ustawienia fabryczne, hard reset nie działają

  • 0 Odpowiedzi
  • 5571 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ustawienia fabryczne, hard reset nie działają
« dnia: Czerwiec 18, 2013, 08:37:39 »
Jest to mój pierwszy kontakt z androidem, zapoznałem się z faq, tutaj i w dziale mojego telefonu, przeszukałem forum i nadal nic.
Chciałbym wyrzucić wszelkie ustawienia/historię byłego właściciela.
Robiłem hard reset przez "przywrócenie ustawień fabrycznych" oraz przez wciskanie odpowiednich klawiszy. W tym drugim przypadku, po potwierdzeniu operacji, widać pasek postępu. Na you toube widziałem, że zapełnianie się tego paska zajmowało chwilę. U mnie tylko "mignie", nawet jego zapełniania nie widać, bez żadnych komunikatów itd przechodzi dalej.
Być może wgranie roma coś zmieni, ale skoro hard reset nie jest skuteczny to może z wgrywaniem roma też będzie jakiś problem.
W ustawieniach mam odznaczone opcje (szare znaczki) "wykonaj kopię zapasową..." oraz "autoprzywracanie"
Hard reset robiłem z kartą pamięci i bez. Powrót do "ustawień fabrycznych" zmienia datę i godzinę, czyli coś się jednak zmienia.
Co może być przyczyną, że hard reset nie działa i co powinienem zrobić by działać zaczął? :)

ROM NAND
HTC HD2
aMAGLDR V1.13
wersja systemu android: 2.2.1
wersja pasma podst: 15.42.50.11U_2.15.50.14
wersja jądra: 2.6.32.15
numer kompilacji: gauner1986 hdfi
numer oprogramowania: 1.72.405.3

Wątek został przeniesiony z android ogólnie, być może dział android ogólnie jest wcale niepotrzebny, skoro każdy wątek można przerzucić do odpowiedniego sprzętu. No, ale moderator wie lepiej :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2013, 09:53:28 wysłana przez śruba_nowa »