Jasność ekranu 0%

  • 2 Odpowiedzi
  • 3850 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jasność ekranu 0%
« dnia: Październik 07, 2010, 08:16:30 »
tylko się ze mnie nie śmiejcie...

bawiłem się programem (standardowym z romu Mdeejay Evo Revolution 1.6) do zmiany jasności ekranu.
suwakiem - ustawiłem na 0% i wszystko znikło. teraz nawet po resecie jest ciemno jak ....

please, ma ktoś pomysł jak z tym sobie poradzić?

Połączone: Październik 07, 2010, 08:23:52
ok sam sobie odpowiem bo trochę spanikowałem: (ucieszyło mnie że nie jestem sam...)
http://forum.xda-developers.com/archive/index.php/t-759135.html

zaraz będę sprawdzać czy to działa...
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 08:23:52 wysłana przez Yanks997 »

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Jasność ekranu 0%
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2010, 16:28:12 »
tylko się ze mnie nie śmiejcie...

bawiłem się programem (standardowym z romu Mdeejay Evo Revolution 1.6) do zmiany jasności ekranu.
suwakiem - ustawiłem na 0% i wszystko znikło. teraz nawet po resecie jest ciemno jak ....

please, ma ktoś pomysł jak z tym sobie poradzić?

Połączone: Październik 07, 2010, 08:23:52
ok sam sobie odpowiem bo trochę spanikowałem: (ucieszyło mnie że nie jestem sam...)
http://forum.xda-developers.com/archive/index.php/t-759135.html

zaraz będę sprawdzać czy to działa...
też 2 razy tak zrobiłem
1. nie bawić się switcher'em "Dazzle" (m.in. on ustawia jasnosć na 0%)
2. robić backup co 1-2 dni załego katalogu android
3. jeśli już za późno - niestety ja wycinam data.img i przywracam aplikacje i ustawienia przez titanium backup

Odp: Jasność ekranu 0%
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2010, 17:11:20 »
na tamtej stronie (którą podałem) istnieje sposób, podłączamy telefon przez usb, instalujemy sdk z androida i można się przez adb shellem podlaczyc do zrootowanego telefonu. wtedy wystarczy wyedytowac jeden plik ale 

u Mnie...
mimo zainstalowania całego sdk + drivera usb dla androida. przy podlaczeniu telefonów wyszukuje mi po kolei kilka urządzeń do których wskazuje sterowniki, z katalogu sdk.Instalują się bezbłędnie,  później jednak pojawia się jeszcze urządzenie Android Phone (inne od wcześniejszych) i tu podawanie ręczne sterownika nic nie daje. I w końcu komputer nie widzi telefonu.  To wszystko się dzieje (nie chodzi) na Mdeejay Evo Revolution 1.6. 

Na Matcc 1.6 działa.

może ktoś wie w czym może leżeć problem?

Dodatkowe pytanie, może ktoś wie jak nazywa się ta drobna czcionka w nowych romach, evo ... szukam szukam i nie mogę znaleźć :(