Samoczynne wyłączanie się Leona

  • 8 Odpowiedzi
  • 2510 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline (ATG)

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S4
Samoczynne wyłączanie się Leona
« dnia: Czerwiec 11, 2012, 17:22:11 »
Witam,
Mam pewien problem w sobotę przytrafiło mi się że Leon ni stąd ni zowąd sam się wyłączył to było na romie CM9 Tosti, a dzisiaj to samo tylko że na CM9 Tytung. Co może być tego przyczyną?

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Samoczynne wyłączanie się Leona
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2012, 17:47:43 »
Witam,
Mam pewien problem w sobotę przytrafiło mi się że Leon ni stąd ni zowąd sam się wyłączył to było na romie CM9 Tosti, a dzisiaj to samo tylko że na CM9 Tytung. Co może być tego przyczyną?
Przyczyny nie znam, ale miałem to samo.
Bez uprzedzenia i bez najmniejszej ingerencji z mojej strony Leon się restartował. Dopiero jak wziąłem go do łapki, to widziałem, że wisi na ekranie z pinem. To był u mnie istotny argument przemawiający za zmianą romu.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline (ATG)

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S4
Odp: Samoczynne wyłączanie się Leona
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2012, 19:59:01 »
Witam,
Mam pewien problem w sobotę przytrafiło mi się że Leon ni stąd ni zowąd sam się wyłączył to było na romie CM9 Tosti, a dzisiaj to samo tylko że na CM9 Tytung. Co może być tego przyczyną?
Przyczyny nie znam, ale miałem to samo.
Bez uprzedzenia i bez najmniejszej ingerencji z mojej strony Leon się restartował. Dopiero jak wziąłem go do łapki, to widziałem, że wisi na ekranie z pinem. To był u mnie istotny argument przemawiający za zmianą romu.

Czyli u ciebie występował reset, u mnie po prostu się wyłącza i żeby go włączyć ponownie muszę wyjąć i włożyć baterię, gdyby to były resety to bym się nie martwił bo to najczęściej jest spowodowane złym wypiekiem. Możliwe, że to wina romu ale na XDA nikt się na coś takiego nie skarżył.

*

Offline BassTester

  • 46
  • Sprzęt: Galaxy S, Note 2
Odp: Samoczynne wyłączanie się Leona
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2012, 20:43:37 »
Coś takiego zwie się SoD - Sleep of Death. Telefon wpada w stan uśpienia i nie ma z nim kontaktu. Trudno stwierdzić co może być przyczyną takiego zachowania, spotykam się z nim dość rzadko. Normalnie zasugerowałbym zmianę romu, jednak występuje na różnych, to nie mam pojęcia. Może inny kernel? Ewentualnie jakiś soft/tweak systemowy to powoduje.
6810>n73>TyTN II>Spica>Galaxy S>Galaxy Note 2

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Samoczynne wyłączanie się Leona
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2012, 20:44:39 »
Sprawdź inną kartę SD.

*

Offline (ATG)

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S4
Odp: Samoczynne wyłączanie się Leona
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2012, 21:53:09 »
Przeinstalowałem jeszcze raz z nowym CWR 5 , bo jak dotąd jechałem na 3, może to w czymś pomoże.

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Samoczynne wyłączanie się Leona
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2012, 23:19:01 »
Przeinstalowałem jeszcze raz z nowym CWR 5 , bo jak dotąd jechałem na 3, może to w czymś pomoże.
Trzeba używać tej wersji, którą kucharz zaleca. Od dawna już trójki nikt nie poleca. Może coś w tym jest???
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline MiNos

  • **
  • 208
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samsun Galaxy S4
  • Sprzęt: Samsun Galaxy S4
Odp: Samoczynne wyłączanie się Leona
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 12, 2012, 11:41:40 »
U mnie tez bylo kilka zwiech/wulaczen leona i tylko wyjecie baterii pomagalo - mialem rom tytunga. Aktualnie w wersji 2.2 wydaje sie dzialac bez problemow
Samsung Galaxy S4 + HTC HD2 [NexusHD2-ICS] + Sony Xperia J

*

Offline (ATG)

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S4
Odp: Samoczynne wyłączanie się Leona
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 13, 2012, 17:59:18 »
Wygląda na to, że zmiana CWR pomogła. Jak na razie nie przytrafiła mi się jeszcze zwiecha.