie bylo i niestety mysle, ze bedzie gorzej.
PS II "czekam" teraz na komentarze tych userow co maja inny punkt widzenia.

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #216 dnia: Styczeń 09, 2012, 22:28:53 »
Jak już się tak zabraliście za dyskusję to dorzucę swoje:
1. Program przypomina polskie drogi. Dziura na dziurze. Trudno znaleźć nie spiep....e miejsce.
2. Mapy. Tu są dwa aspekty. Na plus pokrycie dróg, adresów, poi. Nie znam wszystkich ale wydaje mi się że najlepsze dla Polski (co do Europy nie wiem - nie używam). Na minus kategoryzacja. Kategoria powinna odzwierciedlać jakość drogi, a nie kek numerek. Zatem powinna uwzględniać bezkolizyjność, ilość jezdni, jakość nawierzchni, brak długotrwałych utrudnień (remonty, itp). Utrudnienia wynikające z obciążenia to już sprawa SR i LD, a nie mapy.
3. SR i LD - razem. Po pierwsze złe, i/lub niedostateczna liczba źródełek. Może też złe opracowanie. Z jednej strony się poprawia, nie prowadzi już przez stacje benzynowe i parkingi osiedlowe, z drugiej, wskaźnikiem niedopracowania są radykalne zmiany traffic-u z wersji na wersję. Tu widać że jest dużo przypadkowości. Po długim już okresie zbierania danych, zmiany powinny być niewielki i tylko poprawić niedociągnięcia. Oczywiście nie dotyczy okolic nowych dróg, bo tam traffic jest zaburzony.
4. LD. Ponad powyższe bo tylko danych aktualnych. Z powodu złych/nieodpowiednich źródeł i braku systemu szybkiego reagowania na większości obszaru kraju system leży, a tam gdzie działa - głównie Warszawa - dane nie zawsze są, są ale spóźnione, albo wskazują na nieistniejące już utrudnienia.
5. Wracając do źródełek. Użytkownicy mogą być tylko uzupełnieniem podstawowej bazy źródełek. Nie powinno się wymagać aby konieczne było wjechanie w korek iluś użytkowników aby być może następni nie utknęli. Teraz to jakby testować pożywienie na konsumentach. Jak kupią i zasmakuje im i nie daj Boże nie strują się to może będzie w sklepach. Jak się strują to może wycofamy, ale nie koniecznie. Bo tutaj są dwa zagadnienia: blokady drogi np. z powodu wypadku lub inne nagłe i drastycznie zmieniające przejezdność zdarzenia i drugie podawanie na bieżąco informacji o odchyleniach przejezdności od zapisanej w SR. Tego chyba zupełnie nie ma. Jak droga zaczyna się korkować, ale jeszcze jest w miarę przejezdna to juz dane LD powinny powodować szukanie trasy alternatywnej. Nie można czekać aż prędkość spadnie poniżej prędkości pieszego.

Co do piracenia. Nie jest chyba tak źle. AQ chwali się ponad pół miliona licencji. Myślę że pomimo dużej widoczności piratów ich liczba jest znacznie mniejsza od legalnych. AQ doszedł do wniosku, że walka z piratami będzie droższa od ewentualnych zysków.  Stosuje zabezpieczenia, trochę je modyfikuje aby ograniczyć skalę ale znaczące zmniejszenie liczby piratów wymagałby nakładów przewyższających ewentualne zyski. Nikt bowiem nie zagwarantuje, że ci odcięci kupią AM. Po prostu wybiorą inny program.

*

Offline Sygma

  • ****
  • 603
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #217 dnia: Styczeń 10, 2012, 20:27:42 »
Co do piracenia. Nie jest chyba tak źle. AQ chwali się ponad pół miliona licencji. Myślę że pomimo dużej widoczności piratów ich liczba jest znacznie mniejsza od legalnych.
nie wiem jak inni..
ale ja znam więcej osób z pirackimi kopiami niż z legalnymi
smutne to jest
- Michał, dlaczego używasz AutoMapy ?
- Bo nie potrafię zpiracić innego programu do nawigacji..

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #218 dnia: Styczeń 10, 2012, 21:01:35 »
Sygma ja mam trzech znajomych z AM i to są wszystko wersje testowe = minus 3 potencjalne źródełka, z naciskiem na słowo "potencjalne"

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #219 dnia: Styczeń 10, 2012, 21:23:04 »
C.D. przygód:
1. Często pojawia się komunikat "Jesteś poza trasą", a kursor jest jak najbardziej na trasie, i do tego jest ostrzeganie o POI.
2. Ostrzega o FR które dawno zostały za mną, w rzeczywistości, i w AM.
3. Trzy zwiechy całego urządzenia w ciągu jednego dnia - rekord jak do tej pory.
4. W końcu AM tak zamuliła, że nawet nie mogłem jej wyłączyć. Po wciśnięciu przycisku "Menu" owe menu pojawiało się na ekranie po 20 sekundach. Kursor na mapie znajdował się w prawidłowym miejscu, odpowiadającym rzeczywistej lokalizacji.
5. Oby tak dalej...
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

mik39

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #220 dnia: Styczeń 10, 2012, 21:32:36 »
C.D. przygód:
1. Często pojawia się komunikat "Jesteś poza trasą", a kursor jest jak najbardziej na trasie, i do tego jest ostrzeganie o POI.
2. Ostrzega o FR które dawno zostały za mną, w rzeczywistości, i w AM.
3. Trzy zwiechy całego urządzenia w ciągu jednego dnia - rekord jak do tej pory.
4. W końcu AM tak zamuliła, że nawet nie mogłem jej wyłączyć. Po wciśnięciu przycisku "Menu" owe menu pojawiało się na ekranie po 20 sekundach. Kursor na mapie znajdował się w prawidłowym miejscu, odpowiadającym rzeczywistej lokalizacji.
5. Oby tak dalej...

...oj, jednak zostalem wyciagniety do tablicy. Dlatego zabralem glos w tej dyskusji i powtarzam to jeszcze raz: "soft" jest delikatnie mowiac nie przyjazny, pelen wad i usterek no i posiada jedna "zalete", najnowsze mapy, ktore nie pomagaja miernej jakosci "softu".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2012, 21:34:48 wysłana przez mik39 »

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #221 dnia: Styczeń 10, 2012, 21:37:03 »
Jerzu, podziwiam cię, szczerze. Ty normalnie twardziel jesteś, że jeszcze tej nawigacji nie wywaliłeś za okno - wielki szacun za wytrwałość. Powinieneś mieć swój oddzielny wątek na forum tylko na swoje przygody z naszą ulubiona nawigacją, a za taka wierność softowi dożywotnią subskrypcję. Już czekam na Twój kolejny odcinek przygód, bo to dużo ciekawsze niż "m jak miłość", którym w tle katuje mnie moja małżonka od 10 lat :E

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 10, 2012, 22:27:14 »
C.D. przygód:
1. Często pojawia się komunikat "Jesteś poza trasą", a kursor jest jak najbardziej na trasie, i do tego jest ostrzeganie o POI.
2. Ostrzega o FR które dawno zostały za mną, w rzeczywistości, i w AM.
3. Trzy zwiechy całego urządzenia w ciągu jednego dnia - rekord jak do tej pory.
4. W końcu AM tak zamuliła, że nawet nie mogłem jej wyłączyć. Po wciśnięciu przycisku "Menu" owe menu pojawiało się na ekranie po 20 sekundach. Kursor na mapie znajdował się w prawidłowym miejscu, odpowiadającym rzeczywistej lokalizacji.
5. Oby tak dalej...

Jerzu - pkt. 3 i 4 wygląda na problemy z pamięcią na dane lub POI .

W betatestach podesłali mi linka z wersją z zapisem bug-ów , wysyłałem błędy z bety i póki co jest spokój na final.

Napisz do supportu o wersje z zapisem bug-ów i pokombinuj z pamięcią!

*

Offline tesbor

  • **
  • 242
  • Sprzęt: Galaxy sIII + Galaxy Note II
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 10, 2012, 23:25:06 »
Dzisiaj w trakcie krotkiej (6km) podrozy AM komunikowala:
-"jestes poza trasa" mimo, ze kursor byl na drodze
- komunikat brak danych GPS
-  na koncu pojawil sie komunikat w wersji angielskiej wczesniej mi nieznany ale niestety zbyt szybko zareagowalem i wylaczylem okno bez wczytania sie w tekst.
- po tych komunikatach AM'y system zawiesil sie musialem zresetowac HD2

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #224 dnia: Styczeń 10, 2012, 23:34:34 »
Napisz do supportu o wersje z zapisem bug-ów i pokombinuj z pamięcią!
Czy Wy użytkownicy Automapy (ja przestanę nim być za 5 dni kiedy wygaśnie mi licencja) naprawdę nie dostrzegacie komizmu tego wszystkiego? Kupiłeś program za ileśset złotych, płacisz ileś lat za aktualizację i masz se "pokombinować z pamięcią" żeby działał? To tak jakby ktoś sprzedał ci rower bez kół, żebyś sobie je skombinował gdzie indziej i zaczął jeździć. Każdy nowy wątek poświęcony kolejnej wersji AM to zbieranina kilkuset postów opisujących błędy, a AM ma to w czterech literach serwując nam kolejne rodzaje tras, traffiki, przemeblowane menu itp. Nie nuży Was to, mając świadomość, że płacicie za to swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi będąc jednocześnie darmowym beta-testerami?

Podziwiam Wasz zapał ;)
Przepraszam za OT i obiecuję więcej się nie wtrącać.

*

mik39

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #225 dnia: Styczeń 10, 2012, 23:38:50 »
Napisz do supportu o wersje z zapisem bug-ów i pokombinuj z pamięcią!
Czy Wy użytkownicy Automapy (ja przestanę nim być za 5 dni kiedy wygaśnie mi licencja) naprawdę nie dostrzegacie komizmu tego wszystkiego? Kupiłeś program za ileśset złotych, płacisz ileś lat za aktualizację i masz se "pokombinować z pamięcią" żeby działał? To tak jakby ktoś sprzedał ci rower bez kół, żebyś sobie je skombinował gdzie indziej i zaczął jeździć. Każdy nowy wątek poświęcony kolejnej wersji AM to zbieranina kilkuset postów opisujących błędy, a AM ma to w czterech literach serwując nam kolejne rodzaje tras, traffiki, przemeblowane menu itp. Nie nuży Was to, mając świadomość, że płacicie za to swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi będąc jednocześnie darmowym beta-testerami?

Podziwiam Wasz zapał ;)
Przepraszam za OT i obiecuję więcej się nie wtrącać.
Milo wiedziec ze jest wiecej ludzi co mysli podobnie ;)

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #226 dnia: Styczeń 10, 2012, 23:47:04 »
OT
A czy mógłbyś odkleić się od przycisku Cytuj, bo fatalnie s8ie taki wątek czyta. Masz ładny przycisk Odpowiedz.

*

PapaD

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 10, 2012, 23:53:44 »
vonski, daj spokoj, to co z resztą słusznie napisałeś tutaj do większości nie przemowi :E
Tutaj kochamy się babrać w tym sosie bugow, baboli, zwiech programu itd . Ja nie wyobrażam sobie, gdyby wyszła wersja bezbłędna. Juz pukam w niemalowane, żeby to się nie wydarzyło, bo z czego byłoby się pośmiać, no sam powiedz z czego. TT nuda, Igo nuda, teraz trochę testuję navmaxa. Mapy nieaktualne, ale ogólnie nuda. Tak więc niech AM dalej trzyma swoją "niezawodność", bo za to ją uwielbiamy :P

*

Offline Miedzio

  • ***
  • 492
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 11, 2012, 00:49:08 »
4. W końcu AM tak zamuliła, że nawet nie mogłem jej wyłączyć. Po wciśnięciu przycisku "Menu" owe menu pojawiało się na ekranie po 20 sekundach. Kursor na mapie znajdował się w prawidłowym miejscu, odpowiadającym rzeczywistej lokalizacji.

Cos takiego mialem bardzo czesto na HD2, ale w wersji AM beta. Odpukac, na ta chwile, podobny problem nie wystapil w wersji finalnej. Instalowales program "na czysto" czy jako aktualizacje?

Za to "jakosc obliczen tras" jest na tym samym marnym poziomie (w watku o becie podawalem przyklad trasy nocnej Wroclaw - Legnica, jest dokladnie tak samo).

*

Offline iksbed

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 11, 2012, 07:21:52 »
2. Ostrzega o FR które dawno zostały za mną, w rzeczywistości, i w AM.
U mnie za to jest komunikat że za 500m FR, po 8sek. kolejny że np. za 300m a później kolejny (dotyczący tego samego FR) że za 3km :O

*

pliers

Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:30:51 »
Zainstalowałem 6.10... i ręce opadają :-)
Kilka dni temu z trasy Łódź-Gdańsk bezproblemowo dojechałem do Włocławka. Tam pierszy raz w życiu spotkałem się z problemem "Brak danych GPS" który nagle wyskoczył.
Dziś miałem pokonać trasę Łódź-Warszawa...AM nie mogła W OGÓLE wyznaczyć trasy. Zatrzymywała się na 15% i zima!. Resety nic nie dały, wreszcie sprawdziłem ustawienia pamięci: 6.5MB dla map, dziwne, zawsze domyślne wartości były większe...zwiększyłem do 8MB i trasa została wyznaczona. Długo się nie nacieszyłem AM bo okazuje się że AM nie pamięta mojego ustawienia 8MB i przy każdym ponownym uruchomienieu programu znów mam 6.5MB.

Zaczynam dołączać do grona tych którym kończy się cierpliwość do tego GNIOTA a to że subskrypcja mi się kończy za kilka dni to czysty przypadek.

AAA jeszcze ostrzeganie: ostrzeganie o własnych POI owszem działa...ale przy zaznaczonej opcji "Aż do minięcia" ostrzega aż do minięcia plus jakiś kilometr :-)

Tylko nie piszcie mi o formatowaniu karty  :S
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2012, 15:33:21 wysłana przez pliers »

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #231 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:54:03 »
Jerzu, podziwiam cię, szczerze. Ty normalnie twardziel jesteś, że jeszcze tej nawigacji nie wywaliłeś za okno - wielki szacun za wytrwałość.

Mam zadatki na masochistę chyba  ;) Jutro W-wa > Kalinówka > Siedlce > Mińsk Maz. > W-wa - może napiszę kolejny odcinek. Mam jeszcze zastrzeżenia do LD, ale to w odpowiednim wątku zaraz umieszczę  :|

Połączone: Styczeń 11, 2012, 15:57:09
Instalowales program "na czysto" czy jako aktualizacje?

Jako aktualizację. Po prostu nie miałem czasu na ustawianie wszystkich ostrzeżeń itp. które muszę zrobić po instalacji na czysto. Ale dziś się poświęcę i zainstaluję na czysto.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2012, 15:57:09 wysłana przez jerzu »
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #232 dnia: Styczeń 11, 2012, 18:22:37 »
Ale dziś się poświęcę i zainstaluję na czysto.
U mnie to nic nie dało.
Mam te same (drobne, bądź co bądź - ale jednak) byki.
Te same zresztą co w Beta2.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline Qbek

  • **
  • 129
  • Sprzęt: N8, Omnia_1
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #233 dnia: Styczeń 11, 2012, 21:55:14 »
Czy jest możliwy downgrade do v6.9? Już mnie ku...wica bierze z 10-tką... Nie chcę formatować karty, bo mam za bardzo naustawiane w POI.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #234 dnia: Styczeń 11, 2012, 21:56:56 »
Czy jest możliwy downgrade do v6.9?
Backup i próbuj... ;)
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline Qbek

  • **
  • 129
  • Sprzęt: N8, Omnia_1
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #235 dnia: Styczeń 11, 2012, 22:34:30 »
No way :(
Musiałem odinstalować 6.10.

A podpowie mi ktoś (żebym nie musiał przegrzebać pół forum) co mam pokopiować z backupa prócz Ulubionych? Jakieś ustawienia można przerzucić? Może najnowszą mapę też? Krótko używam AM, to pewnie głupio pytam :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2012, 22:53:25 wysłana przez Qbek »

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:00:59 »
Taki poranny news od automapy. Czy też macie takie "coś"

*

Offline annkor

  • **
  • 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDACIV; AM z licencją;
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #237 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:16:12 »
Niestety, potwierdzam takie zachowanie AM. Dodatkowo Miplosync też zgłasza błąd logowania.
"Nie mów co wiesz, lecz wiedz co mówisz"

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:25:23 »
Miplo też leży - jest winowajca !

*

Offline tesbor

  • **
  • 242
  • Sprzęt: Galaxy sIII + Galaxy Note II
Odp: AutoMapa 6.10.0 z mapą 1112
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:31:41 »
Ufff, a juz myslalem, ze to ja jestem winowajca bo moja AM tez daje komunikat "Bledny klucz API", a Miplo "Blad logowania uzytkownika".

sprzet HD2, AM6.10 EU, MiploSync 1.9.0.2