NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.4a

  • 10 Odpowiedzi
  • 6345 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline DJ82

  • 46
NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.4a
« dnia: Marzec 17, 2013, 17:58:17 »
Pojawiła się nowa wersja ROMu:

https://sites.google.com/site/nexushd2android/nexushd2-jellybean-cm10/v1-4

Do tej pory używałem 1.3a właśnie jestem w trakcie instalacji 1.4a

*

Offline sdhc

  • **
  • 121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto X Style // HTC HD2 (Leo) // HTC Universal
Odp: NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.4a
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2013, 14:45:28 »
Może ktoś napisać czy skończyły się problemy z bezprzyczynowymi zwiechami systemu?

Używasz RMNET czy PPP? Czy po pewnym czasie (kilka godzin) możesz się bezproblemowo połączyć z internetem po sieci komórkowej?
Bo jak na razie to trzeba było włączać tryb samolotowy, następnie go wyłączyć i ponownie zalogować się do sieci, bo inaczej w ogóle połączenie z internetem się nie inicjowało.

Czy wifi wyszukuje sieci i łączy się bezproblemowo?

Jest już możliwość oddzielenia listy programów od widgetów czy wyboru animacji przejścia pomiędzy pulpitami czy w menu?

Z góry dzięki za odp. ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2013, 14:49:32 wysłana przez sdhc »

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.4a
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2013, 09:54:18 »
Na wszystkie pytanie nie odpowiem, ale odradzam ten ROM gdyż po zainstalowaniu CallRecordera i SwiftKey - wydajność obsługi bardzo spada. Na wszystko trzeba czekać. Skorzystanie z ustawień w zakładce "wydajność" (zRAM, podniesienie częstotliwości pracy procesora, wyłączenie efektów graficznych) i skorzystanie z programu Greenify poprawia trochę sytuacje - ale nadal nie można tego uznać za płynną obsługę. Dlatego wróciłem do Gingera

Oprócz prędkości działania - reszta jest OK. Nie miałem żadnych problemów z łącznością wifi oraz siecią komórkową. Raz z nieznanych przyczyn nie mogłem pobrać MMS'a. A tak - wszystko jako tako działa.

Instalowałem wersje NativeSD na SanDisk Ultra (UHS-I) 16 GB, ustawienia domyślne, bez dolnych przycisków.



Odp: NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.4a
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2013, 01:42:32 »
Przy uruchamianiu CLK nie ma problemów przy NativeSD uruchamianym z WM6.5 mam problem z połączeniem komórkowym.
Nie potrafię w żaden sposób tego ruszyć. Może ma ktoś na to sposób.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2013, 01:48:27 wysłana przez suchy22 »

*

Offline Hacker00

  • 22
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.4a
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2013, 11:59:27 »
Witam.
Używałem ten system w wersji 1.3a NAND with DataOnEXT. Po zainstalowaniu kilku wodotrsysków typu Go launcher, animowana tapeta i takie tam, system zaczął mulić niemiłosiernie mimo optymalizacji wydajności. Cierpię na brak czasu i nieustanną potrzebę używania telefonu, dlatego męczyłem się z taką mulącą wersją przez kilka miesięcy. W końcu znalazłem trochę czasu i przeinstalowałem nową wersję 1,4a NAND with DataOnEXT. Narazie nie mam zastrzeżeń, jednak na instalację bajerów chyba się nie zdecyduję.

Czy goła wersja jellybean-a lancherem Trebuchet 0.2, nie ma możliwości dodawania widgetów na pulpicie? Jeśli ma to jak to zrobić?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2013, 14:41:27 wysłana przez Hacker00 »

*

Offline ManiekSe7en

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • ManiekSe7en New Web Page
  • Sprzęt: EF81, BlueAngel, OMNIA, Leo
Odp: NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.4a
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2013, 18:11:59 »
Mam ten "rom" jako NativeSD i już drugi raz po odebraniu słuchawki telefon się zwiesza i słyszę coś na wzór zwarcia w słuchawce.
HTC HD2, 32GB ADATA.
Windows Phone 7.8 15GB
EXT4-3GB, FAT32~12GB
Android 4.4 NexusHD2-KitKat

*

Offline mati55664

  • ***
  • 256
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2, HTC Hermes
Odp: NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.4a
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2013, 20:38:32 »
Miałem kiedyś identyczny problem podczas używania PACmana JB, nie udało mi się rozwiązać tego problemu dlatego że ROM z takim bugiem jest u mnie od razu wywalany, teraz znów używam PACmana i nie ma tego problemu. Możesz spróbować wejść w recovery opcja advanced-fix permission, możliwe że uda się tym sposobem naprawić jak nie to chyba zmiana ROMu pozostaje. Mam wrażenie że ROMy z androidem 4.x.x mają często dziwne problemy, jedynym słusznym rozwiązaniem pozostaje Gingerbread :).
Gdzie się podziali wszyscy doświadczeni userzy HD2? :ok: straszna cisza w tym dziale się zrobiła :(

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.4a
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2013, 22:34:58 »
Mam wrażenie że ROMy z androidem 4.x.x mają często dziwne problemy, jedynym słusznym rozwiązaniem pozostaje Gingerbread :).
Też tak uważam... i tak nie ma idealnego ROM'u - zawsze coś nie działa albo się zawiesza.... ale jeżeli ktoś chce mieć w miarę stabilny i szybki system, to Gingerbread jest najlepszym rozwiązaniem....

Gdzie się podziali wszyscy doświadczeni userzy HD2? :ok: straszna cisza w tym dziale się zrobiła :(
Cóż  Hd2 się starzeje. Nawet na http://android.hd2roms.com/ ostatnio mały ruch.... 


Odp: NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.4a
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 23, 2013, 12:57:19 »
Czy da się wgrać ROM o rozszerzeniu zip bez użycia karty w Smartphonie ?
Jeśli tak, to jak to zrobić ?

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.4a
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 23, 2013, 13:54:31 »
A masz w CWM opcję "Instal zip from internal memory"?
Jeśli masz, to właśnie w ten sposób.
Umieść w pamięci urządzenia zipa, a następnie spod CWM Instal zip from internal memory.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.4a
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 23, 2013, 14:07:34 »
Niestety nie, mam MAGLDR 1.13 i w AD Recovery mam tylko install zip from sdcard.