[Sprzedam] O2 XDA Zest

  • 0 Odpowiedzi
  • 904 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Pawbrotm

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TF101, Galaxy Nexus i9250, Iconia W500, XDA Zest
[Sprzedam] O2 XDA Zest
« dnia: Marzec 09, 2011, 22:48:20 »
Jak w temacie - sprzedam O2 XDA Zest.

- Kupiłem go na Allegro w październiku zeszłego roku. Nie mogę znaleźć w pudełku oryginalnego dowodu zakupu.
- W zestawie: pudełko, papiery (podręcznik Quick Start, karta gwarancyjna i jakaś reklamówka O2), ładowarka z końcówką polską i angielską, CD z oprogramowaniem, kabel miniUSB, rozgałęźnik miniUSB -> 2x miniUSB, zapasowy rysik, karta pamięci 8 GB i samo urządzenie z baterią. Nie mam do niego słuchawek.
- Technicznie wszystko OK - dotyk działa, wszystkie moduły bezprzewodowe sprawne, wgrany jest angielski WM 6.1 od globalbusa.
- wizualnie też jest dobrze - rys właściwie nie ma - jedynie na ekranie są jakieś drobnostki, których w sumie nie widać, klawisze sprzętowe i dpad nienaruszone, z tyłu też wygląda w porządku.

Zest to naprawdę fajne i szybkie urządzenie z WM. Ekran ma przyzwoitą rozdzielczość VGA, procesor Marvell 624 MHz i 128 MB RAMu. Bardzo dobrze radzi sobie z nawigacją, emulacja też pewnie nie będzie problemem (odpalałem na tym Windows 98 i wszystko chodziło).

Zdjęcia:

     

Cena 330 zł + przesyłka. Możliwa delikatna negocjacja.
Możliwy odbiór osobisty w Tomaszowie Mazowieckim lub okolicach jak i również wysyłka pocztą.
Możliwa jest też zamiana na jakieś przyzwoite PNA.
Toshiba G500 > Toshiba G810 > HTC Touch Diamond 2 + Toshiba G900 + HTC Dream > HTC HD2 > HTC Desire HD + Nokia N900 > HTC Sensation > HTC EVO 3D > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Nexus -> Nexus 5 32GB