[SPRZEDAM] [USZKODZONY] [TABLICA.pl] Notebook HP 8710p

  • 0 Odpowiedzi
  • 1814 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[SPRZEDAM] [USZKODZONY] [TABLICA.pl] Notebook HP 8710p
« dnia: Kwiecień 13, 2014, 11:12:14 »
Mam do sprzedania notebooka HP 8710p. W chwili obecnej komputer po uruchomieniu startuje partycje HP Recovery, ale trwa to na tyle długo, że po jakimś czasie odpuszczam jej instalowanie. Nie wiem co jest grane, może po prostu trzeba wgrać na nowo system Windows, ale się na tym nie znam. A może poszła grafika? Można wejść do BIOS'u i ustawić zczytanie systemu operacyjnego np. z płytki CD. Sprzęt jest oczywiście używany i nosi ślady użytkowania, pamiętam, że od początku nie łączył się przez kartę sieciową, bo ta była uwalona, ale tylko po WiFi. Matryca bez bad pixeli. Wiatrak chodził bardzo głośno, chyba łożyska do wymiany, komp ma 17 cali, 1900x600, 2 GB RAM, procek o ile pamiętam dwurdzeniowy. Demonem szybkości to to nigdy nie było. Razem z nim daje: zasilacz do niego, baterię (ta była w ogóle nie używana), oryginalne pudełko jak znajdę to też, jakieś ulotki informacyjne, kupon na grę TOTAL WAR ROME2. Na kuponie jest napisane, że jest ważny do 31 marca 2014 roku, ale w sklepie poinformowali mnie, że bezterminowo. Nie sprawdzałam tego, bo nie gram. Chcę się tego grata po prostu pozbyć, mam innego kompa, a ten swoje przeżył i tyle. Jak ktoś się na tym zna to da radę, a w najgorszym przypadku będzie miał urządzenie na przeszczep części. Do zestawu dołaczam płytki z odzyskiwaniem systemu, które były nagrane zaraz po zakupie kompa (pierwsze uruchomienie). Byłam pierwszą i jak na razie jedyną właścicielką tego sprzętu, jest on oczywiście po gwarancji, dowód zakupu jeszcze (chyba?) posiadam.
Cena do negocjacji, ale powiedzmy te 400 PLN. Forma zapłaty najlepiej poprzez odbiór osobisty, ale przelew też może być. Nie wystawiam FVAT. Jak ktoś ma swoje propozycje to niech pisze śmiało.

Pozdrawiam:)
PS. Możliwy odbiór osobisty -Katowice i bliskie okolice. Zdjęcia prześlę na żądanie, jak coś to kontakt emailowy.