prawdopodobnie martwy acer n50p

  • 2 Odpowiedzi
  • 1128 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

prawdopodobnie martwy acer n50p
« dnia: Sierpień 25, 2008, 11:59:57 »
Mam acera n50p już ponad 2,5 roku, miałem z nim różne problemy a teraz chyba umarł :/ jeszcze wczoraj synchronizowałem go z outlookiem, zostawiłem w podstawce, dziś rano już się nie włącza, zwróciłem na niego uwage gdy nie paliła się dioda od zasilania - zielona, pali się gdy naładowany i miga gdy ładuje, a dziś rano żadnego odzewu, soft reset i hard, wyjmowałem baterie główną i nic, baterie zapasową i też nic, reset  nic nie wywołuje wzbudzenia, i diody się nie zapalają, po włożeniu bateri słychać tylko trzask z głośnika jakby lekkie napięcie przez niego przeszło, i podobny przy wyjęciu jej.

jeśli ktoś ma jakieś pomysły to bardzo proszę o pomoc. :(

*

Offline ja456

  • *****
  • 1248
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 & HTC HD2
Odp: prawdopodobnie martwy acer n50p
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2008, 12:03:23 »
Spróbuj z nową baterią.
Były: HP h4150, HP 114 i HP rw6815. sklejka

Odp: prawdopodobnie martwy acer n50p
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2008, 09:59:37 »
no i mam nową baterie i nie pomogło   :cry:


added: 10.09.2008:
no więc, rano podłączam mojego nieżywego acera do prądu, a on ożył  :-? myślę, pewnie długo to nie potrwa (bo takie ocknięcia mu się zdarzały po dłuższym czasie) ale okazuje się że włączony cały dzień, usypiany, wyłączany, resetowany. dalej działa  :D  mam dwie baterie i obydwie działają co prawda są jednakowej pojemności ale stara wytrzymuje o połowę mniej niż nowa, test robiony przez spb niepełny ale można uznać za taki po 20 % ubytku mocy całość na nowej baterii powinna działać nieprzerwanie przez ponad 5h przy normalnym użytkowaniu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2008, 23:04:01 wysłana przez devil. »