GPS

  • 3 Odpowiedzi
  • 1502 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GPS
« dnia: Lipiec 05, 2007, 07:11:48 »
Miał może ktoś problem z GPS tzn. dioda mruga ale nie widzi satelit. Ustawienia GPS port programu - brak, port sprzętowy - brak

*

Offline forestowy

  • ****
  • 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • fotografia makro
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
Odp: GPS
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2007, 08:30:15 »
Moja szklana kula nic nie mówi na temat modelu i softu w którym to sprawdzasz. Wróżenie z fusów też nie przynosi efektów....
Mio P550 --> Asus A639 --> HTC TyTN II --> HTC Diamond --> Nokia E52 --> Motorola Milestone --> Samsung Galaxy S II

*

Offline kda

  • 5
Odp: GPS
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2007, 18:44:52 »
Miałem ten sam problem , i na dodatek ekran się rozkalibrowywał, wysłałem do serwisu, po półtora miesiąca przysłali. Ekranik działał prawidłowo , GPS niby też ale po tygodniu znowu to samo nie może złapać sygnału, twardy restart i instalowanie na nowo auromapy nic nie dawało, co najciekawsze w jeden dzień sygnał łapał w inny nie, zaznaczam że warunki pogodowe były takie same i akumulatorek naładowany 100%
Wysłałem ponownie do serwisu, ku mojemu ździwieniu szybo wrócił ale musiałem ponieść koszt, bo serwis stwierdził że wszystko jest OK, mam go pierwszy dzień po naprawie, jak na razie działa  :)

*

Offline drogi

  • ***
  • 277
  • Sprzęt: HTC Diamond, Samsung I5700
Odp: GPS
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2007, 22:13:15 »
Miałem ten sam problem , i na dodatek ekran się rozkalibrowywał, wysłałem do serwisu, po półtora miesiąca przysłali. Ekranik działał prawidłowo , GPS niby też ale po tygodniu znowu to samo nie może złapać sygnału, twardy restart i instalowanie na nowo auromapy nic nie dawało, co najciekawsze w jeden dzień sygnał łapał w inny nie, zaznaczam że warunki pogodowe były takie same i akumulatorek naładowany 100%
Wysłałem ponownie do serwisu, ku mojemu ździwieniu szybo wrócił ale musiałem ponieść koszt, bo serwis stwierdził że wszystko jest OK, mam go pierwszy dzień po naprawie, jak na razie działa  :)

A ile zapłaciłeś o ile to nie tajemnica?