a696 problem ze słuchawką bluetooth

  • 2 Odpowiedzi
  • 867 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

aqualo

a696 problem ze słuchawką bluetooth
« dnia: Sierpień 18, 2007, 13:53:06 »
Witam, jestem posiadaczem a696 z WM 6 fabrycznie zainstalowanym i jak na razie jestem z niego zadowolony, ale irytuje mnie pewna rzecz: nie mogę połączyć się ze słuchawką bluetooth, tzn asus wykrywa słuchawkę bluetooth logitecha i jak próbuje sie podłączyć to manager bluetooth wywala komunikat że ta słuchawka nie posiada usługi związanej z dźwiękiem( próbowałem również ze słuchawką nokii i ten sam problem, połączenie bluetooth z komputerem i telefonem działa więc nie wiem co jest nie tak)

Czy komuś z posiadaczy a696 działa jakaś słuchawka bluetooth ?

Proszę o pomoc

oglądałem ten wątek http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=49051.0 i zauważyłem że na zdjęciach widać tam usługi w managerze bluetooth typu wymiana informacji, port szeregowy, serwer sieci osobistej oraz brama głosowa natomiast w moim managerze wszystkie usługi jakie widze to: transfer plików, wymiana informacji, port szeregowy oraz serwer sieci osobistej i to wszystko, zauważyłem że u mnie brakuje usługi "bramy głosowej"

Czy u was też nie ma tej usługi ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2007, 14:04:37 wysłana przez aqualo »

*

Offline appaloosa

  • *
  • 71
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.e-bogatynia.pl
  • Sprzęt: Samsung Omnia
Odp: a696 problem ze słuchawką bluetooth
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2007, 15:52:26 »
U mnie też nie ma bramy głosowej. A próbowałeś Manager Bluetooth->Nowe->Konfiguracja High Quality Audio ?
Pozdro

*

aqualo

Odp: a696 problem ze słuchawką bluetooth
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2007, 16:05:56 »
Tak właśnie próbowałem się połączyć na początku, asus widział te słuchawki logitecha ale jak kliknąłem żeby się połączyć to stwierdził że nie może rozpoznać przydatnych usług (związanych z przekazywaniem dźwięku) (te słuchawki bez problemu działają z laptopem oraz z telefonem komórkowym więc nie wiem w czym problem)