asus P525 + kingston 2GB

  • 5 Odpowiedzi
  • 1030 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asus P525 + kingston 2GB
« dnia: Grudzień 15, 2007, 21:10:56 »
Czy miał ktoś kiedyś problem z kartą pamieci w p525 ? Nie mam pojecia czemu wyskoczyły na mi jakieś krzaczki zamiast normalnych nazw folderów i do tego nie moge otworzyć żadnego programu z karty pamieci bo teoretycznie foldery są puste  :-|



czego to może być wina i czy da sie odzyskać dane bez jakiś skomplikowanych operacji >?

Odp: asus P525 + kingston 2GB
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2007, 08:08:17 »
Mój P525 jest w identycznej konfiguracji i nie ma żadnych problemów z nazwami folderów ale nie używam polskich liter przy nazywaniu folderów. WM jest po angielsku i czasami może mieć problemy z wyświetlaniem

Odp: asus P525 + kingston 2GB
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2007, 14:57:39 »
WM mam w PL, a foldery które mi sie skrzaczyły to miedzy innymi program files  :-|

*

Offline manjac

  • ***
  • 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z, Asus A636N, E52
Odp: asus P525 + kingston 2GB
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2007, 15:33:22 »
 ja mialem takie cuda w Pececie jak mi dysk padl i rozwalilo strukture partycji... wiec moze sprawdz karte w czytniku jakims programikiem typu checkdisk lub Norton Disk Doctor.

pzdr
..............................................."Jeżeli wszystko zawiodło...przeczytaj instrukcję"...............................................

*

Offline Sum

  • **
  • 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OMNIA i8000 ROM NXXJH2
Odp: asus P525 + kingston 2GB
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2007, 21:05:20 »
Czy miał ktoś kiedyś problem z kartą pamieci w p525 ? Nie mam pojecia czemu wyskoczyły na mi jakieś krzaczki zamiast normalnych nazw folderów i do tego nie moge otworzyć żadnego programu z karty pamieci bo teoretycznie foldery są puste  :-|

Co prawda moje doświadczenia nie dotyczą ASUSA P525, tylko MIO P550 z kartą Kingston 2 GB - problem jest jednak ten sam !
Karta ta jest, jak się okazuje, dość wolna (zapis 1,5 MB/s, odczyt 5 MB/s) i AutoMapa wykrzaczała mi się regularnie, a skutkiem tego były pliki z mrówkami w nazwach, których nie tylko nie dało się otworzyć, ale nawet usunąć!!!  Pozostawał jedynie format i ... do następnego razu  :S
Próby z suportem AM nie dały rezultatu (sądziłem, że to jakieś problemy z programem), dopiero zmiana karty na 1GB Kingston Elite Pro (zapis 7,7 MB/s, odczyt 8,2 MB/s) uwolniła mnie od regularnych kłopotów.

Proponuję więc najpierw wybrać w internecie szybszą kartę i, niestety, doinwestować!
Napisane: Grudzień 17, 2007, 20:40:52
I jeszcze jedna informacja - moja stara karta Kingston 2GB hula bez problemu pod PPC 2003 na MIO 169, żadne "mrówki" się już nie pojawiają...
Powodem problemów są więc chyba zwiększone wymagania WM5 i WM6 w połączeniu z konkretnym sprzętem...

Odp: asus P525 + kingston 2GB
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2007, 22:38:01 »
dziwna sprawa kiedyś tą karte używałem w telefonie (nokia 6280) i w wakacje przestało mi całkowicie karty (wszystkie bez wyjątku). Nie wiem właśnie czy to nie przypadkiem przez tą kartę, bo telefon nigdy nie lądował na ziemi nie miał nawet najmniejszego zadrapania :worried:
Znów nie bede kupował lepszej karty i robił sobie wydatków na siłę, bo i tak na karcie wsumie mam tylko dane bez mp3 itp bo mam do tego odtwarzacz.
BTW. wam też windows albo jakiś inny program wgrywa pliczek flash.exe ?