Zapis licencji Automapy do pliku.

  • 6 Odpowiedzi
  • 5465 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline maon

  • **
  • 104
Zapis licencji Automapy do pliku.
« dnia: Kwiecień 27, 2005, 11:19:17 »
Wydawalo mi sie ze w wersji 3.8.1.1 miala byc mozliwosc zapisu licencji Automapy do pliku na pockecie. Tak zeby podczas reinstalacji mozna bylo z pliku wczytac te wszystkie dlugie numerki do AM z pliku bez dostepu do neta. Niestety nie udalo mi sie znalezc tej funkcjonalnosci - jest to dostepne czy nie ?

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Zapis licencji Automapy do pliku.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2005, 12:36:27 »
Jesli dobrze pamietam to ta licencja zapisuje sie w PC a nie w PDA. Dlatego ponowna instalacja np. po twardym resecie nie wymaga polaczenia z netem.

*

Offline maon

  • **
  • 104
Zapis licencji Automapy do pliku.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2005, 14:42:19 »
Tak na moje oko to Automapa nie tworzy zadnych katalogow na pececie (nie ma ich np. w katalogu "C:\Program Files\Microsoft ActiveSync").

Wiec pytanie o ktory plik trzeba "dbać" na pececie?
Przyznam sie ze myslalem ze jest taka opcja gdzies w AM: typu "wczytaj nr licencji z pliku"....

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Zapis licencji Automapy do pliku.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2005, 14:57:10 »
Mysle ze dane te sa dobrze ukryte, by nie bylo za latwo "rozpracowac" taki plik licencji.

*

Offline Troll

  • **
  • 214
Zapis licencji Automapy do pliku.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2005, 15:23:47 »
Nr licencji /ten z pudełka/ nie jest zapisywany w procesie instalacji nigdzie /w widoczny sposób/
Najprościej zapisać go w notatkach a utworzoną notatkę umieścić na karcie i po sprawie.
Natomiast kody aktywacji map zapisywane są podczas instalacji na PC w katalogu Windows
Nazwa pliku AutoMapa[data][godzina].txt

*

Offline maon

  • **
  • 104
Zapis licencji Automapy do pliku.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 27, 2005, 21:58:29 »
Cytat: troll
Natomiast kody aktywacji map zapisywane są podczas instalacji na PC w katalogu Windows
Nazwa pliku AutoMapa[data][godzina].txt

Szukałem tego pliczku u mnie i pliku niet .... Znalazles go u siebie i faktycznie on jest wykorzystywany podczas "re-aktywacji" Automapy  bez netu ?

*

Offline Troll

  • **
  • 214
Zapis licencji Automapy do pliku.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 27, 2005, 22:14:53 »
Jasne że znalazłem mam kopię na karcie + nr licencji
Przypuszczam że warunkiem pojawienia się pliku na PC jest instalacja całości program+mapy
plik txt zawiera kody do wszystkich zarejestrowanych map
Swoją drogą trzeba niezłago zaparci żeby aktywować wszystkie mapy ręcznie