Sprzedam iPaqa 914c z futeralem i 2x aku (w tym jeden 3180 mAh)-na gwarancji

  • 0 Odpowiedzi
  • 1659 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam

Sprzedam iPaqa 914c z futeralem skorzanym, dwoma akumulatorami: 1940 i 3180 mAh. Akumulator 1940 mAh w ogole nie byl uzywany z uwagi na to, ze od poczatku mialam ten drugi, wiekszy. Na ekranie od nowosci folia bezklejowa Brando. Sprzet byl normalnie uzywany (glownie przenoszony w kobiecej torebce i w futerale).Wiadomo: rysiki+ladowarka+papiery do tego (faktura zakupu+gwarancje+inne: sluchawki i jakas plytka). Sprzet posiada jeszcze gwaracje(byl zakupiony 28.11.2008r), kupilam go na fakture. Gwarancja liczona od daty zakupu wynosila 2 lata -w serwisie HP. Sprzet nosi normalne slady uzytkowania. Nie ma wad ukrytych. Nie moge wystawic na niego faktury VAT, najlepiej dla mnie sprzedaz za pobraniem lub z przedplata wstepna (koszt przesylki). Cena, ktora mnie interesuje to 450zl brutto+koszta wysylki. Mysle, ze wart jest swojej ceny, mnie nie zawiodl ani razu. Ma wgrany fabryczny ROM i WM 6.1 Profesional.

Wiecej na maila:  szalonykefir69@op.pl
Fotki zrobie wieczorem.

Pozdrawiam
Ania

Połączone: [time]Maj 23, 2010, 09:26:55[/time]
Z uwagi na liczne zapytania na maila, informuje, ze sprzet przed wysylka zostanie poddany HR i wszystkie programy zostana usuniete (w tym moja AM). Oczywiscie zostania w urzadzeniu sytem WM 6.1 (ten fabryczny). Wszystkie klawisze pracuja normalnie, system nie ma zadnych bugow, a WM 6.5 mozna pobrac z linkow dzialu poswieconemu HP z GSM. GPS lapie szybko, a bateria w zaleznosci od uzytkowania potrafi wytrzymac 7-9 dni (oczywiscie ta duza 3180mAh). Duza bateria ma swoja klapke, tak wiec urzadzenie ma swoje plecki zakryte. Druga, oryginalna bateria byla w ogole nie uzywana przeze mnie.
Tak, cene mozna negocjowac. Tak, wysylam poczta polska za pobraniem. Tak, mam podbita karte gwarancyjna w sklepie: morele net s.j. na okres 2 lat w serwisie HP (liczona od 28,11,2008r)

Pzdr :)
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2010, 19:54:23 wysłana przez alibabka »