AM 6.7 na Trzech Króli ;)

  • 392 Odpowiedzi
  • 98865 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Konrad4x

Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #390 dnia: Styczeń 22, 2011, 16:21:44 »
Zmień program nawigacyjny na taki, który ma dobrą opinię.
Strach tu wspomnieć innej nazwy, bo zaraz się oburzą zwolennicy AM i wyśmieją.
Ja swój znalazłem i jego się 3mam.

Po Twoim avatarze domyślam sie jaki to program  :ok: Ja bym zmienił AM bez mrugnięcia okiem na ten "twój" program, gdyby jakość mapy na Polskę w tym programie była choć w 50%-tach tak dobra jak ta załadowana do AM. Ale niestety wszyscy dostawcy map do "twojego" programu do pięt nie dorastają mapie Geo.... w temacie "pokrycie Polski"
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 16:58:32 wysłana przez Konrad4x »

*

Offline tomek1970

  • **
  • 116
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P560 + WM6.0
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #391 dnia: Styczeń 23, 2011, 00:36:05 »
Plik OnBoardComputer.info jest edytowalny i możesz wpisać każdą głupotę.

Pozdrawaim
Nie wiedziałem o tym, wskaźnik jest autentyczny, mam zapisany ślad, gdzie najprawdopodobniej jest widoczna przyczyna takiego wskazania, na trasie ok 50 km w okolicach Bydgoszczy zapis na chwilę przeskoczył w pobliże Banghazi w Afryce (ok. 2300 km) :grin:, ale widoczne jest to dopiero po przekonwertowaniu do pliku kml i wyświetleniu w Google Earth. Konwersję przeprowadzałem trzy razy i zawsze na śladzie błąd występuje w tym samym miejscu.

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #392 dnia: Styczeń 23, 2011, 12:29:40 »
Przykro mi, ale ten wątek całkowicie stracił przejrzystość - piszecie tu praktycznie na każdy temat. Dlatego dalsze jego istnienie nie ma sensu.

Bardzo proszę - twórzcie oddzielne wątki dotyczące każdego problemu, bo robi się śmietnik. Na przyszłość postarajcie się też unikać OT.