Po wgraniu androida nie widzi SIM

  • 2 Odpowiedzi
  • 2726 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mycha202

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Po wgraniu androida nie widzi SIM
« dnia: Styczeń 03, 2013, 12:05:04 »
Wtam serdcznie. Słuchajcie zrobiłem głupi błąd i teraz wolę się Was poradzić co zrobić. Mianowicie przy wgrywaniu Androida zapomniałem, że miałem włączony Tryb Samolot. Super wszystko się wgrało ale teraz nie widzi mi karty SIM telefon. Powiedzcie mi czy powrót na jakiś soft WM rozwiąże mój problem??
Niemożliwe staje się możliwe- linux...
był sprzęt: SE k310i>SPVM2000>HPhw6550>HTC Wizard>SE C510>Nokia N73>LG Cookie>Toshiba G900>HTC Rhodium

*

Offline pepe64

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.
  • Sprzęt: BB 9700 (do pracy) HTC HD2 (do..zabawy)
Odp: Po wgraniu androida nie widzi SIM
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2013, 15:00:56 »
Wtam serdcznie. Słuchajcie zrobiłem głupi błąd i teraz wolę się Was poradzić co zrobić. Mianowicie przy wgrywaniu Androida zapomniałem, że miałem włączony Tryb Samolot. Super wszystko się wgrało ale teraz nie widzi mi karty SIM telefon. Powiedzcie mi czy powrót na jakiś soft WM rozwiąże mój problem??
Tzn co? Tryb "samolot" jest opcja androida. Miałes wyjetą kartę SIM? To nie powinno w niczym przeszkadzać. Ale, ponieważ czart pilnuje swoich zabawek;) w ostateczności zainstaluj andka raz jeszcze. Możesz z pełnym wpie, wgraniem radia etc. Ale to jakas dziwna dziwność..
Andro:        MIUI 2.4.13 PL
Kernel:       tytungR14
Radio:        2.15.50.14
Karta:        8 GB Class 10

*

Offline mycha202

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: Po wgraniu androida nie widzi SIM
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2013, 16:53:20 »
Wtam serdcznie. Słuchajcie zrobiłem głupi błąd i teraz wolę się Was poradzić co zrobić. Mianowicie przy wgrywaniu Androida zapomniałem, że miałem włączony Tryb Samolot. Super wszystko się wgrało ale teraz nie widzi mi karty SIM telefon. Powiedzcie mi czy powrót na jakiś soft WM rozwiąże mój problem??
Tzn co? Tryb "samolot" jest opcja androida. Miałes wyjetą kartę SIM? To nie powinno w niczym przeszkadzać. Ale, ponieważ czart pilnuje swoich zabawek;) w ostateczności zainstaluj andka raz jeszcze. Możesz z pełnym wpie, wgraniem radia etc. Ale to jakas dziwna dziwność..

sorki, wszystko już ok ;] to przypadłość karty była niestety... dzięki wielkie za pomoc ;]
Niemożliwe staje się możliwe- linux...
był sprzęt: SE k310i>SPVM2000>HPhw6550>HTC Wizard>SE C510>Nokia N73>LG Cookie>Toshiba G900>HTC Rhodium