Asus 535 i mms-y

  • 2 Odpowiedzi
  • 1759 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asus 535 i mms-y
« dnia: Maj 03, 2007, 18:37:53 »
. . .  a ponieważ nieszczęścia chodzą parami to pojawił się nowy problem.
Asus 535/Orange/konfiguracja mms-ów
Chyba muszę napisać więcej szczegółów.  Wszystko działa (prawie) jak należy ale ostatnio chciałem wysłać obrazek i się zaczęło.  Nie mogę ani wysłać ani odebrać.  Próbowałem już chyba wszelkich możliwych ustawień i dalej nic.  Usługa jest aktywowana; ustawienia testowałem różne; miła panienka z biura obsługi Orange nie umiała mi nic doradzić bo tam takich "nowych" urządzeń nie mają; na stronie firmowej Orange w ustawieniach telefonów również brak ustawień konfiguracyjnych (brak nawet marki Asusa). . .  Po paru godzinach "zabawy" udało mi się doprowadzić do tego, że mogę już wysłać obrazek innym osobom, ale za żadne pieniądze nie mogę nic takiego odebrać.  Otrzymuję jedynie informację, że otrzymałem mms-a i jeśli chcę go zobaczyć to muszę wejść na stronę. . .  Orange i zalogować się (a wcześniej zarejestrować) na swoim koncie.  Tam oczywiście wszystkie obrazki są a do mojego telefonu dojść nie chcą! Sądzę, że problem tkwi w ustawieniach, ale tyle już nagrzebałem, że nie wiem co jest co.  I tu moja prośba - gdyby Któryś "szczęśliwy" posiadacz takiego urządzenia zechciał podzielić się ze mną swoimi ustawieniami konfiguracyjnymi to byłbym szalenie wdzięczny.
Pozdrawiam

*

Offline Arapaho

  • **
  • 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • IF GOD MADE MOTORCYCLES, DEVIL WOULD MAKE THE VMAX
  • Sprzęt: Samsung Galaxy SII + Galaxy Note 10.1 + NR560BF
Odp: Asus 535 i mms-y
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2007, 15:15:24 »
Odświeżam wątek. Czy ktoś pomógłby skonfigurować P535 do odbierania/wysyłania MMs-ów w sieci Plus GSM? Mam identyczny problem.
BYŁO: Compaq ipaq 3650, 3950, Mio A201, Asus A636, Asus P535, HTC Diamond, Samsung GALAXY SII, jest Samsung ACE4 + Galaxy Note 10.1 + GALAXY S 10.5 oraz NR560BF

*

Offline Baseciq

  • 24
  • Sprzęt: Asus P535 / MDA Vario
Odp: Asus 535 i mms-y
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2007, 22:40:30 »
Start -> Ustawienia -> Połączenia -> Ustawienie sieci, wybrać operatora, soft reset
później:
Start -> Ustawienia -> Połączenia -> Połączenia, ustawić aby do internetu było połączenie GPRS, a nie GPRS dla MMS (tak miałem przy orange), wywalić połączenia CSD (klasyczne) i hula.