AM 6.7 na Trzech Króli ;)

  • 392 Odpowiedzi
  • 97799 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Konrad4x

Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 06, 2011, 11:35:34 »
.. ciekaw jestem od czego zależy która trasa zasługuje na bycie na mapie wcześniej a która nie... bo na pewno nie termin jets oddania do ruchu.

fakt, troszkę partyzantką tu śmierdzi  :(

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 06, 2011, 11:38:39 »
Chciałem aktualizacji to mam za swe...
Niestety po aktualizacji AM do wersji 6.7 nie mogę jej zarejestrować. Po aktualizacji nakładkowo był komunikat, że mapa niezarejestrowana lub uszkodzona więc skasowałem wszystko i ponownie zainstalowałem i tu kiszka bo przy prubie rejestracji jest info, że licencja jest na inną platformę lub sprzęt.... więc w efekcie moja AM nie działa i nie mam żadnej innej :(
Nic nie zmieniałem a mam komunikat, że licencja jest dla innej platformy.
Quźwa... zawsze musi być coś nie tak.....

Okazało się, że przy rejestracji wybrałem omyłkowo opcję przypisania do urządzenia i coś się zresetowało u nich...
Pierwszy raz mi się to zdarzyło tylko czy przy tym nie wyszedł błąd?
No bo przecież wybranie innej opcji przypisania licencji nie powinno resetować ustawień wcześniej dokonanych ale powinien być komunikat w stylu: "sorry kliencie ale wybrałeś niewłaściwą opcję przypisania licencji" - a tak opcja się resetuje do pozycji z której klient nie ma żadnego wyjścia poza telefonem/mailem do przyjaciela z supportu :)
Może jednak nie powinno się to tak dziać jak zadziało się w moim przypadku?

Pozdrawiam
ISTQB Certified Tester

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 06, 2011, 11:48:45 »
Cytat: jachraniak
... a więc mieli całe 6 dni żeby tak ważny odcinek dodać do mapy. Partactwo czy znów krecik?

Powiedziałbym, że gafa, ale i przezorność. To, że tego nie zrobią było niemal pewne,
nigdy nie nanoszą takich zmian pomiędzy betą a wersją komercyjną.
Tym bardziej tym razem. Czy Ty sam podjąłbyś ryzyko, żeby przetrzebiona urlopami załoga
w sylwestrowo-noworocznym nastroju, brała sie za edycję danych wymagających
uruchomienia od początku całego procesu kompilacji mapy?
Tym bardziej że za 2 miesiące będzie kolejna wersja ...
To co mogli bezpiecznie zrobić, to zrobili -odblokowali odcinek A1, ale ten odcinek był już
w całości na mapie i nie było o konieczności edycji siatki drogowej.

Nie zrobili tego przed wydaniem bety i to był błąd, bo już wtedy powinni być przygotowani
na otwarcie tego odcinka, ale próba poprawienia tego na chybcika byłaby MZ kolejnym błędem.

Połączone: Styczeń 06, 2011, 11:55:56
Cytat: puniek
Nic nie zmieniałem a mam komunikat, że licencja jest dla innej platformy.
Hmm, miałem to samo przy becie i rejestracji wersji na PC, ale pozostałe licencje
zarejestrowały się bezboleśnie i nikt więcej nie zgłaszał problemów z rejestracją
więc uznałem to za przypadkowy incydent a nie błąd.
Skoro jednak to się sporadycznie powtarza, może jednak mają tam jakiegoś
drobnego buga w systemie rejestracji?  :mysli:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 11:55:56 wysłana przez nocnyMarek »
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline rrudas

  • **
  • 210
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi6, Modecom SX 7.1
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 06, 2011, 12:01:49 »
Informacje do mapy pochodzą z dwóch źródeł
  - z cyfrowych map geodezyjnych prowadzonych przez gminy i powiaty
  - z objazdu dróg w terenie.

Jeżeli powiat jest prężny i geodeci pracują jak należy, to przebieg drogi jest znany przed oddaniem (A1). Jeżeli mają opóźnienia we wprowadzaniu danych to przebieg drogi trafia dopiero po objeździe, a ten może być wykonany dopiero po otwarciu.

Tak więc to nie wybór Geosystem a wydziałów geodezji.
"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać." - Kartezjusz (1596-1650)

Uczcie się języków - curva dei pedali

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 06, 2011, 12:46:09 »
Chciałbym zlikwidować pare nieaktualnych POI dotyczących obwodnicy Siewierza.
Problem w tym że w AM je mam, a w miplo nie ma jeszcze dodanej tej drogi na mapie. Jak je usunąć żeby jednocześnie poinformować miplo?

*

Offline Samosia

  • 18
  • Sprzęt: NavRoad 430BT, VIVO PLUS
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 06, 2011, 12:48:01 »
Witam proszę o pomoc
Instalowałam AM wiele razy, ale pierwszy raz pojawił mi sie taki komunikat:
Nie można uruchomić programu. Cannot run application.
Co to może oznaczać?
Karta była formatowana.
Pozdrawiam
Sprawdziłam jak przebiegała instalacja AM 6.7 beta a jak finalna. Więc jeśli ktoś posiada np Navroad 430 Bt to się chyba nie uda.
W przebiegu instalacji AM 6.7 finalna , WYBÓR SKŁADNIKÓW INSTALACJI nie ma skórka: Auto Mapa
Czy jest jakieś rozwiązanie?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 13:30:27 wysłana przez Samosia »

*

Offline Wookash82

  • ***
  • 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio P560
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 06, 2011, 13:00:28 »
"angielskie rondo" w Bielsku-Białej zagłaszane w becie dalej nie poprawione.
Proste są dla szybkich samochodów, Zakręty są dla szybkich kierowców...

AutoMapa 6.10.0

*

Konrad4x

Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 06, 2011, 13:02:54 »
"angielskie rondo" w Bielsku-Białej zagłaszane w becie dalej nie poprawione.

NM kilka postów wyżej już chyba odpowiedział dość uniwersalnie na temat niedoróbek mapowych z bety. Wychodzi z tego, że beta to już nie czas na poprawki mapy , tylko na poprawki funkcjonalności samego programu nawigacyjnego. Pewnie w następnej becie 6.8 to rondo i inne zgłaszane babole mapy będą usunięte, chociaż z doświadczenia wiemy, że niekoniecznie wszystkie  :-|
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 13:08:00 wysłana przez Konrad4x »

*

Offline maryszek

  • ***
  • 326
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: S. GALAXY S5 Neo+aAMPL
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 06, 2011, 13:04:54 »
Chciałem aktualizacji to mam za swe...
Niestety po aktualizacji AM do wersji 6.7 nie mogę jej zarejestrować. Po aktualizacji nakładkowo był komunikat, że mapa niezarejestrowana lub uszkodzona więc skasowałem wszystko i ponownie zainstalowałem i tu kiszka bo przy prubie rejestracji jest info, że licencja jest na inną platformę lub sprzęt.... więc w efekcie moja AM nie działa i nie mam żadnej innej :(
Nic nie zmieniałem a mam komunikat, że licencja jest dla innej platformy.
Quźwa... zawsze musi być coś nie tak.....

Zrobiłem aktualizację przez nakładkę na 6.7b i wszystko jest OK :ok:
Tylko zrobiłem porządek z defragmentacją.
Pozdrawiam
Leszek

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 06, 2011, 13:18:58 »
Może mam coś źle ustawione, ale u mnie ten punkt: http://www.miplo.pl/point.php?p=kG0433b6 nie blokuje drogi. W Miplo w trafficu oraz kategoriach dodatkowych mam zaznaczoną kategorię "Droga zablokowana - klęski żywiołowe"

U mnie jest zablokowana.
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Zachu

Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 06, 2011, 13:39:33 »
Koledzy, kurcze nie przesadzajcie. Droga oddana 30.12, a wy narzekacie  :) Nie zapominajcie, że to nie producent AM kreśli mapy tylko dostawca zewnętrzny Geosystems. Oni maja pewnie swoje cykle zamknięcia releasu i tego sie trzymają. Przyznajcie, że w stosunku do innych dostawców map na Polskę, to Geo jest błyskawicą z dopalaczem  :ok:
Imagis ma. Navteq tę drogę ma od Sierpnia zablokowaną. Ewidentna niedoróba.

*

Offline robertpiaty

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Alpha B50
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 06, 2011, 13:44:57 »
Może mam coś źle ustawione, ale u mnie ten punkt: http://www.miplo.pl/point.php?p=kG0433b6 nie blokuje drogi. W Miplo w trafficu oraz kategoriach dodatkowych mam zaznaczoną kategorię "Droga zablokowana - klęski żywiołowe"

U mnie jest zablokowana.

Dzięki za odpowiedź.
Przejrzę jeszcze raz swoje ustawienia, jak nic nie zwojuję to... format karty i ponowna instalacja.

*

Konrad4x

Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 06, 2011, 13:45:40 »
Imagis ma. Navteq tę drogę ma od Sierpnia zablokowaną. Ewidentna niedoróba.

nic dodadź nic ujądź   :P

*

Offline ArtD

  • 5
  • Sprzęt: HTC Diamond DI2.1
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 06, 2011, 13:54:17 »
Na moim HTC touch diamond przestało działać automatyczne obracanie ekranu. Ktoś ma podobnie?

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 06, 2011, 14:03:46 »
Chciałbym zlikwidować pare nieaktualnych POI dotyczących obwodnicy Siewierza.
Problem w tym że w AM je mam, a w miplo nie ma jeszcze dodanej tej drogi na mapie. Jak je usunąć żeby jednocześnie poinformować miplo?

A w czym Ci przeszkadza brak tej drogi na Miplo?
POI mozna zgłosić do usunięcia tylko przez www, znajdź je na mapie z Miplo i usuń.
(o ile jeszcze coś znajdziesz, bo znalazłem tylko 1 wahadło na Bytomskiej,
które już jest zgłoszone do usuniecia, czeka tylko na akceptację moderatora)
Przypominam przy okazji, że usunięcie POI w AM powoduje tylko jego 'ujemną reputację'
(negację punktu), a nie jest traktowane jako zgłoszenie punktu do usunięcia.

Połączone: Styczeń 06, 2011, 14:06:35
Cytat: Konrad4x
nic dodadź nic ujądź   :P

dodadź? u -co?? :ohreally: litości, to boli! :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 14:06:35 wysłana przez nocnyMarek »
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline ppepe

  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
    • PPepe
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 06, 2011, 14:06:46 »
W temacie POI w kategorii Sygnalizacja świetlna mamy następującą informację:

Support, dziś o 13:16:
Witamy,

Opis z kategorii "Ograniczenie predkosci" nie obowiazuje w kategorii "Sygnalizacja swietlna".

Kategoria bedzie rozwiajana na dotychczasowych zasadach ale od kolejnego wydania mapy nie bedzie juz exportowana jako POI a jako warstwa mapy.

Pozdrawiamy,
Support


Tyle tylko, że jak mamy "rozwijać kategorię" skoro jest całkowicie zablokowana?
I jak czytamy - POI znikają i będą warstwą mapy. A nie mówiłem w wątku o becie 6.7, że powoli Miplo jest przejmowane przez Geosystems. Za kilka chwil będziemy musieli płacić za kolejne warstwy mapy i tyle.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 06, 2011, 15:43:35 »
NM kilka postów wyżej już chyba odpowiedział dość uniwersalnie na temat niedoróbek mapowych z bety. Wychodzi z tego, że beta to już nie czas na poprawki mapy , tylko na poprawki funkcjonalności samego programu nawigacyjnego. Pewnie w następnej becie 6.8 to rondo i inne zgłaszane babole mapy będą usunięte, chociaż z doświadczenia wiemy, że niekoniecznie wszystkie  :-|
Tyle, ze w tej następnej znów pojawi się "lewe" rondo ale w innej miejscowości i znów na poprawkę trzeba będzie czekać kwartał...
Takie poprawki to powinny być naprawiane także w cyklu życia danej wersji i zawieszane na stronie bo od tego zależy bezpieczeństwo. Niech nie zdziwią się jak zobaczą artykuł w prasie, że przez AM (już z podaniem nazwy) wydarzył się wypadek bo było lewe rondo - ciekawe jak wpłynie to na ich reputację???
Po takim czymś latami nie wybiją z głów setek tysięcy ludzi przeświadczenia, że ten produkt to bubel.... i na nic będą marketingowe artykuły z szkicem pałacu kultury na tle mapy...
Widzę, że komuś tam zabrakło wyobraźni.
Tak się przyglądam temu zjawisku od pewnego czasu na przykładzie Aqurat i widzę, ze u nich testowanie wewnątrz firmy leży, nie ma niezależnych testerów i całe testowanie przełożyli na barki betatesterów a przecież betatesty to ostatnie ogniwo w łańcuchu inżynierii oprogramowania.
Chyba, ze testują to te same osoby, które pracują na kodzie (testują to co sami stworzyli) i taki właśnie jest tego efekt bo to zasadniczy błąd sprzeczny z regułami inżynierii oprogramowania.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 15:54:37 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 06, 2011, 15:56:32 »
Producent napisał, cytuję "Możliwość szukania POI w pobliżu adresów i skrzyżowań."(...)
A gdzie możliwość: Prowadź do / POI / Kategoria ???
Przez paru maniaków forsujących POI jako infolinię TP S.A. cały obszar związany z POI w AM został totalnie spier....
Jak nie ma jak jest :-?

Prowadź do / POI /względemaktualnej...(w pobliżu)    i teraz jak wpiszesz nazwę  np. "hotel" to masz dwa przyciski  prawy -"punkty POI" który przenosi do listy punktów ze słowem hotel w nazwie    i  lewy- "Kategorie"  który przenosi do listy kategorji z hotelem w nazwie kategorii     B)    co tu jest spi......e :-?
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Bilunia

Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 06, 2011, 15:59:16 »
....powoli Miplo jest przejmowane przez Geosystems. Za kilka chwil będziemy musieli płacić za kolejne warstwy mapy i tyle.
Skądś to znamy. Nie pierwszy raz ktoś przywłaszczy sobie naszą pracę :O. Ale zapewne pozwoli nam w dalszym ciągu uczestniczyć w rozwoju bazy :proud:

*

Offline Daneczek

  • 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III.
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 06, 2011, 16:09:16 »
Na moim HTC touch diamond przestało działać automatyczne obracanie ekranu. Ktoś ma podobnie?
Na HTC HD2 jest ok.

*

Dżeju

Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 06, 2011, 16:11:13 »
Jak nie ma jak jest :-?
Przeczytaj jeszcze raz spokojnie moje dwa posty w tym temacie i w tymże wątku. Chyba nie sugerujesz, że nie znam AM  :wink: Do wersji AM 5, po dwóch stuknięciach widziałeś kategorie i mogłeś operować bez klawiatury ! Teraz trzeba cztery i na koniec najlepiej  jeszcze użyć klawiatury  :evil:
Jak piszę, że nie ma, to NIE MA !

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 06, 2011, 16:28:38 »
No nie ma na dwa stuknięcia to fakt , ale w ogóle jest możliwość poszukania po kategorii   B)   .Jest inaczej niż było i inaczej niż Tobie pasuje .Ok każdemu dany sposób może się podobać lub nie  ,Ja to rozumiem i akceptuję ale nie mów że jest spieprz... bo nie jest.
Dla mnie jest lepiej tak jak teraz . Oto przykład sytuacji którą miałem często a teraz jest dobrze:
Dzwoni do mnie klient i mówi "proszę mnie odebrać z knajpy o nazwie "Xyz"  tyle że ta knajpa równie dobrze mogła być: restauracją, hotelową restauracją , zajazdem, motelem, klubem nocnym ,dyskoteką itd . i szukaj po kategoriach :ohreally:  teraz wpisuję  'Xyz" i mam niezależnie od kategorii 
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 06, 2011, 16:32:07 »
Sama prawda!

*

Dżeju

Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 06, 2011, 16:32:55 »
Dla Ciebie nie jest spier... , a dla mnie jest i spier... i tyle. Nie ma co dalej ciągnąć tematu, każdy zaznaczył swoją opinię i OK

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 06, 2011, 16:43:17 »
KISZKA!

S3 Szczecin - Gorzów Wielkopolski oddano do użytku wieczorem 30.12.2010r. a trąbiono od dawna!
6.7 udostępniono wieczorem 05.01.2011r. a więc mieli całe 6 dni żeby tak ważny odcinek dodać do mapy. Partactwo czy znów krecik?
Hehe, użytkownicy TomToma czekający na mapy z drogami wybudowanymi w lutym 2009 właśnie walą głowami w stoły  :mrgreen:

*

Offline Miedzio

  • ***
  • 492
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 06, 2011, 16:49:57 »
To prawda, uzytkownicy AM stali sie odrobine "rozpieszczeni" w tym zakresie ;)

Mysle, ze aktualizacje map sa na tyle szybkie, ze ta "wpadke" mozna im wybaczyc.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 06, 2011, 16:52:04 »
To prawda, uzytkownicy AM stali sie odrobine "rozpieszczeni" w tym zakresie ;)

Mysle, ze aktualizacje map sa na tyle szybkie, ze ta "wpadke" mozna im wybaczyc.
Tylko kto zapłaci za szkody....?
ISTQB Certified Tester

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 06, 2011, 16:55:52 »
Hehe, użytkownicy TomToma czekający na mapy z drogami wybudowanymi w lutym 2009 właśnie walą głowami w stoły  :mrgreen:
Mam znajomego co śmiga z Tom Tomem :)  zarzuca AM że jest nieintuicyjna :mrgreen: a że brakuje czegoś w zestawieniu z rzeczywistością - nic to...

*

Offline Miedzio

  • ***
  • 492
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 06, 2011, 16:56:59 »
Szkody? Czyli co dokladnie, bo nie rozumiem?

Pomijajac, ze sam producent nawigacji zawsze zabezpiecza sie, ze za nic nie odpowiada, to zaden program nawigacyjny, nigdy nie bedzie mial 100% idealnie odwzorowanych map. Predzej czy pozniej znajda sie w niej bledy, wieksze czy mniejsze.

No i podstawowa sprawa, program nawigacyjny ma pomagac w trasie, a nie zastepowac myslenie kierujacego. Mozliwe, ze za jakis czas na pudelkach od nawigacji, bedzie taka informacja napisana wielka czcionka :) Rozne sa dyrektywy UE :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 17:05:13 wysłana przez Miedzio »

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.7 na Trzech Króli ;)
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 06, 2011, 17:37:55 »
Szkody? Czyli co dokladnie, bo nie rozumiem?

Pomijajac, ze sam producent nawigacji zawsze zabezpiecza sie, ze za nic nie odpowiada, to zaden program nawigacyjny, nigdy nie bedzie mial 100% idealnie odwzorowanych map. Predzej czy pozniej znajda sie w niej bledy, wieksze czy mniejsze.

No i podstawowa sprawa, program nawigacyjny ma pomagac w trasie, a nie zastepowac myslenie kierujacego. Mozliwe, ze za jakis czas na pudelkach od nawigacji, bedzie taka informacja napisana wielka czcionka :) Rozne sa dyrektywy UE :P
No właśnie miałem na myśli skutki jazdy rondem po angielsku...
A to najłatwiej napisać, ze się za nic nie odpowiada i brać przy tym kasę.. tak to potrafi każdy.... :E
Co do myślenia ale każdego kierowcę , nawet najbardziej sprawnego może wprowadzić w błąd siedzący obok pasażer... a co dopiero gdy mówi: "proszę tu skręcić w prawo"
Ale tu nie chodzi o szczegóły bo są błędy i są będziki... co innego jeśli jakaś uliczka nie jest przejezdna (to można poprawić za kwartał) ale lewe rondo powinno mieć najwyższy priorytet i powinno być naprawione od razu.. nawet po nocach....
ISTQB Certified Tester