[ZAMIENIĘ] Dell Axim X51v full zestaw na FS Loox N560

  • 10 Odpowiedzi
  • 2735 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
[ZAMIENIĘ] Dell Axim X51v full zestaw na FS Loox N560
« dnia: Kwiecień 11, 2012, 14:33:28 »
Potrzebuję urządzenia z wbudowanym GPS, a Axim służy mi obecnie tylko do nawi właśnie i mam tutaj GPS na bluetooth, co jest momentami uciążliwe.

Jestem pierwszym właścicielem Axima, w zestawie:
- Dell Axim X51v w stanie bardzo dobrym,
- standardowa bateria (trzyma już krócej, więc warto będzie ją wymienić),
- ładowarka sieciowa,
- ładowarka samochodowa (ładuje przy włączonym sprzęcie także),
- klawiatura na IRDA z firmy Palm, składana, w stanie idealnym, działają też polskie znaki,
- GPS SirfStar III na bluetooth, ładowany przez miniUSB,
- ładowarka samochodowa do GPS,
- kabel USB,
- kabel VGA (do podłączenia projektora lub monitora),
- monitor 1024x768 (najwyższa rozdzielczość obsługiwana przez Axima po kablu VGA),
- karta CF 2 GB,
- pokrowiec na Axima.

Interesuje mnie Loox N560 w stanie bardzo dobrym lub inny sprzęt z minimum WM5 i wbudowanym GPS, z ekranem minimum VGA. Odpadają produkty HTC.
Do sprzętu będę potrzebował ładowarkę samochodową oraz stację dokującą do pełni szczęścia i ewentualnie jakiś bonus, jeśli będzie mniej warty, niż mój zestaw lub lekka dopłata.

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: [ZAMIENIĘ] Dell Axim X51v full zestaw na FS Loox N560
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2012, 10:23:13 »
Nadal aktualne. Zamienię na jakiś fajny sprzęcik z wbudowanym GPS i ewentualnie z wejściem na kartę sim :)

*

Offline nemo1307

  • **
  • 218
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FSLoox N500,SPV M650,Sony Xperia Z Ultra , Z2 , Z1
Odp: [ZAMIENIĘ] Dell Axim X51v full zestaw na FS Loox N560
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2012, 16:38:57 »
 FS Loox N500 ?

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: [ZAMIENIĘ] Dell Axim X51v full zestaw na FS Loox N560
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2012, 22:28:46 »
Cokolwiek z QVGA odpada. Minimum ekran VGA i procesor oraz pamięć, które pozwolą na swobodne działanie Automapy.

FS Loox N500 to tak jakbym ja chciał zamienić X51 low (QVGA i lekko ponad 300 MHz). Bądźmy poważni :P

*

Offline r6team

  • *
  • 89
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [ZAMIENIĘ] Dell Axim X51v full zestaw na FS Loox N560
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2012, 22:53:13 »
Kolego nie wiem czy warto "bawić" Ci się w takie zamiany. Jestem posiadaczem n560 od jakiś 3-4 lat, chociaż od 2 lat, odkąd posiadam HTC HD2 to loox'a praktycznie nie używam, ale mogę Ci trochę o tym sprzęcie powiedzieć. Być może coś się zmieniło, ale w n560 moduł gps jest ogólnie mówiąc kiepski. Pojawiały się kiedyś patch'e, fix'y i inne cuda, ale generalnie niewiele zmieniały. Podobno pojawił się później cały firmware, który poprawiał działanie gps, ale ja go nie testowałem.
Powiem Ci szczerze... zastanów się Kolego nad sprzętem typu HD2. Jakość obrazu, ergonomia, możliwości, płynność systemu i nawigacji, szybkość i dokładność gps pomiędzy n560 a HD2 jest kolosalnie lepsza, oczywiście w HTC. Poza tym masz wszystko w "jednym pudełku", smartfon z windowsem 6.5 lub 7, 7.5, dodatkowo np. android z karty i nawigacja bez gps'a na bluetooth... Pomyśl.

p.s. oczywiście widziałem, że napisałeś "produkty HTC odpadają", więc może jeśli nie HD2, to coś innego tej klasy... ;P
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2012, 22:55:42 wysłana przez r6team »

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: [ZAMIENIĘ] Dell Axim X51v full zestaw na FS Loox N560
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2012, 15:46:02 »
HTC odpada być może ze śmiesznego powodu - nie zamienię PDA marki Dell na tajwański no-name (tak, wiem że Axim był zlecony HTC,  ale nie o to chodzi).
Z kolei bardziej stabilny WM7 kusi. To ma być PDA do nawi oraz ew. razem z 3G do trafficu. Axim z gps po BT sprawuje się extra,  ale sporo czasu zajmuje podłączanie wszystkiego i parowanie oraz ładowanie wszystkiego z osobna.
Czekam zatem na inne propozycje niż Loox, ale myślę, że z gps nie będzie tak źle w n560, jeśli ktoś będzie chciał się zamienić.

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: [ZAMIENIĘ] Dell Axim X51v full zestaw na FS Loox N560
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 03, 2012, 17:47:42 »
niema wm7 jest wp7 stabilny może i jest ale o navi to raczej kiepski pomysł dla mnie następca wm6.x jest android wp7 to jakby nieudany eksperyment nic nie ma wspólnego z wm6.x

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: [ZAMIENIĘ] Dell Axim X51v full zestaw na FS Loox N560
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 03, 2012, 18:05:32 »
Czepiasz się nazwy systemu (wszyscy wiedzą o co chodzi), a sam nie wstawiasz nawet przecinków.

Bawiłem się siódemką i dla mnie ten system jest 100 x lepiej zrobiony niż Android (ten system jest u mnie na dole skali, przed Samsung Bada). Ale ja i tak potrzebuję WM, na którym ruszy AM.

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: [ZAMIENIĘ] Dell Axim X51v full zestaw na FS Loox N560
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 03, 2012, 18:23:19 »
moze i jest stabilny ale co z tego skoro ma chore ograniczenia

dla mnie android jest  następcą windowsa mobile tak jak gotowali romy wm tak teraz gotują romy na androida możesz używać oficjalny rom andka a jak nie to wgrywasz gotowany rom albo robisz roota i robisz demolkę

wp7 ma całkiem inna filozowie i braki w sofcie co robi z niego upośledzony system i nic nie zmieni mego zdania do tego microsoft na własne życzenie zatrzymał się w czasie ze sprzętem teraz będą wychodzić 4rdzeniowe andki które będą rakietami a windows zostaje z jedno rdzeniowymi snapdragonami

pewnie komputer tez kupisz jedno rdzeniowy co nie ? kij ze np. samo gg pochlania teraz niesamowite zasoby ramu i procka ale co tam  :P

używam czystego oficjalnego andka mam tylko roota aby używać link2sd i titanium backup i tyle mój 551 ma 600mhz i jakość jestem w pełni usatysfakcjonowany do czego bym softu nie potrzebował to znajdę
 rakietą ten sprzęt nie jest ale swoje zadania spełnia dzień w dzień i nijak nie mogę narzekać  :P

za rok sobie pewnie kupie coś dwu rdzeniowego jak potanieje na razie mnie nie stać  :P

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: [ZAMIENIĘ] Dell Axim X51v full zestaw na FS Loox N560
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 03, 2012, 18:37:24 »
no i fajnie, ale to nie miejsce na takie wynurzenia

przypominam że to jest ogłoszenie więc proszę tutaj albo składać oferty albo nic nie pisać, bo będą "nagrody"

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: [ZAMIENIĘ] Dell Axim X51v full zestaw na FS Loox N560
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 25, 2012, 00:00:46 »
Podbijam temat, zamiana nadal wchodzi w grę i nadal najlepiej na N560 :)