535 - problem z GSM - Prośba o pilną pomoc

  • 1 Odpowiedzi
  • 1849 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Ratman

  • *
  • 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Vario III  Asus P535
535 - problem z GSM - Prośba o pilną pomoc
« dnia: Lipiec 15, 2010, 09:21:40 »
Witam
Wczoraj padł wypieszczony ASUS 535 mojej żony:
Objawy:

Telefon niedotykany leżący na półce - żona dzwoni do mnie - jest OK - 10 minut później ja oddzwaniam - abonent poza zasięgiem
Sieć ORANGE

sprawdzone "organoleptycznie"
mój HTC - też w orange pełny sygnał z sieci (GSM)
Asus - po sr łapie na chwilę siec (mniej więcej o połowę słabszy sygnał niż HTC leżące obok) i zaraz go gubi
Manualne przeszukiwanie sieci - czasem widzi orange czasem nie - widzi za to cały czas plusa i erę
Niestety nie mam karty plusa/ery żeby sprawdzić czy będą działać
W tym samym miejscu HTC kaiser widzi Orange stabilnie
HR nie pomógł

Karty sim zamienione między telefonami - to samo na HTC  karta żony działa poprawnie moja karta na Asusie gubi zasięg
Telefon naładowany w pełni

Telefon ani nie upadł ani nic złego się z nim nie działo - leżał na stoliku
Soft oryginalny niegrzebany

Od grudnia (kiedy kupiłem go małżonce) wręcz dopieszczany Nie upadł ani razu i nigdy takich "numerów" nie robił

Bardzo proszę o pomoc - Brak telefonu jest o tyle kłopotliwy że żona siedzi z półrocznym dzieckiem na działce i nie mam z nią kontaktu

Update 17:25
Asus zaczął co jakiś czas łapać na parę minut sieć - ale nadal nie jest to stabilne logowanie....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2010, 17:25:49 wysłana przez Ratman »

Odp: 535 - problem z GSM - Prośba o pilną pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2010, 10:12:31 »
Witam mój kolega kupił p535 z takim samym objawem raz łapalo mu sieć a raz nie albo miał zasięg tylko na zewnątrz budynków.
Podjechał do serwisu tel. i gość mu kazał za 30min podejść  okazało sie że miał zimny lut zapłacił za to 30zl i teraz mu śmiga.