rom z prostą instalacją SD&rom nand

  • 26 Odpowiedzi
  • 6906 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rom z prostą instalacją SD&rom nand
« dnia: Październik 02, 2012, 18:01:05 »
Witam
Jako kompletny laik w temacie proszę o pomoc,
mianowicie jaki rom   było by fajnie z sense 3.5 a i bez polecicie.
Spotkałem rom  który dało się odpalić z sd dwoma kliknięciami i o coś takiego mi chodzi.
jak mogę liczyć na pomoc i kilka linków z propozycjami było by super .
Dzięki.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2012, 08:08:31 wysłana przez adamrezo »

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2012, 20:13:49 »
Witam
Jako kompletny laik w temacie proszę o pomoc,
mianowicie jaki rom   było by fajnie z sense 3.5 a i bez polecicie.
Spotkałem rom  który dało się odpalić z sd dwoma kliknięciami i o coś takiego mi chodzi.
jak mogę liczyć na pomoc i kilka linków z propozycjami było by super .
Dzięki.

Poczytaj to:
http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/jakie-androidy-polecacie/
i to:
http://android.hd2roms.com/
W pierwszym linku znajdziesz masę  informacji, a w drugim skarbnicę romów.
Na szczęście romy odpalane z SD nie wymagają mniej czy bardziej skomplikowanej instalacji, tylko odpalenia, więc testuj do woli i wybierz coś, co Ci najbardziej podejdzie.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2012, 12:52:15 »
ok poszukam
a może coś co używacie i jest sprawdzone.

Połączone: Październik 03, 2012, 13:04:39
typ sd to jak rozumiem proste odpalenie z karty
typ NATIVESD tego jeszcze nie rozgryzłem po umieszczeniu  na karcie nie umiem odpalić
tym NAND jak myślę wersja instalacyjna
???
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2012, 13:04:40 wysłana przez adamrezo »

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2012, 13:05:25 »
ok poszukam
a może coś co używacie i jest sprawdzone.

Połączone: [time]Październik 03, 2012, 13:04:39[/time]
typ sd to jak rozumiem proste odpalenie z karty
typ NATIVESD tego jeszcze nie rozgryzłem po umieszczeniu  na karcie nie umiem odpalić
tym NAND jak myślę wersja instalacyjna
???
Na to pytanie zawsze jest jedna odpowiedź:
Ilu użytkowników, tyle odpowiedzi :)

Baw się dobrze!
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2012, 11:55:34 »
ok ponownie wiele pytań
posiadam rom wm.
Wersja ROM hypnosis Z. 12.1_1.80
radio 2.15.50.14
spl-3.03 HSPL
Czy jestem w sanie na to zainstalować jakiegoś androida bez wgrywania nowego radia i hspl i i czy zawszę trzeba dzielić sd na partycje.
Przeczytałem poradnik ( czarna magia ) obejrzałem kilka filmików, ale nie bardzo wiem czy dam radę i czegoś nie zwalę.
PS.
czy ewentualny powrót do WM jest tak samo skomplikowany.
Proszę o podzielenie się wiedzą z mało wiedzącym.
Dzięki

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2012, 13:19:51 »
ok ponownie wiele pytań
posiadam rom wm.
Wersja ROM hypnosis Z. 12.1_1.80
radio 2.15.50.14
spl-3.03 HSPL
Czy jestem w sanie na to zainstalować jakiegoś androida bez wgrywania nowego radia i hspl i i czy zawszę trzeba dzielić sd na partycje.
Przeczytałem poradnik ( czarna magia ) obejrzałem kilka filmików, ale nie bardzo wiem czy dam radę i czegoś nie zwalę.
PS.
czy ewentualny powrót do WM jest tak samo skomplikowany.
Proszę o podzielenie się wiedzą z mało wiedzącym.
Dzięki
Po pierwsze, jeśli chcesz postawić Andka w pamięci ( nie obok Windy na karcie sd, tylko samodzielnego Andka) i poradnik jest dla Ciebie czarną magią, to raczej sobie daj spokój. Nie piszę tego złośliwie, tylko jako przestrogę. W Guide, już w pierwszym punkcie jest napisane, jaki ma być hspl by móc postawić Androida w NAND. Jeśli pytasz o to czy na 3.03 pójdzie, to znaczy, że faktycznie instrukcja jest napisana zbyt trudnym językiem.
Poza tym Andek nawet po postawieniu wymaga jeszcze zwykle trochę zabiegów i zabaw, by działał jak należy. Jeśli tutka stąd: http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/faq1/ jest napisana czarnym, magicznym językiem, to prawdopodobnie potem też nie będzie wesoło. Wprawdzie aby uceglić Leona trzeba sporo samozaparcia i złej woli, ale nawalić w gacie można nie raz ( szczególnie, gdy brak jeszcze doświadczenia we flashowaniu ).
Dlatego zachęcam do zabaw z Andkiem na SD i stopniową lekturę forum. Mam wrażenie, że trudno znaleźć problem z Andkiem w NAND na HD2, który nie był już tu poruszany i rozwiązany ( jeśli istnieje rozwiązanie ). Jak będziesz już gotowy, to wtedy dopiero postaw Androida na swoim Leonie. Zapoznaj się z terminologią, poczytaj przyklejone wątki ( i nie tylko ) i prawdopodobnie czarnomagiczny język Guide się rozjaśni.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 07, 2012, 00:02:47 »
ok ponownie wiele pytań
posiadam rom wm.
Wersja ROM hypnosis Z. 12.1_1.80
radio 2.15.50.14
spl-3.03 HSPL
Czy jestem w sanie na to zainstalować jakiegoś androida bez wgrywania nowego radia i hspl i i czy zawszę trzeba dzielić sd na partycje.
Przeczytałem poradnik ( czarna magia ) obejrzałem kilka filmików, ale nie bardzo wiem czy dam radę i czegoś nie zwalę.
PS.
czy ewentualny powrót do WM jest tak samo skomplikowany.
Proszę o podzielenie się wiedzą z mało wiedzącym.
Dzięki
Po pierwsze, jeśli chcesz postawić Andka w pamięci ( nie obok Windy na karcie sd, tylko samodzielnego Andka) i poradnik jest dla Ciebie czarną magią, to raczej sobie daj spokój. Nie piszę tego złośliwie, tylko jako przestrogę. W Guide, już w pierwszym punkcie jest napisane, jaki ma być hspl by móc postawić Androida w NAND. Jeśli pytasz o to czy na 3.03 pójdzie, to znaczy, że faktycznie instrukcja jest napisana zbyt trudnym językiem.
Poza tym Andek nawet po postawieniu wymaga jeszcze zwykle trochę zabiegów i zabaw, by działał jak należy. Jeśli tutka stąd: http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/faq1/ jest napisana czarnym, magicznym językiem, to prawdopodobnie potem też nie będzie wesoło. Wprawdzie aby uceglić Leona trzeba sporo samozaparcia i złej woli, ale nawalić w gacie można nie raz ( szczególnie, gdy brak jeszcze doświadczenia we flashowaniu ).
Dlatego zachęcam do zabaw z Andkiem na SD i stopniową lekturę forum. Mam wrażenie, że trudno znaleźć problem z Andkiem w NAND na HD2, który nie był już tu poruszany i rozwiązany ( jeśli istnieje rozwiązanie ). Jak będziesz już gotowy, to wtedy dopiero postaw Androida na swoim Leonie. Zapoznaj się z terminologią, poczytaj przyklejone wątki ( i nie tylko ) i prawdopodobnie czarnomagiczny język Guide się rozjaśni.

ok jak mogę cię prosić jeszcze o info.
wiesz co i jak poradź jakiś rom taki sprawdzony, bo przyznam rom na sd strasznie pochłania baterię i jest  męczące tak częste ładowanie. dzięki

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2012, 00:16:12 »
Jednak się zdecydowałeś?
Polecam najnowszego Nexusa ( wersja 2.7 HWA ).
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 07, 2012, 00:22:40 »
aktualnie bawię sie tym NexusHD2-Gingerbread_V3.2a_SD__Android-2.3.7_
zarzucisz linka do nexusa to będę kombinował

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 07, 2012, 00:54:33 »
aktualnie bawię sie tym NexusHD2-Gingerbread_V3.2a_SD__Android-2.3.7_
zarzucisz linka do nexusa to będę kombinował
Masz bana na googlach?
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2012, 09:13:43 »
ok dzięki rozumiem

Połączone: Październik 07, 2012, 22:28:05
mam
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1434860
NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.7
mam HSPL 4
z tego co widzę na załączonym obrazku brakuje
 radia 2.15.50.14 (pliku nie umiem nigdzie znaleźć w necie) i pytanie czy jeżeli jest zainstalowane na WM czy muszę je ponownie instalować.
i to samo z
hd2toolkit4.2.0.1. też nie umiem znaleść
myślę że pomogę sobie tym
 How To Install Android 4.0.4 On HTC HD 2 NexusHD2 HWA V2.7 English
filmik jak zainstalować.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2012, 22:28:10 wysłana przez adamrezo »

Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 08, 2012, 12:10:45 »
ok mam hd2toolkit4.2.0.1.
jeszcze radio szukam i szukam i nic.

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 08, 2012, 13:04:51 »
ok mam hd2toolkit4.2.0.1.
jeszcze radio szukam i szukam i nic.
Jeśli nie zrobisz task29, to nie musisz wgrywać nowego radia.
Postaw Andka za pomocą MAGLDR bez formatowania taskiem.
Zmieniasz tylko hspl, wgrywasz magldr_13 ( linki sa na forum, bo sam je umieszczałem na swoim dropboxie ).
Tak będzie najprościej!
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 08, 2012, 23:19:26 »
jeszcze jedno pytanie aktualny rom na którym się bawię  NexusHD2-Gingerbread_V3.2a_SD__Android-2.3.7_
zżera baterię strasznie dzisiaj od 100% naładowania do praktycznie 5% zeszła w ciągu 8 godzin i to 95% telefon w stanie czuwania, czyli nic szczególnego nie robiłem.
 czy na rom wgrany normalnie będzie podobnie ???.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 08, 2012, 23:41:33 »
Za często skaczesz między WM i Andkiem, to normalne w HD2 że na początku Andek coś kombinuje w czuwaniu i drenuje aku. U mnie po kilku dniach, 2-3ładowaniach uspokaja się działa stabilnie (pewnie jakieś aplikacje w tle zostają, np. włączony film na pauzie ściąga strasznie aku, trzeba ubijać ręcznie co zbędne).

Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 08, 2012, 23:55:41 »
Za często skaczesz między WM i Andkiem, to normalne w HD2 że na początku Andek coś kombinuje w czuwaniu i drenuje aku. U mnie po kilku dniach, 2-3ładowaniach uspokaja się działa stabilnie (pewnie jakieś aplikacje w tle zostają, np. włączony film na pauzie ściąga strasznie aku, trzeba ubijać ręcznie co zbędne).

tak nie do końca testuje ten rom od tygodnia praktycznie nie działam na WM, programy kasuję (task killer ), tak jak pisałem dziś telefon tylko leżał praktycznie nie używany.

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 09, 2012, 08:48:02 »
jeszcze jedno pytanie aktualny rom na którym się bawię  NexusHD2-Gingerbread_V3.2a_SD__Android-2.3.7_
zżera baterię strasznie dzisiaj od 100% naładowania do praktycznie 5% zeszła w ciągu 8 godzin i to 95% telefon w stanie czuwania, czyli nic szczególnego nie robiłem.
 czy na rom wgrany normalnie będzie podobnie ??? .
Ile już razy o tym było?
Andek na SD zjada baterię jak dzik. Postawiony w NAND jest znacznie mniej bateriożerny.

[mod]adamrezo mam wrażenie, że nie czytasz za dużo na forum. Wolisz napisac kolejny post i czekać na odpowiedź. Mylę się?[/mod]
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 09, 2012, 10:29:37 »
jeszcze jedno pytanie aktualny rom na którym się bawię  NexusHD2-Gingerbread_V3.2a_SD__Android-2.3.7_
zżera baterię strasznie dzisiaj od 100% naładowania do praktycznie 5% zeszła w ciągu 8 godzin i to 95% telefon w stanie czuwania, czyli nic szczególnego nie robiłem.
 czy na rom wgrany normalnie będzie podobnie ??? .
Ile już razy o tym było?
Andek na SD zjada baterię jak dzik. Postawiony w NAND jest znacznie mniej bateriożerny.

adamrezo mam wrażenie, że nie czytasz za dużo na forum. Wolisz napisac kolejny post i czekać na odpowiedź. Mylę się?
sorry ale siedzę jak dziki na kilku forach i szukam szukam. a pytania z mojej strony to tylko pragnienie potwierdzenia tego co gdzieś znalazłem. Wiem że osoby które w tym siedzą mogą być poirytowane kolejnym laikiem zadającym banalne co dla niektórych pytania.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 10:43:33 wysłana przez malylysy »

*

Offline pepe64

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.
  • Sprzęt: BB 9700 (do pracy) HTC HD2 (do..zabawy)
Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 09, 2012, 10:43:40 »
ok mam hd2toolkit4.2.0.1.
jeszcze radio szukam i szukam i nic.
Coś, chłopie, szukanie nie jest Twoją mocna stroną.
Radio 2.15.50.14 jest praktycznie powszechnie dostępne. Przed chwila w googla wpisałem frazę "2.15.50.14" i dostałem adres na chomiku (ok, nie wszyscy lubią i chcą), ale np. filecrop.com. Radia leżą i czekają... Żeby nie skłamać, trzeci link...

Połączone: Październik 09, 2012, 10:50:38
jeszcze jedno pytanie aktualny rom na którym się bawię  NexusHD2-Gingerbread_V3.2a_SD__Android-2.3.7_
zżera baterię strasznie dzisiaj od 100% naładowania do praktycznie 5% zeszła w ciągu 8 godzin i to 95% telefon w stanie czuwania, czyli nic szczególnego nie robiłem.
 czy na rom wgrany normalnie będzie podobnie ??? .
Ile już razy o tym było?
Andek na SD zjada baterię jak dzik. Postawiony w NAND jest znacznie mniej bateriożerny.

adamrezo mam wrażenie, że nie czytasz za dużo na forum. Wolisz napisac kolejny post i czekać na odpowiedź. Mylę się?
sorry ale siedzę jak dziki na kilku forach i szukam szukam. a pytania z mojej strony to tylko pragnienie potwierdzenia tego co gdzieś znalazłem. Wiem że osoby które w tym siedzą mogą być poirytowane kolejnym laikiem zadającym banalne co dla niektórych pytania.
Stary, nie unoś się, tylko postaraj się wejść w nasze buty. Forum prowadzone jest jako non-profit miejsce wymiany informacji. Doświadczeń. Wiedzy. Bardzo często ten sam problem wałkowany jest tryliard razy. Wiem, że są ludzie, którym wiedza nazwijmy to informatyczna wchodzi z trudem i którzy, jednocześnie, z uporem maniaka chcą zepsuć swoją "paletkę";) Ty wyglądasz na kumatego. I dlatego nie jest wytłumaczeniem, że siedzisz na wielu forach. To jest, rozumiem, twoje hobby. Poszukać, wynaleźć. Jak np. z radiem. Mówisz że szukasz, szukasz i nic. A ja wpisuje sygnaturę i dostaję tonę radyjek. Przecież mój google nie chodzi lepiej;)
Chcemy sobie WSZYSCY pomagać. Każdy z nas tu zebranych przechodził przez okres niemowlęcy. Wielokrotnie pisałem o radiach, dawałem na nie namiary. Zaczynałem tez od zera, jeszcze z HTC Diamondem;) Ale trzeba więcej zaradności, samodzielności. Tu i na innych forach.,
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 10:50:38 wysłana przez pepe64 »
Andro:        MIUI 2.4.13 PL
Kernel:       tytungR14
Radio:        2.15.50.14
Karta:        8 GB Class 10

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 09, 2012, 10:58:22 »
Na moim dropboxie są różne pliki do Leona. Udostępniałem je tu na forum w różnych wątkach.
Powtórzę niektóre jeszcze raz ( ostatni raz ). Specjalnie dla Ciebie dodałem Radio.
MAGLDR113 - https://www.dropbox.com/s/amtvlk2a1ptdfby/MAGLDR113_DAF.ZIP
CWM - https://www.dropbox.com/s/n99kfene64xdl2v/MAGLDR_CWR_5.0.2.6.ZIP
HSPL - https://www.dropbox.com/s/4a1uu860kvbajry/HSPL4.zip
Radio - https://www.dropbox.com/s/39kjdp5ecup4xrd/Radio%202.15.50.14.zip

If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 09, 2012, 11:13:10 »
OK dzięki za cierpliwość
mam stertę programów:
rom, radio, HSPL4, DFT_LEO_MAGLDR113_DAF, HD2ToolKit4.2.0.1, magldr_sd_recovery_3.0.2.4.
info na temat baterii: http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/(android)-zuzycie-baterii-w-standby-gt1-1-5h-sprawdzenie-rozwiazania/
z kilku opcji myślę że pomogę sobie jednym filmikiem: jak zainstalować Androida 4.0.4 na HTC HD 2 NexusHD2 HWA V2.7 English
wydaje mi się że dosyć logicznie jest to tam pokazane.
Postaram się już nikogo nie męczyć. Dam znać jak poszło.
Z góry Dziękuję za wszelką pomoc.

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: rom z prostą instalacją SD
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 09, 2012, 11:19:49 »
OK dzięki za cierpliwość
mam stertę programów:
rom, radio, HSPL4, DFT_LEO_MAGLDR113_DAF, HD2ToolKit4.2.0.1, magldr_sd_recovery_3.0.2.4.
info na temat baterii: http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/(android)-zuzycie-baterii-w-standby-gt1-1-5h-sprawdzenie-rozwiazania/
z kilku opcji myślę że pomogę sobie jednym filmikiem: jak zainstalować Androida 4.0.4 na HTC HD 2 NexusHD2 HWA V2.7 English
wydaje mi się że dosyć logicznie jest to tam pokazane.
Postaram się już nikogo nie męczyć. Dam znać jak poszło.
Z góry Dziękuję za wszelką pomoc.
Nie chodzi o męczenie, tylko o samodzielność w momentach, kiedy jest to absolutnie możliwe.
Jak będziesz miał konkretne kłopoty, to pisz. Zawsze ktoś pomoże.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: rom z prostą instalacją SD&rom nand
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 10, 2012, 23:26:30 »
a więc tam po mozolnym procesie poznawczym i mnóstwem pytań z mojej strony.
Jest zainstalowałem androida  na moim HD2, nie obyło się bez komplikacji ale nie groźnych. działa
dzięki wszystkim za POMOC.
mam nadzieję że mój wątek komuś się przysłuży.

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: rom z prostą instalacją SD&rom nand
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 10, 2012, 23:49:33 »
a więc tam po mozolnym procesie poznawczym i mnóstwem pytań z mojej strony.
Jest zainstalowałem androida  na moim HD2, nie obyło się bez komplikacji ale nie groźnych. działa
dzięki wszystkim za POMOC.
mam nadzieję że mój wątek komuś się przysłuży.
Zuch! Witamy w klubie :)
Okazuje się, że nie taki diabeł straszny...
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: rom z prostą instalacją SD&rom nand
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 17, 2012, 09:14:27 »
Pojawiło się nurtujące pytanie:
NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.7
zalecenie do ustawienia partycji
Proszę użyć co najmniej 170MB partycję systemową i co najmniej 2MB cache partycji.

Partycja ustawione przeze mnie 5MB ceche i 200MB partycja systemowa.
PYTANIE: gdzie w tym wszystkim miejsce na aplikacje (te bez możliwość przeniesienia na SD) bo w tej chwili miejsca jest na prawdę nie wiele.

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: rom z prostą instalacją SD&rom nand
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 17, 2012, 09:46:22 »
Pojawiło się nurtujące pytanie:
NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.7
zalecenie do ustawienia partycji
Proszę użyć co najmniej 170MB partycję systemową i co najmniej 2MB cache partycji.

Partycja ustawione przeze mnie 5MB ceche i 200MB partycja systemowa.
PYTANIE: gdzie w tym wszystkim miejsce na aplikacje (te bez możliwość przeniesienia na SD) bo w tej chwili miejsca jest na prawdę nie wiele.
Co się dziwisz?
Sam sobie zabrałeś 33 MB robiąc za duże partycje i teraz szukasz wolnego miejsca?
Ustaw wielkość tak, jak napisał kucharz i zyskasz miejsce.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: rom z prostą instalacją SD&rom nand
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 17, 2012, 11:11:11 »
dokładnie też tak myślałem że zawaliłem tak dużą partycją systemową


Połączone: [time]Październik 17, 2012, 23:44:50[/time]
nie wiem czemu ale przynajmniej raz nadzień system się restartuje.
wiecie co może być przyczyną.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2012, 10:02:14 wysłana przez adamrezo »