FroyoStone_Sense_V3.2.7z i problem z autorotacją ekranu

  • 2 Odpowiedzi
  • 3302 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline KILOS

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GALAXY S II
FroyoStone_Sense_V3.2.7z i problem z autorotacją ekranu
« dnia: Listopad 13, 2010, 14:38:30 »
Witam.
Po wcześniejszym zainstalowaniu HD2Froyo_V3.7z i opisywanym wcześniej problemie z kopiowaniem kontaktów z karty sim zdecydowałem wgrać na karte FroyoStone_Sense_V3.2.7z i jestem miło zaskoczony działaniem i stabilnością lecz mam jednak mały problem jeśli chodzi o autorotację ekranu.Jeśli mam opcję odznaczoną to wiadomo ekran po obróceniu nie przechodzi w tryb poziomy ale jeśli obcję mam zaznaczoną robi to tylko raz i na tym poprzestaje tzn zostaje w trybie poziomym..jest to trochę denerwujace ponieważ nie zawsze chce mi się pisać smsa w trybie poziomym.Jeśli juz zostanie w poziomie i obróce telefon do pionu ekran powróci w pion ale trzeba czekać około 10 sekund...poradzi mi ktoś co można zrobić??Formatowałem karte,wgrywałem jeszcze raz,wolnej pamięci na karcie mam około 2gb....
Z góry dzięki..oczywiście na WM nie było z tym problemów
Chciałbym iść do nieba,ale w piekle więcej znajomych...

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: FroyoStone_Sense_V3.2.7z i problem z autorotacją ekranu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2010, 17:20:45 »
nie jest to odpowiedź na Twoje pytanie ale kiedyś znalazłem taki tool, który nie pozwalał na autorotację w jedną stronę - http://www.appbrain.com/app/autorotation-control/com.norightrotate

np. obrót w prawo pozostawiał UI na ekranie w pionie a w lewo wg ustawień systemu
trywialna aplikacja ale efekt był rewelacyjny :-)

*

Offline sobana

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motolotnie
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: FroyoStone_Sense_V3.2.7z i problem z autorotacją ekranu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2010, 19:00:03 »
ważną rzeczą jest kalibracja G-sensora pod WM no i później pod Andkiem ja nie mam tego problemu wszystko śmiga, kreci aż miło;; możne tez kwesta podstawy jaka masz czyli romu WM spróbuj z tym co ja (OzDROID 2.00)
DL.DesireZ.v3.4.final.nand SanDisk Mobile 16GB

Lepiej przeżyć jeden dzień jak orzeł niż sto lat jak świnia.