Autor Wątek: Tryb awaryjny  (Przeczytany 5688 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline goofy3

• Clubowicz
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
  • VIP Level: 3
Tryb awaryjny
« : Grudzień 22, 2011, 23:58:18 »
Po ponad roku z andkiem myślałem że znam ten system na wylot. Do dzisiaj. Grałem w Real Racing 2, nagle wywaliło mnie do pulpitu. A tam standardowy launcher i w lewym dolnym rogu napis "tryb awaryjny"   :mysli: po restarcie wywaliło mi wszystkie widgety, poza tym wszystko w normie. Pisze to w ramach ciekawostki że taki tryb istnieje ;)

ps. Wystąpiło to na SGS 2.3.6, ale myślę że dotyczy to każdej wersji andka, stąd w dziale ogólnym.

PDAclub.pl

Tryb awaryjny
« : Grudzień 22, 2011, 23:58:18 »
R E K L A M A:

Offline marcinl

• DWBKH
  • Clubowicz
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
  • VIP Level: 735
Odp: Tryb awaryjny
« Odpowiedź #1 : Grudzień 23, 2011, 06:57:40 »
niestety to "nietrzymanie" widgetów to norma, nawet backup ustawień launchera na to nie pomaga, trzeba od nowa ustawiać
o trybie awaryjnym kiedyś czytałem, nie mniej nigdy mi się to nie przytrafiło

Offline tomaszkap

• Global Moderator
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Realme 8Pro/8GB/128GB
  • VIP Level: 118
« Odpowiedź #2 : Grudzień 23, 2011, 07:05:04 »
Potwierdzam co pisze Marcin. Tryb awaryjny nie włączył mi się nigsy, ale SGS się czasami sam restartuje. Widżet Twittera nawet po przywróceniu z backupu nie pojawia się w polu wyboru, sama aplikacja jest, ma ktoś podobny problem?

Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4+Są: Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 Pro, Realme 8Pro/8GB/128GB

Offline revanmj

• Global Moderator
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
  • VIP Level: 78
« Odpowiedź #3 : Grudzień 23, 2011, 16:55:16 »
Potwierdzam co pisze Marcin. Tryb awaryjny nie włączył mi się nigsy, ale SGS się czasami sam restartuje. Widżet Twittera nawet po przywróceniu z backupu nie pojawia się w polu wyboru, sama aplikacja jest, ma ktoś podobny problem?

Ja kiedyś miałem podobny problem po aktualizacji Google+ przywracającej widżety (przy robieniu nowych dla ICSa zapomnieli dodać też te stare) i musiałem od nowa zainstalować program, żeby się widżet pojawił na liście.

Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Offline xspojlerx

• Global Moderator
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
« Odpowiedź #4 : Grudzień 23, 2011, 19:22:53 »

Może jest na SD?