Instalacja sygic

  • 4 Odpowiedzi
  • 5943 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Instalacja sygic
« dnia: Październik 09, 2010, 21:31:00 »
Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z instalacją sygica. Próbowałem na różnych romach ale dalej to samo-zaczyna instalacje a po chwili wyskakuje komunikat że aplikacja nie została zainstalowana.

*

Offline robix1999

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • KRK
  • Sprzęt: Kaiser,TG01,LE0, SGS2, SGSIII, SGS4 Exynos Octa
Odp: Instalacja sygic
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2010, 22:33:42 »
Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z instalacją sygica. Próbowałem na różnych romach ale dalej to samo-zaczyna instalacje a po chwili wyskakuje komunikat że aplikacja nie została zainstalowana.
napisz do supportu producenta  - skoro kupiłeś licencję to oni pomogą - a jak nie kupiłeś to nie proś o pomoc na tym forum
____________________________________________
ROM :   ≈≈≈  Crash ROM 10 ≈≈≈

Odp: Instalacja sygic
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 09, 2010, 22:56:23 »
Też o tym myślałem tylko jak im wytłumaczę że mam androida na hd2? Bo na windowsie wszystko mi normalnie działa.

*

Offline robix1999

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • KRK
  • Sprzęt: Kaiser,TG01,LE0, SGS2, SGSIII, SGS4 Exynos Octa
Odp: Instalacja sygic
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2010, 23:48:23 »
z przyczyn jakiś kombinacji przy konstruowaniu droida nie działa kilka aplikacji - np.Google Sky - na xda mówią - spróbuj odłączyć SD kartę w ustawieniach (to nie powoduje że system jej nie widzi - nie instaluj jej aż do zakończenia instalacji programu) i wtedy może pójdzie instalacja - a jak nie pójdzie to mus jest szukać po xda rozwiązania

ja tak zainstalowałem programy które normalnie nie idzie zainstalować
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2010, 23:51:23 wysłana przez robix1999 »
____________________________________________
ROM :   ≈≈≈  Crash ROM 10 ≈≈≈

Odp: Instalacja sygic
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2010, 00:10:04 »
Tak już próbowałem. Co dziwne to na któryms romie od Mdeeaja wszystko było ok. Pózniej zmieniłem na jakiś inny i jest lipa.