Problem z grami w Asus A696 - WM6

  • 0 Odpowiedzi
  • 1927 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z grami w Asus A696 - WM6
« dnia: Grudzień 27, 2009, 12:27:40 »
Posiadam Asusa A696 z WM6. Po wgraniu potrzebnych mi programów zacząłem bawić się grami i tu pojawił się problem. Gry instalują się normalnie ale  przy próbie ich uruchomienia pojawia się czarny ekran i zwis. Po resecie lub wył/wł PDA wszystko wraca do normy- gry usuwam. Próbowałem z różnymi grami, instalowałem je w różnych lokalizacjach tj. karta lub urządzenie, zmieniałem karty z 8gb, której używam na mniejsze tj. 4gb i 2 gb. Za każdym razem to samo. Pozostałe aplikacje instalują się i uruchamiają prawidłowo. Korzystałem z porad serwisu Asusa. Tam polecono mi hard reset oraz zmianę karty na mniejszą jednak to nie pomogło. Myślałem, że to wina ROM-u ale powiedziano mi, że nie ma nowszego ROM-u od tego, który posiadam w swoim urządzeniu. Może ktoś coś poradzi?????

Witam ponownie! Po kilku dniach udało mi się rozwiązać powyższy problem. Po przeszukaniu wielu stron w necie doszedłem do wniosku, że wystarczy zainstalować na karcie SD bibliotekę Microsoft .NET Compact Framework 3.5 i tak też zrobiłem. POMOGŁO!!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2010, 22:01:02 wysłana przez kapar18 »