Acer n50 - problem :(

  • 3 Odpowiedzi
  • 2271 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Acer n50 - problem :(
« dnia: Październik 15, 2008, 12:36:59 »
Witam mam Acera n50
uzywam go od 2 lat i do tej pory wszystko było ok ale ostatnio mi sie rozladowal
i widze że wogóle go nie ładuje (dioda nie miga). Probowalem przez zasilacz sieciowy
jak i samochodowy i nic :( nie ładuje (oczywiście palmtopa nie mozna włączyć)
Wiem ze to troche wrózenie z fusów ale co to moze byc czy np. bateria (jakby siadła
dalaby taki efekt). Najpredzej to mi sie wydaje ze ta wtyczka od zasilania bo od począ-
tku ona przy przegrywaniu danych do kompa trzeba było kabel w niej podnosic lekko do
góry (te wtyczki acer ma beznadziejne - ale to prywatne zdanie).
Niestety nie mam jak naladowac samej baterii by sprawdzic czy to wina ladowania czy
palmtopa.
Moze ktoswie w czym moze byc problem :)?

*

Offline KeriM36

  • ****
  • 809
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.klos.net.pl
  • Sprzęt: Nokia E66 i powrót do MDA Compact 3
Odp: Acer n50 - problem :(
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2008, 16:42:23 »
wydaje mi sie ze masz gniazdo do podlutowania, ewentualnie jesli to nie pomoze bateria do wymiany - ale raczej to gniazdo, niestety takie acer robil

Odp: Acer n50 - problem :(
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2008, 13:28:20 »
Miałem dokładnie to samo i powodem było właśnie gniazdo. Oddałem sprzęt do zaprzyjaźnionego sklepu komputerowego w moim mieście (Puławy) i udało im się naprawić.

PS. Tego typu usługi oferuje kilka osób w Polsce, namiary są do znalezienia via pdaclub.pl, nestety nie pamiętam gdzie dokładnie.

Odp: Acer n50 - problem :(
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2008, 15:11:38 »
W sumie to mu przeszlo - po rozkręceniu udalo sie naladować.
Następnie delikatnie skręciłem i teraz ładuje - faktycznie pewnie gniazdo - zawsze byly z nim problemy bo tak poza tym to naprawde fajny sprzęcik pomimo latek