HTC Home i SnapVue

  • 2 Odpowiedzi
  • 1816 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline fizol

  • Ekspert Blackberry
  • ***
  • 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • BlackBerry Addict
    • BBNews.pl
  • Sprzęt: Blackberry 9700/9520/9000/9530/ 8300/8310/ 7100/88
HTC Home i SnapVue
« dnia: Lipiec 29, 2008, 12:44:26 »
Witam, stałem się niedawno szczęśliwym posiadaczem Ameo :)

Chciałem się tylko spytać o dwie rzeczy, które wymieniłem w tytule:

1) skąd można pobrać HTC Home w takiej wersji jaka jest na X7510? Widziałem go tylko wgotowanego w rom (AP 4?) a cały nowy rom nie jest mi potrzebny.
2)pobrałem SnapVue.cab i po zainstalowaniu wszystko jest ładnie, a właściwie prawie wszystko... Zamiast podpisów pod obrazkami mam albo puste pole albo kwadraciki, za to pod wiadomościami sms mam podpis 'manager.lnk' a guzik do pogody w ogóle nie działa. Może jakiś wpływ na to ma fakt, że mam PL rom Ery i nie zgadzają się nazwy (messages - wiadomości, etc) i program wariuje? Bardzo podoba mi się ten plugin i jeśli ktoś wiedziałby jak to naprawić, byłbym bardzo wdzięczny (szukam cały czas jak to naprawić, podmienić jakieś pliki, alboco, ale jakoś nie udaje mi się to).

Pozdrawiam serdecznie
pb
"Dotknij ciemności – jakiż sens,
gdy palec wskaże tę czy inną.
Nie w tym cel życia, co w nim jest,
lecz w wierze w to, co być powinno."

*

Offline andree

  • **
  • 104
Odp: HTC Home i SnapVue
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2008, 14:46:44 »
Zainstalowałem właśnie SnapVue, mam oryginalny system angielski i nie mam żadnych problemów - są wszystkie napisy, data wyświetla się po polsku. Więc prawdopodobnie Twój problem rzeczywiście tkwi w ROMie od Ery.
Wygląda to ładnie ale dla mnie nie ma odpowiedniej funkcjonalności (nie potrzebne mi informacje o kontaktach i smsach bo używam GSM wyłącznie do transferu danych, konta mailowe także ni emuszą być dla mnie na Todayu) Ale okazało sie, że można wyłączyć SnapVue a włączyć temat Todaya o takiej samej nazwie i zostaje ładne, czarne tło - coś jak w diamondzie :)

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: HTC Home i SnapVue
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2008, 18:34:46 »
Na szybko - zmień nazwy plików które powstały po zainstalowaniu HTCHome zmieniajac w nazwie liczbe 409( to kod języka angielskiego) na 415  kod języka PL - powinno wtedy działać bez problemu ( o ile dobrze pamiętam zmiany musisz przeprowadzić na 3 lub 4 plikach)
potrzebna zgoda