ANDROID w LEO (SD/NAND) - wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu ...

  • 286 Odpowiedzi
  • 72450 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 25, 2011, 23:05:12 »
Jak chcesz to sobie zabezpiecz go kodem i go zapomnij, bedziesz miał namiastkę WP7 :E
Jeszcze bym musiał kartę SD zablokować  :E

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 25, 2011, 23:49:57 »
a na koniec można powiedzieć, że zarówno zwolenników winmo jak i androida leo ładnie godzi dając jednym i drugim możliwość swobodnego wyboru :-)
tego nam nikt już nie zabierze :-)
To właśnie chciałem napisać. Trochę bez sensu ten wątek :evil: bo to co tu piszemy to kwestia gustów, przyzwyczajeń i nikt tu nie ma zamiaru przeciągać nikogo na drugą stronę. Ale skoro mamy marudzić to napisałem co mi nie leży przy przesiadce z Wm na Andka. Obawiam się tylko, że pewien potencjał Andek już stracił z uwagi na swoją obecność jakiś czas na rynku. Ostatnio Mobi wrzucił dla testu WP7 do Leo i skoro on zmienił zdanie na ten temat i teraz twierdzi, że WP7 jest ok, a pozostaje tylko kwetia dopracowania w zakresie np. języków no i marketingu - to ja mu wierzę. Jak dodał również, ten system ma naprawdę duże zasoby, potencjał i jest czymś podobnym do Andka i iPhone-a, to jednak czymś się różni. W jego odczuciu ten system przy dobrym marketingu przegoni Andka dość szybko. W tym świetle może być tak, że Andek stanie się zabawką dla naszych dzieci, ale .... czas pokaże. :ok:
nie wiem kto to Mobi :-)
nie zgadzam się, że andek stracił coś przez swoją obecność - przecież po zaledwie 2 latach właśnie przegania iphone os
a winmo zjadł w pierwszym roku na śniadanie

a wątek jest do marudzenia na andka z czasów sd (nie nand), a nie do przekonywania co lepsze
i uzasadnieniem jego istnienia jest aby się tacy jak Ty mogli tu wyżalić i poczuć lepiej zamiast bruździć w pozostałych wątkach  :P
zatem do czasu gdy pozostał ktokolwiek z jakąkolwiek wątpliwością w związku z androidem jego istnienie jest niezagrożone ... :-)

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 26, 2011, 00:00:53 »
Mobi - Administrator i jeden z załozycieli Mobione
Co do istnienia tego wątku to ironia, może nie dałem jej odczuć, sr.
Reszta tak jak mówisz.

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 26, 2011, 00:06:27 »
a tylko z 3h mnie nie było a tu taka taka fajna dyskusja z marudzeniem - ok, wreszcie coś się zaczęło dziać w wątku
Wogóle dział dzisiaj jakiś ożywiony :D
taa
większość postów przez nas dwóch :ok:

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.

*

Offline jurasa4

  • ***
  • 302
  • Sprzęt: TP2, HD2
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 26, 2011, 10:08:01 »
Ktoś tu twierdził, że pozwala na swobodne działanie androida, że nie potrzeba mu "opanowania" systemu. I jak tam z transferami danych?
Próbowałem już na gołym i wesołym androidzie samych tylko synchronizacji, jak nie usra jakiejśś reklamy i nie pożre baterii to system nie daje spokoju.
Trzeba go pilnować co i kiedy się włącza bo z wyłączeniem są ceregiele.
Jak komuś to pasuje, spoko ja tu sobie narzekam i mi z tym lepiej.

No i jeszcze najistotniejsza sprawa, dokumenty worda...
Dno, dno, dno.
Nawet porządnej aplikacji  nie ma żeby sobie google docs edytować. Wydaje mi się że samo google powinno o to zadbać, a tu lipa.
Nie wspomnę o wycinaniu kilku wierszy z exela i przesłaniu np. klientowi coby sobie popatrzył i ewentualnie wykorzystał część tego co mu wysłałem.
dno....

Cukierkowy wygląd, rozmazane ikony itp to  drugorzędna rzecz, która tez mnie wk.. no dobra, denerwuje.

Słowem na dzien dzisiejszy android mnie nie przekonał i w pełni zgadzam się z Budniem (tak się odmienia ten nick?) system dla młodzieży zamiast konsoli do gry. Bo tylko na tym polu ten system zwycięża WM.

ACH !!!
Ale mi ulżyło! Dokopałem gówniarzowi za jego krnąbrność.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 26, 2011, 10:40:08 »
Ja wogóle nie gram na androidzie i jakoś też mi się podoba, więc nie mów że tylko do grania, pozatym jedna rzecz która różni go od WM, nie ma zawiech co chwilę, guzik reset w przypadku androida nie jest potrzebny, a w przypadku WM się przydawał :-|
Co do transferu danych, jak ktoś sępi, to wystarczy włączyć opcję że ma się łączyć tylko przez wifi i po kłopocie, w WM trzeba było do tego celu dogrywać dodatkowe programy, bo jak się wyłączało połączenie po 3g to za chwile samoczynnie się odpalało znowu, a i tak najpewniejszym rozwiązaniem było zmiana APN'u na jakiś z innej sieci, bo nawet te programy nie dawały rady...

*

Offline jurasa4

  • ***
  • 302
  • Sprzęt: TP2, HD2
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 26, 2011, 16:22:49 »
OK, ja się tu nie będę spierał o windowsa, mi jakoś się nie wiesza.
Skoro Tobie android leży, oznacza mniej więcej tyle że nie potrzebujesz mieć biura przy sobie.
Ciekawe jakie zaawansowane funkcje systemu wykorzystujesz? Pytam nie uszczypliwie ale tak z czystej ciekawości.
Ja próbuję wykorzystywać PDA do tego, do czego zostało zbudowane, przynajmniej teoretyczne podstawy takie są.

Ponarzekaj coś na androida, po ten wątek tu jest.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 26, 2011, 17:59:02 »
Ponarzekaj coś na androida, po ten wątek tu jest.
Oj, narzekekałem już :P
OK, ja się tu nie będę spierał o windowsa, mi jakoś się nie wiesza.
Skoro Tobie android leży, oznacza mniej więcej tyle że nie potrzebujesz mieć biura przy sobie.
Ciekawe jakie zaawansowane funkcje systemu wykorzystujesz? Pytam nie uszczypliwie ale tak z czystej ciekawości.
Ja próbuję wykorzystywać PDA do tego, do czego zostało zbudowane, przynajmniej teoretyczne podstawy takie są.
Szczerze mówiąc do niczego zaawansowanego nie używam telefonu, , bo wszędzie jestem z laptopem, ewentualnie jako modem mi służy, na wyjazdach służbowych. Kiedyś więcej korzystałem z zaawansowanych funkcji, zdażało mi się nawet zredagować jakiś dokument w wordzie albo excelu :E teraz wszędzie towarzyszy mi laptop, a HD2 traktuję bardziej jako hobby.

*

Offline jurasa4

  • ***
  • 302
  • Sprzęt: TP2, HD2
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 26, 2011, 19:37:29 »
Z laptopem już się woziłem, nie dla mnie.
Myślałem nad zakupem galaxy taba, vonski nawet w dobrej cenie oferuje.
Jak dobrze że wpadł mi w ręce HD2 i mogłem popróbować robota.
O jak wdzięczny jestem opatrzności że jakimś cudem nie wydałem tego 1,8kPLN na te coś.

Dojrzewam do decyzji powrotu na TP2.
W sumie dla andka kupiłem tego leona i jak szybko kupiłem tak szybko sprzedam.

Androidowi mówię nie, sprzęt który obsługiwał ten system jest nieczysty i tez musi zostać usunięty z mojego domu :E
OF top się robi, też przed androida :E

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 26, 2011, 19:43:07 »
galaxy tab'a za 600 zł bym wziął  :wink:
(ipada nawet za 700 zł  :ok:)

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 28, 2011, 12:30:06 »
Smutne, że niemal całe życie byłem zaciekłym wrogiem Microsoftu (dopóki się dało to Amiga zamiast PC) potem coraz bardziej wsiąkałem w sytuację bez wyjścia bo potrzebowałem excela, a nie żadnego zamiennika.

Teraz aż mi głupio bo kiedy mICROSOFT przegrywa na polu pda to mam ochotę go bronić.  Ale walczę z tym w sobie ;-)

Co do obsługi netu to od kiedy jest CHT z profilami i korzystające z nodata w WM to korzystanie z netu jest znacznie lepiej usystematyzowane niż w Androidzie gdzie wiecznie muszę się poklikać bo wciąż nie umiem ustawić żeby automatycznie synchronizowało wsio jak jest wifi, a jak 3g to już żeby tylko maile, pogodę i RSS. Generalnie uważam, że WM z sense i CHT 2.0 nie ma się co wstydzić interfejsu. Ma też znacznie bardziej zaawansowane aplikacje biznesowe. Jeżeli jednak chodzi o internetowe aplikacje, gierki, multimedia to jest dno. W sensie, że na andku mogę i pograć w pokerka online, i pokikać gierki z facebooka. Działa flash 10.1 i pod tym względem jest bosko. Wieczorem daję dziecku pograć w gierki dla maluchów , których w markecie jest mnóstwo i mogę poszukać jakiś fajnych bajerów, które mi wcześniej nawet do głowy nie przyszły, że telefon można wykorzystać do takich celów (czytniki kodów, mapa nieba, "oceń miejsca" itp..

Ewidentnie jedno jest do roboty, drugie do zabawy. Bo M się wydawało, że najbardziej wypasione urządzenia to dla biznesmenów tylko, a Apple pokazało, że 100* większym targetem są poszukiwacze gadżetów z kasą. Ja niestety potrzebuję telefonu i do jednego a chciałbym i do drugiego dlatego "stoję w rozkroku" ;-)
sgs III

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 28, 2011, 15:23:09 »
Smutne, że niemal całe życie byłem zaciekłym wrogiem Microsoftu (dopóki się dało to Amiga zamiast PC) potem coraz bardziej wsiąkałem w sytuację bez wyjścia bo potrzebowałem excela, a nie żadnego zamiennika.

Teraz aż mi głupio bo kiedy mICROSOFT przegrywa na polu pda to mam ochotę go bronić.  Ale walczę z tym w sobie ;-)

Co do obsługi netu to od kiedy jest CHT z profilami i korzystające z nodata w WM to korzystanie z netu jest znacznie lepiej usystematyzowane niż w Androidzie gdzie wiecznie muszę się poklikać bo wciąż nie umiem ustawić żeby automatycznie synchronizowało wsio jak jest wifi, a jak 3g to już żeby tylko maile, pogodę i RSS. Generalnie uważam, że WM z sense i CHT 2.0 nie ma się co wstydzić interfejsu. Ma też znacznie bardziej zaawansowane aplikacje biznesowe. Jeżeli jednak chodzi o internetowe aplikacje, gierki, multimedia to jest dno. W sensie, że na andku mogę i pograć w pokerka online, i pokikać gierki z facebooka. Działa flash 10.1 i pod tym względem jest bosko. Wieczorem daję dziecku pograć w gierki dla maluchów , których w markecie jest mnóstwo i mogę poszukać jakiś fajnych bajerów, które mi wcześniej nawet do głowy nie przyszły, że telefon można wykorzystać do takich celów (czytniki kodów, mapa nieba, "oceń miejsca" itp..

Ewidentnie jedno jest do roboty, drugie do zabawy. Bo M się wydawało, że najbardziej wypasione urządzenia to dla biznesmenów tylko, a Apple pokazało, że 100* większym targetem są poszukiwacze gadżetów z kasą. Ja niestety potrzebuję telefonu i do jednego a chciałbym i do drugiego dlatego "stoję w rozkroku" ;-)
i po to właśnie masz leo, które daje Ci winmo do jednego, a andka do drugiego (z SD)

Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 06, 2011, 21:57:55 »
No to ja pomarudzę na inne aspekty używania Androida w HD2 (po teście na MDJ's CyanogenMod 7):

1. Ładowarka (lub kabel PC z komuptera) ładuje dopiero po wznowieniu ekranu z trybu uśpienia
2. Słaba współpraca z oryginalną słuchawką BH-M300 (gdy ktoś do mnie dzwoni, raz zapika, żeby odebrać, raz nie i wtedy nawet nie mogę nic powiedzieć przez nią pomimo dobrego sparowania sprzętu)
3. Współpraca z zestawem samochodowym CU-S400 - ładowanie jw. + mogłoby tak samo przejść automatycznie w tryb landscape podczas rozmowy telefonicznej
4. GPS - nie działała aplikacji Google Maps Navigation (łapało fix'a i zaraz znikało i tak w kółko) + AGPS nie działało wszędzie (pomimo doinstalowanej aplikacji) + brak współpracy z News & Weather Widget.

Edit

5. Albo ja nie wiem, jaka jest dobra aplikacja, albo nie ma aplikacji do mediów strumieniowych (nie mogę obejrzeć sobie TV w Orangepo kliknięciu na właściwy link)
6. Java! To już jest niemalże kryminał (LG GT540 Swift ponoć ma) :S

Być może dorzucę kolejny punkt dotyczący nawigacji.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 22:11:19 wysłana przez Lucas37 »

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 07, 2011, 08:37:29 »
Cztery pierwsze problemy, wydaje mi się że to wina romu, a nie ogólnie Androida, zmień na coś z Froyo, to powinno rozwiązać sprawę.
Jave można dograć ;)

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 07, 2011, 23:12:33 »
Jeżeli mogę to zgadzam się również co do braku Javy. IMO taka platforma powinna być domyślnie w urządzeniu XXI wieku (tak mi się wydaje). Z kolei WM nie ma obsługi flasha i też można dograć fixa do Opery. Nie wiem czego bardziej brak, któremu systemowi.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 08, 2011, 08:30:37 »
IMO taka platforma powinna być domyślnie w urządzeniu XXI wieku (tak mi się wydaje). Z kolei WM nie ma obsługi flasha i też można dograć fixa do Opery. Nie wiem czego bardziej brak, któremu systemowi.
Z tym się zgodzę, powinna być wgrana. Dziwne że tego nie zrobili.

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 08, 2011, 11:57:56 »
No i prosze. Tylko 6 dni bez resetu a już się mi android zawiesił!

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 08, 2011, 19:57:24 »
niezły wynik jak na fakt, że to port z innego urządzenia
mi na stockowym winmo pierwszy zwis pojawił się drugiego dnia - zatem 6 dni to rewelacja :-)
i stójka przy każdej instalacji - w androidzie odpalasz pobieranie i instalację dla kliku aplikacji naraz i śmiga (romy z DHD są wyjątkiem)

a poważnie, to od miesięcy android na hd2 mi się nie zawiesił
oczywiście zdarzały się lagi - często zmieniam romy, to i na takie trafiam
jak już sobie wybiorę wersję to działa bez zarzutu, ale niestety kombinowanie wymaga ... zmiany romu, jakby ten poprzedni nie działał :-)

w ostatnim czasie po kilka dni używałem prj Clean Desire 0.3.2 i MIUI Stock
zero problemów - kurcze, co tu robić ... :wink:

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 08, 2011, 20:26:07 »
Hmm, będzie lekko ot. Jak sprawdzić jaką mam wersje androida?

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 08, 2011, 21:56:08 »
Ustawienia> informacje o telefonie

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 09, 2011, 08:04:48 »
Bez żartów ok, tu przecież nie ma nic o wersji androida jaką mam. Podejrzewam że wgrałem prj Clean Desire, ale już tego nie pamiętam. Da się to jakoś sprawdzić?

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 09, 2011, 08:40:24 »
Ja tam nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie wyraźnie pisze że mam "NexusHD2-Froyo v1.9G NAND" w ostatniej rubryce, to zależy od kucharza chyba.

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 09, 2011, 12:16:28 »
Ja tam nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie wyraźnie pisze że mam "NexusHD2-Froyo v1.9G NAND" w ostatniej rubryce, to zależy od kucharza chyba.
dokładnie - nie ma standardu, w którym kucharze oznaczają
jeśli nie masz tam takiej informacji wprost zamieść zrzut tego ekranu to ktoś Ci odpowie
(a ja wydzielę te posty do odrębnego wątku)

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 09, 2011, 15:45:29 »
Andek zawiesił mi się drugi raz. Tym razem po godzinie. Obraziłem się i wgrałem już po BORzemu WM655. Jestem znowu zadowolonym userem HD2;)

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #205 dnia: Luty 09, 2011, 15:49:38 »
I pewnie WM nie zawiesi Ci się ani razu przez 2 tygodnie :E

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #206 dnia: Luty 09, 2011, 16:06:53 »
I pewnie WM nie zawiesi Ci się ani razu przez 2 tygodnie :E
zawiesi, ale nie powie nam o tym  :wink:
"oni nigdy nie mówią ..."  :grin:

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #207 dnia: Luty 09, 2011, 19:02:03 »
Pewnie zawiesi też. Ale przynajmniej użyteczność programów jest... No własnie, JEST bo pod androidem nie było. Obrócenie strony w CoolReaderze(jedyny czytnik ebooków który się do tego jako/tako nadaje)trwało około 3s. Pod Wm nawet nie 1/10s. Długo by wymieniać przewagi WM nad androidem. A o zasobożerności androida nie będę nawet pisać...
Za to bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie zużycie baterii przez nandowego andka. Na oko brał prądu o połowe mniej niż zbajerowane wersje WMa jakie używam.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2011, 19:04:32 wysłana przez Adramel »

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #208 dnia: Luty 09, 2011, 19:51:23 »
oj lubisz się czepiać andka, lubisz ...  :mrgreen:

co do obracania to tak chyba w portowanych romach jest
też mnie irytuje, że czasem chwilę trwa zanim się przeglądarka zorientuje, że już leo jest poziomo ...
a na winmo albo ios jest to prawie natychmiastowe

czas zwłoki zależy od romu, jedne reagują błyskawicznie, inne ślamazarnie - zależy który miałeś
ciekawe jak to na natywnych andkach działa, w takim np. dhd

a co do baterii to lepiej niż winmo raczej nie jest

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Wątek dedykowany marudzeniu i narzekaniu na Android w HD2
« Odpowiedź #209 dnia: Luty 10, 2011, 18:23:33 »
Opóźnienie brał się z tego powodu że program przy zmianie orientacji ekranu formatował jeszcze raz cały tekst. Sama reakcja akcelerometru na wersji androida którą miałem była natychmiastowa. Po prostu program sobie nie radził z obróceniem tekstu.
Co do baterii, to widocznie zawsze używałem bardzo prądożernych WMów(teraz też?)bo mi android dużo lepiej trzymał.