Asus P526 + Automapa

  • 3 Odpowiedzi
  • 1174 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sadamek

  • *
  • 84
  • Sprzęt: Samsung I9000
Asus P526 + Automapa
« dnia: Styczeń 18, 2008, 19:42:50 »
Witam wszystkich
Zamierzam kupić PDA z GSM i mam dylemat który jest lepszy P526 czy P535 ??
Czy w P526 nie ma zacięć przy działaniu Automapy spowodowanene wolniejszym prcesorem (czy inne aplikacje nie zacinają sie)

Pozdrawiam

*

Offline Seth_

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P526
Odp: Asus P526 + Automapa
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2008, 20:30:16 »
Testuje demo AM 4.5.3 i nie ma z niczym problemu. Tylko co to znaczy inne aplikacje? Jak jest włączona nawigacja to co innego ma chodzić?

*

Offline Sum

  • **
  • 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OMNIA i8000 ROM NXXJH2
Odp: Asus P526 + Automapa
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2008, 22:12:35 »
Zamierzam kupić PDA z GSM i mam dylemat który jest lepszy P526 czy P535 ??
Pozdrawiam
Gusty nie podlegają dyskusji, tym bardziej, że nie znajdziesz chyba nikogo, kto by posiadał oba i mógł je porównać obiektywnie. Ja mogę jedynie podzielić się uwagami z korzystania (2 miesiące) z P535. I tak:
  • AutoMapa w wersji 4.2.1 i 4.5.2 miała czasami problemy z ponownym uruchomieniem i koniczny był soft reset, sądzę jednak, że były to konsekwencje bugów w kontroli wybudzania - taka poprawka została wprowadzona w 4.5.3 (ponieważ jednak w tym samym czasie przeszedłem na kartę 4GB microSDHC+adapter połączone ze zmianami w rejestrze, nie mogę jednoznacznie stwierdzić, że to tylko wynik nowej wersji) - w tej chwili chodzi bez najmniejszych problemów
  • do obsługi telefonu w P535 trzeba się przyzwyczaić ze względu na obsługę dotykową klawiatury ekranowej, lecz po poznaniu trybów wyszukiwania numerów i wykorzystania klawiszy funkcyjnych sprawa staje się prosta, nawet w trakcie nawigacji i kierowania samochodem
  • ekran jest ciut większy od P526
  • procesor jest szybszy i żadnych zacięć nie stwierdziłem, a z ciekawości spróbowałem nawet odtworzyć divxa w wersji PC - idzie płynnie, jak na stacjonarnym
  • w działaniu innych aplikacji nie stwierdziłem żadnych "oporów"
  • rada praktyczna - mikrofon zbiera szumy, należy mu w opcjach audio wyłączyć automatyczną regulację wzmocnienia i nie ustawiać głosu na maxa, wtedy nie słychać odbicia własnego głosu w słuchawce... - ja w każdym razie takie ustawienia wprowadziłem i mam czystą rozmowę
Podsumowując - ja jestem zadowolony i polecam  :ok:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2008, 22:15:02 wysłana przez Sum »

*

Offline glexu

  • *
  • 64
Odp: Asus P526 + Automapa
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2008, 17:57:57 »
Witaj.

Ja od 2 tygodni mam P526. Wcześniej używałem TyTNa. Z przesiadki  jestem Bardzo zadowolony. AutoMapy uzywalem na razie dośc mało, ale nie zauważyłem żadnych przycięć czy problemow z działaniem. Dziala tak samo szybko jak na TyTN.   W moim asusie podkręcilem procesor na stałe do 240MHz a bateria trzyma 3 do 4 dni. Jest mniejszy i lżejszy niz TyTN - na czym mi bardzo zależało. Jeżeli szukasz urzadzenia które bedzie połączeniem telefonu z PDA a nie na odwrot to na prawde polecam Asus-a P526.

pozdrawiam,
Glexu

HTC DIAMOND